הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-08-13, 02:10   # 1
joe007
חבר חדש

מיני פרופיל

joe007 לא מחובר  

דרוש מקדם

התקציב הוא 300 ש"ח בחודש - מדובר על קידום אורגני בסיסי בגוגל
חייב להיעשות בצורה נכונה ומקצועית.

אשמח להצעות
ישן 10-08-13, 08:48   # 2
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

אתה תצטרך להגדיל את התקציב משמעותית אם אתה רוצה שמשהו כאן יעשה בצורה נכונה ומקצועית.
וזה עוד לפני שאתה מפרט בכלל על האתר, הדרישות, המטרות וכו'.
  Reply With Quote
ישן 10-08-13, 12:09   # 3
joe007
חבר חדש

מיני פרופיל

joe007 לא מחובר  

המחיר הנהוג בשוק הוא 500 שח בחודש לקידום מקצועי ע"י חברה ..
לכן לא נראה לי שתהיה בעיה למצוא סטודנט \ ילד שמבין את העבודה ויעשה אותה ב 300 (תקן אותי אם אני טועה)
ישן 10-08-13, 13:30   # 4
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

אין איזשהו "מחיר נהוג" - העלות משתנה בהתאם להמון קריטריונים, אבל בכל מקרה היא תהיה גבוהה משמעותית מהמחיר שציינת.

לעניין -
בתקציב שהגדרת תוכל אולי למצוא כאן איזשהו ילד שינסה להרוויח עוד כמה שקלים בחודש,
מקצועי מדי זה לא יהיה, איכותי מדי זה לא יהיה ועד כמה זה בכלל כדאי כנראה שתדע רק בעתיד.
לדעתי זה לא שווה את הסיכון, סביר מאוד שיעשה יותר נזק מתועלת (אלא אם כן הוא יעשה דברים בסיסיים בלבד, ואז גם התועלת תהיה נמוכה בהתאם).

- למען הסר ספק אני לא מתכוון להציע כאן את עצמי בשום שלב, ככה שהתגובה אובייקטיבית לחלוטין.

לשיקולך.
  Reply With Quote
ישן 10-08-13, 13:31   # 5
Acid-Burn
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Acid-Burn לא מחובר  

500 ש"ח לקידום מקצועי ???נראה לי ברח לך 0 אחד יוצר באזור של 5000 (על ידי חברה מקצועית ולא ילד או מישהו פרטי)

והכל כמובן תלוי בכמות המילים והקושי שלהם.
ישן 10-08-13, 14:14   # 6
מנשה אברמוב
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות AIM אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות MSN אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות Yahoo אל מנשה אברמוב Send a message via Skype™ to מנשה אברמוב

מנשה אברמוב לא מחובר  

מסכים בהחלט, שעת עבודה של מקדם מוערכת בלפחות 40 שח לשעה(-+ שערוך גס) מה הוא יעשה עם 300 ש"ח יאמת את האתר ב GWT וישלח SITEMAP?

בכל מקרה אני באופן אישי את הידע רכשתי כשקידמתי ללא מטרות רווח בשביל הכיף, אז אולי תמצא בחור שאפתן ששכר סמלי לא יפריע לו.
וישלמד מניסויים ובדיקות על האתר שלך, גם כשיש פוטנציאל לנזק (בין אם אתה תשלם עליהם בהמשך או לא)
  Reply With Quote
ישן 11-08-13, 02:38   # 7
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי menash צפה בהודעה
מסכים בהחלט, שעת עבודה של מקדם מוערכת בלפחות 40 שח לשעה(-+ שערוך גס) מה הוא יעשה עם 300 ש"ח יאמת את האתר ב GWT וישלח SITEMAP?

בכל מקרה אני באופן אישי את הידע רכשתי כשקידמתי ללא מטרות רווח בשביל הכיף, אז אולי תמצא בחור שאפתן ששכר סמלי לא יפריע לו.
וישלמד מניסויים ובדיקות על האתר שלך, גם כשיש פוטנציאל לנזק (בין אם אתה תשלם עליהם בהמשך או לא)
בהודו אולי 40 ש"ח או בחור צעיר, אבל אדם רגיל בשנות ה20 לחייו + שתחיל קריירה בתחום הSEO אחרי שנתיים ניסיון זה בערך 80 שקל לשעה

מבחינת "קידום אתרים" כל אחד מציע שירותים שונים שקשורים לSEO ומתמחר אותם בהתאם, יש לך חברות ענק שמוכרות קידום אוטומטי ב20 שקל לחודש ופחות או יותר מה שיוצא לך זה המלצות למילות מפתח באופן אוטומטי, אינדוקס בגוגל וטיפים מסוג אלה שיש בWMT... אז כדאי לפותח האשכול להגדיר איזה קידום הוא רוצה. אם מדובר בהגעה למקומות ראשונים בביטויים ראשיים אז 300 שקל לא יספיק, אם מדובר באופטימיזציה in-site וארכטיקטורה נכונה יכול להיות שתמצא מישהו שיעשה לך את זה במחיר חד פעמי ולא חודשי. לפי זה שאמרת 300 שקל לחודש נראה לי שאתה מחפש לחזק את האמינות והחוזק של האתר על מנת שעמודים שלך בכללי יופיעו גבוהה יותר בביטויי זנב ושהטראפיק יגדל, זה אפשרי ב300 שקלים אבל אל תצפה לניסים...

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום