הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-02-12, 21:19   # 11
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

אני חושב שהביקורת הזאת מבוססת על רצון של הלקוח לקבל החזר כספי כנראה מהתחרטות או משהו דומה.
הדד ליין שנשאר לנתנאל הוא עוד שבוע.
שבוע בזמן של מתכנת פרילאנסר זה יכול להיות גם 60 שעות.
ב 60 שעות אתה בונה את פייסבוק (אם אתה ברמתו של נתנאל).
אתה לא יכול לפתוח כזה אשכול מעליב ופוגע מול בן אדם שאתה עדיין עובד איתו ושלא הפר שום חוזה.
נכון, היה יכול להיות קשר אבל אם הבן אדם אומר לך שהוא לא היה זמין כל השבוע הזה אז למה אתה ממשיך "לטחון מים" על זה שהוא לא ענה לך?
אתה ממהר לשפוט ולא נותן לאנשים את ההזדמנות שלהם
יש ביניכם חוזה, יש דד ליין.
אחרי שהדד ליין יעבור אז תיהיה לך הרשות לפתוח כזה אשכול
בינתיים זה מרגיש כאילו שאתה מנסה לסחוט ממנו את הכסף כי אתה לא מעוניין בפרוייקט יותר.
ואני חייב לציין שאני למשל במקום נתנאל הייתי מחזיר לך עכשיו את הכסף ושלום על ישראל, אדם שמתנהג בזלזול שכזה אל אנשים שהוא עובד איתם פשוט לא זכאי לעבוד איתם.
אני הייתי אומר לך "קח את כספך, שלום ולא להתראות" ושם זה היה נגמר.
ההתנהגות שלך מאוד מגעילה ואני באמת לא מבין איך נתנאל יעבוד מולך עכשיו.
מה שעשית פה זה הוצאת דיבה על אדם חף מפשע.
התנהגות מאוד לא מוסרית, לא נעימה ולא מקובלת.
צר לי אבל האשכול הזה הוא פשוט בושה.

ישן 18-02-12, 17:19   # 12
b-s
חבר מתקדם

מיני פרופיל

b-s לא מחובר  

מה שהכי מצחיק אותי בכל הסיפור הזה שאתה באמת מאמין שב 1000 שקל תוכל להקים רשת חברתית.

ומי שטוען שהוא מתכנת ברמה גבוה בחיים אל יסכים לבנות אתר כזה ב 1000 שקל

ישן 18-02-12, 17:27   # 13
Agam Levi
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Agam Levi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי b-s צפה בהודעה
מה שהכי מצחיק אותי בכל הסיפור הזה שאתה באמת מאמין שב 1000 שקל תוכל להקים רשת חברתית.

ומי שטוען שהוא מתכנת ברמה גבוה בחיים אל יסכים לבנות אתר כזה ב 1000 שקל
פריימוורק של מערכת משתמשים שעבר כמה שינויים בשביל עמוד פרופיל עם סטטוסים ומערכת פרסומים אחרונים.
המחיר מבייש אבל זה אפשרי.

דד-ליין של שבועיים, שמתוכם שבוע של טיול שנתי, מחשידים מאוד.

בדיקת באגים לרשת חברתית אמורה לקחת שבועיים. פייסבוק פותחה בשמונה שנים והיא עדיין לא מתקרבת ליציבות.

ישן 18-02-12, 17:51   # 14
NetanelEdri
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NetanelEdri לא מחובר  

המערכת היא לא רשת חברתית , והמחיר הוא לא בעיה שלכם , לא ראיתי שאני באתי וזילזלתי בערך של אחד מכם מבחינת רמה או מחיר.
תמנעו מתגובות כאלה שאתם לא מול האפיון ולא מכירים את כל הסיטואציה ואת מה שעומד מאחורי העבודה.

- Netanel Edri, new approach to development -

ישן 18-02-12, 18:26   # 15
גורילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

גורילה לא מחובר  

בס"ד

בשביל למנוע בעיות כאלו:
  1. חותמים חוזה התקשרות בין שני הצדדים, עם סעיפים מפורטים - "מה יקרה אם..."
  2. קובעים שעד לתאריך ההגשה הסופי, על המתכנת להציג מספר סקיצות מוגדר מראש בתאריכים שנקבעו בעת סגירת העסקה
  3. מגדירים בחוזה ההתקשרות את התנאים להפסקת ההתקשרות
  4. הגדרת שעות עבודה ושעות תמיכה בהם ניתן להשיג את נתנאל
משמע, חוזה התקשרות בניכם היה יכול למנוע את המצב המביך הזה, אנו רואים שהמתכנת נשען על העובדה שהוא לא תחת חוזה ('אני לא חתום אתך על חוזה שמכריח אותי להתחיל לעבוד', 'חוץ מזה לא חתום פה חוזה התקשרות כזה') ואפשר מאוד להבין אותו, ייתכן והוא נתן עדיפות לפרוייקטים גדולים יותר ו/או פרוייקטים תחת חוזה וזה מאוד לגיטימי, בהנחה שהוא שבטוח שהוא יעמוד בתאריך הסופי להגשת המוצר המוגמר.
יחד עם זאת, אני לא מצדיק את המתכנת שהפסיק את התמיכה בפתאומיות, היית יכול לעדכן על טיול שנתי, לענות לשיחת טלפון קצרה או אפילו לשלוח הודעה שלא תהיה זמין בתאריכים מסויימים.

אני חייב לציין שבעבר יצא לי לעבוד עם דור ובניתי עבורו מוצר, לא נתקלתי בבעיות כאלו ואחרות בהתקשרות מולו, אך עשינו זאת בצורה מסודרת - תחת חוזה.
מן התגובות כאן ניתן לראות שאנשים מכירים את נתנאל, לכן ניתן להסיק שמדובר בבן אדם הגון ועל כן, לדעתי כמובן, כדאי שתנסה לדבר איתו וליישר את ההדורים בניכם.
מאחל לשניכם הצלחה

ישן 18-02-12, 21:21   # 16
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

מהפרספקטיבה שלי:

NetanelEdri - לא יודע מי אתה, לא שמעתי עליך מעולם, לא יודע מה הרמה שלך ומהו מדד המקצועיות שלך, אין לי מושג איך אתה עובד ואין לי שום מושג אחר מלבד עובדה אחת:
איך אתה יכול להתחייב לעבודה, ולהכריז על דד ליין, כשאתה יודע שיש לך טיול שנתי של שבוע?

שום דבר שתגיד לא יסתור זאת.

מהרושם שקיבלתי על רוב מוחלט של הגולשים כאן הוא שחד משמעית אסור לערב כסף\"עסקים" עם אף אחד מכאן.
סטטיסטית, תמצא כי זה שבחרת להעסיק ולסמוך עליו לא יספק ולא יתקרב ולא במעט לביצוע העבודה ולאיכות שלה.

כולם כאן מתיימרים להיות "עוסק פטור" וקוראים לעצמם "חברה ל-" ובלה בלה בלה... כשהם מתעלמים מהדרישות המינימליות, שעל פניו סביר להניח שאם אתם בני 21 ומטה לא תדעו אפילו כיצד לענות עליהן.

דבר נוסף - NetanelEdri - מה זה "יש לי חיים פרטיים"? באמת? זו עמדת ההגנה הטובה ביותר שלך?
אתה לא חושב שמישהו ששילם לך צריך לקבל עידכונים? זה סוג של בדיחה?

"גורילה" - חוזה? באמת? חוזה עם תלמיד תיכון?
איפה האחריות שלכם על עצמכם? לא נמאס לכם שוב ושוב לחזור על הטעויות?
וכל זה בשביל מה? עיצוב או תכנות ברמה מקצועיות ויחס ששואפים לאפס, במחיר של 50 שקל + מסטיק בזוקה?

הנה - כאן, ב"לייב", קיבלתם שוב מקרה כוזב של "עיסקה" (כן, בטח) שעשויה להצליח אך עיקרה בעיות וחוסר תאימות

NetanelEdri, הכל יחסי בחיים. אני יכול לומר שלדעתי אני הכי מקצועי בעולם, האם זה נכון? מי קבע שלא?
זה זילזול באינטליגנציה שלנו שאתה חושב שאנחנו מזלזלים בך. בוא נסתמך על עובדות - כמה מתכנת Php מוסמך יקח על פיתוח רשת חברתית? אתה יודע בכלל איך לגשת לחישוב הזה?
ניכנס לראש שלך, אתה כרגע הכי מקצועי בתחום שלך - ידעת שתיווצר התנגשות כלשהי עם הערכת זמן .. ידעת ויכולת למנוע.

dordahan - אני לא היחיד שאמר שהתנהגת באופן דרמתי כשפתחת את הנושא, על אף שאני מבין מה הניע אותך
לא לקבל מידע יום אחרי יום ולקבל ניתוקים לא בהכרח מרגיע.

Dribbble | ThemeForest

Last edited by trupix; 18-02-12 at 21:45..

ישן 18-02-12, 21:27   # 17
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי trupix צפה בהודעה
מהפרספקטיבה שלי:

NetanelEdri - לא יודע מי אתה, לא שמעתי עליך מעולם, לא יודע מה הרמה שלך ומהו מדד המקצועיות שלך, אין לי מושג איך אתה עובד ואין לי שום מושג אחר מלבד עובדה אחת:
איך אתה יכול להתחייב לעבודה, ולהכריז על דד ליין, כשאתה יודע שיש לך טיול שנתי של שבוע?

שום דבר שתגיד לא יסתור זאת.

מהרושם שקיבלתי על רוב מוחלט של הגולשים כאן הוא שחד משמעית אסור לערב כסף\"עסקים" עם אף אחד מכאן.
סטטיסטית, תמצא כי זה שבחרת להעסיק ולסמוך עליו לא יספק ולא יתקרב ולא במעט לביצוע העבודה ולאיכות שלה.

כולם כאן מתיימרים להיות "עוסק פטור" וקוראים לעצמם "חברה ל-" ובלה בלה בלה... כשהם מתעלמים מהדרישות המינימליות, שעל פניו סביר להניח שאם אתם בני 21 ומטה לא תדעו אפילו כיצד לענות עליהן.

דבר נוסף - NetanelEdri - מה זה "יש לי חיים פרטיים"? באמת? זו עמדת ההגנה הטובה ביותר שלך?
אתה לא חושב שמישהו ששילם לך צריך לקבל עידכונים? זה סוג של בדיחה?

"גורילה" - חוזה? באמת? חוזה עם תלמיד תיכון?
איפה האחריות שלכם על עצמכם? לא נמאס לכם שוב ושוב לחזור על הטעויות?
וכל זה בשביל מה? עיצוב או תכנות ברמה מקצועיות ויחס ששואפים לאפס, במחיר של 50 שקל + מסטיק בזוקה?

הנה - כאן, ב"לייב", קיבלתם שוב מקרה כוזב של "עיסקה" (כן, בטח).

NetanelEdri, הכל יחסי בחיים. אני יכול לומר שלדעתי אני הכי מקצועי בעולם, האם זה נכון? מי קבע שלא?
זה זילזול באינטליגנציה שלנו שאתה חושב שאנחנו מזלזלים בך. בוא נסתמך על עובדות - כמה מתכנת Php מוסמך יקח על פיתוח רשת חברתית? אתה יודע בכלל איך לגשת לחישוב הזה?
ניכנס לראש שלך, אתה כרגע הכי מקצועי בתחום שלך - ידעת שתיווצר התנגשות כלשהי עם הערכת זמן .. ידעת ויכולת למנוע.
אני לא מבין את התגובה הזאת,נתנאל אמר שהוא הכי מקצועי? לא..
אני מכיר את נתנאל כמה שנים,והוא בין המתכנים הטובים לדעתי.
התגובה שלך רק כדאי לפגוע,אז הוא תלמיד תיכון ו..? הוא לא בנאדם?
עדין נשאר לו שבוע שלם להגשת העבודה.

ישן 18-02-12, 21:29   # 18
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

אנא, צטט בבקשה את החלק שכתבתי שהוא אמר זאת.
צטט בבקשה גם את החלק שכתבתי שהוא לא יספיק להגיש את העבודה.

אני מבקש דבר נוסף - אל תציג את הדברים שלי באופן אחר ממה שהם הוצגו

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ult-serv.co.il צפה בהודעה
אני לא מבין את התגובה הזאת,נתנאל אמר שהוא הכי מקצועי? לא..
אני מכיר את נתנאל כמה שנים,והוא בין המתכנים הטובים לדעתי.
התגובה שלך רק כדאי לפגוע,אז הוא תלמיד תיכון ו..? הוא לא בנאדם?
עדין נשאר לו שבוע שלם להגשת העבודה.

Dribbble | ThemeForest

ישן 18-02-12, 21:53   # 19
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי trupix צפה בהודעה
אנא, צטט בבקשה את החלק שכתבתי שהוא אמר זאת.
צטט בבקשה גם את החלק שכתבתי שהוא לא יספיק להגיש את העבודה.

אני מבקש דבר נוסף - אל תציג את הדברים שלי באופן אחר ממה שהם הוצגו
אתה לא אמרת באופן ישיר,אמרת באופן עקיף רואים את זה בתגובה שלך.

ישן 18-02-12, 22:11   # 20
dordahan
חבר בקהילה

מיני פרופיל

dordahan לא מחובר  

לא נישאר לנתנאל שבוע שלם להגיש את העבודה
נשאר לו 4 ימים (שעוד יום עבר היום) עוד 3 ימים
בקיצור עד ה22 לחודש , ולא אני לא רוצה לבטל את העסקה כי ''התחרטתי '' כשהוא יחזיר לי את הכסף אני יילך למתכנת אחר שאני יוכל לסמוך כמו שצריך .
טרופיקס , אני לא בקשתי עדכון יום יומי ממנו
אני בקשתי לדעת איפה אני עומד , לפחות לקבל את המענה הבסיסי שאני צריך לקבל כלקוח , אני לא משלם כסף לחינם , הכסף הוא לא אך ורק לעבודה טכנית אלא גם על השירות שצריך להיות באיכות טובה כמו העבודה.
זה שהוא בן אדם ויש לו חיים וזה אני מקבל את זה
אבל 3 שבועות לסנן ולא לענות לאחר קבלת התשלום לחשבון בנק שלו אז פתאום מתחילים החיים שלו , אבל לפני שהתשלום יתקבל הוא יכל שנייה אחת לשים את החיים בצד ולהתקשר לשאול '' מה קורה עם הכסף ? עם העברת תשלום ? " , אבל להתקשר לעדכן '' אני בטיול שנתי '' , לא הוא לא יכול שניה אחת לשים את החיים שלו בצד ולהתקשר להודיע , או אפילו לשלוח מסרון סמס ! הכי פשוט שיש.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום