הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-10-07, 19:44   # 1
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

[דיון] התקשורת מסלימה את המצב?

שלום,
רציתי לפתוח דיון ולשמוע את דעתכם לגבי הטענה שלי.

אז ככה אני רואה הרבה בתקשורת כל מיני סנסאציות, ודברים מעוררי פחד אחד מהם זה זה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3461870,00.html

גולת הכותרת: "איראן: אם נותקף, נירה 11 אלף טילים תוך דקה" - מי לא היה נכנס לכתבה כזו? מי לא היה שולח את זה לחברים שלו במסנג'ר? מי לא היה פותח על זה דיון בפורום הוסטס כדי לדון על זה?

הנקודה שלי היא, לדעתי תקשורת יכולה להסלים קצת את המצב הרי בסופו של דבר הקשר שיש לנו האזרחים עם המדינה ועם מדינות אחרות בעולם זה דרך התקשורת. אם התקשורת אומרת ש-99% איראן תתקוף אותנו מחר אז אנחנו נבחר בשילטון אגרסיבי יותר שיתן תרופה למכה...

התקשורת לדעתי תעדיף לדווח על כך שאיראן משגרת ברגעים אלו 11,000 טילים בדקה יותר מאשר לדווח על הסכם שלום בין ישראל ואמריקה למדינות ערב...

תכלס מה יביא יותר רייטינג, מה יגרום ליותר צופים לחזור מחר בבוקר כדי להתעדכן - ה-11 אלף טילים שעדיין עושים את דרכם לישראל או הסכם שלום?

לדעתי התקשורת תעדיף לפרסם כמה שיותר דברים מלחמתיים כמו 11 אלף טילים מאשר דברים על שלום.

זה לדעתי גורם לנו בתור אזרחים להרגיש במצב של מלחמה וזה מצדיק עבור הממשל שלנו לתקוף.. (אחרי שקראתי את הכתבה ב-YNET ישר הרגשתי שאני מאויים על ידי מדינה אחרת) אז הפתרון שלנו לכל בעיותינו הוא כוח אגרסיבי ומלחמה? אנחנו באמת יכולים להחזיק קצר ולכסח ת'צורה של מאות מיליוני ערבים בכל העולם?

Last edited by satan; 20-10-07 at 19:47..
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 19:55   # 2
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

לשאלתך, התקשורת "הנורמאלית" לא מסלימה את המצב, היא רק מדווחת בצורה שגורמת לפחד בציבור. היתקשורת הלא נורמאלית באמת מסלימה, זאת אחת הסיבות שהפסקתי לגלוש ל-MSN. אני לא יודע אם זה עדיין כך אבל הייתה להם תקופה שכל יום הם כתבו שאיראן זורקת עלינו טילים.
בקשר לכתבה, אל תדאג, איראן לא יכולה לשגר 11,000 טילים בדקה וגם לא בשעה ולא יממה. אתה לא באמת חושב שאפשר לשלוח כזאת כמות של טילים שכוח תקיפה אמריקאי יושב לך על הראש, נכון? חוץ מזה, אנחנו שומעים כל יום שני וחמישי איזו הפלצה מאיראן, על אף אחד זה לא עושה רושם, קח את זה כערבון מוגבל.
ישן 20-10-07, 20:22   # 3
mayden
Авторитет

מיני פרופיל

mayden לא מחובר  

מלחמה פסיכולוגית (?)

לא כל מה שקוראים בעיתונים\YNET נכון, הרוב שם זה שטויות ..

ציטוט:
" זוכרים בשביל ללמוד, יודעים בשביל ללמד, מבינים בשביל לתכנת.."
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 20:38   # 4
maor
הוסטסניון

מיני פרופיל

maor לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sheeze צפה בהודעה
בקשר לכתבה, אל תדאג, איראן לא יכולה לשגר 11,000 טילים בדקה וגם לא בשעה ולא יממה. אתה לא באמת חושב שאפשר לשלוח כזאת כמות של טילים שכוח תקיפה אמריקאי יושב לך על הראש, נכון?
למה אי אפשר? יש הגבלה בשמיים?
מי אתה חושב שאמריקה תגן עלינו? ואם באמת ישגרו עלינו הרבה טילים אין לנו מה לעשות
אני גר ליד בסיס צבאי ויש שם אולי 50 טילי פטריוט ככה שזה כלום אם זה קורה אז..
ישן 20-10-07, 21:05   # 5
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
לשאלתך, התקשורת "הנורמאלית" לא מסלימה את המצב, היא רק מדווחת בצורה שגורמת לפחד בציבור. היתקשורת הלא נורמאלית באמת מסלימה, זאת אחת הסיבות שהפסקתי לגלוש ל-MSN. אני לא יודע אם זה עדיין כך אבל הייתה להם תקופה שכל יום הם כתבו שאיראן זורקת עלינו טילים.
בקשר לכתבה, אל תדאג, איראן לא יכולה לשגר 11,000 טילים בדקה וגם לא בשעה ולא יממה. אתה לא באמת חושב שאפשר לשלוח כזאת כמות של טילים שכוח תקיפה אמריקאי יושב לך על הראש, נכון? חוץ מזה, אנחנו שומעים כל יום שני וחמישי איזו הפלצה מאיראן, על אף אחד זה לא עושה רושם, קח את זה כערבון מוגבל.
חטפנו מחיזבללה, ארגון קטן של 1,500 אנשים משהו כמו 200-300 קטיושות ביום במשך חודש וחצי..
אז אני מאמין שמדינה כמו אירן עם 70 מיליון אזרחים יכולה לשגר 11 אלף טילים בדקה הראשונה של המלחמה.
לנו יש 200-300 פצצות אטום אז אני מצפה שלאיראן יהיה 11 אלף טילים.

בנוסף הבעיה עם איראן לא שיהיה לה נשק גרעיני אלא שמדינת נוספות ירצו נשק גרעיני כמו לוב,מצרים ועוד מדינות ערב וזה עלול לגרום לחימוש גרעיני ואחר כך מלחמה בסגנון שמעולם לא ראינו ולא כדאי לנו לראות.
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 21:05   # 6
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי maor צפה בהודעה
למה אי אפשר? יש הגבלה בשמיים?
מי אתה חושב שאמריקה תגן עלינו? ואם באמת ישגרו עלינו הרבה טילים אין לנו מה לעשות
אני גר ליד בסיס צבאי ויש שם אולי 50 טילי פטריוט ככה שזה כלום אם זה קורה אז..
נו באמת, אתה יודע מה זה אומר לשגר 11 אלף טילים בדקה בזמן שאתה מותקף?

SATAN: מה הקשר בין גודל המדינה ליכולות שלה? מאיפה הבאת את הנתון שיש לנו 300 פצצות אטום? תסלח לי אבל אתה מדבר שטויות במיץ עגבניות.

Last edited by sheeze; 20-10-07 at 21:09..
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 21:09   # 7
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
נו באמת, אתה יודע מה זה אומר לשגר 11 אלף טילים בדקה בזמן שאתה מותקף?
אל תקרא לא נכון, זה עוד דרך של התקשורת לדעתי לגרום לך לחשוב משהו שהוא לא נכון מבלי שהם כאמור ישקרו.

הם סך הכול אמרו, שבדקה הראשונה של מלחמה כלשהי הם ישגרו 11 אלף טילים.. רק בדקה הראשונה... אחר כך זהו. יהיה משהו אחר מי יודע מה
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 21:37   # 8
Gun Junkie
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Gun Junkie שלח הודעה באמצעות MSN אל Gun Junkie

Gun Junkie לא מחובר  

ציטוט:
בנוסף הבעיה עם איראן לא שיהיה לה נשק גרעיני אלא שמדינת נוספות ירצו נשק גרעיני כמו לוב,מצרים ועוד מדינות ערב וזה עלול לגרום לחימוש גרעיני ואחר כך מלחמה בסגנון שמעולם לא ראינו ולא כדאי לנו לראות.
אוקי, הבעיה עם איראן זה כן שיהיה לה נשק גרעיני, היא אחת מהמדינות האויבות הכי גדולות של ישראל, וסביר מאוד שהם ישתמשו בנשק גרעיני נגדינו אם יהיה להם כזה...
נכון, אסור לתת לעוד ועוד ארצות להשיג נשק גרעיני, דבר כזה באמת יגרום לעולם להגיע למלחמות גדולות בהרוגים, אבל בנתיים הבעיה הגדולה ביותר שלנו היא איראן.
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 21:38   # 9
Gun Junkie
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Gun Junkie לא מחובר  

ציטוט:
אוקי, הבעיה עם איראן זה כן שיהיה לה נשק גרעיני, היא אחת מהמדינות האויבות הכי גדולות של ישראל, וסביר מאוד שהם ישתמשו בנשק גרעיני נגדינו אם יהיה להם כזה...
נכון, אסור לתת לעוד ועוד ארצות להשיג נשק גרעיני, דבר כזה באמת יגרום לעולם להגיע למלחמות גדולות בהרוגים, אבל בנתיים הבעיה הגדולה ביותר שלנו היא איראן.
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 21:39   # 10
Gun Junkie
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Gun Junkie לא מחובר  

ציטוט:
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום