הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-04-09, 19:44   # 1
uploa
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל uploa

uploa לא מחובר  

Question האם כל המידע שכתבתי נכון? (ויכוח על זכות קיומה של ישראל)

ציטוט:
I keep hearing that Israel took Palestinian land.
Funny, because there were no country or even a state called Palestine.
Kingdom of Jerusalem 1099–1187
Ayyubid Period 1187–1244
Mamluk Period 1244–1517
Ottoman Period 1517-1917
British Mandate 1917–1948
State of Israel: 1948 to present
No Palestine here.. or before.

Ah, you want to go by the Torah?
fine. "ישראל וממלכת כנען היא מדינת העברים"
שמות כ"ג.
(it says) Israel and the Canaan kingdom is the Hebrew's state.
Canaan kingdom is : Israel and Lebanon, the Palestinian Territories, plus adjoining coastal lands and parts of Jordan, Syria and northeastern Egypt.
Did we went to cry about the Arabs who took our land? no.

I forgot, you don't believe in the Torah \ The Christian bible, so lets give you a prof from your book, the Quran.
"To Moses We [Allah] gave nine clear signs. Ask the Israelites how he [Moses] first appeared amongst them. Pharoah said to him: 'Moses, I can see that you are bewitched.' 'You know full well,' he [Moses] replied, 'that none but the Lord of the heavens and the earth has revealed these visible signs. Pharoah, you are doomed.'"

"Pharoah sought to scare them [the Israelites] out of the land [of Israel]: but We [Allah] drowned him [Pharoah] together with all who were with him. Then We [Allah] said to the Israelites: 'Dwell in this land [the Land of Israel]. When the promise of the hereafter [End of Days] comes to be fulfilled, We [Allah] shall assemble you [the Israelites] all together [in the Land of Israel]."

"We [Allah] have revealed the Qur'an with the truth, and with the truth it has come down. We have sent you [Muhammed] forth only to proclaim good news and to give warning."

[Qur'an, "Night Journey," chapter 17:100-104]
זה מפוסט שכתבתי בפורום שכולנו מכירים בתור הפורום ה.. נסתפק באנטי-ישראלי, דיגיטלפוינט.
כבר קרה לי שכתבתי מידע לא נכון, אני מקווה שעכשיו הכל נכון.

אנא תקנו אותי אם טעיתי, ובכללי תגיבו בנושא, כדי שנראה להם שיש גם ישראלים בפורום.
ישן 22-04-09, 19:54   # 2
גורילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

גורילה לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי uploa צפה בהודעה
זה מפוסט שכתבתי בפורום שכולנו מכירים בתור הפורום ה.. נסתפק באנטי-ישראלי, דיגיטלפוינט.
כבר קרה לי שכתבתי מידע לא נכון, אני מקווה שעכשיו הכל נכון.

אנא תקנו אותי אם טעיתי, ובכללי תגיבו בנושא, כדי שנראה להם שיש גם ישראלים בפורום.
אין לי משתמש שמה , לכן כדאי שאתה תציין כי פלסתין היא בעצם כינוי לכל הערבים שבאו ממדינות שונות , הם חושבים שפלסתין זה עם.

ואני אצטט מאחד הטוקבקים באינטרנט:
ציטוט:
אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים).
פלשתם / זלגתם / חדרתם - לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים .
פתח את מפת העולם, ערבי החי בישראל. תגלה ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה (12,500,000 קמ"ר) ושטחן של כל המדינות המוסלמיות
(56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר .
אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא ?
ובוא ואומר לך כמה מילים על ה "עם " הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל .
נתחיל עם השם שלכם -
הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש –' פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות .
הפלישתים - היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ 1600 שנה לפני הולדת מוחמד .
אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרנים ?
ואשר לארץ ישראל,
תבחר כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע " י האקדמיה הבינלאומית - שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם " שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא ניתן למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת ארץ ישראל ארצו של עם ישראל) שיאשש את טיעוניך .
יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מהתקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית .

אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו .
זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם !
ב 1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב .
המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו .
כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות .
לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם .
למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית - היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין האחת - ירדן , השנייה " פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים " פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין השלישית. דרישה קצת חסרת פרופורציה למשהו שאפילו אי אפשר להגדירו עם, לא?. לא מתאים לנו !
ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמאל שלנו (שממומן על ידי מדינות אירופה) מפזר אשליות הממלאות את לבכם תקווה גדולה, וגם אם הדמוקרטיה שלנו מאפשרת לכם לשבת בקבינט שלה, יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם הערביות / מוסלמיות.
זה יקרה או בטוב או בחרב .
במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי - כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון .
לסיכום, אפנה אותך לספר חביב ומלא הומור. שמו "מסע תענוגות בארץ הקודש " הוא נכתב ע" י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מארק טוויין) ב 1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה .
הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות . " ארץ הבכא" כך הוא כינה את ארץ ישראל .
כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראל – בנה הגניוס היהודי.
אין פלא שאתה ואחיך חומדים אותו !
ישן 22-04-09, 23:34   # 3
moni1x09
חבר מתקדם

moni1x09's Avatar

מיני פרופיל

moni1x09 לא מחובר  

אני נותן לך REP בדיפי.
ותגובה - מי שנמצא בDP ומעוניין לתת לי REP - כאן

Last edited by moni1x09; 22-04-09 at 23:40..
  Reply With Quote
ישן 23-04-09, 07:58   # 4
dvirhazout
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל dvirhazout

dvirhazout לא מחובר  

נתתי ב REP והגבתי גם.

לא ממש יעזור. יש שם פאנטים אבל בסדר..
  Reply With Quote
ישן 23-04-09, 16:39   # 5
uploa
חבר וותיק

מיני פרופיל

uploa לא מחובר  

גורילה, רציתי לכתוב גם את זה, אבל האנגלית שלי לא כל כך טובה כדי לתרגם את זה בצורה מושלמת ולהשאיר את המסר.
ישן 23-04-09, 17:06   # 6
גורילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

גורילה לא מחובר  

http://translate.google.co.il/?hl=iw&tab=wT
:P
ישן 23-04-09, 19:35   # 7
uploa
חבר וותיק

מיני פרופיל

uploa לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי גורילה צפה בהודעה
זה תירגום של מכונה..
ישן 23-04-09, 21:09   # 8
שליחטא
Winner

מיני פרופיל

שליחטא לא מחובר  

עם ישראל חי ,
עם פלסטיני , מה זה ?
  Reply With Quote
ישן 24-04-09, 09:36   # 9
Matan Levy
חבר מתקדם

Matan Levy's Avatar

מיני פרופיל

Matan Levy לא מחובר  

אם כבר הסברה,
כדאי להפיץ את זה:
http://www.youtube.com/watch?v=hRQa5-gmqys&fmt=18
  Reply With Quote
ישן 27-04-09, 08:12   # 10
megashape
חבר מתקדם

מיני פרופיל

megashape לא מחובר  

למה להתאמץ , זה חסר תועלת, 90% מהאנשים שזורקים עובדות על ישראל מחו''ל , הידע שלהם מבוסס על פרופוגנדות מוסלמיות , וטימטום.

אה וגם דיגיטלפוינט זה פורום עם קהילה והנהלה נחותה, אני לא מבין מה אתם עושים שם.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום