הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-12-14, 00:26   # 1
Agam Levi
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Agam Levi לא מחובר  

בניית אתרים בחינם

שלום,

שירות ooc.co.il לבניית אתרים מוצע למכירה. אני מציע למכירה את האתר (כולל הדומיין הקצר, ובמידה ותרצו גם את חשבון האחסון עליו הוא נמצא כרגע). הוא מבוסס על מערכת שפיתח Haimz.net.

כיום, בגלל סגירתו של שירות fav.co.il והמעבר של שירות coi.co.il למודל שדורש מנוי חודשי, קיים וואקום בתחום בניית האתרים בחינם הישראלי. קיימים כמה שירותים, כאמור, שמתבססים על מנויים בתשלום, וכמה שירותים בינלאומיים, אבל נכון להיום לא קיים אתר נוסף מלבד ooc.co.il שמאפשר הקמת אתרים בחינם ללא פרסומות מפלצתיות שמשתלטות על אתרי הגולשים.

ולכן אני חושב שהאתר יכול להצליח בקלות רבה מאוד. ההוצאות שלו נמוכות מאוד - כרגע אני משלם רק על הדומיין ועל האחסון שיוצא בערך 15 דולר בחודש. פוטנציאל ההכנסות, לעומת זאת, כמעט בלתי נדלה - החל מFreemium ועד לשילוב פרסומות באתר, יש לכם אפשרות גבוהה מאוד להרוויח דרכו.

החלטתי שלא לשים פרסומות באתר בשלב ההרצה הראשוני, אבל אתם יכולים לשלב בו פרסומות תוך שניות בודדות ובלי הכנות נוספות. הקוד המתאים כבר קיים ותקבלו אותו עם האתר.

אני מוכר אותו, לצערי, בגלל הלימודים האקדמיים שהתחלתי השנה ומונעים ממני להקדיש מספיק זמן לתפעול האתר.

אתם מוזמנים לבחון את המערכת דרך החשבון demo והסיסמא 1234.

שוחחתי כבר עם כמה רוכשים פוטנציאליים ורובם, למעט בודדים, לא הפגינו רצינות רבה מדי. אני מבקש מכם - תפנו אליי רק אם אתם רציניים.

המחיר המבוקש הוא 6,500 שקלים. אני גמיש במחיר ואשמח לדון בכך.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל agamkedem@gmail.com (עדיף) או כאן בהודעה פרטית.

(אם יש לכם הערות, אודה לכם אם תשלחו אותן בפרטי).

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום