הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-10-07, 00:22   # 21
ראשן
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

ראשן לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R צפה בהודעה
חחחחח תגובה מגוחכת,
בן 12, עוד לא הגיע לחטיבת ביניים, הוא לא יודע מה זה בגרות, הוא לא יודע מה זה פסיכומטרי, הוא עוד לא הספיק להתבגר..

כל אחד פה, גם אני, גם אתה, גם מי שקורא את התגובה הזאת יכול להעיד על עצמו, שאם כיום הוא בן 16+ הוא השתנה מקצה לקצה ממה שהוא היה בגיל 12.
אני מסכים לחלוטין. אני בן 15, וכשאני מסתכל על איך הייתי כשהייתי בן 12 והתחלתי להתעניין בתחומי האינטרנט אני מבין שהייתי תמים ופטתי (בגיל 12 ניהלתי פורום תמיכה של אתר המציע בניית אתרים והודהמתי מעולם בניית האתרים) ולמרות זאת גאה בעצמי.

וגם בתור אחד שבגיל 13 השקיע כמה מאות שקלים כדי לפתוח "חברת אחסון" אני יודע בשגיל הזה לא אחראים ואי אפשר באמת לנהל כי כמו שאמר אלון עוד לא מתבגרים מספיק (מצד שני זה עזר לי אישית להתחספס).
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 08:26   # 22
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

אז אתם מכלילים את הכל?

אתם קובעים, שילד בן 10-16, לא משנה מה הוא, לא משנה מה רמת ההבנה, לא משנה מה ה-IQ שלו, לא יכול לנהל חברה?

זה כמו האלה שקובעים, ששחורים, לא משנה במה הם מאמינים, לא משנה מה רמת ההבנה שלהם, לא משנה כלום-הם סתם עבדים אפסים לא שווים?

זה בדיוק אותו דבר. למה? כי את הגיל אתה לא יכול לשנות. זה לא בדיוק גזענות-אבל זה דיי מגעיל.

וכאלה שמנמקים למה גיל 12 זה "לא", הם אומרים "אם מישהו בגיל 12 אני לא אקנה ממנו". ואוו! איזה תגובה בונה.

אשמח אם WebProject יגיב כאן.
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 09:27   # 23
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MasterT צפה בהודעה
אז אתם מכלילים את הכל?

אתם קובעים, שילד בן 10-16, לא משנה מה הוא, לא משנה מה רמת ההבנה, לא משנה מה ה-IQ שלו, לא יכול לנהל חברה?

זה כמו האלה שקובעים, ששחורים, לא משנה במה הם מאמינים, לא משנה מה רמת ההבנה שלהם, לא משנה כלום-הם סתם עבדים אפסים לא שווים?

זה בדיוק אותו דבר. למה? כי את הגיל אתה לא יכול לשנות. זה לא בדיוק גזענות-אבל זה דיי מגעיל.

וכאלה שמנמקים למה גיל 12 זה "לא", הם אומרים "אם מישהו בגיל 12 אני לא אקנה ממנו". ואוו! איזה תגובה בונה.

כל מה שנכתב כאן, נכתב על סמך ניסיון אישי.. אלה לא הכללות ולא בא במטרה לפגוע, אלה עובדות.
ילד בן 16 לא מסוגל לנהל עסק, נקודה.
אתה לא יכול להשוות בכלל בין גזענות לבין הבדלי גיל.
האמת שגם לא כל בן 18 מסוגל לנהל עסק, יש אנשים (כמוני למשל) שבכלל לא מסוגלים לנהל עסק.
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 09:28   # 24
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
אז אתם מכלילים את הכל?

אני שמח שהצלחת לשמור על דברים בפרופורציות ולא הגזמת הגזמות פראיות עם הדוגמאות שלך.

אף אחד..אף אחד לא אמר ש"בני 12 הם אפסים שלא שווים כלום",
אבל כן אמרו כאן שבגיל 12, אם יש את הידע (שגם אז, אלוהים יודע איך..אימנו את הילד להיות מנהל חברת אכסון? איך עשו את זה?) אז אין לו את הבגרות הבסיסית לקחת אחריות על "עסק",
ואני לא מדבר רק על 12, 13 או 15, גם על 18...
כלומר, כל עוד סדר העדיפויות שלך נקבע ע"י ההורים שלך..אני בטוח שתרצה (או תוכרח) ללמוד למבחן הקרוב שלך בגאוגרפיה ולא לעזור ללקוח שקרתה לו תקלה.

אגב,
אם כבר מתחנו גבול...למה בגיל 12?
האם אתה טוען שמישהו בן 9, כוווווווול הבני 9, לא מסוגלים לנהל חברת אכסון?, כל הבני 9 הם "אפסים שלא שווים כלום"?
גזענות לשמה אני אומר!
זה בדיוק אותו הדבר לא? לא לקנות ממישהו רק כי הוא בן 9..

=====

ואחרי שצחקנו..
ידידי,
אם נתעלם לרגע מהעובדה שילד בן 12 לא צריך לחשוב על "לעשות כסף" וכן צריך לחשוב על הלימודים שלו, נביט לרגע על השורה התחתונה:
ילד בן 12 לעולם, ולא משנה מה ההכשרה או הידע שלו לא ינהל חנות נעלים לדוגמא..נכון?
למה כשמדובר בעסק "וירטואלי" כמו אינטרנט אתה מאמין שזה שונה?

איך שלא תסתכל על זה,
ילד בן 12..הוא ילד,
שים לב שגם אתה...מגדיר את גיל 12 כ"ילד",
למה? למה אתה לא מכנה אותו "בחור" לדוגמא?

ברור לי שהסיבה ל"מגננה" שלך באה בגלל שאתה כנראה בגיל דומה או ש.."נכוות" בעבר ע"י מישהו שלא רצה לקנות ממך משהו בגלל גילך..
אבל מה לעשות..ואת זה תבין רק בעתיד, נכון..יש גיל שבו הגיל..לא משנה ובן 42 יקנה משהו בשמחה מבן 24 (ואז ישנו הרבה דברים אחרים),

אבל בינתיים.."זה מה יש",
ולא מה שתכתוב באשכול הזה או תגיד לעצמך ישנה את זה,

לסיכום,
קצת מתנשא מצידי אבל כן- "כשתגדל תבין".

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 11:24   # 25
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

התגובה שנכתבה היא מכיוון שנכוותי בעבר, ואני עדיין, אחרי כמה שנים-לא מבין מה הייתה הבעייה.

הלקוח הסכים, התלהב, עמד לקנות,
ואז באה השאלה,
"בן כמה אתה?".

ולאחר שעניתי לו, הוא פשוט צחק-וביטל את העסקה.

הרי מה זה "מנהל חברת אכסון"? צריך אחריות-לא לברוח ללקוחות. יש סיבה שלילד בגילאי 12-16 לא יהיה את זה? לא. צריך אולי גם קצת תכנות-לעזור טיפה ללקוחות, להגדיר דברים. יש סיבה שלילד בגילאי 12-16 לא יהיה את זה? לא. צריך ידע בתחזוק שרתים. יש סיבה שהילד לא למד טיפה? לא הלך להרצאות? ללא ניסיון?

זה בדיוק כמו הקטע שהיה כאן, ויש בהמון פורומים אחרים, אנשים שקוראים לעצמם "מאבטחי אתרים". כל מה שהם עושים זה סינון POST+GET, ומזה הם נקראים "מאבטחים מקצועיים", ממליצים עליהם, וכו'. אז לתת למישהו בן אפילו 18, שעושה סינון פשוט, לאבטח לך את האתר זה עדיף מאשר לתת לילד בן 14 לנהל את חברת האכסון? ונעזוב את הקטע שהוא יכול לשכור מתחזק, ונעזוב את הקטע שיש כאן מספיק "בוגרים" בני 18 שפותחים חברת אכסון על רייסלר,
כל עוד יש לו ניסיון-הוא עסק בזה בעבר,
וניסיון זה לא "עבדתי בשוק ההוסטינג במשך 3 שנים". וכמה לקוחות היו לך? היית על רייסלר? ....
ומישהו יכול להגיד לך, "אני עוסק בשוק ההוסטינג במשך חצי שנה". וכמה לקוחות? 50-60, על שרת יעודי, וכו'. אז מה תעדיף?

יש "ילדים" בני 18 שרמת האנגלית שלהם מתקרבת לרמת האנגלית של הכלב שלי. אז הם עדיפים על "ילד" בן 14 שיודע אנגלית ועברית פרפקט, בצורה רהוטה?

אני לא אוכל לשנות את הדעה שלכם-ואתם לא תוכלו לשנות את הדעה שלי, ככה שהוויכוח הזה חסר טעם. אבל לדוגמה, אנשים רוצים "תומך לחברת אכסון אשר יעסוק בהתקנת מודים לפורומים-גיל 15+". תומך להתקנת מודים? זה כבר.... אבל הגיל? גם ילד בן 8 יכול להתקין מוד. אותו דבר לגבי מתכנת, אותו דבר לגבי נציגים דומים.

הרי מישהו בן 18 שעוסק שנה בשוק התכנות, פחות עדיף ממישהו בן 15 שעוסק 4 שנים בשוק התכנות, לא?
  Reply With Quote
ישן 20-10-07, 15:37   # 26
daMn
הוסטסניון

מיני פרופיל

daMn לא מחובר  

יש טענות לכאן ולכאן.
העמדה שננקטה כאן לגבי בגרות נפשית של ילדים מתחת לגיל 18 אכן נכונה, ואי אפשר לעשות עם זה כלום, כי זה הטבע שלנו.
כמובן שיש ילדים שכן הגיעו לבגרות מסוימת מוקדם מין הרגיל וכן אפשר לסמוך עליהם וכן, הם יכולים לנהל חברות איחסון, לעומת נערים שעברו את גיל ה18 ומתנהגים כמו ילד בכיתה א', הרי שתמיד יהיו ילדים שונים.
אני בהחלט מסכים, שאם נעשה סטטיסטיקה לילדים מעל ומתחת לגיל 18, הטענה שננקטה אכן תוכח.

לקוח בוחר, חברת איחסון עפ"י מיליון ואחד פרמטרים, כמובן שהגיל משחק תפקיד מרכזי וMasterT, לא תוכל לעשות עם זה כלום.
אפשר לקחת המון דוגמאות ממנהלי חברות איחסון שנמצאים כאן בפורום, שאמנם לא הגיעו לגיל 18 אבל הרצינות והבגרות שלהם ממלאים את התפקיד של הגיל.

אני חושב שמיצינו די את העניין, ובכל מקרה סטינו קצת מהנושא.
ישן 20-10-07, 18:30   # 27
Dodem
הוסטסניון

מיני פרופיל

Dodem לא מחובר  

זה צפוי מה כל אחד יגיד.
הרי במידה ואתה כ"כ גדול בגיל, מה תיהיה העמדה שלך? האם אתה תעיד כי אתה ילד קטן, שלא יכול "לעשות עסקים" כמו כל "הילדים הגדולים"?
אני מסכים לגמרי עם עומר. וגם שאני הייתי בעמדה הזו. גם אני חשבתי ככה, והתנהגתי ככה.
וכיום, איפה שהוא יש הפרש גילאים ביני ובין הלקוחות שלי. אבל פה נכנס המקום של הרצינות. ז"א במידה ואני והשותף שלי בני 16 בערך. אפשר איפה שהוא להכניס פה את העניין של הרצינות. ז"א לדוגמא: לשותף שלי היית פגישה עם לקוחה. שותף שלי בן 16, אבל הוא הראה את הרצינות, ואת הסדר שהוא עובד. כמובן שהלקוחה מאוד התרשמה. אף על פי שזיזלה בהתחלה, כי בכל זאת בדובר על נער בן 16.
אבל במידה והילד בן 12, זה ק-ש-ה מאד.
ולמה? כי הגיל יכול כ"כ להפריע לבן אדם, שלא חשוב כמה תיהיה רציני, כל הזמן זה יפריע לו.
וכמובן שהרושם מבן אדם מעל גיל 18, יהיה הרבה יותר גבוה, אפילו שרמת העבודות שלו יותר נמוכה מזו של הילד בן ה12.
אין מה לעשות בקשר לזה. שתגיעו לגיל מסויים, תשימו אלפי שקלים אצל ילד בן 12. אם תשימו?
ישן 21-10-07, 07:58   # 28
RS324
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

RS324 לא מחובר  

אם נתעלם לרגע מכל מה שנאמר כן, אתם שוכחים דבר אחד חשוב
מתחת לגיל 18 אין לכם שום אחריות חוקית
כלומר אי אפשר לחתום איתכם הסכמים ולא ניתן לעשות שום דבר
למה ? כי המדינה קבעה.

ואנשים רוצים לעבוד עם עסקים יציבים בעלי גב כללי שאם קורה משהו אז יודעים שאין בעיה עם זה
לא עם ילדים וזה לא משנה אם הם בני 15 או 16 או 17
בגיל 18 מגיעים לצבא ומקבלים פרופורציות אחרות
ואז אתם חסומים בערך ל 3 שנים עד גיל 21
ובגיל 21 כשאתם משתחררים זה כבר עולם אחר.
  Reply With Quote
ישן 21-10-07, 10:16   # 29
Qweb
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qweb לא מחובר  

ציטוט:
אויש, כל כך הרבה שטויות.
הגיל קובע?
הגיל?
הדבר הזה שאתה לא יכול לשנות?

סליחה, אני יכול להביא לכאן מישהו בן 12, שידע יותר מרוב האלה שקוראים לעצמם "חברות אכסון אתרים ותכנות מקצועיות", שרשומות במס הכנסה, מנוהלות על ידי אנשים בני 16, 22, ואף יותר.

זה שלבן 12 אין כרטיס אשראי, זה לא אומר שאמא שלו לא יכולה לספק קבלות על שמה.

ובן ה-12 שדיברתי עליו, בעל שפה הרבה הרבה יותר "איכותית" מ-90% מהפורום הזה.

אבל אז יבוא החכם ויגיד "אבל לבן 12 יש הרבה פחות שנות ניסיון מאשר לבן 22".

אין כזה דבר שנות ניסיון-אני יכול לדעת PHP במשך 10 שנים, ולא לעשות אם זה כלום.
ואני יכול לדעת PHP במשך שנתיים וכל הזמן לעשות פרוייקטים, להתאמן, לעזור.

מי שאני מדבר עליו, שחבר כאן בקהילה, כבר עבר את התקופה של לקרוא ממדריכים כמו תוכי, הוא כבר עושה פרוייקטים, ומרוויח כסף כמו המשכורת של חלק מהחברות אכסון כאן, שכן, רשומות בחוק, בעל כמה שרתים יעודיים, בעל מספר לקוחות בלתי נדלה.

אז עכשיו אפשר לדעת למה הגיל משנה? הדבר היחיד זה הסטיגמה של "קטן=פחות טוב". קטן = יותר טוב. בן 17 שמספק לכם מערכת ניהול תוכן עם "אחריות לתיקונים למשך 3 שנים. כל תיקון מלווה ב-X כסף לכל שעת עבודה", או "ילד" בן 12? ברור שילד בן 12, מכיוון שהזה בן 17 יתגייס לצבא(ואם הוא ישתמט-רוב הסיכויים שגם הוא "ישתמט" לכם), ורגע רגע רגע, לא אסור בצבא לעשות דברים כאלה? ילד צעיר יכול ללמוד יותר מהר. נסו ללמד ילד בכיתה ז'-ח' ספרדית, ונסו ללמד מישהו בן 30. מי ילמד יותר מהר? הילר בן ה-ז'-ח', וזה הוכח באופן מדעי שילדים בגילאים האלה קולטים מהר יותר מאנשים יותר בוגרים.

אז בבקשה, אל תזכירו את הגיל.
כמה שאני מסכים איתך...
ישן 21-10-07, 11:03   # 30
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

חבר'ה אתם סתם חופרים ומפספסים את העיקר.

האם יש ילדים בני 13 שיכולים לנהל חברת אחסון ברמה טובה?
כן, אבל הרוב לא מסוגלים לעשות זאת.

אבל זה לא הקטע. הקטע הוא שאיך זה נתפס ע"י הלקוחות ולא הרמה.
אם משהו יראה אתר של חברה ויתרשם מהכל אבל כשידע שהמנהל הוא בן 13 סיכוי גדול שהוא ירתע מלקנות במיוחד אם הוא מבוגר יותר......
כי כפי שכבר אמרתי יש סיכון גדול כי אף אי אפשר לדעת מי הוא אותו בן אדם שיושב מאחורי המחשב. סיכון זה קיים גם שהמנהל מבוגר יותר, אבל ככל שהבנאדם מבוגר יותר הוא עבר יותר בחיים ויש לו יותר ניסיון (לא מדובר אפילו באחסון אלא בניסיון של התמודדות עם דברים בחיים) ולכן סיכוי ההצלחה איתו הרבה יותר גדול ונוטים לסמוך אליו יותר.
תהיו בטוחים שכמעט כל החברות של הילדים בני 13-14 לא הצליחו.
בטח הילדים בני ה-13-14 עכשיו חושבים שמה זה לא יקרה לי, אני יותר טוב. אבל כולם חושבים ככה בהתחלה.......

במשפט אחד למשהו בן 13 יהיה ממש קשה להשיג לקוחות כי לא יסמכו אליו רק בגלל העובדה הזאתי.....
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום