הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 04-04-08, 14:19   # 11
Sivang
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Sivang שלח הודעה באמצעות MSN אל Sivang

Sivang לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
אתה צודק,
אין בתמחור של רוב העסקים כאן שום הגיון.

למה אתה שואל?
כי רוב העסקים המפורסמים בפורום הם עסקים בבעלותם של בני נוער,
וככאלה, הכנסה נוספת של 500-600 ש"ח בחודש (הגבול העליון שניתן להוציא משרת) היא הכנסה מכובדת,
ולרוב גם השירות לא שווה יותר מזה,
לא בגלל השירות היומיומי, פשוט בגלל שטיב השירות שלך נמדד בעת תקלה (אם יותר נכון, ככול שהתדירות יותר נמוכה והטיפול כאשר יש תקלות הוא מהיר יותר אתה תחשיב את החברה כיותר איכותית).

או במילים אחרות,
חברות שהם בבעלות בני נוער לרוב יאכסנו אתרים של בני נוער (מה שאומר שהמחירים בהתאם),
ולכן, מה שאתה רואה כאן בפורום, פשוט לא מייצג את שוק ההוסטינג בארץ - עדין ( )

לא סתם יש "תחלופה" מהירה של חברות כאן בפורום,
פשוט בגלל שהצלחה או כישלון של חברה שמנוהלת ע"י בן נוער תלויה במידה רבה בהורים שלו, לימודים ובמדדים שונים שלרוב לא קיימים אצל אנשים יותר בוגרים.
אני חייב לציין שוב שזה "לרוב" !
יש פה עסקים (אהמ אהמ) שלמעלה משנה רשומים בפורום.. ולמעלה משנה וחצי פעילים..

ישן 04-04-08, 21:25   # 12
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

וואאווו עוד אשכול לאוסף.
באמת כל שני וחמישי פותחים כאן אותו אשכול.
אין מה לעשות,זה מה שנקרא תחרות,אם לא תיהיה הורדת מחירים וכולם ימכרו באותו טווח מחירים אז העסקים הצעירים לא יצליחו,כי אנשים יעדיפו ללכת על עסקים מוכרים וחזקים בשוק,ולא ילכו על הפחות וותיקים כדי לחסוך 2 שקל,או כדי לא לחסוך בכלל אפילו.
אין מה לעשות תחרות זה טוב,ואם בעלי העסקים מסתפקים ברווח של 20 ש"ח אז זו זכותם המלאה.
וחשוב לזכור שאם וזה לא היה אז היו בוכים למה המחירים כ"כ גבוהים,הרי תמיד יחפשו איפה לבכות.
ועזבו עכשיו את שוק ההוסטינג,גם ספקים ולא דווקא של דומיינים מורידים מחירים ועושים מבצעים והכל בשביל שיקחו אותם...
וספקים וחנויות חדשות עושים מבצעים ומוכרים בזיל וזול כי הם חדשים ורוצים שיקנו מהם.
תחרות זה שם המשחק,ובשביל תחרות צריך לעשותך מבצעים ולהוריד מחירים.

ישן 05-04-08, 09:00   # 13
onemancrew
חסום

מיני פרופיל

onemancrew לא מחובר  

ההבדל בין חברת אחסון אחת לחברת אחסון אחרת נמדד בבסיס הידע שבא לידי ביטוי בהסמכה מקצועית בתחום.
אם אתה רוצה לבנות וילה אתה הולך למהנדס בניין.
אם אתה רוצה לייצר לוח אלקטרוני אתה הולך למהנדס אלקטרוניקה.
אם אתה רוצה לבנות תוכנה אתה הולך למהנדס תוכנה.

אם אתה רוצה לאחסן אתר אינטרנט אתה הולך למהנדס System לינוקס או וינדוס מוסמך (תלוי בדרישת הפלטפורמה).
זה ההבדל בין חברת אחסון "ילדים" לבין חברת אחסון מקצועית.

ישן 06-04-08, 18:04   # 14
Rontwins
חבר חדש

מיני פרופיל

Rontwins לא מחובר  

אם יש לך אינטרס לאתר רציני,אז משלמים טיפה יותר למשהו מקצועי ולא משהו זול,שגם השירות והאיכות זולה גם כן.

ישן 06-04-08, 23:18   # 15
Striker
Permanently Banned

מיני פרופיל

Striker לא מחובר  

בדיוק...
אתם מדברים כיאילו עוד 20 שקל בחודש זה משהו רציני.

אני מוכן לשים 20 שקל יותר בחודש ולקנות חברה עם וותק של כמה שנים , עם שרתים מהירים , ועם שירות מעולה (ועשיתי את זה) מאשר לקנות אכסון מחברה שאומנם מוכרת בחצי מחיר אבל בורחת לי מתי שאני צריך תמיכה (גם זה קרה לי :P)

ישן 08-04-08, 16:21   # 16
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

אחי כתבת פה ערימה של שטויות ואני לא מבין איך האנשים מסכימים.
חוץ מהנקודה העיקרית שלך שחברת אחסון זה עסק לא משתלם - שזה נכון מאוד, הכל בולשיט.

סתכל:

א. למה שמשהו לעזעזאל יוסיף כסף ויקח 3 ג'יגה אם הוא לא צריך? בה אני אגיד לך משהו רוב האתרים / פורומים לא תופסים יותר מ-100 מגה. וגם לאנשים שיש איזה 10 אתרים בבעלותם יהיה ממש ממש קשה למלא ג'יגה. אז למה הוא צריך 3 ג'יגה? זה באמת "מלכודת" ללקוחות. יש מלא כאלה שחושבים שנייה למה שאני אקח 250 מגה ב-20 ש"ח אם אני יכול לקחת 500 ב-30 ש"ח (סתם דוגמה). ואז הם רוכשים 500 מגה. ובסופו של דבר הם משתמשים רק באיזה 50 מגה מכלל השטח האחסון שלהם. תיהיה בטוח שממש ממש הרבה מהלקוחות משתמשים בפחות מ-50 אחוז מהיקף התעבורה / אחסון המקסימלי אליהם הם יכולים להגיע.... ובמקרה כזה החברה מרוויחה. אבל כמובן היו גם לקוחות שהם ישתמשו ב-90 אחוז מה-3 ג'יגה שלהם ואולי במקרה כזה החברה תפסיד כסף. אבל האנשים האלה הם מיעוט.....

ב. תופתע אבל יש גם ילדים שרוכשים אחסון ואין להם הרבה כסף.... ומניסיון היקר גם לא תמיד טוב ולפעמים הרבה פחות טוב טוב מהזול, פשוט צריך לבחור את החברת האחסון בקפדנות ולהיות זהירים. ואין שום סיכוי שכולם יתארגנו ויעלו מחירים זה פשוט פנטסיה.....

ג. לדבר קל לעשות זה משהו אחר. כל אחד יכול לחשוב שזה קל למכור אחסון ל-30 לקוחות. אבל בפועל "רוב החברות" נסגרות כשיש להם פחות מ-10 לקוחות למרות שהם משקיעים מאמצים רבים בפרסום ובנסיון למכור. ותזכור שאתה צריך להיות אחראי כלפי הלקוחות ולספק לו תמיכה. ועם כמות החברות שקיימות כיום הסיכוי שתאבד בגללו הרבה לקוחות הוא קטן כי יש כל-כך הרבה חברות אחסון וחוץ מזה גם ככה בכל מקרה תאבד לקוחות בגגלו כי אם הוא לא יקנה ממך הוא יקנה ממשהו אחר.

וזהו מטומטם לגמרי להגביל את הלקוחות שלך כך שהם לא יוכלו למכור יותר זול ממך כי פשוט ככה אף אחד לא יקנה ממך ריסלר לא משתלם לעבוד ככה. למה שמשהו יקנה מהריסלר אם הוא יכול לקנות מהחברה הגדולה. כך הוא מקטין את הסיכון והוא תלוי בפחות אנשים. ובדרך כלל החברות עם השרת הם יותר אמינות. אתה תגיד שהם לא ידעו? בוודאי שרוב הלקוחות שלך ידעו על איזה שרת הם יושבים דרך הפאנל או פשוט רוב האנשים שבאים מהוסטס קודם מתחקרים אותך באייסקיו כי באמת יש להם חברות ואחת השאלות שהם ישאלו אותך אם אתה ריסלר ואם כן אצל מי. כשהם ידעו שהם יוכלו לקנות באותו מחיר אצל החברה שאתה לקוח שלך הם לעולם לא יחזרו אליך.....

ישן 20-04-08, 15:32   # 17
ישי
חבר בקהילה

מיני פרופיל

ישי לא מחובר  

נקודה למחשבה:
פחית קטנה של קוקה קולה עולה 4 שקלים
בקבוק גדול של קוקה קולה עולה 5 שקלים
בקבוק מכיל יותר מפי 4 מאשר פחית
ועדיין, אנשים קונים גם פחיות וגם בקבוקים.

ישן 20-04-08, 15:45   # 18
KosTa9
חבר בקהילה

מיני פרופיל

KosTa9 לא מחובר  

זה שמעלי צודק
למה לקנות בקבוק אם הוא יכול לשתות רק את תכולת הפחית?

ישן 20-04-08, 17:18   # 19
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ישי צפה בהודעה
נקודה למחשבה:
פחית קטנה של קוקה קולה עולה 4 שקלים
בקבוק גדול של קוקה קולה עולה 5 שקלים
בקבוק מכיל יותר מפי 4 מאשר פחית
ועדיין, אנשים קונים גם פחיות וגם בקבוקים.
אין להקפיץ אשכולות. מאחר ואתה חדש, יש לך רק התראה.

האשכול ננעל

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום