הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-01-13, 15:58   # 11
ShonLevi
חבר מתקדם

ShonLevi's Avatar

מיני פרופיל

ShonLevi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי zoharesh צפה בהודעה
לדעתי אתה צריך להחליף את שם האתר.
לפני שנכנסתי חשבתי שהאתר מסביר משמעויות של שירים ולא מתרגם אותם מילה במילה (רעיון גרוע אגב).

תפריט "הצג את כל השירים של", מיותר. עדיף להחליף אותו בתיבת חיפוש (ואם אתה רוצה להקל על המשתמשים תוכל להוסיף השלמה אוטומטית).
רשימת "כל הזמרים" נראית ריקה מתוכן, אם כבר החלטת לשים רק 8 זמרים בכל עמוד, לפחות תוסיף קצת מידע עליהם / תמונה שלהם (כמו שיש ב"שירים שנוספו לאחרונה").

מבחינה עיצובית - עיצוב מינימליסטי שעושה את העבודה
אתה הראשון שאומר שהרעיון גרוע.. ככה שאני לא אתייחס לזה.. מהסיבה הפשוטה שאתה טועה..
לגבי ה"הצג את כל השירים" ולהשים במקום חיפוש - קיבלתי, אעשה את זה..
הרשימה של הזמרים אמורה להיות עם תמונה לכל אחד מהם, פשוט עוד לא יצא לי להוסיף את זה, ואני מתלבט אם לעשות את התמונה הגדולה שיש בפנים, או לעשות בלי קשר תמונה קטנה ותמונה בפנים שונות...
תודה

ציטוט:
נכתב במקור על ידי xPerfection צפה בהודעה
בתפריט העליון כל הריבוע נהיה ורוד ורק החלק של הטקסט הוא באמת קישור.
למה אין חיפוש?
למה הרשימה במצעד השבועי מכילה את שמות השירים בלבד? אפשר בכיף להציג אותם בתבנית זהה לזו שבדף הראשי.
להציג 8 תוצאות בכל עמוד ולדרוש טעינה של דף חדש בכל מעבר עמוד זה כמו להגיד למשתמש: "בוא נראה מי נשבר ראשון!".
מעבר מהיר לסינון על פי זמר (ה- select) זה רעיון נחמד אבל לא בצורה הזו, זה לא מתחבר בשום צורה לשאר האתר.
למה בדף "כל הזמרים" יש סינון על פי אות? הרבה יותר הגיוני לעשות סינונים אחרים ובכלל אם כבר אתה הולך לפי אותיות במקרה הזה כדאי להשתמש בטווחים ולא דף לכל אות.
למה הרוחב של הדף מוגבל ל- 910px? זה לא נראה טוב.
אם תוכל לתת חיווי ויזואלי לשורה שכרגע מתנגנת זה יהיה מצויין.
לגבי התפריט - אני לא מבין מה הבעיה, עשיתי את זה בכוונה לפי דעתי זה נוח יותר ככה...
חיפוש אני אעשה כמו שכתבתי בהודעה הקודמת..
במצעד השבועי הרשימה מכילה רק את שמות השירים - אין סיבה למה זה מוצג ככה, פשוט ככה עשיתי.. אולי אשנה..
לגבי ה-8 תוצאות, אני לא מסכים, רוב האתרים זה 5 פוסטים בדף, פה יש 8.. ככה שזה לא כל כך בעיה, מעבר לזה, אם אציג יותר מידי, הגלילה תתיש, ועדיף עמודים שיש לך עוד ניווט מאשר גלילה ארוכה, ואז גם להגיע לעמודים יהיה קשה... בכל מקרה, אני מתלבט אם לעשות שברגע שמגיעים לסוף, פשוט יטענו עוד פוסטים אוטומטי, באותו הדף...
הסינון על פי אות, זה בכל אתר של שירים יש, זה עוזר פשוט לסנן אם מישהו רוצה משהו ספציפי, או לא יודע שם של זמר אבל יודע את ההתחלה שלו...
הרוחב מוגבל, כי ככה עיצבתי את העיצוב, למה זה לא טוב? :S
ולא הבנתי מה זה חיווי ויזואלי לשורה שמתנגנת?

תודה
ישן 23-01-13, 20:58   # 12
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

למה אתה מבסס את הטענות שלך על "אתרים אחרים"?
אתה רוצה להיות כמו אתרים אחרים, או שאתה רוצה להיות יותר טוב מאתרים אחרים?

לגבי התפריט - אני לא מבין מה הבעיה, עשיתי את זה בכוונה לפי דעתי זה נוח יותר ככה...
- זה לא יותר נוח, הפידבק ניתן על גבי כל הריבוע ולכן כל הריבוע צריך להתנהג בהתאם.
אם אתה רוצה שרק הקישור יהיה לחיץ, תיתן פידבק במעבר על הקישור בלבד.

חיפוש אני אעשה כמו שכתבתי בהודעה הקודמת..
במצעד השבועי הרשימה מכילה רק את שמות השירים - אין סיבה למה זה מוצג ככה, פשוט ככה עשיתי.. אולי אשנה..
- כדאי לשנות, שיהיה מבנה אחיד בתצוגת השירים.
לגבי ה-8 תוצאות, אני לא מסכים, רוב האתרים זה 5 פוסטים בדף, פה יש 8.. ככה שזה לא כל כך בעיה, מעבר לזה, אם אציג יותר מידי, הגלילה תתיש, ועדיף עמודים שיש לך עוד ניווט מאשר גלילה ארוכה, ואז גם להגיע לעמודים יהיה קשה... בכל מקרה, אני מתלבט אם לעשות שברגע שמגיעים לסוף, פשוט יטענו עוד פוסטים אוטומטי, באותו הדף...
- שוב, אם יש באתרים אחרים משהו זה לא אומר שגם אצלך זה צריך להיות ככה.
המעבר בין העמודים איטי מדי, אף אחד לא יעבור בצורה הזו יותר מכמה עמודים בודדים.
אם אתה רוצה להציג קצת תוצאות בכל דף תמשוך את המידע עם AJAX או שתשלוף אותו מלכתחילה ותציג אותו בהתאם לצורך - שיהיה מעבר מהיר בין עמוד לעמוד.

הסינון על פי אות, זה בכל אתר של שירים יש, זה עוזר פשוט לסנן אם מישהו רוצה משהו ספציפי, או לא יודע שם של זמר אבל יודע את ההתחלה שלו...
- זה לא נוגד את ההצעה שהעלתי, אם יש לך דף לכל אות וברוב האותיות יש לך תוצאות בודדות אם בכלל - זה לא רצוי.
הרוחב מוגבל, כי ככה עיצבתי את העיצוב, למה זה לא טוב? :S
- כי על מסך רחב וברזולוציה גבוהה (והיום זה לא נדיר במיוחד) זה נראה תקוע באמצע.
ולא הבנתי מה זה חיווי ויזואלי לשורה שמתנגנת?
- כשהזמר/ת שר/ה שורה כלשהי - אתה מסמן אותה בטקסט.

בהצלחה.
  Reply With Quote
ישן 23-01-13, 21:55   # 13
zoharesh
חבר מתקדם

מיני פרופיל

zoharesh לא מחובר  

לא הבנת אותי בקשר לרעיון.
התכוונתי שתרגום מילה במילה הוא רעיון גרוע, לפתוח אתר תרגום לשירים זה רעיון לא רע בכלל

אגב בעמוד "בקשת תרגום" הייתי עושה טופס מסודר ולא סתם "כתוב תגובה".
שם האמן, שם השיר, קישור ליוטיוב...

HIGHDESIGN.co.il עיצוב ובניית אתרים.
  Reply With Quote
ישן 24-01-13, 19:22   # 14
Dor17
חבר חדש

מיני פרופיל

Dor17 לא מחובר  

נראה מעולה , נראה שאתם צריכים רק יותר קידום , צרו קשר אוכל לעזור לכם
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום