הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-10-11, 07:25   # 1
מתן גיטא
חבר על
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

מתן גיטא לא מחובר  

הצעה עסקית מי שמעונין שיכנס

שלום לכולם קוראים לי מתן גיטא אני גר בארצות הברית כבר שנתיים ויש לי פה עגלות של כמה מוצרים שונים לפני כמה ימים התחלתי למכור חלק מהמוצרים באתר EBUY וב5 ימים מכרתי ב400 דולר בערך ואז עלה לי הרעיון להביא עוד מוצרים כאלה שאין אצלי בעגלות ולמכור שם כי אני מכיר את כל האולסיילרים שיש פה ומביא הכל בזול אחרי זה הבנתי שמתקרב הכריסמס וכולם קונים מתנות בכריסמס וכמו כולם כולם מחפשים את הזול ביותר אז חשבתי לפתוח אתר אינטרנט ולמכור שם את כל הצעצועים ורוב המתנות שקונים לכריסמס כמו אליקופטרים כאלה שזה הולך ממש טוב ומכוניות על שלט ובובות ועוד מלא דברים שאני יכול להביא במחיר של אולסייל הבעיה היא שאני לא מבין כל כך בבניית אתרים ועיצובים וכל השטויות האלה לפני שבועיים קניתי אתר בשביל אחד העגלות שלי ואני יודע שחלק מהאנשים פה יש כבר אתרים מוכנים ומערכות מוכנות שרק משנים כמה דברים ומעלים את זה לשרת וזהו אז אם למישהו יש את זה ומעוניין לעשות קצת כסף מהצד ללא השקעה כספית שיצור איתי קשר
חשוב לי להגיד שאני מחפש שותף שיודע ומבין בבניית אתרים מהסוג הזה החלק שלו בזה יהיה שהוא יבנה את האתר ואת העיצוב וכל מה שקשור והחלק שלי יהיה שאני יצור קשר אם אולסיילרים כל הזמנה אני ילך לדואר וישלח אותה סליקות כרטיסי אשראי וכל שאר הדברים יש לי פה עסק אז אפשר להעביר דרך המכונת אשראי של אחת העגלות אצלי באתר זה דרך פיפאל ולדעתי זה הכי טוב הכל כמובן יהיה חוקי ועם הסכם חתום בין שתי הצדדים כדי שלא יהיו אי הבנות בהמשך החילוק יהיה 50-50 מהרווחים את ההשקעה הראשונית של כל המוצרים שזה בערך 2000 דולר אני ישים זאת אומרת שאתם צריכים להשקיע רק אתר מוכן וזהו אני יודע שזה הרבה אבל זה לא דורש הוצאה כספית מאף אחד ורק הכנסות זהו אשמח לשמוע מה אתם חושבים ואם אתם מעוניינים אני יודע שאתר קשה לפרסם ולוקח הרבה זמן אבל חוץ מגוגל אני חשבתי על דרכי פרסום שונות כמו כרטיסי ביקור עם הכתובת של האתר בכל העגלות שלי שכל לקוח שיעבור אצלי יקבל את זה או פלייארים בכל המכוניות בקניון ועוד כמה דברים כמובן שפרסום בגוגל ובאתרים השונים יוסיף מאוד
ניתן ליצור איתי קשר באימייל
matangitabill@gmail.com בשביל עוד פרטים
הטלפון שלי הוא 037637963 זה מסםר ישראלי שמגיע אליי לפלאפון פה זה עולה כמו שיחה רגילה
השעות אצלינו שונות זה הפרש של 7 שעות זאת אומרת שעכשיו 1 וחצי בלילה אצלי ואצליכם 7 וחצי בבוקר אז להתקשר בשעות נוחות בבקשה
אם ההודעה לא קשורה לפורום הזה אז תעבירו אותה בבקשה
תודה
לילה טוב
מתן גיטא
  Reply With Quote
ישן 10-10-11, 10:09   # 2
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

היי מתן,
ההצעה שלך נשמעת לי מעניינת, החשש הכי גדול שלי כאן זה הפרסום שהוא לא קל,לקדם אתר כזה ולהגיע לקהל יעד גדול זה לא כזה קל..
אם הקהל יעד שלך הוא ארה"ב אז אתה רוצה חנות באנגלית ואז בכלל יש מאות חנויות שמוצעות ברשת במחירים טובים מאוד ואפשר לקדם את זה.

דבר אחד קצת לא הבנתי - אמרת שאתה מוכן להשקיע 2000 דולר על סחורה \ מוצרים אבל שורה לפני זה כתבת שכל הזמנה שתהיה אתה תלך לאולסיילר ותקנה ממנו ותשלח ללקוח מה שאומר שאין לך ממש השקעה אתה קונה אחרי רכישה זאת אומרת שאתה עובד בצורה של תיווך..
אני מוכן להכנס איתך בהשקעה הזו - הייתי רק שמח שתשלח לי מספר מוצרים לדוגמא כולל מחירים שאתה קונה אותם ומה המחירים שהם נמכרים בשוק.
אני יכול להשוות גם למחירים שאני קונה מספקים שלי ונראה את הפרשי המחירים. אולי נוכל לשלב כמה מקורות ולהשיג תשואה טובה יותר.

ממתין לתגובתך
לילה טוב
  Reply With Quote
ישן 10-10-11, 17:21   # 3
מתן גיטא
חבר על

מיני פרופיל

מתן גיטא לא מחובר  

אני שמח שהצלחתי לעניין אותךאני יסביר את עצמי קצת יותר טוב אני כרגע יש לי פה עגלות של איפור מינרלי וסיגריה אלקטרונית את האיפור המינרלי אני קונה מאולסיילר מארצות הברית את הסיגריות שלי אני קונה מאולסיילר מסין אבל משניהם זה בלתי אפשרי להזמין נגיד אליקופטר 1 רק המשלוח יעלה לך יותר ובסופו של דבר זה יהיה לא משתלם אני התכוונתי שאני יקנה 30 אליקופטרים עוד כמה מכוניות על שלט עוד כמה צעצועים בהתחלה בהשקעה של 2000 דולר בערך ואחרי זה איך שיזרום יזרום הסיבה שאני מוכן לעשות את זה כי אין פה הפסד של כסף לא לי ולא למי שיכנס איתי בגלל שמקסימום תמיד אפשר למכור בEBAY זה ארצות הברית פה הם קונים הכל אם לא מחר אז מחרתיים ככה זה מבחינת הפרסום כן אני יודע זה קשה לפרסם אתר אינטרנט חדש ועוד חודש כבר כריסמס אז נזכרתי כבר מאוחר קצת אבל זה לא משנה כי יש עוד שנה ועוד שנים הבאות לא צריך לחשוב רק לזמן הקרוב אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות לך באימייל matangitabill@gmail.com
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום