הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 04-01-06, 22:42   # 1
Extreme-Serv
חסום

מיני פרופיל

Extreme-Serv לא מחובר  

שרון חש ברע ופונה לבית החולים

מאת "מערכת YNET":

ערב לפני הצינתור המתוכנן - חש ראש הממשלה ברע, ורופאו האישי שהוזעק לחווה לבדוק אותו הורה לפנותו לבית החולים "הדסה עין כרם בירושלים". הוא מפונה לבית החולים ברגעים אלה, כשהוא לדברי מקורביו "בהכרה ובמצב טוב". בבית החולים נערכים לאפשרות שמדובר באירוע מוחי נוסף. מחר אמור היה שרון לעבור צינתור בהרדמה כללית בבית החולים. כרגע לא ברור אם הצנתור ייערך מחר
רוני סופר

ערב לפני הצינתור המתוכנן - הידרדרות במצב בריאותו של רה"מ. ראש הממשלה אריאל שרון חש הערב ברע בעת שהותו בביתו בחוות השקמים. רופאו הוזעק לחווה, והחליט לפנותו בשיירת מכוניות. לבית החולים "הדסה עין כרם" בירושלים, שם הוא היה עתיד לעבור מחר צנתור. שרון נמצא בהכרה מלאה. על פי ההודעה הרשמית, מצבו טוב.

בבית החולים נערכים לאפשרות שמדובר באירוע מוחי נוסף.

שרון עושה את דרכו בשעה זו לבית החולים בירושלים מהחווה. בבית החולים הדסה צפוי שרון לעבור סדרת בדיקות אשר תקבע ממה הוא סובל, בשלב זה לא ברור אם אכן ייערך הצנתור מחר.

שרון אמור לעבור מחר צינתור בהרדמה כללית בבית החולים הדסה עין כרם. בשיחה בין מזכיר הממשלה לבין היועץ המשפטי הוחלט ששר האוצר אהוד אולמרט ימלא את מקומו של ראש הממשלה בשעה שיהיה בהרדמה. גם השרים עודכנו בעניין.

ב-18 בדצמבר עבר שרון אירוע מוחי והובהל לבית החולים "הדסה עין כרם". האירוע, שהתרחש סמוך לשעה 20:00 בערב, הוביל לסדרת בדיקות ולאישפוז של כמה ימים. כמה ימים אחר כך כינסו רופאיו של שרון מסיבת עיתונאים שבמהלכה הודיעו כי באשפוז נתגלה מום מולד בליבו של שרון. המום המולד הוא שגרם על פי החשד את הארוע המוחי ממנו סבל.

שרון מקבל בימים אלה שלושה טיפולים תרופתיים מרכזיים - שתי זריקות "קלקסן" ביום נגד קרישת דם, אשר אמורות למנוע היווצרות קרישי דם נוספים,תרופת אלטרוקסין נגד חסר בפעילות בלוטת המגן (התריס) ותרופת אלופורינול לטיפול במחלת הגאוט (דלקת מפרקים), שהתגלתה בעקבות בעיות בבוהן.

ההרדמה אמורה להימשך כ-40 דקות, והצינתור גם כן כ-40 דקות. בסך הכל, הזמן המוערך להרדמה ולהתאוששות הוא כשלוש שעות.

בית החולים "הדסה עין כרם" נערכו לקבלתו של שרון מחר לקראת הצינתור. במהלך הצינתור שהיה אמור להיערך לראש הממשלה שרון לא היו אמורים

להיערך צינתורים מקבילים בבית החולים. הניתוח של שרון אמור היה להיערך ככל הנראה בקומה השמינית של בית החולים, שם ממוקמת המחלקה הקרדיולוגית. שם גם היה אמור שרון להישאר לאישפוז. בצינתור עצמו אמורים היו לקחת חלק שני רופאים מצנתרים ורופא נוסף, שיהיה אחראי על בדיקת האקו למיפוי אזור הלב. כמו כן ישתתפו בהליך שני רופאים מרדימים.

במהלך השבוע האחרון קיימו נציגי בית החולים מספר מפגשים עם הממונים על אבטחתו של ראש הממשלה כדי לוודא שעבודתו השוטפת של בית החולים לא תיפגע, אך במקביל יוכל שרון לקבל את הטיפול המקצועי והרפואי הטוב ביותר. בית החולים נערך לקבל את שרון לא לפני השעה 8:00 בבוקר ובמקביל נערכים הרופאים והצוות לשטף של אנשי תקשורת שיגיעו מהארץ ומחו"ל כדי לסקר את הניתוח
  Reply With Quote
ישן 04-01-06, 22:48   # 2
k.machine
תודה על תרומתך.

k.machine's Avatar

מיני פרופיל

k.machine לא מחובר  

שיחלים במהרה.
  Reply With Quote
ישן 04-01-06, 22:54   # 3
FBI
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FBI שלח הודעה באמצעות MSN אל FBI

FBI לא מחובר  

זה נשמע מוכר :P סתם שיחלים במהירות..
  Reply With Quote
ישן 04-01-06, 22:57   # 4
Aviv|LDFix.com
Permanently Banned

מיני פרופיל

Aviv|LDFix.com לא מחובר  

באמצע אמא'לה העבירו לחדשות))))))))))=אוף שבוע שלם אני מחכה לאמאלה ועכשיו הם שמים חדשות!!
  Reply With Quote
ישן 04-01-06, 23:04   # 5
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

מאחלים פה רפואה שלמה,
אני מאמין שזה מלחץ של "ראש ממשלה",
או שזה יעבור, או שזה ישפיע.

בכל מקרה,
רפואה שלמה למר אריאל.
  Reply With Quote
ישן 04-01-06, 23:33   # 6
ron_g
חבר פורום

מיני פרופיל

ron_g לא מחובר  

איזה באסה...החלמה מהירה
  Reply With Quote
ישן 04-01-06, 23:41   # 7
ymwd
חבר מתקדם

ymwd's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל ymwd שלח הודעה באמצעות MSN אל ymwd

ymwd לא מחובר  

כרגע דיווחו שהוא מורדם ומונשם לאחר אירוע מוחי משמעותי
וסמכויות ראש הממשלה העוברו לממלא מקומו השר אולמרט
  Reply With Quote
ישן 04-01-06, 23:43   # 8
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

נקווה שהוא יצא מזה בשלום לדעתי הכול בגלל התקשרות שמנסה כל הזמן לשים לו רגליים עם חקירות שתמיד הוא יוצא מהם נקי
עכשיו הבנתי הוא במצב מאוד מאוד קשה

SuperMario יותר חשוב אמלה או ראש הממשלה?
יש שידור חוזר יום שישי
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן
  Reply With Quote
ישן 04-01-06, 23:43   # 9
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

וואלה,זה בגלל כל הרעש מסביבות בקשר לשוחד,היום בבוקר דיברו על זה ברדיו והמראיין שאל "לא היה עדיף לחכות 3 ימים עם הסיפור הזה עד שהוא יעבור את הצינטור" וכמובן שענו כן,כי לחצים נפשיים משפיעים על הדברים האלה.

רפואה שלמה לראש הממשלה!
  Reply With Quote
ישן 04-01-06, 23:46   # 10
s.o.s
חבר וותיק

מיני פרופיל

s.o.s לא מחובר  

צינטור זה משהו לא קל בכלל סבתא שלי היתה צריכה לעשות שלשום אבל אז מצאו אצלה בעיה שזה מעוד מסוכן לעשות תניתוח וסתבתא שלי עברה ליפני 15 וחצי שנה בערך שבץ וחצי מהגוף שלה משותק היא נחה ולדעתי גם לשרון יש משהו דומה
צינטור זה ניתוך שמנפכים את כל ה"צינורות" בלב
נרשמתי לאתר אחד שנותן איחסון חינמי
DEAD says:
והוא לא רצה לרשום אותי כי אני מלדבן
DEAD says:
אז נרשמתי לפרוקסי
איזה מלדבן
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום