הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > חומרה ומפרטים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-06-06, 16:09   # 11
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Fector
אני לא יודע אם אתה בעניין של חוקיות, אבל לקנות PS2 בלי הצ'יפ שקרוא צרובים לדעתי זה בזבוז ...
מתישהוא אין כסף למשחקים חדשים וה-PS נזרק בארון ... אם הצ'יפ אפשר תמיד להוריד חדשים ...

חוקי או לא, 400-450 שקל למשחק חדש ל-PS2 זה הגזמה רצינית ...
כמובן שאם נמשיך את קו המחשבה שלך, וכולם יגנבו את התוכנות והמשחקים שבהם הם משתמשים, נגיע למצב שבו לאף אחד לא יהיה אינטרס לפתח תוכנות ומשחקים.

משחקים ל PS2 עולים בין 150 ל 300, ומשחקים ל PC עולים בין 50 ל 220 ש"ח. אני חושב שביחס לשעות ההנאה שאנשים מקבלים כתוצאה מכך זה מחיר לא גבוה.
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 16:23   # 12
Fector
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Fector לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
כמובן שאם נמשיך את קו המחשבה שלך, וכולם יגנבו את התוכנות והמשחקים שבהם הם משתמשים, נגיע למצב שבו לאף אחד לא יהיה אינטרס לפתח תוכנות ומשחקים.

משחקים ל PS2 עולים בין 150 ל 300, ומשחקים ל PC עולים בין 50 ל 220 ש"ח. אני חושב שביחס לשעות ההנאה שאנשים מקבלים כתוצאה מכך זה מחיר לא גבוה.
לא לא, יש דבר שיש לו מחיר נורמלי, ואנשים קונים . (כמו שאמרת משחקי מחשב, שגם המחירים שלהם לדעתי לא נורמלים אבל עוד אפשר להבין)

ויש מחירים לא הגיוניים בכלל, כמו Windows שמוכרים ב-800 שקל, Photoshop שעולה 3,500 שקל ומשחקים לפלייסטיישן כמו PES ו-WWE שעולים 400 שקל .. למה שאנשים ישלמו על משחק מחיר שהוא חצי מהמכשיר ?
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 16:26   # 13
Tal
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Tal לא מחובר  

ביררתי לפני כמה ימים בכמה חנויות אצלנו באזור (חיפה), קיבלתי הצעות מחיר של 1500 ש"ח + - הכוללת ג'וק שקורא צרובים, קורא DivaX (מקווה שרשמתי נכון) ומגן על העינית.
הלכתי לחנות אחרת ושם אמרו לי ג'וק לא יכול לעשות את שניהם, או שהוא מגן על העינית או שהוא קורא DivaX.
להזכירכם: החנויות הראשונות אמרו לי שאפשר את שתי הפעולות. בכל אופן, אני עוד אחכה עם המחירים.. 1500 ש"ח לפלייסטיישן 2 זה קצת מוגזם לדעתי, במיוחד שבעתיד הקרוב מגיע הפלייסטיישן 3.
דניאל, אני ממליץ לך לבדוק טוב טוב איפה אתה קונה, כמה זה עולה, מה זה כולל..
ישן 05-06-06, 16:30   # 14
Vaizman
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Vaizman לא מחובר  

לדעתי תרכוש PSP, קונסולה ניידת של משחקי פלייסטיישן,
הכוללת כרטיס זכרון (MPD), יכולת לצפייה בקבצי מדיה (סרטים וכו') ועוד..
ישן 05-06-06, 16:34   # 15
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Fector
לא לא, יש דבר שיש לו מחיר נורמלי, ואנשים קונים . (כמו שאמרת משחקי מחשב, שגם המחירים שלהם לדעתי לא נורמלים אבל עוד אפשר להבין)

ויש מחירים לא הגיוניים בכלל, כמו Windows שמוכרים ב-800 שקל, Photoshop שעולה 3,500 שקל ומשחקים לפלייסטיישן כמו PES ו-WWE שעולים 400 שקל .. למה שאנשים ישלמו על משחק מחיר שהוא חצי מהמכשיר ?
WWE עולה 300 ש"ח ו PES 5 עולה בערך 200 ש"ח. לא יודע מי מוכר לך אותם ב 400, אבל ...

אני חושב שמשחק כמו PES 5, שנותן ערך של עשרות שעות משחק, שווה כל שקל מה 200 ש"ח שהוא עולה.

לא הבנתי מה בדיוק אתה רוצה - שימכרו לך משחק שעכשיו יצא ב 50 ש"ח? הרי ברור לך שהיום משחקי מחשב/ PS2 הם הפקות שעולה לעשות אותן הרבה מאד כסף, כן?

ולגבי ה Photoshop שעולה 3,500 ש"ח - מדובר בתוכנה מסחרית שמשמשת עסקים שעוסקים בתחום הגראפיקה - בתי דפוס, מעצבים וכו'. בשבילם הוצאה על פוטושופ היא הוצאה מוכרת, כך שכבר חצי מהמחיר יורד למס הכנסה, ואף אחד לא מחזיק אקדח לרקה של אף אחד - מי שרוצה יכול להשתמש בתוכנות אחרות (כמו PSP).
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 16:55   # 16
Fector
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Fector לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
WWE עולה 300 ש"ח ו PES 5 עולה בערך 200 ש"ח. לא יודע מי מוכר לך אותם ב 400, אבל ...

אני חושב שמשחק כמו PES 5, שנותן ערך של עשרות שעות משחק, שווה כל שקל מה 200 ש"ח שהוא עולה.

לא הבנתי מה בדיוק אתה רוצה - שימכרו לך משחק שעכשיו יצא ב 50 ש"ח? הרי ברור לך שהיום משחקי מחשב/ PS2 הם הפקות שעולה לעשות אותן הרבה מאד כסף, כן?

ולגבי ה Photoshop שעולה 3,500 ש"ח - מדובר בתוכנה מסחרית שמשמשת עסקים שעוסקים בתחום הגראפיקה - בתי דפוס, מעצבים וכו'. בשבילם הוצאה על פוטושופ היא הוצאה מוכרת, כך שכבר חצי מהמחיר יורד למס הכנסה, ואף אחד לא מחזיק אקדח לרקה של אף אחד - מי שרוצה יכול להשתמש בתוכנות אחרות (כמו PSP).
הבאתי מחירים מהעיתון, אבל עכשיו אחרי שבדקתי מ-ZAP
אני רואה שהאתר שלך לא שם, חבל ... תכניס אותו כי המחירים אצלך זולים בהרבה .
http://www.zap.co.il/models.asp?sog=E-PlayS-Games
WWE - הכי זול 349
PES - הכי זול 369
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 17:21   # 17
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

תודה חברה,
אני אעשה סקר שוק קטן,
אחזור ואבקש דעות נוספות.

=)

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 17:31   # 18
AFI
חסום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל AFI

AFI לא מחובר  

אני לא הייתי מחכה לPS3.

לי יש PS2 וכל משחק חדש שיוצא אני מוריד מהאינטרנט וצורב על דיסק DVD
ככה יש לי המון משחקים וגם זה יוצא לי מאוד זול...

בקשר לPS3 אתה לא תוכל להוריד משחקים מהאינטרנט בגלל שדבר ראשון זה דיסקים מיוחדים שאין לי מושג מתי יתחילו למכור אותם, וחוץ מזה כל משחק של PS3 שוקל בסביבות ה50 ג'יגה (בדיסק של PS3 נכנס 53 ג'יגה אם אני לא טועה, דו צדדי)

אם יש לך את הכסף להוציא על משחקים ועל מכשיר יקר תקנה PS3
אבל אם אתה מעדיף כל שבוע שיהיה לך משחק חדש ובלי יותר מידי עלויות לך על PS2.

כמובן שאם אתה קונה PS2 אל תשכח לקנות ג'וק קורא דיסקים צרובים

בהצלחה בבחירה
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 21:30   # 19
ali_napso
חבר וותיק

מיני פרופיל

ali_napso לא מחובר  

תחשוב על זה ככה
מימלא יצאו צורבי בלו ריי והורדה שלך תהיה מהירה יותר ככה שזה לא משנה מה המהירות שלך השאלה היא מתי יצאו כל הדברים האלה הרי שהסינים יתחילו ליצר בזול המחירים יפלו משמעותית ולכן
אם אתה רוצה קנה פלייסטישן 2 ובעוד שנתיים ככה תקנה 3 כי אז בעצם יתחילו לרדת המחירים.....

הכל עיניין של שיקול מה אתה מעדיף הרי אם תקנה פלייסטישן 3 זה יעלה לך הון רק בשביל המשחקים

"Yesterday is history, Tomorrow is a mystery,
Today is a gift, that's why it's called the present".
  Reply With Quote
ישן 05-06-06, 21:33   # 20
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ali_napso
תחשוב על זה ככה
מימלא יצאו צורבי בלו ריי והורדה שלך תהיה מהירה יותר ככה שזה לא משנה מה המהירות שלך השאלה היא מתי יצאו כל הדברים האלה הרי שהסינים יתחילו ליצר בזול המחירים יפלו משמעותית ולכן
אם אתה רוצה קנה פלייסטישן 2 ובעוד שנתיים ככה תקנה 3 כי אז בעצם יתחילו לרדת המחירים.....

הכל עיניין של שיקול מה אתה מעדיף הרי אם תקנה פלייסטישן 3 זה יעלה לך הון רק בשביל המשחקים
צורב Blu-Ray יעלה לא פחות ממכשיר PS3, אם לא יותר.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום