הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-10-12, 04:28   # 1
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

מדוע חברת אחסון ועסקי אחסון מאבדים לקוחות?

ערב טוב לחברי הקהילה היקרה,

מדוע חברות(או עסקי) אחסון גדולות וקטנות, מפסידות אתכם בתור הלקוחות שלהם?

אי יציבות שרתים, חוסר בתמיכה, התנהלות לא מקצועית או בכלל מחירים גבוהיים מידי? מה הרגע שבוא אתם מחליטים - "זהו, היום אני עוזב!" ואיך אתם מגיעים לרגע זה, כמה באמת מחשבה יש מאחורי זה?

אשמח לשמוע, מה גרם לכם לעזוב את חברת האחסון האחרונה שלכם(אין צורך להזכיר שמות) ומדוע דווקא עברתם לחברה אליה עברתם?

פתחתי אשכול דומה לזה, בעבר: "מה חשוב בחברת אחסון?".

שבת שלום
  Reply With Quote
ישן 26-10-12, 11:55   # 2
Ori The Man
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Ori The Man Send a message via Skype™ to Ori The Man

Ori The Man לא מחובר  

הייתי מאוחסן בחברה מסויימת בערך 4 חודשים כל פעם שילמתי חודשיים מראש,הייתה תקופה עם נפילות / איטיות של השרת וזה התחיל לקרות יותר ויותר
יום 1 החליטו להעביר שרת אז בזמן שעבדתי (תכנתתי אתר) פתאום האף טי פי לא הגיב ואחרי כמה זמן חזר.. שהתחברתי שוב שמתי לב שהקבצים הם בערך מלפני שעה..
ששאלתי למה לא מודיעים לגבות קבצים וכו' קיבלתי תשובה "על אחריותך לגבות ולא ניתן להודיע לכל לקוח על המעבר" ובאותו רגע החלטתי לעבור...

היום אני על VPS של Securehost שפיצים ברמה עולמית! אין בעיות אין תקלות אם יש שאלה עונים עליה מהר
שהיה מעבר שרת הם העתיקו את כל הקבצים ונתנו לי את האייפיים שאליהם אני צריך להפנות את הדומיין,רק אחרי שהיה מעבר וכל ה DNS התעדכן סגרו את השרת..

מה שחשוב לי זה שירות,וזמינות.
  Reply With Quote
ישן 26-10-12, 13:36   # 3
Elad-A
הוסטסניון

מיני פרופיל

Elad-A לא מחובר  

יציבות, רצינות, מקצועיות
בשביל זה אנשים מוכנים לשלם יותר רק לא להשתגע כל יום מחדש עם הקריסות של השרת \ סינונים של בעל העסק.
  Reply With Quote
ישן 26-10-12, 16:10   # 4
Steve-Web
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Steve-Web לא מחובר  

התנסתי בהמון חברות , לא אזכיר שמות אבל חלק מהם כמוך וכמו בפורום , אנשים פרטיים שמתחזיקים כאלה וחלק גדולות כמו SPD ועוד גדולות יותר עם מקומות עבודה מסודרים (לא מהבית) .
החלק העיקרי הוא לא השקל - 2 שהמחירים משתנים , אלה כשרואים הצעה טובה עם שרת מהיר וטוב , היום הרבה עוזבים בגלל תקלות של גיבויים , זמינות של שרתים , ובעיקר מהירות . אני אישית עברתי המון בגלל מהירות , פעם אחת בכלל שהשרת בכלל לא תמך באפשרויות שרציתי , ופעם אחת שהיא היחידה שאני יודע שהחברה לא אשמה אבל אני אישית ציפיתי ממנה ליותר זה שהיה לי קוד לא תקין ב PHP , ובעיות ממש קטנות שאני בטוח שאם החברת אחסון הייתה מעיפה מבט על הקוד (למרות שזה לא התפקיד שלה) הכל היה ממשיך לעבוד כרגיל .. לפי דעתי זה עניין של גישה ועד כמה תעשה בשביל הלקוח שלך . בהצלחה .
ישן 26-10-12, 17:47   # 5
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

יציבות, מענה, תמחור, מהירות ואיכות השרת והשירות בפרט, אופציות שניתנות לי כמו עוד הרשאות, קרון ג'ובס וכו'.
בונוסים, גיבויים, הנחות לקניה לתקופה ארוכה

אלו בעצם הדברים שקונים אותי.
לא תענה על זה? הפסדת אותי כלקוח
ישן 26-10-12, 23:31   # 6
WizCraft.info
חסום

מיני פרופיל

WizCraft.info לא מחובר  

זאת שאלה קצת מורכבת ממה שהאנשים פה ענו לך .
הגורמים לעזיבת חברות איחסון הינם -
מחיר לא הגון
חוסר זמינות השרת
חוסר בשעות תמיכה או סינון שוטף .
מהירות השרת
תמיכת השרת בשפות המוכרות (PHP,HTML,SQL,JS)
בעיות בהרשאות - כלומר למשל נסיתי להשים הרשאות 777 לקבצי האתר זה גרם לשגיאה בשרת לינוקס (apache) מה שלא אמור לקרות בכלל.
תקלות למינהן ,
אמינות החברה - האם החברה אמינה ? האם יש אנשים ממליצים עליה ?
פעילות החברה - יש כאלו שפותחים חברה לשנה וחצי ולאחר מכאן סוגרים ללא הודעה מראש וללא החזר כספי לאנשים ששילמו מעל לשנתיים .

אם תעמוד בדברים הללו ישנו מצב שאקנה ממך למספר פרוייקטים שאני מריץ באינטרנט.
  Reply With Quote
ישן 27-10-12, 00:02   # 7
elialum
חבר בקהילה

מיני פרופיל

elialum לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WizCraft.info צפה בהודעה
תמיכת השרת בשפות המוכרות (PHP,HTML,SQL,JS)
JS רץ בצד הלקוח, זה ממש לא קשור לשרת.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WizCraft.info צפה בהודעה
בעיות בהרשאות - כלומר למשל נסיתי להשים הרשאות 777 לקבצי האתר זה גרם לשגיאה בשרת
במידה והשרת עובד עם suPHP בתור Handler, זה מאוד תקין שתקבל שגיאת Internal Server Error.
ישן 27-10-12, 00:16   # 8
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

תודה על תגובתכם, באמת מעניין וגם משכיל לקרוא.

וכן, במידה מותקן suPhp, ההרשאה הגבוהה ביותר אשר ניתנת תיהיה 755.
  Reply With Quote
ישן 27-10-12, 23:20   # 9
xoox
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

xoox לא מחובר  

בתור אחד שהיה מאוחסן משנת 2000 בים של חברות אחסון גם בארץ וגם בחו"ל אז זה בגלל הבטחות על תעבורה, יציבות וכו'... אף אחד באמת לא ממש עמד בזה...
בארץ היו נפילות של שרתים, אחסון בחו"ל היתה את בעיית מהירות...
סגרו לי את החשבונות כל הזמן ואין לי כח אפילו להזכר על הקטע של לחפש חברת אחסון, לבדוק אותה, להעביר DNS בדומיינים, לעלות את האתר מחדש, לבדוק שהכל מסודר ואין תקלות.... ממש באסה והרבה עצבים...
החברת האחסון האחרונה שההיתי מאחסן את האתרים שלי זאת היתה HOSTGATOR ואני בטוח שהרבה פה מכירים אותם... לי אישית הם עשו קטע שעיצבן אותי, אני מדבר על 2007 שרכשתי מהם חבילה לשנה והאתר שלי בזמנו עמד על תעבורה של אולי 30GB בחודש אפילו פחות
ולמרות שהיה רשום שבזמנו הם נותנים לחבילה 2000GB שזה 2TB תעבורה חודשית. היו נפילות וגם סגרו לי את החשבון בגל שלטענתם אני תופס מעל ל25% עיבוד בקיצור חרטה שלמה כי אפילו בלוג שהביאו לי היו סתם טעינה של כמה תמונות של 7K וזה אפילו לא אמור לדגדג לשרת, למזלי חודש לפני סוף התקופה כי הם רצו שאני ירכוש מהם VPS או שרת יעודי (יש לי עדיין את המייל שלהם בארכיון)...
הרבה מיילים שלחתי להם עד שפתחו לי את החשבון וזה גם כי נתתי להם לחשוב שאני הולך לרכוש אצלהם את מה שהם רוצים ובזמן הזה עשיתי את החישובים שלי ורכשתי שרת יעודי של DELL 1U שאותו אני מאחסן בארץ ומאז הכל עובד חלק ברוך השם...

ומאז למדתי כמה דברים.... אל תאמינו לאף אחד שרושם לכם הכל כלול, ללא הגבלה, תעבורה חודשית ובלה בלה בלה...
כי אני באמת רוצה לראות את אלו שירשמו תעבורה ללא הגבלה נותנים לי לעלות לשם איזה משחק של 70M ונותן לגולשים להוריד אותו לפחות 1000 הורדות ביום, החישוב מהיר כי זה יוצא כבר תעבורה של 70M כפול 1000 הורדות ביום שווה 70GB ליום כפול חודש שווה 2.7TB... אף אחד לא יתן לכם לעשות זאת

Reply With Quote
ישן 28-10-12, 08:42   # 10
elialum
חבר בקהילה

מיני פרופיל

elialum לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי xoox צפה בהודעה
סגרו לי את החשבון בגל שלטענתם אני תופס מעל ל25% עיבוד
בגלל סוג הלקוחות הזה, אלוהים ברא את איגור, שהקים את CloudLinux.COM, שתציג לך Internal Server Error בכל פעם שצריכת ה-cpu/memory/io תחרוג מהרגיל.

לשרת זה לא "ידגדג", שאר הלקוחות עובדים כרגיל, רק האתר שלך לא זמין, וכולם מרוצים.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום