הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-07-11, 14:49   # 11
Vizion
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Vizion לא מחובר  

נראה ממש נחמד, אולי עדיף שתוזיז את הפייסבוק לצד שמאל, ככה שהפרסומים יהיו הדבר הראשון שרואים ולא
את הפייסבוק.
בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 01-07-11, 16:33   # 12
mega-user
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mega-user לא מחובר  

אהבתי את העיצוב למעלה... והתפריט..., אולי אפשר לשפר את הדרך בה הפוסטים מוצגים בדף הראשי למשהו שיותר קשור לכדורגל...
ישן 01-07-11, 19:55   # 13
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

אשמח לשמוע רעיונות ועצות, תודה
  Reply With Quote
ישן 01-07-11, 20:00   # 14
kondason

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי RAS צפה בהודעה
הוא בכלל לא מתוכנן להיות בהרכב וספק אם ישחק הרבה דקות (למרות שאני מקווה שכן, אני ממש אוהב אותו), כי מסי מחק על העמדה שלו וגם יש שחקנים יותר בכירים ממנו בהתקפה. אם כבר מנוע.. אז מסצ'רנו.

ממש לא.. יש לך את ברזיל וארגנטינה במיוחד שההתקפות שלהן רמה אחת מעל כל הנבחרות. בנוסף יש את קולומביה ואף צ'ילה שניתן להשוות לאורוגוואי.

הם באים עם הנבחרת הצעירה שלהם + 5 שחקנים מהבוגרים. הם הולכים להיות די חלשים.. ועוד לאור הפרשיות האחרונות בכלל המצב שלהם לא בשמיים.

זה מרפרוף קל.. האתר ממש לא מקצועי מבחינת תוכן.

אוקי בוא תלמד כמה דברים:

הנבחרת המהוללת של ברזיל וארגנטינה ממש לא הרשימו מבחינת כיבוש שערים במונדיאל ובמשחקי ההכנה. התקפה שכוללת את פורלאן , סוארס , קבאני והרנננדז לדעתי מוכשרת , יעילה לא פחות מברזיל וארגנטינה.

מקסיקו באה עם הסגל הצעיר (ידוע), וכמו שציינת היא מחוזקת ב 5 שחקני בוגרים. מה גם ש 8 שחקנים הזמינו זונות ולכן הם נופו מהסגל. אתה ראית את הסגל הצעיר שלהם משחק? להזכיר לך הם הולכים לשחק באולימפיאדה (סתם כי נראה לי ששכחת).

אני לא בטוח שמסצארנו יפתח, קאמביאסו חזר. ד"א פאסטורה הוא קצר מאחורי חלוץ, טבז מסי די מאריה לאבצה וכל מי שיש לפניו כביכול הם חלוצים. אני די בטוח שהוא ישחק.

ורק הזמן יגיד מי צודק ומי טועה, זה שאתה לא מסכים עם משהו לא אומר שהוא לא איכותי.
  Reply With Quote
ישן 01-07-11, 20:30   # 15
RAS
חבר וותיק

RAS's Avatar

מיני פרופיל

RAS לא מחובר  

ציטוט:
הנבחרת המהוללת של ברזיל וארגנטינה ממש לא הרשימו מבחינת כיבוש שערים במונדיאל ובמשחקי ההכנה. התקפה שכוללת את פורלאן , סוארס , קבאני והרנננדז לדעתי מוכשרת , יעילה לא פחות מברזיל וארגנטינה.
איך אפשר להשוות בין משחקי הכנה למשחקים רשמיים? במשחקי הכנה ארגנטינה הייתה עם נבחרת מקומית עם חיזוקים קלים, ברור שלא הרשימה. כנראה שלא ראית את משחק ההכנה האחרון...
שוב, אורוגוואי יש להם התקפה טובה, על זה אין ספק, אבל איך אפשר בכלל לומר שיש להם את ההתקפה הכי טובה בקופה? זה מגוחך לומר את זה.. בנוסף לזה זה לא נכון.

ציטוט:
מקסיקו באה עם הסגל הצעיר (ידוע), וכמו שציינת היא מחוזקת ב 5 שחקני בוגרים. מה גם ש 8 שחקנים הזמינו זונות ולכן הם נופו מהסגל. אתה ראית את הסגל הצעיר שלהם משחק? להזכיר לך הם הולכים לשחק באולימפיאדה (סתם כי נראה לי ששכחת).
ראיתי, והוא בכלל לא משהו. הולכים לשחק באולימפיאדה? ברור שהולכים לשחק באולימפיאדה. באולימפיאדה ניתן לשחק רק עם שחקנים עד גיל 23 (=נבחרת צעירה) ועוד איזה שלוש חיזוקים.

ציטוט:
אני לא בטוח שמסצארנו יפתח, קאמביאסו חזר. ד"א פאסטורה הוא קצר מאחורי חלוץ, טבז מסי די מאריה לאבצה וכל מי שיש לפניו כביכול הם חלוצים. אני די בטוח שהוא ישחק.
השטות הכי גדולה ששמעתי.. מסצ'רנו הקפטן לא יפתח? מה הקשר שקמביאסו חזר? ארגנטינה משחקים במערך 4-3-3 עם שלושה קשרים הגנתיים (מסצ'רנו - באנגה - קאמביאסו). בנוסף, אני ועוד אנשים שמבינים ממני בהרבה (וגם המאמן) חושבים שמסצ'רנו הוא מבין השחקנים הכי חשובים בהרכב אם לא הכי חשוב בהרכב (כבר כמה שנים רואים את זה בנבחרת, ועובדה שהוא גם הקפטן). איך זה קשור לקמביאסו אני לא יודע.
בנוגע לפאסטורה - הוא לא ישחק. לפחות לא בהרכב ואני יכול לחתום לך על זה. הוא לא ממש מתאים לשיטה של 4-3-3. אבל שוב, אני מקווה שלפעמים מסי יצא ופאסטורה יכנס במקומו..

אז לפני שאתה מתחיל ללמד אותי..
  Reply With Quote
ישן 01-07-11, 23:16   # 16
kondason

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי RAS צפה בהודעה
איך אפשר להשוות בין משחקי הכנה למשחקים רשמיים? במשחקי הכנה ארגנטינה הייתה עם נבחרת מקומית עם חיזוקים קלים, ברור שלא הרשימה. כנראה שלא ראית את משחק ההכנה האחרון...
שוב, אורוגוואי יש להם התקפה טובה, על זה אין ספק, אבל איך אפשר בכלל לומר שיש להם את ההתקפה הכי טובה בקופה? זה מגוחך לומר את זה.. בנוסף לזה זה לא נכון.

ראיתי, והוא בכלל לא משהו. הולכים לשחק באולימפיאדה? ברור שהולכים לשחק באולימפיאדה. באולימפיאדה ניתן לשחק רק עם שחקנים עד גיל 23 (=נבחרת צעירה) ועוד איזה שלוש חיזוקים.

השטות הכי גדולה ששמעתי.. מסצ'רנו הקפטן לא יפתח? מה הקשר שקמביאסו חזר? ארגנטינה משחקים במערך 4-3-3 עם שלושה קשרים הגנתיים (מסצ'רנו - באנגה - קאמביאסו). בנוסף, אני ועוד אנשים שמבינים ממני בהרבה (וגם המאמן) חושבים שמסצ'רנו הוא מבין השחקנים הכי חשובים בהרכב אם לא הכי חשוב בהרכב (כבר כמה שנים רואים את זה בנבחרת, ועובדה שהוא גם הקפטן). איך זה קשור לקמביאסו אני לא יודע.
בנוגע לפאסטורה - הוא לא ישחק. לפחות לא בהרכב ואני יכול לחתום לך על זה. הוא לא ממש מתאים לשיטה של 4-3-3. אבל שוב, אני מקווה שלפעמים מסי יצא ופאסטורה יכנס במקומו..

אז לפני שאתה מתחיל ללמד אותי..
מעריך מאוד את הידע שלך, אין ספק שאתה יודע.
לגבי ההרכב היום אתה צודק, הוא פירסם את ההרכב והוא כמו שאמרת.
אני עדיין מאמין שפאסטורה יכנס ואני מאוד מקווה שכמו שציינתי הוא גם יתגלה כשחקן חשוב.

לגבי מקסיקו ואורוגוואי הזמן יגיד, כבודדים אין ספק שברזיל וארגנטינה יותר טובים אבל כקבוצה אני ממש לא בטוח.

בכל מקרה היום ב רבע ל 4 נוכל לראות את ההתקפה של ארגנטינה...
  Reply With Quote
ישן 02-07-11, 01:12   # 17
visualed
חבר מתקדם

visualed's Avatar

מיני פרופיל

visualed לא מחובר  

הכוונה שהאתר שלך לא מסודר. תנסה לסדר את הפוסט לפי כותרת > תקציר. ולאחר מכן את התגים, קישורים וכל השאר... תבליט כותרות תתרגם את ה "VIEWS".

בפוסט יש לך משחק עם גודל הגופן תנסה לצמצם את הפערים האלה, זה יתן מראה יותר נקי.
ישן 02-07-11, 16:22   # 18
kondason

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

הבנתי תודה, ד"א ההתקפה של ארגנטינה הייתה אתמול מדהימה ... נחכה לאורוגוואי
  Reply With Quote
ישן 03-07-11, 23:30   # 19
kondason

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

RAS אני לא רוצה להגיד אבל אמרתי לך , ההתקפה המעוללת של ארגנטינה כבשה בקושי שער אחד, וברזיל לא הבקיעה בכלל...
נחכה ונראה את אורוגוואי...
  Reply With Quote
ישן 04-07-11, 01:45   # 20
RAS
חבר וותיק

RAS's Avatar

מיני פרופיל

RAS לא מחובר  

נו ו..? אתה לא יכול לבחון קבוצה על סמך משחק אחד. תחכה לסוף הטורניר אם כבר.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום