הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 03-04-08, 19:28   # 1
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

שאלה או יותר נכון נקודה למחשבה...

שלום חברים,
אני בזמן האחרון חזרתי שוב לעיין ולהתעניין בתחום ההוסטינג אחרי כמה שנים טובות שאני כבר ממש בחוץ.. אני נתקל ביותר ויותר חברות וזה דיי טוב! תחרות בשוק זה דבר טוב.

הדבר שהכי הכי לא מובן לי, אתם חברים יקרים בעלי שרתים, ריסיילרים , פאואר ריסיילרים או כל דבר אחר... עשיתם פעם חושבים לפני שפרסמתם את המחירים שלכם?
ישבתם וחשבתם באמת איך אפשר לייעל ולהרוויח הכי הרבה מהאתר או העסק שלכם?

מבחינתי הרבה אנשים כאן עושים טעויות גדולות, על הנושא של המחיר אירוח ירד לתמיון אני לא אכנס בכלל אבל משהו יותר פשוט, כל אחד חייב לראות את זה..

אני אקח לדוגמא חברת אירוח שאני לא זוכר את שמה, מוכרת חבילות אירוח ב20 שקלים
150 מגה - 20 שקלים
300 מגה - 25 שקלים
500 מגה - 30 שקלים
1000 - 40 שקלים.
ואז באה ההפתעה... חבילות ריסיילרים

חבילה של 3 ג'יגה ריסיילר 50 שקלים

שאלה חברים יקרים, זה באמת בשביל שתקחו נקודה למחשבה.. איפה ההגיון?
ואני אתן כמה נקודות,
1 - הפשוטה ביותר וממש חסרת משמעות, למה שמישהו יקח חבילה ב40 שקל שהוא יכול להוסיף 10 שקלים ולקבל ריסיילר פי 3 בגודל.
2 - ההבדלים בין החבילות הוא זעום, לאנשי עסקים ואנשים שבאמת מרימים אתרים וצריכים לשלם ה5-10 שקלים לא משחקים תפקיד והם ישלמו מראש לשנה והם ישלמו גם סכומים גבוהים יותר בהרבה, לפעמים הזול יקר! משפט שפעם שמעתי.. אני לא עשיר מספיק בשביל לקנות זול.
המחירים היקרים ביותר שיש היום במפרטים שלכם צריכים להיות לחבילות הקטנות ביותר.. כאן תוכלו לאושש את השוק הזה.

3 - והחשוב מכל! אני מציין בגלל הנקודה הזו פתחתי את השרשור...
אנשים אתם מוכרים חבילה קטנה של 150 מגה ב20 שקלים...
ריסיילר של 3000 מגה ב-50 שקלים.
אני בתור לקוח ארכוש ממך את הריסיילר ב50 שקלים אחלק לחבילות של 150 מגה כמוך, בערך 30 חבילות ואני אמכור כל חבילה ב10 שקלים.
אז ככה, מכרתי את אותה החבילה שאתה מוכר, חצי מהמחיר שאתה מוכר. השרת שלך ולא שלי ככה שלי אין כאבי ראש, המפרט שאנחנו מציעים הוא אותו מפרט על אותו שרת ובאותו מקום, אותם נפילות ואותו הרוחב פס.

אתם חייבים להגביל את החבילות ריסיילר או לפחות למכור במחירים שהלקוחות שלכם לא יוכלו למכור את החבילות שלהם זול יותר מכם, המינימום הוא לגרום להם למכור במחיר זהה לך.
בזה שמכרת לו ריסיילר ב-50 שקל, הוא הכניס 30 לקוחות והכניס מהם 300 שקל.
כבר 250 שקל רווח נקי בשבילו, בלי לדאוג לשרת בלי לדאוג לשום כאב ראש.
אתה לא רק שהפסדת את הכאב ראש וכל המסביב גם הפסדת 30 לקוחות שאם בפועל היו שלך והיו משלמים לך 20 שקל היית מפסיד 50 של ריסיילר אבל מרוויח 550 מהלקוחות...

תעשו חושבים חברים!
אתם עושים כאן שטויות, פעם היה אפשר להתפרנס משוק האירוח היום לפי מה שאני רואה בחוץ אני צריך למלא 5 שרתים בשביל להכניס אולי 4000 שקל בחודש... 4000 שקל וגם 6000 שקל בחודש זה לא מספיק כסף בשביל להיות עצמאי... לא שווה את הטרחה וכל התיזוזים מסביב.

ישן 03-04-08, 20:15   # 2
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

3. מאותה הסיבה שכשמפעל אוסם מייצר במבה, למה הוא מוכר אותה לסופרים בשקל לכל שקית, כאשר הוא יודע בפירוש שהם ימכרו אותה ב-2 ש"ח ו"ירוויחו עליו"?
1. צודק, אבל מה הפיתרון לפי דעתך? אם יעשו את הכל שווה, אז חבילה תעלה פחות מ-10 ש"ח..
2. אז שיוסיפו, זה בדיוק כמו הפרדוקס.
כדי לקבל עובר בבחינה, צריך 65.
תלמיד קיבל נקודה אחת פחות - 64. הוא עבר? המורה העביר, ואמר, "הבדל של נקודה. אם הוא היה מקבל 65, הוא היה עובר.".
תלמיד שני בא, קיבל 63. הוא עבר? המורה העביר. ואמר, "הבדל של נקודה. אם הוא היה מקבל 64, הייתי מעגל את זה ל-65, והוא היה עובר".
ככה זה עד שהוא יקבל 0 נקודות. יש קוו שצריך לשים.

(ולא, נא לא להתייחס ליכולת סידור המספרים מהקטן לגדול שלי)

ישן 03-04-08, 20:28   # 3
the-wolf
הוסטסניון

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל the-wolf שלח הודעה באמצעות MSN אל the-wolf

the-wolf לא מחובר  

אני לא חושב שהם עושים כאלה דברים בלי לבדוק אם הם יכולים להרוויח מזה.
אני מניח שהם בונים על זה שיקנו מהם הרבה חבילות ריסלירוהם שמים דגש על זה ולא על האחסון הרגיל.

ישן 03-04-08, 20:39   # 4
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חיים שלח הודעה באמצעות MSN אל חיים Send a message via Skype™ to חיים

חיים לא מחובר  

אני מוכן להתערב איתך שלפחות 50% מחברות האכסון שיש בארץ כיום הם של אנשים ממש לא רציניים כמובן שיש חברות מאוד רציניות ומרוויחות והאנשים שם חושבים מלא שוברים תראש איך להרוויח יותר איך להגיע למקום טוב יותר בשוק ויש כאלו שהם בכלל בקושי חושבים רק אכפת להם הכסף אבל איך להרוויח זהו יש לי שרת יש לי לקוחות כל לקוח ממוצע 40 שקל יש לי 2000 שקל למשל 500 לשרת 1500 שקל בחודש רווח זהו אני מסודר זה מה שהם חושבים בקיצור השוק אפשר להגיד מתדרדר וקורס מרגע לרגע כל הזמן התחרויות פה בין השרותי אכסון הולכים ומשתנים פעם זה חברה שנותנת אכסון חינם לגמריי וממש אכסון לא רע פעם זה חברה שנותנת רסיילר ב-10 שקל לחודש וכל פעם זה משהו אחר הבעיה שזה לא חברה שנותנת 500 שקל לריסיילר שזה ה-מבצע הענק ביותר אלא 10 שקל שזה כלום ככה שהמחירים נפלו הכל נפל וחבל מאוד חבל פעם שוק ההוסטינג בארץ היה מאוד מפותח והיו מרוויחים ממנו הרבה אתה צודק בהחלט

ישן 03-04-08, 21:29   # 5
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

מאסטר הסיבה הראשונה שלך ממש שגויה ונוגדת את מה שאני אמרתי...
הלוואי וכולם היו מוכרים חבילות ב1 שקל ומי שקנה ימכור ב2 שקל...
אתה מוכר ב20 שקל, הם מוכרים את אותו המוצר שלך ב10 ועדיין מרוויחים יותר ממך! ויותר מזה הורסים גם לך!

תחשוב על זה.
מוטיב הבמבה? כל הסופרים מוכרים במבה אוסם ב5 שקלים... מחר אוסם מחליטים שהם מוכרים ישירות לצרכן ב-1 שקל...
היצרן יכול לשבור תמיד את השוק אבל לא השוק ישבור את היצרן.

ישן 03-04-08, 21:52   # 6
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

חבל על המאמץ.

ישן 04-04-08, 07:11   # 7
Labs
חבר וותיק

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Labs

Labs לא מחובר  

אשכול מצחיק למידי

בדר"כ שאנשים מוצאים פגם במערכת הם נהיים מיליונרים משימוש הפגם הזה אתה לא אין לי מושג אפילו מה אתה מנסה לעשות
כמו שאמרו לך לטפל בזה לא אפשרי=\
ואם אתה בכזאת קלות משיג 30 לקוחות אני יקח אותך עכשיו לעבוד אצלי

ונכון העסקים הגדולים לא יספרו לך שקלים
אבל אתה רואה פה עסקים גדולים? כי אני לא...

לדעתי אשכול חסר תועלת=\

ישן 04-04-08, 10:17   # 8
Lirann
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Lirann לא מחובר  

תאורתית אתה צודק. מעשי, כל מה שרשמת לא התבצע.
מזאת אומרת(?)
זאת אומרת.. שאוקי נגיד ומישהו כן קנה את הריסלר ב 50 שקל שזה 3 ג'יגה מקום כמו שציינת.
כיום יותר ויותר גולשים/אנשים/משתמשים מודעים למה שנקרא אם יש לך שרת או שאתה ריסלר.
במידה ואתה ריסלר.. הם יקחו אותך בפחות רצינות וספק נמוך יותר שיקנו ממך.. זה מה שקורה בשטח.

עוד דבר. כשציינת שאם במידה ומישהו יקנה את החבילה של ה 3 ג'יגה, ויתחיל למכור חבילות איחסון ב 10 שקל, שוב, דבר שגם אם מישהו יעשה, יראו אותו כטיפש או כחסר יכולת לנהל שרת. ויתרחקו ממנו
והסיכוי שיקנו ממנו ב 10 שקל, כמעט אפסי.

זה כמו שתלך לחנות ותקנה חביהל של 50 דיסקים.. החבילה הזולה עולה 10 שקל- משמע חברה לא מוכרת.
וחבילה של 50 דיסקים שעולה 35 שקל- חברת מוכרת (sony/silveline וכד'..) אתה תקנה כמעט בוודאות את החבילה של ה 35 שקל, מבלי לחשוב הרבה. במידה והסכום הנ"ל לא מפריע לך כלכלית.
אז שוב. זו בעצם תאוריה נכונה מה שאתה אומר, אבל במעשי היא לא עובדת.

ואני אתייחס לעוד דבר. לגבי זה שציינת את הבדלי המחירים בין החבילות הרגילות ולבין הריסלרים,
כשחברה בעצם נותנת את ה 3 ג'יגה היא מניחה שהקונה (בעל החברה לעתיד) לא יוכל למלא את ה 3 ג'יגה בכזאת מהירות, ביחוד שאסור לעלות קבצי מפרי זכויות
כמו סרטים/מוסיקה/פורנו וכד'.. כלומר יש סיכוי נמוך יותר שתצליח למלאת גודל כזה של מקום.
במידה ואתה לא מעוניין לפתוח חברה ובהנחה שמדובר במישהו שלא ממש מבין וסה"כ רוצה איחסון לאתר שלו, סביר להניח שהוא יקנה את האיחסון הרגיל ולא כל כך התלהב מה 3 ג'יגה ביחוד לזה שהוא לא כזה מבין ואולי מבחינתו הוצאה של עוד 10-20 שקל בחודש על משהו שהוא בכל מקרה לא ישתמש, יש סיכוי סביר מאוד שהוא לא ילך על החבילה של הריסלר אלא על החבילת האיחסון הרגילה.

יום טוב.

Last edited by Lirann; 04-04-08 at 10:43..

ישן 04-04-08, 11:23   # 9
Yaniv|Fore.co.il
חבר בקהילה

Yaniv|Fore.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Yaniv|Fore.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Yaniv|Fore.co.il

Yaniv|Fore.co.il לא מחובר  

עריכה, למחוק

Last edited by Yaniv|Fore.co.il; 04-04-08 at 11:30..

ישן 04-04-08, 12:16   # 10
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

אתה צודק,
אין בתמחור של רוב העסקים כאן שום הגיון.

למה אתה שואל?
כי רוב העסקים המפורסמים בפורום הם עסקים בבעלותם של בני נוער,
וככאלה, הכנסה נוספת של 500-600 ש"ח בחודש (הגבול העליון שניתן להוציא משרת) היא הכנסה מכובדת,
ולרוב גם השירות לא שווה יותר מזה,
לא בגלל השירות היומיומי, פשוט בגלל שטיב השירות שלך נמדד בעת תקלה (אם יותר נכון, ככול שהתדירות יותר נמוכה והטיפול כאשר יש תקלות הוא מהיר יותר אתה תחשיב את החברה כיותר איכותית).

או במילים אחרות,
חברות שהם בבעלות בני נוער לרוב יאכסנו אתרים של בני נוער (מה שאומר שהמחירים בהתאם),
ולכן, מה שאתה רואה כאן בפורום, פשוט לא מייצג את שוק ההוסטינג בארץ - עדין ( )

לא סתם יש "תחלופה" מהירה של חברות כאן בפורום,
פשוט בגלל שהצלחה או כישלון של חברה שמנוהלת ע"י בן נוער תלויה במידה רבה בהורים שלו, לימודים ובמדדים שונים שלרוב לא קיימים אצל אנשים יותר בוגרים.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום