הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 04-09-11, 05:18   # 1
Mizton
חסום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Mizton שלח הודעה באמצעות MSN אל Mizton

Mizton לא מחובר  

דרוש שותף לאתר גדול - פירוט

טוב החלטתי לכתוב חלק מהפירוט באשכול חדש משום שהכל מבולגן באשכול הקודם וגם מהסיבה שהמון מבקשים ממני בפרטי פירוט.
מדובר על האשכול הזה: לחץ כאן.

אז ככה,
אני מעוניין לפתוח תחרות פרסים בנכס מסוים שכרגע פונה לרוב לנוער וילדים (לא אוכל לתת לינק, ולא להגיד את נושא האתר כרגע, לחלק אמרתי בפרטי ואני מבקש לא להגיד.)
את הפרסים קל לממן כי אני עובד עם אתרים סיניים כל מה שצריך זה תכנית שותפים ושותף רציני עם ראש טוב.
הנכס מכניס המון כספים שאפשר לכסות את הפרסים ואפילו להרוויח בו זמנית, התחרות פרסים גם היא סוג של נכס שיכניס כסף מכל ההפניות לאתר וגם יהיו עוד כמה אפשרויות בתחרות.
** אני מתכוון לפתח את הנכס הקיים שפונה לילדים ונוער ולהוסיף בתור התחלה את התחרות פרסים, בנוסף לזה יהיו עוד המון פיתוחים ורעיונות **

הסברתי את מה שאוכל בקצרה יש חלק שהסברתי להם הכל בפרטי וחלק שלא, פרטים מלאים למי שבאמת חושב שהוא מעוניין במסנג'ר.

בקשר לאתר הסיניים - אני עובד איתם השירות מצוין והמוצרים מגיעים שלמים וטובים אני השבוע קיבלתי חבילה של שטיות שהזמנתי ב-20$.

(יש גם תכניות שותפים שיש בהם בערך 100 ש"ח אבל אני צריך להנפיק חשבונית ואין לי דרכים, אם הוא עסק רשום זה גם טוב.)
  • יתרון למעצב!
  • יתרון למי שעובד עם תכנית שותפים טובה!
  • יתרון לבעלי אחסונים

יש עוד המון פרטים, הנכס לילדים ונוער קיים והוא פשוט מפתיע בתוצאותיו ובמה שאפשר לעשות איתו.
מסנג'ר:
tkk1@nana.co.il
יום טוב.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום