הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Hosts: הכרזות, הצעות, שאלות ומשוב

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-10-05, 17:18   # 41
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
אלון,

וסתם הערת אגב כזאתי לאחת ההודעות שלך פה -
זה שמישהו כותב עשרות מדריכים זה לא בהכרח הופך אותו אוטומטית למנהל פורום. המדריך יכול להיות צולע, המדריך יכול להיות מוטעה וכו'. עדיף לעשות מדריך אחד כמו שצריך מאשר לעשות עשרה "בחפיפניקיות". ותציץ קצת בפורום מדריכים ובפורום תכנות, על כל מדריך באות תגובות כמו "תודה" "אחלה מדריך" - מה הקשר שלהם? זה לא עוזר בכלום..

תפתח נושא מתאים כדי שאפשר יהיה להגיב עליו במקום הנכון.
אם יש לך הסתגויות מביצועים של מנהל או מדריך כזה או אחר אתה בהחלט יכול להציע שיפורים. אני מסכים איתך שלא כל מי שעושה את עבודות בצורה טובה הוא אכן גם מנהל טוב. ביקורת היא דבר מאד חיובי ומאפשר גם למנהלים לדעת אם הם מתנהלים נכון או מפספסים.
אתה בהחלט מוזמן לפנות אל המנהל או מי שפירסם מדריך כזה או אחר ולעזור לו לשפר את המדריך. הפורום הזה לא מורכב רק ממנהלים, תורמים לו כמובן גם כל החברים האחרים. אם תציע את עזרתך למנהל או מי שכתב מדריך כזה או אחר אני משוכנע שהוא ישמח לתקן ולשפר את המדריך. אם תהיה לך בעיה בנידון אני בהחלט אשמח להתערב בנושא, אבל בוא נפתח את הנושא הזה במקום נכון ולא באשכול שעיקרו הוא החוקים.

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 17:24   # 42
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BlueEye
אלון,
סלח לי, אבל אתה פשוט מדבר שטויות. ביכלל לפחות חצי מהחוקיים שלך, פשוט מאוד דפוקים, חסרי כל הגיון, וכ"ו. אלון, ככה זה העולם שלנו, אחד הורס לשני את הפרנסה, אם מישהו רוצה למכור ב10 ש"ח הוא ימכור ב10 ש"ח, וממש לא מעניין אותו למי הוא הורס את הפרנסה בדרך, כל עוד זה עוזר לפרנסה שלו.
אני מבין שהחוקים לא תואמים את השקפת עולמך, אבל זה בסדר. יש מקום לדיעות והשקפות שונות.
כפי שציינת, אם מישהו ירצה למכור יותר זול, אני לא אעצור אותו מלפרסם את מחיריו בכל מקום שהוא ירצה למעט בפורום הוסטס.
רק אני אציין שהמילה פרנסה היא מילה שאינה מתחברת עם אחסון אתרים ב-10 ש"ח לחודש.
אני חושב שהמילה תעסוקה, עיסוק, בילוי או בזבוז זמן יותר תואמות את הערך של 10 ש"ח בחודש.
אבל כאמור, זאת רק השקפת עולמי.

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 19:03   # 43
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

אלון,
נוצרה אצלי לפחות הרגשה כאילו אני "אנטי",
וזו בהחלט לא הכוונה.

אבל מה המטרה של האשכול ושל התגובות שלך,
במידה ובסופו של דבר אתה נועל נקודה מאוד מסויימת ב"אני מנהל הפורום וכך יהיה" (לא מילים מדוייקות, אני יודע)?

זו לא נקודה שרק אני לא מסכים איתה,
כל מי שהגיב באשכול לא מסכים איתה.

נכון, הפורום רחוק מלהיות דמוקרטי,
אבל עד עתה, אני לא ראיתי שום טיעון שיגרום לי להגיד "וואלה, לבחור יש הגיון", כי החוק הזה סותר כל הגיון.

החוק עצמו...לא פוגע בי,
אבל יחד עם זאת..אני מעדיף שהפורום יהיה פתוח לכמה שיותר אנשים ויציע תחרות כמה שיותר הוגנת.

אני לא אמשיך ואסחוט את הנושא,
כי באמת נוצרה הרגשה שאחרי הכול, אין התייחסות כלשהיא לטענות עצמן.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 19:35   # 44
BlueEye
משתמש חדש

מיני פרופיל

BlueEye לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי shev.com
אני מבין שהחוקים לא תואמים את השקפת עולמך, אבל זה בסדר. יש מקום לדיעות והשקפות שונות.
כפי שציינת, אם מישהו ירצה למכור יותר זול, אני לא אעצור אותו מלפרסם את מחיריו בכל מקום שהוא ירצה למעט בפורום הוסטס.
רק אני אציין שהמילה פרנסה היא מילה שאינה מתחברת עם אחסון אתרים ב-10 ש"ח לחודש.
אני חושב שהמילה תעסוקה, עיסוק, בילוי או בזבוז זמן יותר תואמות את הערך של 10 ש"ח בחודש.
אבל כאמור, זאת רק השקפת עולמי.

-אלון.
שים לב שאתה לא עונה על השאלה שלי. זוהי לא ההשקפה שלי, ולא של אף אחד אחר, זהו העולם.
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 19:36   # 45
eLad
Fatal Error

eLad's Avatar

מיני פרופיל

eLad לא מחובר  

ציטוט:
לא הבנתי מה רצית להגיד על הפוטנציאל, לא אמרת לגביו כלום חוץ מזה שהוא הלך לאיבוד.
אם רצית להגיד משהו על הפוטנציאל מעבר לזה שהוא הלך לאיבוד פשוט תאמר את מה שאתה רוצה להגיד לגבי זה. הרבה מאד דברים הולכים לאיבוד, אבל מה רצית להגיד ספציפית כדי שאני אוכל להתייחס למשהו.

-אלון.
אין טעם לטחון מים.

תציץ קצת בין השורות של מה שכתבתי ותסיק לבד את המסקנות.

דניאל אמר נכון וצדק, התשובה של "אני המנהל וכך יהיה" היא לא תשובה ראוייה. בבוא הזמן הקהילה פה תאבד מערכה ואתה תראה את זה מהר מכפי שאתה מדמיין (אני לא מאיים, אין לי כוונה להתחרות ב HOSTS כי זה לא מעניין אותי, פשוט זה המצב כפי שאני רואה אותו כרגע).
ישן 10-10-05, 19:45   # 46
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

אני חושב שעניתי בנימוס ועם נימוקים שנראו לי לכל הטענות והשאלות.
ישנן טענות שהצלחתי להעביר את המסר שלהם וישנן טענות שלא הצלחתי.
אני מודע לעובדה שיש רגשות מעורבים עם החוקים שאני קבעתי, מצד אחד זה מאד נוח לבעלי החברות, מצד שני זה מקשה על עסקים שעוד לא נולדו.

חלק מהנימוקים כפי שניסיתי להסביר אמורים להיטיב עם השוק בסה"כ.
למעשה השוק קיים (לדעתי) כבר בתנאים שאני מגדיר, רק לדעתי אף אחד לא אמיץ מספיק להגיד את הדברים מפורשות. יש לדעתי איזה פחד לא מבוסס של מספר עסקים שחושבים: "שאם חס וחלילה אני אעמוד על שלי ואדרוש מחיר שאני לא מפסיד בו, הלקוחות שלי ילכו למישהו שהוא יותר זול".
אני לא חושב שזה המקרה. עסקים לא קופצים מספק לספק בשביל 10 שקל חיסכון. רק הזמן השקעה בלעבור הוא יותר יקר פי כמה וכמה.
לדעתי מחירי המינימום בשוק דה-פקטו הם לא פחות מ-25 ש"ח בממוצע כמחיר מינימום.

אבל, אני לא מחפש חוקים פפוליסטיים שנשמעים טוב. אני בעד חוקים שתורמים לסה"כ של הענף בכלל ולחברה שלי בפרט, ולדעתי אילו הם חוקים שמקדמים את הענף ולא גורמים לו לדרוך במקום או לסגת.
חברה שלא יכולה לגבות מחירים שיאפשרו לה להתקדם, היא פשוט עושה טעות. אני עדיין לא הבנתי איך חברה יכולה להתקדם, לרכוש שרתים נוספים, פיירוול של צ'קפוינט או חיבורים מהירים אם היא רק מכסה את ההוצאות של האחסון של עצמה ולא מרוויחה.

אני חושב שהעמקתי הרבה יותר ממה שתכננתי ונתתי הסברים, חלקם משכנעים וחלקם כפי הנראה לא כל כך. לדעתי הנושא בשיחה חרג מהסבר החוק ומה צריך לעשות בו, אל נימוקים וסיבות אישיות שהן כבר לא ענייניות לדיון בפורום.
אני משוכנע שלכל אחד יש את הסיבות והנימוקים האישיים שלו מדוע הוא פתח חברת אחסון אתרים ולא עסק אחר אבל לא צריך לדון בכל סיבה וכל נימוק.

-אלון
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 19:47   # 47
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BlueEye
שים לב שאתה לא עונה על השאלה שלי. זוהי לא ההשקפה שלי, ולא של אף אחד אחר, זהו העולם.

זאת כבר גלישה לכיוונים מיסטיים וההגדרה של ה"עולם" היא דבר מאד פשטני שאני לא יכול להתייחס אליה.
כולנו מסתכלים דרך משקפיים סובייקטיביים וכל אחד רואה את ה"עולם" שלו. לפעמים העולמות מצטלבים ויש הסכמות, ולפעמים כל אחד מסתובב בעיגול שלו.

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 19:57   # 48
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי eLad
אין טעם לטחון מים.

תציץ קצת בין השורות של מה שכתבתי ותסיק לבד את המסקנות.

דניאל אמר נכון וצדק, התשובה של "אני המנהל וכך יהיה" היא לא תשובה ראוייה. בבוא הזמן הקהילה פה תאבד מערכה ואתה תראה את זה מהר מכפי שאתה מדמיין (אני לא מאיים, אין לי כוונה להתחרות ב HOSTS כי זה לא מעניין אותי, פשוט זה המצב כפי שאני רואה אותו כרגע).
אני לא מרגיש שאתה מאיים, בסה"כ אנחנו מנהלים שיחה (עם אוזניים ערלות או בלי) ודיון בנושאים שמטרידים אותך וכמובן גם חברים אחרים.
אין אף אחד שמבטיח לי הצלחה אם החוקים שלי ישארו בתוקף או יוחמרו בעתיד.
אני לא מתיימר אפילו לחלום שאני כזה כריזמטי כמו אריאל שרון, אם אני זוכר נכון הוא דווקא כן טען שהוא ראש הממשלה והוא יעביר את החלטות שלו כנגד כל הסיכויים.
יש החלטות שהן פופוליסטיות שמשאירות את הדברים על כנן, ו"למה לזעזע את המערכת". ההחלטות שלי הן קצת שונות. אני חושב שההחלטות שלי הן נכונות, קיבלתי פידבקים חיובים (מחלק מהמשתמשים) וכמובן גם הסתייגויות מאחרים. אני חושב שהדרך שלי היא נכונה, אמנם אולי קצת לא מתאימה למשתמשים כאלה ואחרים, אבל תועלת הרוב (וגם התועלת האישית - אני לא מסתיר את זה) עומדת לנגד עיני ואני חושב שהדרך שלי תיטיב עם רוב החברות והמשתמשים וכמובן ובעיקר עם הלקוחות, בטווח הארוך.

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 19:57   # 49
BlueEye
משתמש חדש

מיני פרופיל

BlueEye לא מחובר  

ציטוט:

זאת כבר גלישה לכיוונים מיסטיים וההגדרה של ה"עולם" היא דבר מאד פשטני שאני לא יכול להתייחס אליה.
כולנו מסתכלים דרך משקפיים סובייקטיביים וכל אחד רואה את ה"עולם" שלו. לפעמים העולמות מצטלבים ויש הסכמות, ולפעמים כל אחד מסתובב בעיגול שלו.

-אלון.
מצחיק אתה . בדיוק כמו שלך יש תחרות עם חברות אחרות, פתאום אתה מוריד מחירים במבצע כל שהוא, אתה הורס לי את הפרנסה, אין לזה סוף. עזוב שטויות, פשוט תוריד את החוק הזה וזהו.
  Reply With Quote
ישן 10-10-05, 20:14   # 50
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
יש לדעתי איזה פחד לא מבוסס של מספר עסקים שחושבים: "שאם חס וחלילה אני אעמוד על שלי ואדרוש מחיר שאני לא מפסיד בו, הלקוחות שלי ילכו למישהו שהוא יותר זול".
שים בבקשה לב,
שכל אחד מהמגיבים לך..אף אחד, הענין לא נוגע לו ישירות,
כלומר..מבחינתי, ההגבלה הזו לא משפיעה..מפני שהחבילות אצלי מתחילות ב-40 שקלים.

העניין הוא יצירת שוק הוגן,
שוק שכל חברה, לא משנה מה המחירים שהיא מציעה (כל עוד היא חוקית כמובן) יכולה להתחרות בו,
השיקולים של "האם שווה להחזיק חברה ולמכור במחירים כאלה" הוא לא שלך ולא של הפורום - אם כי של בעל העסק בלבד.

האם לדוגמא הנסיון שערכת בווינדוס (ללא תשלום) היה פסול?
אני חושב שלא, זה מקדם מכירות מצויין (אם כי אני מאמין שהנושא אכן היה בדיקה של השרת ולא קידום מכירות).
האם גרמת לחברות ווינדוס לאבד מספר לקוחות בעקבות כך? אני בטוח שכן.

האם דבר כזה יהיה מותר עם החוק החדש?

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום