הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-12-05, 19:04   # 21
eur2
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

eur2 לא מחובר  

עד כמה שאני זוכר לוציפר זה בתרגום נושא האור... עד כמה שאני זוכר לפחות.

ובנוגע ליאיר:
שהשטן רק בא למי שמאמין בו...

אני רוצה להגיב בדבר מאוד יפה שאני שמעתי, השטן הצליח הכי הרבה בדבר אחד.
שהוא גרם לאנשים להאמין שהוא לא קיים.

ואלון, הכנסייה לא יצרה את השטן, אני יתקן אותך.
היה שליח מטעם הכנסייה אם אני לא טועה זה היה יוחנן (אני לא בטוח בשם שלו), בכל מקרה השליח הפיץ את הידיעה, בצורה הבאה: אם אתם לא תיהיו צדיקים אתם תגיעו לגיהנום, וזה כן הוא המציא לפני התקופה שלו שום דבר לא נאמר על הגיהנום.
ואתה צודק הוא השתמש בזה על מנת למשוך קהל לכנסייה.

אני אתיאיסט (אין לי מושג איך רושמים, אני ישמח אם תתקנו אותי במידה ואני טועה).
זה אחד שלא מאמין שאלוהים (או השטן מקרה הזה) קיים, ואנחנו אחראיים לחיים שלנו, כנ"ל שאין דבר כזה גורל, וייעוד, הכל נובע מההחלטות שאנחנו מקבלים.

מה שכן הנושא מאוד מעניין מבחינת מה אנשים חושבים וכל מה שמתלווה לזה.

יבגני
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 19:36   # 22
Dasolis
Permanently Banned

מיני פרופיל

Dasolis לא מחובר  

לא ידעתי
אבל יש בזה משהו
בעיקרון
אלוהים לא ברא דמות חכמה
הוא יצר דמות טיפשה שלא איכפת לה מכלום (גם לא ללכת ערומה... באסה! חחחח)
ואז חווה ואדם אכלו מעץ הדעת...
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 19:50   # 23
Aviv|LDFix.com
Permanently Banned

מיני פרופיל

Aviv|LDFix.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eur2
עד כמה שאני זוכר לוציפר זה בתרגום נושא האור... עד כמה שאני זוכר לפחות.

ובנוגע ליאיר:
שהשטן רק בא למי שמאמין בו...

אני רוצה להגיב בדבר מאוד יפה שאני שמעתי, השטן הצליח הכי הרבה בדבר אחד.
שהוא גרם לאנשים להאמין שהוא לא קיים.

ואלון, הכנסייה לא יצרה את השטן, אני יתקן אותך.
היה שליח מטעם הכנסייה אם אני לא טועה זה היה יוחנן (אני לא בטוח בשם שלו), בכל מקרה השליח הפיץ את הידיעה, בצורה הבאה: אם אתם לא תיהיו צדיקים אתם תגיעו לגיהנום, וזה כן הוא המציא לפני התקופה שלו שום דבר לא נאמר על הגיהנום.
ואתה צודק הוא השתמש בזה על מנת למשוך קהל לכנסייה.

אני אתיאיסט (אין לי מושג איך רושמים, אני ישמח אם תתקנו אותי במידה ואני טועה).
זה אחד שלא מאמין שאלוהים (או השטן מקרה הזה) קיים, ואנחנו אחראיים לחיים שלנו, כנ"ל שאין דבר כזה גורל, וייעוד, הכל נובע מההחלטות שאנחנו מקבלים.

מה שכן הנושא מאוד מעניין מבחינת מה אנשים חושבים וכל מה שמתלווה לזה.

יבגני
יבגני סתם שאלה למה אתה לא מאמין כאשר אתה יודע שאלוהים קיים?
תלך פעם אחת לרב או לשיעור תורה תשאל מה שאתה רוצה שם לכל שאלה יש תשובה.
יש אחד בעיר שלי שעם כופר יבוא אליו וינסה להכשיל אותו בזה שאלוהים לא קיים או דברים כאלה הכופר לא יצליח כי יש תשובה לכל דבר.
זה בדוק מבחינה מדעית שאלוהים קיים אז מה הסיבה שלך לא להאמין?
הרי שתעלה לשמיים בסופו של דבר אחרי כל החטאים ו"הככיף" שעשית בחייך לא יהיה שווה את זה אתה תישלח לגהנום וכמו שאמרו מגלגולי נשמות זה מקום נוראי אתה נשרף חיי ודברים כאלה..פשוט לא כדאי.
אם אתה לא רוצה אל תאמין שיהיה לך בכיף בדרך החיים שלך אני אישית בנאדם שאני יודע שהוא לא מאמין למרות שהוא יודע שאלוהים קיים מבחינתי זה לא בנאדם וזה אחד שאין לי ערך ולא כבוד אליו.
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 19:52   # 24
Eli-Hai
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Eli-Hai לא מחובר  

מישהו ניסה לקרוא את ספר הקבלה והזוהר? אגב יהדות, מורה אחד מביה"ס שלי לאחר הקריאה חשב שהוא המשיח, וחילק שקלים בביה"ס.
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 20:08   # 25
ikkon8
הוסטסניון

ikkon8's Avatar

מיני פרופיל

ikkon8 לא מחובר  

LOL, המורה שלנו לפיסיקה אמר:
אני בנו, שליחו של אלוהים חחח :P
ישן 22-12-05, 20:10   # 26
Omer
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Omer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Sand_Storm
מה זאת אומרת גלגולים???
כאילו אתה מת וחי 7 פעמים???
אני לא זוכר גלגול קודם שלי אז מה הקטע?? אני יכול היות טוב בגלגול אחד ורע בגלגול אחר, ואני לא ידע מזה כלום, אז איזה מין מבחן זה??? חחחח...
טוב לדעת.......
אתה יכול להזכר בזה רק אם המוח נמצא תחת גלי תטא (מצב היפנוזה), היה מקרה לא מזמן שמישהי נכנסה לגל כזה ע"י מהפנט ונשארה שם. כמובן שהיא מתה..
מצבים מסוכנים מאוד. ד"א, בארץ דברים כאלה אסורים (היפנוזה).
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 20:12   # 27
בן.נ.
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל בן.נ. שלח הודעה באמצעות MSN אל בן.נ.

בן.נ. לא מחובר  

למי שהעלה את העניין על אלוהים שקיים וכ'ו :
יש הוכחה אחת לזה....
שימו לב, כל העולם מסביבנו , כל החיים האלה....כל הצמחים החיות הכל...צריכים היגיון מדויק בעשירית מאיה על מנת להתקיים ולהמשיך להתקיים !
אלוהים כל הזמן איתנו ! שומר על העולם.....כל יום מתפוצצים עשרות כוכבים מפגיעת אסטוראידים והמון דברים..
ואין במקום אחר מהכוכבים שאנחנו מכירים , אופציה לחיות
הסיכוי שיהיה משהו בעולם הזה בצורה כל כך מדויקת וימשיך להתקיים כזאת תקופת זמן ארוכה זה 1 ל10000000000000000000000000

ככה שמהסיבה הזאת אני מאמין באלוהים.
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 20:12   # 28
eur2
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

eur2 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SuperMario
יש אחד בעיר שלי שעם כופר יבוא אליו וינסה להכשיל אותו בזה שאלוהים לא קיים או דברים כאלה הכופר לא יצליח כי יש תשובה לכל דבר.
הרי שתעלה לשמיים בסופו של דבר אחרי כל החטאים ו"הככיף" שעשית בחייך לא יהיה שווה את זה אתה תישלח לגהנום וכמו שאמרו מגלגולי נשמות זה מקום נוראי אתה נשרף חיי ודברים כאלה..פשוט לא כדאי.
אם אתה לא רוצה אל תאמין שיהיה לך בכיף בדרך החיים שלך אני אישית בנאדם שאני יודע שהוא לא מאמין למרות שהוא יודע שאלוהים קיים מבחינתי זה לא בנאדם וזה אחד שאין לי ערך ולא כבוד אליו.
תראה זה הגישה שלך, יש לנו מורה מאוד חכם לתנ"ך...
אפילו שהוא דתי מאמין הוא לא כופה את הדת שלו על אחרים, או מנסה להוכיח את הטענה שה' קיים.
הוא לא שופט אחרים על פי הדת שלהם, האמת שהוא לא שופט אותם בכלל...
אני לא מבין מי אתה שתשפוט אותי.

אם אתה מאמין שאין לי ערך בגלל שאני לא מאמין בה', זה מה שאתה מאמין ובאמת שאין לי משהו נגדך.
אבל בן אדם שאומר דבר כזה אין לו ערך בעיניי אחרים, והוא צר עין.

בכל מקרה, המדע לא הוכיח שקיים אלוהים תראה לי מאמר שאושר על ידי מדענים לא אורתודוקסים!

ואם אתה מאמין בזה באמת, עד כיתה ג' אני אומר לך את האמת...
אני האמנתי שקיים דבר כזה בשם אלוהים והוא צופה בנו, עד שלמדתי שסבא שלי היה בשואה וסבל שם ואיבד שם המון.. אני לא יפרט כי זה באמת לא המקום..

למה היה שואה??
ושאלתי אנשים שמאמינים בה', רוצה לדעת מה התשובה שלהם?
משום שבני ישראל חטאו ובגלל זה מתו 6 מיליון אנשים...

רוצה לדעת עוד משהו, כששמעתי שאורתודוקסים מאמינים שפיגועים מגיעים מה', אין לך מושג עד כמה שאני כעסתי... במיוחד שחבר טוב שלי נפגע באחד מהם.

שמעתי שאורתודקסים לא עומדים בצפירות למען חיילים שנפגעו או מתו בהגנה על הארץ, ולמה?
בגלל שהם לא מאמינים בארץ ישראל... אז למה הם כאן?? כי במקום אחר לא רצו לקבל אותם.

אני יכול לציין כמה מקרים נוספים, ובאמת אם אתה צר עין אתה לא תבין אותי, אבל מצידי אתה יכול לא להבין אותי, ותאמין במה שבא לך, ותאמין לי שיש לאנשים המון הערכה אליי, גם אנשים מאמינים, ולמרות שהם יודעים שאני לא מאמין.

אתה רוצה להאמין בגיהנום מצידי אין בעיה, אבל בסופו של דבר כאן, אסור לך לנסות להשפיל אנשים במקרים של אמונות מסוימות, ועל זה אתה אמור לחטוף הזהרה ואולי אפילו באן על המילים שלך אבל אני לא יביא לך מהסיבה הפשוטה שלא תראה לפני כולם כמו "קדוש מעונה".

וכנ"ל לגביי הנצרות, תסתכל מסביבך, כל העולם פיתח אמונות מסוימות שקיימים אמונות של אלים או אל יחיד, בכל מקרה מי אתה שתגיד שאתה צודק והם טועים.. וההפך..

אם תצליח לענות באופן מכובד על השאלה הזאת, אני יקבל את העמדה שלך. עד אז אני ממליץ לך מאוד לא לרדת על אמונות של אחרים.
כי אם היית ליד אנשים במסוימים אתה לא היית יוצא מהמקום בקלות.

ורק לידע כללי, יש לי 4 חברים מאמינים, 2 מהם מאמינים אדוקים.
ואני מכבד את האמונות שלהם, ואני לא יורד עליהם, או אוכל חזיר לפניהם או אוכל ביום כיפור לפניהם מתוך כבוד אליהם והאמונה שלהם.
אני ממליץ לך באמת לחשוב טוב טוב מה שאני אמרתי כאן...

יבגני
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 20:14   # 29
Dasolis
Permanently Banned

מיני פרופיל

Dasolis לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SuperMario
אני מאמין באלוהים וזה
אבל מה זה השטויות שאמרת?!
איך אתה נשרף חיי אם אתה מת?!
ודרך אגב
אם תלך לדת שלא מאמינים באלוהים אלה במשהו אחר
גם להם יש תשובות להכל...
  Reply With Quote
ישן 22-12-05, 20:17   # 30
בן.נ.
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל בן.נ. שלח הודעה באמצעות MSN אל בן.נ.

בן.נ. לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eur2
תראה זה הגישה שלך, יש לנו מורה מאוד חכם לתנ"ך...
אפילו שהוא דתי מאמין הוא לא כופה את הדת שלו על אחרים, או מנסה להוכיח את הטענה שה' קיים.
הוא לא שופט אחרים על פי הדת שלהם, האמת שהוא לא שופט אותם בכלל...
אני לא מבין מי אתה שתשפוט אותי.

אם אתה מאמין שאין לי ערך בגלל שאני לא מאמין בה', זה מה שאתה מאמין ובאמת שאין לי משהו נגדך.
אבל בן אדם שאומר דבר כזה אין לו ערך בעיניי אחרים, והוא צר עין.

בכל מקרה, המדע לא הוכיח שקיים אלוהים תראה לי מאמר שאושר על ידי מדענים לא אורתודוקסים!

ואם אתה מאמין בזה באמת, עד כיתה ג' אני אומר לך את האמת...
אני האמנתי שקיים דבר כזה בשם אלוהים והוא צופה בנו, עד שלמדתי שסבא שלי היה בשואה וסבל שם ואיבד שם המון.. אני לא יפרט כי זה באמת לא המקום..

למה היה שואה??
ושאלתי אנשים שמאמינים בה', רוצה לדעת מה התשובה שלהם?
משום שבני ישראל חטאו ובגלל זה מתו 6 מיליון אנשים...

רוצה לדעת עוד משהו, כששמעתי שאורתודוקסים מאמינים שפיגועים מגיעים מה', אין לך מושג עד כמה שאני כעסתי... במיוחד שחבר טוב שלי נפגע באחד מהם.

שמעתי שאורתודקסים לא עומדים בצפירות למען חיילים שנפגעו או מתו בהגנה על הארץ, ולמה?
בגלל שהם לא מאמינים בארץ ישראל... אז למה הם כאן?? כי במקום אחר לא רצו לקבל אותם.

אני יכול לציין כמה מקרים נוספים, ובאמת אם אתה צר עין אתה לא תבין אותי, אבל מצידי אתה יכול לא להבין אותי, ותאמין במה שבא לך, ותאמין לי שיש לאנשים המון הערכה אליי, גם אנשים מאמינים, ולמרות שהם יודעים שאני לא מאמין.

אתה רוצה להאמין בגיהנום מצידי אין בעיה, אבל בסופו של דבר כאן, אסור לך לנסות להשפיל אנשים במקרים של אמונות מסוימות, ועל זה אתה אמור לחטוף הזהרה ואולי אפילו באן על המילים שלך אבל אני לא יביא לך מהסיבה הפשוטה שלא תראה לפני כולם כמו "קדוש מעונה".

יבגני
יבגני,
שני משפטים בשבילך
1.ה' אלוהינו שכל דבר נברא בדברו - אלוהים מחליט כל מה שקורה בעולם.
2.אינך מסוגל להבין את מעשי אלוהים כמו שאינך יכול להבין את מהות זה שאתה בעולם - יכולים להיות אלף סיבות שהוא קבע שיהיה שואה\פיגועים וכ'ו....אתה בחיים לא תדע מה הסיבה של אלוהים
אבל זה יכול להיות גם משהו טוב
וזה שאתה רואה את המוות בצורה של דבר רע....זה לא אומר שזה באמת דבר רע
שוב פעם, אינך מסוגל אף פעם להבין למה אלוהים באמת עושה את הדברים שהוא עושה ...והם לא בהכרח רעים.
יום טוב
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום