הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-03-12, 22:45   # 1
Iinux
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Iinux לא מחובר  

עזרה| C#

שלום לכולם,
אני כרגע מתחיל שליש אחרון בכיתה ט'.
בחרתי כבר במגמת מדמ"ח לתיכון, ולפי מה שהבנתי המגמה ממש לא קלה והרבה לא מצליחים ואף נופלים ממנה.
אני לא כל כך חזק במתמטיקה.. ב'1 במתמטיקה.
אבל אני מאוד אוהב להתעסק במחשב ובמיוחד להנדס תוכנה זה נורא מלהיב אותי ובא לי להצליח בזה בעתיד ובתיכון כמובן.
עוד לא הרבה זמן מתחילה השנה החדשה, תיכון כיתה י' ונהיה במגמות, באים הרבה ילדים עם ידע עשיר שרכשו עוד לפני.
חלק מהם ילדים ממופת מהשכבה שלי שאותם לימדו מטעם הביה"ס מחשבים מכיתה ח'-ט' .
אני רוצה להתחיל להשלים פערים וללמוד טוב טוב לפני שאגיע למגמה.
התחלתי כבר לפני שבוע לנסות ללמוד C#, הורדתי את התוכנה, קראתי מדריכים, ביקשתי מילדים עזרה ועשיתי תכניות קטנות.

עשיתי הרבה מהקטע של הקלט-פלט ב-C#, הגעתי בעצם לפורום הזה כי פה רק מתמקדים במקצועות כמו שצריך עם תמיכה טובה לפי מה שראיתי.

אני רואה שכולם פה עם ידע ענק פה בנושא וכו'.. אני רוצה שתתנו לי שאלות, תרגילים מה שאפשר על הקלט-פלט ב-C#,כמובן לפי מה שהבנתי זה ממש הבסיס ומזה הייתי צריך להתחיל, אז אני רוצה שתבדקו אותי ואם תתנו לי אוקיי שאני באמת יודע ועוד לא חסר לי בנושא כלום אז אוכל להמשיך לתנאי C# .

אז תודה רבה לעוזרים מראש ולכולם,
שבת שלום שתהיה.
  Reply With Quote
ישן 30-03-12, 23:35   # 2
Tal.
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Tal. לא מחובר  

בתור אחד שהגיע למגמת הנדסת תוכנה עם ידע מקודם בתכנות אני לא ממליץ.

אולי זה ייעשה קצת רושם על החברים ויהיה לך קל בהתחלה, אבל המורה לא תאהב את זה, אתה תשתעמם רצח בשיעורים והחסרון המשמעותי:
בלמידה עצמית את תרכוש הרגלי תכנות לא טובים! בכל מקרה אתה תלמד לתכנת מ0 בתיכון, אף אחד לא מצפה ממך להגיע עם ידע מוקדם ויש מורות שמתעצבנות שילדים מתחכמים.

אני ממליץ לך פשוט לחכות עם זה וללמוד בבית ספר.

בהצלחה.
  Reply With Quote
ישן 30-03-12, 23:44   # 3
NetanelEdri
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NetanelEdri לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Youtube4Down.com צפה בהודעה

אולי זה ייעשה קצת רושם על החברים ויהיה לך קל בהתחלה, אבל המורה לא תאהב את זה, אתה תשתעמם רצח בשיעורים והחסרון המשמעותי:
בלמידה עצמית את תרכוש הרגלי תכנות לא טובים! בכל מקרה אתה תלמד לתכנת מ0 בתיכון, אף אחד לא מצפה ממך להגיע עם ידע מוקדם ויש מורות שמתעצבנות שילדים מתחכמים.

בהצלחה.
מסכים לחלוטין.
אני אישית באתי עם ידע מוקדם , ידעתי את כל השפה ובכל מקרה הלכתי למגמה.
התוצאה הייתה שלא הגעתי ל 50% מהשעורים מרוב שהיה לי משעמם , הגעתי רק בסוף השנה לקראת הבגרות וזהו.
ידע מוקדם בסיסי יכול לתרום לך אם אין לך רקע בתכנות , וזאת כדי לקבל מושג על התחום באופן כללי ועל עקרונות של שפה.

בהצלחה.

- Netanel Edri, new approach to development -
  Reply With Quote
ישן 31-03-12, 04:19   # 4
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

עזוב אותך, זה באמת לא קשה. אם יש לך ראש אתה תוך שנייה קולט - אין צורך ללמוד לפני.

תנוח בחופש, הכי טוב
  Reply With Quote
ישן 31-03-12, 07:53   # 5
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Youtube4Down.com צפה בהודעה

בהצלחה.
אני גם מסכים בערך....
אני באתי עם המון ידע, את הכול עשיתי לפני שאר הכיתה ועשיתי טוב אבל בדרכים אחרות ממה שמלמדים את התלמידים בכיתה.
אבל המורה שלי לא הייתה מתעצבנת על זה ולא כלום, היא הבינה ונתנה לי לעסוק בשלי בשיעורים.
ישן 31-03-12, 12:22   # 6
Iinux
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Iinux לא מחובר  

אוקיי הבנתי אותכם..
תודה רבה על המידע.
שבת שלום.
  Reply With Quote
ישן 31-03-12, 18:23   # 7
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to IgalSt

IgalSt לא מחובר  

אישית קצת קשה לי להסכים עם הרבה דבירם פה.

אני תמיד הערכתי יותר לימוד עצמי. כל מתכנת חייב יכולות של לימוד עצמי מהאינטרנט. זה מה שמבדיל בין מישהו שהוא טוב באמת לבין מישהו שלקח איזה קורס.

נכון שלימודים פורמלים תורמים לא קצת, אבל לימוד עצמי תורם יותר לדעתי.
הרגלי תכנות ניתן לשנות. לאט לאט ככל שאתה מתקדם מקצועית תלמד דברים חדשים ותסתכל על קוד שכתבתי חצי שנה קודם לכן ותראה כמה התקדמת.

נכון ששיעורים של תכנות בסיסי בתיכון (וגם מבוא למדעי המחשב באקדמיה) יהיו קצת משעממים בהתחלה למישהו שמגיע עם רקע, אבל לא נורא. מהר מאוד עוברים את שלב ה-if/else, for/while וסוגי המשתמשים ועוברים לכתיבת תוכנות קטנות עם אלגוריתמים מעניינים שלא תמיד מגיעים אליהם עם לימוד עצמי.

לסיכום, לדעתי אם יש לך יכולת להגיע עם רקע כלשהו - עדיף. ככה תוציא את המיטב כי לא תתעסק בלהבין את הבסיס אלא תוכל לתרגל ולהשתפר. גם אין מה לחשוש ממורים ממורמרים שלא יקבלו את זה בעין יפה. אם המורה עושה טעות, אין שום סיבה לא לתקן אותו/ה. לא היית לי גם בעיה לתקן את מרצה שלי בהרצאות.

הבהרה קטנה רק -
אין לך אבל מה לדאוג אם לא תגיע עם ידע קודם גם. כמו שכבר נאמר, באמת שלומדים דברים מהבסיס כדי לישר קו. אפשר להעזר בחברים אחרים לכיתה שיותר הולך להם ואולי אף לעזור לתלמידים אחרים שקצת יותר קשה להם. כשמלמדים משהו, מבינים אותו יותר טוב.

שיהיה בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 31-03-12, 19:18   # 8
Iinux
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Iinux לא מחובר  

תודה רבה לכולכם, אקח את זה לתשומת ליבי.
שבוע טוב
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום