הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 21-05-11, 16:07   # 1
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

דיון | מה משפיע יותר בקידום אתרים

שלום,
בהמשך לדיון שהתפתח בתוך אחד האשכולות של פורום מסחר החלטתי להמשיך אותו כאן בפורום המתאים לו.

ציטוטים:

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kondason צפה בהודעה
אני לא מבין, אתה מתמכר את העבודה עבור תוצאה? ומה יקרה מחר? הקידום שאתם מציעים לו הוא הקידום הכי לא נכון שיכול להיות.
אם יום אחרי שהגעתם ליעד שהגדרתם הוא יירד למקום 6 בעקבות מתחרה חזק שנכנס לתמונה?
לא מבין אותכם, קידום זה לא יום ולא יומיים זה משהו תמידי!

רוב ה"מקדמים" או האנשים שקוראים לעצמם מקדמים חושבים שקידום = החלפת קישורים.
אז לא, זה אפילו לא 50 אחוז. והרבה פחות.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shuval צפה בהודעה
כל כך הרבה דברים לא חשבת עליהם לפני שכתבת את התגובה הזאת.
בוא נתחיל מזה שלא תצא מנקודת הנחה שאתה מקדם האתרים היחידי בפורום הזה שמבין. כתבת - "אני לא מבין, אתה מתמכר ......" כדי שתבין עשיתי לך רשימה קצרה:

1. הרבה לקוחות גם כאלה שמבינים בתחום מעוניינים בקידום חד פעמי מכיוון שאם הקידום מספיק טוב למתחרה חדש יהיה קשה להתברג במקומות הראשונים.

2. במידה ומיקום האתר משתנה בעתיד תמיד אפשר להעסיק מקדם אתרים עוד פעם.

3. הרבה יותר זול לקדם אתר ממקום שני למקום ראשון מאשר לשלם על תחזוק כל חודש.

4. אם האתר יורד בתוצאות יום אחרי שהעסקה מסתיימת עם מקדם האתרים סימן שהוא עשה משהו לא טוב ואז זה לא משנה אם היית שוכר אותו ליום, שבוע, חודש או שנה יש כאן משהו לא בריא בקידום.

דבר נוסף, הם אולי חושבים שזה הכל קישורים (לאו דווקה החלפת קישורים), ואני מסכים איתך שקישורים זה לא הכל, אבל שבוע אחרי שבוע אני ועוד עשרות מקדמים אחרים מוכיחים שקישורים זה הרוב. לא משנה כמה טוב האתר שלך אתה לא תגיע למקום ראשון בביטויים כמו צפייה ישירה, קידום אתרים, ואפילו לא סטטוסים לפייסבוק.
הייתי אומר שקישורים נע בסביבות ה60% כאשר החלפת קישורים נעשת מאוד חשובה מאז עדכון הפנדה, כי עכשיו יש מרדף אחרי אמון (TRUST לקוראי הבלוג של פאבל) דברים שקשה להשיג מאתרי WEB2.0 כי הם מפוצצים בקישורים יוצאים (אתרי סימניות, מאמרים, פורומים וכו').

ציטוט:
נכתב במקור על ידי AvivSeo צפה בהודעה
מחזק את shuval לא כל כך מהר אתר עוקף אתר אחר אחרי שקידמת אותו כבר ובטח שלא במילים כמו משפטים לפייסבוק

במיוחד עכשיו שגוגל לוקח להם שבוע וחצי מינימום לעלות שוב תאתר אחרי שקידמת וזה במקרה הטוב של קידום טוב שבוע וחצי בגלל אפקט הפנדה

ורוב הדף ה1 במילה משפטים לפייסבוק אין רמה למקדמים פשוט יש וותק קצת זה הכל מה שאומר שהאתר ישאר הרבה בדף הראשון

ציטוט:
אז אני אוכיח לך שאתה טועה, או לפחות לא צודק ב100 אחוז. ואתה יודע שאני מעריך לחלוטין אותך ואת הידע שלך.

הביטוי "ווינר" לצורך העניין ממש לא פשוט, והייתי ממקם אותו בסולם הקושי מעל "סטטוסים לפייסבוק", לאתר שלי www.win-line.net אין כמעט קישורים נכנסים (מוזמן לבדוק אותו ואת המתחרים שלו ) ולעומת זאת הוא נמצא בטופ 5 בביטוי ווינר , המלצות ווינר .

קידום חד פעמי נותן לך בוסט רגעי ולא בסיס להצלחה, בסופו של דבר התהליך של הגדלת הטראפיק הוא תהליך ארוך וכל קיצורי הדרך האלה שאנשים מציעים הוא לא יותר מאשר טלאי.

החלפת קישורים היא מושג די רחב, ויש המון סוגים של קישורים נכנסים או יוצאים , לפי רלוונטיות מיקום , איכות הדף , ועוד המון משתנים.

לרגע לא אמרתי שהחלפת קישורים הוא לא כלי טוב, אבל הוא בהחלט לא מהות הקידום.

ציטוט:
אחי אני לא רוצה לאכזב אותך אבל קישורים זה 90%

אבל אין תחרות למילים שאמרת ובכלל למילה המלצות ווינר התחרות היא אפסית אני יכול לקדם אותך למקום 1 במילה הזאת אם אתה רוצה

אהבתי תאתר שלך דרך אגב עיצוב יפה

ציטוט:
נכתב במקור על ידי krer צפה בהודעה
דיי נו מה אתם רציניים?
אני פה עם kondason, ללא ספק החלפת קישורים זה פחות מ50%.
כמובן להתחיל לקדם את האתר עם קישורים נכנסים זה נחמד.. אבל כמובן שזה כלום.
לאתר שלי כרגע אין קישורים נכנסים וכל נושא חדש שנכנס תוך רבע שעה מתאנדקס לעמוד הראשון.
קישורים זה לא הרבה בכלל.
יש עוד הרבה דברים מאחורי זה.
גיל, לא מדובר בקצב אינדוקס או בקידום בביטויי זנב, אנחנו מדברים על קידום בביטוי ראשי כמו סטטוסים לפייסבוק או ווינר.

ישן 21-05-11, 16:11   # 2
AvivSeo
חסום

מיני פרופיל

AvivSeo לא מחובר  

KRER

לעמוד הראשון במילים לא תחרותיות בכלל ! נראה אותך מעלה מאמרים ומגיע לעמוד ראשון במילים כמו פורום, צימר, צימר בדרום,

ולא מילים כמו אינסטלטור טוב בירושלים, זה לא חוכמה..

ואל תגזים רבע שעה... אפילו באתרים כמו וואלה תפוז, נענע דברים שם לא מתאנדקסים תוך רבע שעה

ישן 21-05-11, 16:18   # 3
DeanSEO

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
KRER

לעמוד הראשון במילים לא תחרותיות בכלל ! נראה אותך מעלה מאמרים ומגיע לעמוד ראשון במילים כמו פורום, צימר, צימר בדרום,

ולא מילים כמו אינסטלטור טוב בירושלים, זה לא חוכמה..

ואל תגזים רבע שעה... אפילו באתרים כמו וואלה תפוז, נענע דברים שם לא מתאנדקסים תוך רבע שעה
אם אתה יוצר קישור מאתר סימניה מצליח אז אפשר להתאנדקס תוך דקה-שתיים, בטח בוואלה/נענה.
בנוסף באתרים כמו וואלה/נענע כבר יש עותק שמור תוך איזה 3 דקות.

לתגובה האחרונה של KONADSON, אני לא מסכים עם זה שווינר זה ביטוי קשה, מבלי לבדוק את האתרים או הקידום שלהם אני כבר רואה שבעמוד הראשי יש 5 תוצאות שהם עמודים פנימיים, זה הופך את הביטוי ללא קשה. כבר לפי הפרמטר הזה סטטוסים לפייסבוק הוא ביטוי קשה יותר.

Last edited by DeanSEO; 21-05-11 at 16:20..

ישן 21-05-11, 16:24   # 4
AvivSeo
חסום

מיני פרופיל

AvivSeo לא מחובר  

אפשר תוך חצי שעה - שעה לא 2-3 דקות..

ואולי רק בתפוז היט ושווה קריאה מהארץ

ישן 21-05-11, 16:30   # 5
DeanSEO

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

ציטוט:
אפשר תוך חצי שעה - שעה לא 2-3 דקות..

ואולי רק בתפוז היט ושווה קריאה מהארץ
שווה קריאה בכלל לא מקשר אליך, הוא עושה מאין קישור פנימי שמפנה בJS לURL שלך.

ישן 21-05-11, 18:42   # 6
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

אביב אני לא יודע מאיפה הרושם וכל הידע שאתה מפגין פה או לפחות ההחלטיות, אבל אני לא מדבר סתם. אני מדבר מניסיון.

שובל:

* עמוד פנימי של לייבגיימס (וותק של 7 שנים) טלספורט (וותק של 4 וחצי שנים) , NRG (העיתון מעריב) , ו one זה לא אתרים שאתה יכול לזלזל בהם.
עמוד פנימי שלהם בביטוי "סקס" עם היררכיה נכונה יגיע לעמוד הראשון בסופו של דבר.

אנחנו כנראה מתווכחים על קושי הביטוי "ווינר" מול קושי הביטוי "סטטוסים לפייסבוק" אוקי נתחיל בברור מאליו:
1. שילוב של שני מילים או יותר זה ביטוי שהרבה יותר קל לקדם מאשר ביטוי עם מילה אחת.
2. סביר להניח שמותג העונה לשם ווינר הוא מותג עם הכי הרבה וותק, הכי הרבה אמינות ולכן גם התחרות קשה יותר.

עכשיו לנתונים היבשים (זה נעשה ב 10 דק' עבודה) לא התעמקתי יותר מדי :
1. שלושת המקומות הראשונים בביטוי "סטטוסים לפייסבוק" הם רק עמוד ראשי אחד ו 2 פנימיים.
2. מקום ראשון בביטוי סטטוסים לפייסבוק (עמוד ראשי) הוא הנתונים הבאים: PR0 , עם 27 דפים מאונדקסים , 29 באקלינקס רובם מהוסטס , אופטימיזציה גרועה.
3. מקום 26 בביטוי ווינר - ויכלתי ללכת יותר אחורה פשוט לא רציתי כי הנקודה הובהרה (עמוד ראשי) עם הנתונים הבאים: PR1 , מעל 20 אלף דפים מאונדקסים , אופטימיזציה סבירה , ועם מעל 500 קישורים נכנסים , וכמובן וותק של שנתיים.

Last edited by kondason; 21-05-11 at 18:46..

ישן 21-05-11, 20:15   # 7
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
אביב אני לא יודע מאיפה הרושם וכל הידע שאתה מפגין פה או לפחות ההחלטיות, אבל אני לא מדבר סתם. אני מדבר מניסיון.

שובל:

* עמוד פנימי של לייבגיימס (וותק של 7 שנים) טלספורט (וותק של 4 וחצי שנים) , NRG (העיתון מעריב) , ו one זה לא אתרים שאתה יכול לזלזל בהם.
עמוד פנימי שלהם בביטוי "סקס" עם היררכיה נכונה יגיע לעמוד הראשון בסופו של דבר.

אנחנו כנראה מתווכחים על קושי הביטוי "ווינר" מול קושי הביטוי "סטטוסים לפייסבוק" אוקי נתחיל בברור מאליו:
1. שילוב של שני מילים או יותר זה ביטוי שהרבה יותר קל לקדם מאשר ביטוי עם מילה אחת.
2. סביר להניח שמותג העונה לשם ווינר הוא מותג עם הכי הרבה וותק, הכי הרבה אמינות ולכן גם התחרות קשה יותר.

עכשיו לנתונים היבשים (זה נעשה ב 10 דק' עבודה) לא התעמקתי יותר מדי :
1. שלושת המקומות הראשונים בביטוי "סטטוסים לפייסבוק" הם רק עמוד ראשי אחד ו 2 פנימיים.
2. מקום ראשון בביטוי סטטוסים לפייסבוק (עמוד ראשי) הוא הנתונים הבאים: PR0 , עם 27 דפים מאונדקסים , 29 באקלינקס רובם מהוסטס , אופטימיזציה גרועה.
3. מקום 26 בביטוי ווינר - ויכלתי ללכת יותר אחורה פשוט לא רציתי כי הנקודה הובהרה (עמוד ראשי) עם הנתונים הבאים: PR1 , מעל 20 אלף דפים מאונדקסים , אופטימיזציה סבירה , ועם מעל 500 קישורים נכנסים , וכמובן וותק של שנתיים.
אני עם קונדסון וסתם לידע כללי, מניסיון בחברה שאני עובד בה , הצלחנו לעבור מתחרים שלנו בתוך כמה חודשים של קידום נכון , מתחרים ששנים היו במקומות 1-2 , תוך כמה חודשים עברנו אותם ובביטויים קשים במיוחד, ורוב העבודה הייתה דרך מאמרים ואופטימיזציה נכונה ולא החלפת קישורים.

ישן 21-05-11, 20:53   # 8
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

יש משהו שממש מפריע לי עם כל אלו שבאים מעולם חברות קידום האתרים... שרוצים שתשבו אצלהם כל חודש ושתשימו כמה אלפיות אני זוכר שרציתי לקדם מילה בכמה חברות כאלו בסה"כ מילה מסכנה רצו ממני בין אלף ל 5000 כל חודש כי הם החזיקו מעצמם לפני כמה שנים, ואני רק מדבר על לבנות קישורים לא על אופטימזציה של האתר.
עוד חלק מעניין זה לומר לכם שזה יקח זמן ונכון זה לוקח זמן אז הם תופסים אתכם בביצים כאילו שים אלף שקל למשך 3 חודשים ואז תראה תוצאות...
אני מסכים קידום אתרים זה משהו שצריך לעשות לאורך תקופה אבל יש כאן גזירת קופונים מטורפת.
הרבה מעבר למה שתכלס העלות המקורית אמורה להיות - כל ילד יכול לעשות עבודה של קידום אתרים אחרי הסבר מפורט של יום על השיטות. לא צריך תואר מהנדס.
במיוחד אם אתה הרבה זמן בעסק ומבין זה לוקח לך אולי אפילו פחות זמן ולכן גם אתה יכול להוריד את העלות עבור הקידום.

כל מי שמבין בתחום יודע את זה. ולכן הם גם עושים את הקידום בעצמם. וככה לאט לאט יותר ויותר אנשים מתחילים להבין בתחום(ונכון בהתחלה זה גרוע ולאט לאט משתפר) במקום לתת יותר עבודה לאותם מקדמים יש יותר אנשים שעושים זאת באופן אישי ועם זמן נהיים יותר ויותר טובים כי אף אחד שיש לו אתר שבקושי עושה עליו כסף לא ילך וישלם את המעט הזה+הרבה יותר למקדם אתרים.

ישן 21-05-11, 21:00   # 9
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי gillllll צפה בהודעה
יש משהו שממש מפריע לי עם כל אלו שבאים מעולם חברות קידום האתרים... שרוצים שתשבו אצלהם כל חודש ושתשימו כמה אלפיות אני זוכר שרציתי לקדם מילה בכמה חברות כאלו בסה"כ מילה מסכנה רצו ממני בין אלף ל 5000 כל חודש כי הם החזיקו מעצמם לפני כמה שנים, ואני רק מדבר על לבנות קישורים לא על אופטימזציה של האתר.
עוד חלק מעניין זה לומר לכם שזה יקח זמן ונכון זה לוקח זמן אז הם תופסים אתכם בביצים כאילו שים אלף שקל למשך 3 חודשים ואז תראה תוצאות...
אני מסכים קידום אתרים זה משהו שצריך לעשות לאורך תקופה אבל יש כאן גזירת קופונים מטורפת.
הרבה מעבר למה שתכלס העלות המקורית אמורה להיות - כל ילד יכול לעשות עבודה של קידום אתרים אחרי הסבר מפורט של יום על השיטות. לא צריך תואר מהנדס.
במיוחד אם אתה הרבה זמן בעסק ומבין זה לוקח לך אולי אפילו פחות זמן ולכן גם אתה יכול להוריד את העלות עבור הקידום.

כל מי שמבין בתחום יודע את זה. ולכן הם גם עושים את הקידום בעצמם. וככה לאט לאט יותר ויותר אנשים מתחילים להבין בתחום(ונכון בהתחלה זה גרוע ולאט לאט משתפר) במקום לתת יותר עבודה לאותם מקדמים יש יותר אנשים שעושים זאת באופן אישי ועם זמן נהיים יותר ויותר טובים כי אף אחד שיש לו אתר שבקושי עושה עליו כסף לא ילך וישלם את המעט הזה+הרבה יותר למקדם אתרים.
בסופו של דבר מספיק שתשקיע 5 שעות שבועיות * שכר מינימום לשעה תגיע ל450.
בסופו של דבר אני לא מסכים איתך, יש המון דברים שהם לא טכניים בלבד.

כמו שאחד בפורום אמר (אם אני לא טועה הוא עונה לשם someone) ידע טכני בלבד יביא אותך לעמוד ראשון בגוגל, ההבדלים בין מקום ראשון ל מקום 3 למשל הם לא גדולים, ההבדל הוא ביצירתיות.

ישן 21-05-11, 21:20   # 10
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

סבבה 450 שקל לחודש זה הגיוני ... אבל נשמע לך הגיוני שמישהו ירצה 1500-5000 שקל ...(!!) ואלו עוד מחירים שנחשבים כאילו יפים תבוא בתור חברה ובכלל יעשו לך את זה גם 10K בחודש.
שמע ברור שאם היה מישהו שהיה מאגד את הענף הוא היה מוריד מחירים רק בשביל לשמור על איכות המקצוע בגלל שהיום כל ילד שני מקדם את האתר שלו ויש לו יותר זמן לשבת ולהעלות קישורים מאמרים ומה שלא תרצה... בעוד שאתה בתור חברה של קידום משלם על כל שעה כזו שהוא עושה אותה כי משעמם לו.
ובעוד אתה בהחלט מגיע לכמות קטנה אך איכותית הוא יכול להכפיל את הכמות שלך באיכות בינונית ובסוף אתה והוא תתחרו על אותו מקום ולא חסרים אתרים כאלו שנמצאים במקום ראשון למרות שחברות של מקדמי אתרים מקדמות את התוצאות שמתחתיה.

שוב אני לא טוען שאין כאן עבודה, שלא תטעה אני פשוט אומר שבדיוק כמו חברות הסלולר שקורעות את כולנו במחירים הם נלחמות בזמן הרי הן דופקות אותנו במחיר עושות על כולנו קופון ורק יבוא מפעיל נוסף שיוריד את המחיר למה שהוא באמת אמור להיות וכולנו נעבור אליו. העניין הוא שקידום אתרים אתה אפילו לא צריך למצוא מתחרה אתה ברוב המקרים יכול לעשות את זה בעצמך אם יש לך מספיק זמן וידע... והיום הרבה הולכים ולומדים לעשות את העבודה לבד ומשתכללים עד שתכלס אותו בחור אומר אני מציע את השירות ושובר את המחירים של כולם... וככה זה ימשיך .... כי שוב לא הגיוני שאתר שבקושי עושה את 500 שקל בחודש שוב אולי בזכות המיקום הראשון בגוגל... ישקיע 1000 שקל כל חודש ויותר כדי לשמור על המקום הזה שבעצם שווה מבחינתו רק 500 שקל בחודש. ויש לא מעט אתרים כאלה שצריכים את הקידום אבל לא מרוויחים כל כך הרבה מהאתר.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום