הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-12-12, 21:54   # 1
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

פרנסה מאינטרנט

שלום וברכה,
אני מניח שיש פה לא מעט אנשים שמחזיקים אתרי אינטרנט ומנסים להכניס מהם כסף.
האם לדעתכם ניתן להתפרנס מהעניין ולחיות בלי דאגות?
כמה אתם חושבים מצליחים לעשות את זה לעומת כמות הנכשלים?

מעניין לדעת. דיון פורה.
  Reply With Quote
ישן 01-12-12, 22:06   # 2
Haimz
חבר וותיק

מיני פרופיל

Haimz לא מחובר  

לדעתי הרוב נכשלים. אבל יש גם מספר לא קטן שעושים כסף טוב.
אני עובד בתור מפתח אתרים, פה אני משקיע גם מהזמן שלי ובונה וכו'..
אבל בנוסף יש לי אתר שאני שם בוא פרסומות ADSENSE והוא מכניס לי בין 4 ל 7$ ביום שזה נחמד וגם עוזר

אם תקנה אתר שמקבל מעל ל15 אלף כניסות ביום או אפילו משהו בסביבה, שיהיה חוקי ולא חסום לגוגל אדסנס, תוכל לחיות לא רע ואם תעבוד, מה טוב?
  Reply With Quote
ישן 01-12-12, 22:17   # 3
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

אני חושב שבד"כ שלב מסויים שבו האתר הופך לנכס רווחי ומשמעותי, כמות העבודה שאתה נדרש להשקיע וכמות הדאגות שלך גדלה בהתאם.
אז אני לא יודע אם אפשר להתייחס לזה כחיים חסרי דאגות, בסופו של דבר כן יש עבודה ודאגות, במיוחד כשהאתר גדל.

מיותר להזכיר שיש מקרים שאתה כבר לא יכול לתחזק את האתר בעצמך, אתה מתחיל לגייס צוות קטן, לאחר מכן זה כבר הופך לחברה קטנה, ואז לחברה יותר גדולה כן הלאה.

אז האם אפשר להתפרנס מזה כהכנסה בלעדית - אני חושב התשובה היא חד משמעית כן, לא הרבה מצליחים (יחסית לכמות הניסיונות), אבל זה כמובן אפשרי.
אם יש לך אתר או כמה אתרים קטנים שמצד אחד לא יכולים להוות עבורך מקור הכנסה בלעדי אבל מצד שני לא דורשים ממך יותר מדי השקעה ועבודה - אני חושב שמדובר במצב שהוא לא פחות טוב, במידה וזאת אפשרות כמובן.
  Reply With Quote
ישן 01-12-12, 22:58   # 4
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

אתה מדבר על הכנסה פאסיבית - אני חושב שכשיוצרים אתר שמייצר הכנסה מהסוג הזה, אז באמת מצליחים.
מצד שני, האם יש באמת אתר שלא תצטרך לגעת בו בכלל ועדיין הוא ייצר לך הכנסה? (טוב נו, חוץ מפייסבוק)
  Reply With Quote
ישן 01-12-12, 23:30   # 5
vmedia
חבר מתקדם

vmedia's Avatar

מיני פרופיל

vmedia לא מחובר  

אתר אינטרנט או כל עסק באינטרנט או מחוץ לו עובד לרוב על אותו עקרון,
ככל שתשקיע יותר מעצמך (זמן, שכל וכסף) ככה תרוויח יותר ותגדל יותר.

הרבה מאוד אנשים כושלים מהסיבה שהם חושבים שהם יכניסו 100 שקל ויצא להם 100,00 שקל - וזאת אחת הטעויות הגדולות,
אי אפשר להרים עסק רציני עם הכנסות רציניות בהשקעה של כמה שקלים!
הסיכוי שזה יקרה הוא אותו סיכוי שתזכה בלוטו...

שורה תחתונה:
כסף עושים מכסף - כדי להצליח במה שאתה עושה אתה צריך להשקיע ולהתמיד ורק אז תוכל לקטוף את הפירות

Last edited by vmedia; 01-12-12 at 23:42..
  Reply With Quote
ישן 01-12-12, 23:53   # 6
Erez | TrustMedia.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Erez | TrustMedia.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
אתה מדבר על הכנסה פאסיבית - אני חושב שכשיוצרים אתר שמייצר הכנסה מהסוג הזה, אז באמת מצליחים.
מצד שני, האם יש באמת אתר שלא תצטרך לגעת בו בכלל ועדיין הוא ייצר לך הכנסה? (טוב נו, חוץ מפייסבוק)
מניסיון, אם תצליח להביא תנועה לאתר בצורה שלא מצריכה השקעה מצידך, אפשר לייצר הכנסה פאסיבית. הבעיה היא למצוא דרכים לעשות את זה...
ישן 02-12-12, 00:25   # 7
IMNoob
חבר בקהילה

מיני פרופיל

IMNoob לא מחובר  

כדי להגיע לרמה שאתה מרוויח בלי בוס שיושב לך על הראש ולקבל את ה-200-400 שקל ליום,
אתה צריך להשקיע על אתר לפחות שנה כדי שיקבל אמידות ויהיה מספיק מפורסם באינטרנט. ממש כמו סטארט-אפ.

על מנת להגיע לרמה הזאת, אתה צריך ללמוד שיטות שונות למשוך תנועה לאתרך כאשר קיימות מאות דרכים.
בנוסף גם לגרום לאתר שלך להיות חי אם זה על גבי תגובות, אם זה על גבי הומור, אם זה על גבי הגרלות, או תיעודים ותכנים בלעדיים.

במקרה אני מכיר אותך ויודע שהשתמשת בכל מיני דרכי קידום שלא כל כך פעלו עבורך ובסופו של דבר הגעת לדרך ללא מוצא.

אני מאמין שאם תיקח את עצמך ותחשוב על נישה שאכן תפעל, אולי באמת תגיע לתוצאה כזאת... אבל את זה איני יכול להבטיח.

אין פה סטטיסטיקה לגבי כמה מצליחים לעומת כמה נכשלים - כדי להצליח אתה צריך להראות עד כמה אתה רוצה את זה ולשבור את הקיר שעוצר אותך, ועוד אחרים שפרשו מלפניך ולא הצליחו לשבור את אותו קיר.
  Reply With Quote
ישן 02-12-12, 09:09   # 8
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי webbuild.co.il צפה בהודעה
אתר אינטרנט או כל עסק באינטרנט או מחוץ לו עובד לרוב על אותו עקרון,
ככל שתשקיע יותר מעצמך (זמן, שכל וכסף) ככה תרוויח יותר ותגדל יותר.

הרבה מאוד אנשים כושלים מהסיבה שהם חושבים שהם יכניסו 100 שקל ויצא להם 100,00 שקל - וזאת אחת הטעויות הגדולות,
אי אפשר להרים עסק רציני עם הכנסות רציניות בהשקעה של כמה שקלים!
הסיכוי שזה יקרה הוא אותו סיכוי שתזכה בלוטו...

שורה תחתונה:
כסף עושים מכסף - כדי להצליח במה שאתה עושה אתה צריך להשקיע ולהתמיד ורק אז תוכל לקטוף את הפירות
אני נאלץ ממש שלא להסכים איתך.
אני פועל שנים באינטרנט ומייצר הכנסות גדולות מאוד - גם מאתרי אינטרנט, גם מעבודה - ללא השקעת שקל לא בקידום, לא בשיווק, לא בעיצוב ולא בתכנות. אם יודעים ורוצים להשקיע מספיק זמן באינטרנט, אפשר לבנות הכול גם מ-0 השקעה ואני הוכחה חיה לכך.
  Reply With Quote
ישן 02-12-12, 13:01   # 9
Geek
חסום

מיני פרופיל

Geek לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Maroon 5 צפה בהודעה
אני נאלץ ממש שלא להסכים איתך.
אני פועל שנים באינטרנט ומייצר הכנסות גדולות מאוד - גם מאתרי אינטרנט, גם מעבודה - ללא השקעת שקל לא בקידום, לא בשיווק, לא בעיצוב ולא בתכנות. אם יודעים ורוצים להשקיע מספיק זמן באינטרנט, אפשר לבנות הכול גם מ-0 השקעה ואני הוכחה חיה לכך.
סטטיסטית , הסיכוי להצליח יותר הוא להשקיע יותר כסף ומזה להפיק יותר כסף ,
במידה ולא תשקיע כסף על שיווק , פרסום , או על האתר לפעמים הסיכוי להצליח נמוך יותר יחסית לאתר שאתה משקיע בתוכו כסף .
  Reply With Quote
ישן 02-12-12, 13:20   # 10
Maroon 5
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Maroon 5 לא מחובר  

תלוי למה אתה קורא כסף. מבחינתי, זמן = כסף ואם אני אשקיע מספיק זמן אני אוכל להניב הכנסה גדולה מבלי להשקיע שקל מוחשי אחד.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום