הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 08-08-14, 15:05   # 1
Agam Levi
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Agam Levi לא מחובר  

מכירה - בניית אתרים בחינם

שלום,

אני אקצר בדברים ואגיע לעיקר - שירות ooc.co.il לבניית אתרים מוצע למכירה. אני מציע למכירה את האתר (כולל הדומיין הקצר, ובמידה ותרצו גם את חשבון האחסון עליו הוא נמצא כרגע). הוא מבוסס על מערכת שפיתח Haimz.net.

האתר נמצא ברשת כמה שבועות בודדים, ולא נעשו נסיונות לפרסם אותו למעט פרסום גרסת בטא כאן בהוסטס ובפורום נוסף לקבלת חוות דעתם של גולשים. למרות זאת, מדי כמה ימים נרשם גולש חדש לאתר.

כיום, בגלל סגירתו של שירות fav.co.il והמעבר של שירות coi.co.il למודל שדורש מנוי חודשי, קיים וואקום בתחום בניית האתרים בחינם הישראלי. קיימים כמה שירותים, כאמור, שמתבססים על מנויים בתשלום, וכמה שירותים בינלאומיים, אבל נכון להיום לא קיים אתר נוסף מלבד ooc.co.il שמאפשר הקמת אתרים בחינם ללא פרסומות מפלצתיות שמשתלטות על אתרי הגולשים.

ולכן אני חושב שהאתר יכול להצליח בקלות רבה מאוד. ההוצאות שלו נמוכות מאוד - כרגע אני משלם רק על הדומיין ועל האחסון שיוצא בערך 15 דולר בחודש. פוטנציאל ההכנסות, לעומת זאת, כמעט בלתי נדלה - החל מFreemium ועד לשילוב פרסומות באתר, יש לכם אפשרות גבוהה מאוד להרוויח דרכו.

החלטתי שלא לשים פרסומות באתר בשלב ההרצה הראשוני, אבל אתם יכולים לשלב בו פרסומות תוך שניות בודדות ובלי הכנות נוספות. הקוד המתאים כבר קיים ותקבלו אותו עם האתר.

אני מוכר אותו, לצערי, בגלל שאני מתחיל בשנה הבאה לימודים אקדמיים וחושש שלא אוכל להקדיש לפרויקט מספיק זמן כדי לתפעל אותו.

אתם מוזמנים לבחון את המערכת דרך החשבון demo והסיסמא 1234.

שוחחתי כבר עם כמה רוכשים פוטנציאליים ורובם, למעט בודדים, לא הפגינו רצינות רבה מדי. אני מבקש מכם - תפנו אליי רק אם אתם רציניים.

המחיר הוא 10,000 שקלים. אני גמיש במחיר ואשמח לדון בכך.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל agamkedem@gmail.com (עדיף) או כאן בהודעה פרטית.

(אם יש לכם הערות, אודה לכם אם תשלחו אותן בפרטי).

Last edited by Agam Levi; 08-08-14 at 16:13..
  Reply With Quote
ישן 09-08-14, 00:40   # 2
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

נשמע מעניין... מחר אעבור על האתר ואולי אשמח להתקדם לרכישת האתר.

שאלה קטנה אך חשובה:
למה שמשתמשים יעדיפו את השירות הזה על פני וויקס? במה המערכת הזו יותר טובה?

תודה.
  Reply With Quote
ישן 09-08-14, 01:35   # 3
Agam Levi
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Agam Levi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Pavel צפה בהודעה
נשמע מעניין... מחר אעבור על האתר ואולי אשמח להתקדם לרכישת האתר.

שאלה קטנה אך חשובה:
למה שמשתמשים יעדיפו את השירות הזה על פני וויקס? במה המערכת הזו יותר טובה?

תודה.
המערכת של wix (כמוה גם מערכות של כלים נוספים מהסוג הזה) מציעות עושר של אפשרויות עיצוביות שאיתו אני לא יכול להתחרות. גולשים שמחפשים פתרונות High-End בתחום יעדיפו אותה ללא ספק, ואני חושב שכניסה לפלח השוק הזה היא לחימה בטחנות רוח.

למרות זאת, יש כמות לא קטנה של גולשים שמחפשים פתרונות פשוטים וקטנים יותר - וזה פלח השוק אליו ooc מכוון. עבורם, השימוש בwix עשוי להיות מסובך יחסית. נוסף על כך, ההתאמה לעברית של אתרי wix דורשת התעסקות קטנה עם המערכת ואילו בooc היא ברירת המחדל.

דבר נוסף הוא עניין הנגישות. העובדה שooc הוא אתר ישראלי ובעברית משחקת תפקיד בחשיפה של גולשים אליו. אתה יכול לראות שאתרים כמו livecity ודומיהם, אף על פי שהם פחות טובים מהבחינה הפונקציונאלית (ולמעשה, מכל הבחינות) מwix, מצליחים להתקיים בפלח השוק של הקמת אתרים בתשלום חודשי. לדעתי, זה בגלל הנגישות שלהם - הרבה גולשים מגיעים לאתרים בעברית לפני שהם מגיעים לשירותים בינלאומיים, במיוחד גולשים בפלח השוק אליו ooc מכוון.
ישן 10-08-14, 02:22   # 4
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

אהבתי את תשובתך.

נכנסתי היום לאתר האינטרנט והתרשמתי לטובה... אם כי חייב להודות:
זה מזכיר לי את המערכות הראשונות בהם בניתי אתרים(לימון, אתרי ישראל) .. ואני לא יודע עד כמה זה תופס היום..
כלומר בשנות האלפיים המוקדמות אנשים הסתדרו עם דברים בסיסים וכו..
אבל היום כולם רוצים לקבל הרבה, במהירות ובזול...

אני רואה גם הרבה בעלי עסקים קטנים פותחים בוויקס ואני לא רואה איפה אני יכול לשכנע אותם לעבור ל-occ.
ובטוח יהיו כאלה שיעדיפו מערכת פשוטה בעברית.. השאלה כמה, ואיך אוכל להחזיר השקעה אותה אתה דורש (10,000) מהאתר הזה.

בכל מקרה,
המערכת נראית טוב, ויכול להיות שאני טועה..
אבל אצטרך לבצע מספר שיחות עם שותפיי כדי להגיע להחלטה סופית...

אעדכן אותך בהקדם,
תודה רבה
  Reply With Quote
ישן 11-08-14, 13:54   # 5
NoBoDy
חבר בקהילה

NoBoDy's Avatar

מיני פרופיל

NoBoDy לא מחובר  

האם אפשר לערוך את התכנים של המשתמשים דרך פאנל הניהול (ובמידת הצורך לערוך ו/או לצנזר תכנים)? אני אשמח לראות דמו של הפאנל.
  Reply With Quote
ישן 11-08-14, 14:04   # 6
Makeapp
עסק רשום [?]

Makeapp's Avatar

מיני פרופיל

Makeapp לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Agam Levi צפה בהודעה
שלום,

אני אקצר בדברים ואגיע לעיקר - שירות ooc.co.il לבניית אתרים מוצע למכירה. אני מציע למכירה את האתר (כולל הדומיין הקצר, ובמידה ותרצו גם את חשבון האחסון עליו הוא נמצא כרגע). הוא מבוסס על מערכת שפיתח Haimz.net.

האתר נמצא ברשת כמה שבועות בודדים, ולא נעשו נסיונות לפרסם אותו למעט פרסום גרסת בטא כאן בהוסטס ובפורום נוסף לקבלת חוות דעתם של גולשים. למרות זאת, מדי כמה ימים נרשם גולש חדש לאתר.

כיום, בגלל סגירתו של שירות fav.co.il והמעבר של שירות coi.co.il למודל שדורש מנוי חודשי, קיים וואקום בתחום בניית האתרים בחינם הישראלי. קיימים כמה שירותים, כאמור, שמתבססים על מנויים בתשלום, וכמה שירותים בינלאומיים, אבל נכון להיום לא קיים אתר נוסף מלבד ooc.co.il שמאפשר הקמת אתרים בחינם ללא פרסומות מפלצתיות שמשתלטות על אתרי הגולשים.

ולכן אני חושב שהאתר יכול להצליח בקלות רבה מאוד. ההוצאות שלו נמוכות מאוד - כרגע אני משלם רק על הדומיין ועל האחסון שיוצא בערך 15 דולר בחודש. פוטנציאל ההכנסות, לעומת זאת, כמעט בלתי נדלה - החל מFreemium ועד לשילוב פרסומות באתר, יש לכם אפשרות גבוהה מאוד להרוויח דרכו.

החלטתי שלא לשים פרסומות באתר בשלב ההרצה הראשוני, אבל אתם יכולים לשלב בו פרסומות תוך שניות בודדות ובלי הכנות נוספות. הקוד המתאים כבר קיים ותקבלו אותו עם האתר.

אני מוכר אותו, לצערי, בגלל שאני מתחיל בשנה הבאה לימודים אקדמיים וחושש שלא אוכל להקדיש לפרויקט מספיק זמן כדי לתפעל אותו.

אתם מוזמנים לבחון את המערכת דרך החשבון demo והסיסמא 1234.

שוחחתי כבר עם כמה רוכשים פוטנציאליים ורובם, למעט בודדים, לא הפגינו רצינות רבה מדי. אני מבקש מכם - תפנו אליי רק אם אתם רציניים.

המחיר הוא 10,000 שקלים. אני גמיש במחיר ואשמח לדון בכך.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל agamkedem@gmail.com (עדיף) או כאן בהודעה פרטית.

(אם יש לכם הערות, אודה לכם אם תשלחו אותן בפרטי).
אתר מאוד נוח וקלילי לשימוש המשתמש כמו שצריך,
בהצלחה לך.

בניית אתרים - פיתוח מערכות מידע - שירותי ענן - עיצוב גראפי - אפליקציות
טל. 054-3536-304 - דוא"ל. hostarltd@gmail.com
  Reply With Quote
ישן 11-08-14, 14:10   # 7
Agam Levi
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Agam Levi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Nir Berko צפה בהודעה
האם אפשר לערוך את התכנים של המשתמשים דרך פאנל הניהול (ובמידת הצורך לערוך ו/או לצנזר תכנים)? אני אשמח לראות דמו של הפאנל.
כן, מערכת הניהול הראשית מאפשרת עריכה וניהול של אתרי ותכני המשתמשים.

אני לא יכול לספק דמו חי של המערכת, אבל מצורפים כמה צילומי מסך ממנה:
http://i.imgur.com/joUPG7E.png
http://up410.siz.co.il/up3/uyjndhlyy5zm.png
http://up410.siz.co.il/up2/jyez5jhzmi2m.png
http://up410.siz.co.il/up3/u1jnzuvdz5mg.png

ציטוט:
נכתב במקור על ידי VPSCloud צפה בהודעה
אתר מאוד נוח וקלילי לשימוש המשתמש כמו שצריך,
בהצלחה לך.
תודה רבה
ישן 14-08-14, 22:15   # 8
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

מוקפץ באישורבהצלחה
  Reply With Quote
ישן 21-08-14, 14:56   # 9
Agam Levi
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Agam Levi לא מחובר  

המחיר ירד ל8,000 שקלים.
ישן 17-09-14, 15:21   # 10
Agam Levi
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Agam Levi לא מחובר  

הקפצה באישור Pavel.

המחיר ירד ל7,000 שקלים.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום