הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 04-03-09, 20:55   # 1
akamaor
חבר על

מיני פרופיל

akamaor לא מחובר  

Angry ביקורת רעה | ILserv

הכול התחיל בתאריך ה-8 לפברואר, לפני כמעט חודש.
רכשתי חבילת VPS מחברת ILServ (כתובת האתר : www.ilserv.net ) מבעל החברה – הוד סיוון. המחיר היה נוח במיוחד וגם האדיבות שהוד הראה לי גרמה לי לבחור דווקא ב-ILServ. קיבלתי שלושה ימי ניסיון, שלאחריהם שילמתי להוד מראש לאותו חודש בעזרת טכנולוגיית PayPal. לאחר שבוע התחילו כל מיני "תקיעות" ונפילות משונות בשרת ה-VPS שגרמו לי להרהר האם באמת האחסון שווה את המחיר. ביום חמישי מיד לאחר מכן פניתי לבר, אחראי התמיכה הטכנית של העסק והוא מסר לי שבעיית האיטיות וה-Down Times מתרחשת רק בשרת ה-VPS שלי. לאחר מספר ימים הוד הודיע לי שאכן יש בעיות בשרת והן יתוקנו ביום ראשון ושהוא יפצה אותי על הנפילות בשל כעס הלקוחות שמשלמים לי על שירותי האינטרנט שאני מספק בשרת ה-VPS שרכשתי דרכו. לאחר שלושה שבועות כמות ה"תקיעות" והנפילות הייתה ממש בלתי נסבלת (הגעתי למצב שאני מפצה לקוחות בחודש חינם – על "תקיעות" ונפילות שהיו בשרת) ובר מסר לי שוב שזאת בעיה רק בשרת ה-VPS שלי. שוב לא התייחסתי ושוב הפיצוי שהובטח לא התקבל. עד כאן הכל טוב ויפה, 2 הבלגות שלי, מספר לקוחות שלי שפוצו על ידיי ויציאה בהפסדים. חשוב לציין שבעת הרכישה התחייב הוד סיוון בעל פה שעל כל שעה נפילה אקבל יום ללא תשלום.

בתאריך ה-1 למרץ שלח לי הוד סיון, בעל העסק מכתב אל תיבת הדוא"ל ובו היה רשום :

"לידיעת כל הלקוחות
ביום שני 2.3.09
יתבצעו מספר עבודות תחזוק בשרתי החברה.
כל שרתי ה vps יפלו למשך שעתיים וחצי(פחות או יותר)
תודה רבה על ההבנה
הוד סיון מנכ"ל ilserv"

התקשרתי בכדי לברר את העניין והתברר שהעבודות מתייחסות להחלפת כונן קשיח, לכן השרת יהיה מושבת למשך שעתיים וחצי (פחות או יותר). לכן ארגנתי הכל, וגם הודעתי שהלקוחות יפוצו על הזמן שבו השרת יירד לרגל תחזוקה. הגיע אותו יום ואכן הנפילה התרחשה בשעה 15:10 (ובאמת קיבלתי הודעה על הנפילה מ"Siteuptime" בשעה 15:20).
חיכיתי והמתנתי עד השעה 17:50והשרת עדיין לא שב. התקשרתי להוד לברר מה פשר העניין, והוא לא ענה לי.
לאחר מכן התקשרתי לבר והסברתי לו שהוא אמר תהליך החלפת הכונן הקשיח לא יעלה על שעתיים וחצי, בר מסר שמכיוון שהוא אמר "פחות או יותר", אז יכול להיות שצריך לחכות עוד קצת - והוא לא בבית כרגע אז הוא לא יכול לעזור לי.
המתנתי וחיכיתי והגיעה השעה 19:00, עדיין השרת היה ב-Down Time, לכן התקשרתי לבר והוא אמר שהוא לפני רגע הגיע הביתה והוא מריץ את השרת. כבר אמרתי לעצמי שכל העניין הזה הסתיים ואפשר לחזור לעבוד כרגיל אבל לאחר 10 דק' של המתנה, השרת עדיין לא שב. התקשרתי לבר והוא אמר לי שיש בעיות ברשת של השרת וצריך לסדר את זה, אמרתי לו שממש לא נראה לי כל העניין הזה ושאני כבר הסברתי ללקוחות שזה לא אמור לקחת יותר משעתיים וחצי ושאין להם ממש כוח להמשיך לחכות. הוא אמר לי שהוא לא נמצא ברגע זה בחווה, אלא הוד וגם לגביי כל עניין הפיצויים צריך לדבר איתו. התקשרתי מספר פעמים להוד ולא השגתי אותו. אחרי ייאוש חשבתי שאולי אנסה להתקשר ממספר טלפון אחר שיש ברשותי ואכן לאחר הצלצול השני, הוד כבר היה על הקו. שאלתי אותו מדוע הוא לא ענה לי כשחייגתי אליו מהמספר שלי והוא השיב שהוא לא סינן, פשוט לא יכל לדבר. לאחר מכן שאלתי אותו מתי השרת יחזור והוא אמר שהוא יחזור באותו היום, אבל בשעת לילה מאוחרת. התעצבנתי על כל עניין השקרים שהוא סיפר לי והסברתי לו שאני מפסיד לקוחות והוא אמר שלא לדאוג ושאני יפוצה על הכול כפי שהתחייב (שעת נפילה = יום בחינם).

התעוררתי לבוקר קריר ולדאבוני השרת עדיין לא היה זמין, התקשרתי להוד והוא אמר לי שהיו בעיות ואשר בשעה 10:00 בבוקר הטכנאי מחוות השרתים ימשיך לעבוד על השרת. שאלתי את הוד מתי השרת יחזור והוא אמר לי "כשאני אגיע מבית הספר, השרת כבר יהיה זמין". חזרתי מהבית ספר בשעה 14:30 והשרת עדיין לא היה זמין. לאחר שיחה עם הוד, הוא אמר לי שהשרת יחזור עד 15:30 ושאני יפוצה על מה שסגרנו. הגיעה השעה 15:20, והשרת עלה, משמע שאני אמור לקבל 24 ימים של אחסון בחינם. התקשרתי להוד וביקשתי ממנו לבצע חישוב על הפיצוי שאני אמור לקבל, והוא אמר לי שנתחשבן בסוף החודש.לא הסכמתי בטענה שלא רציתי שבסוף החודש הוא יתחיל להמציא לי כל מיני דברים ואני אמצא את עצמי משלם לו לחודש נוסף, מופסד בכסף ובלי פיצויים. הוא התחיל להמציא תירוצים שונים שהוא לא יכול כרגע, ומה שהוא אמר זה שאני לא אקבל 24 ימים, מכיוון שהחישוב התחיל משעה 19:00.

עכשיו מיותר להאריך בנושא, הכול מובן וברור. נפילות מתרחשות, החלפות של כוננים קשיחים הם דברים שבהרגל. תקלות קורות לכל אחד ובכל זמן נתון. אני מבין את בעל החברה ואת התומך הטכני שהקדישו שעות על טיפול בבעיה אך איני מבין את רשלנותו של הוד בנושא. הוד לא ענה לטלפונים כשהייתי צריך אותו ברגע המשבר עם הלקוחות. לאחר שסוף סוף ענה – מסר שהפיצוי יקבע בסוף החודש ושהוא לא חל על כל השעות שהתחייב עליהן תחילה. כשאני בא לחברה ומשלם סכום כסף אני מצפה לקבל את המגיע לי. אני לא מצפה שלאורך כל תקופת התשלום יהיו נפילות או תקיעות. בתחילה היו הבעיות רק בשרת שלי, לאחר תלונות חוזרות ונשנות הסתבר שהן בכל השרת אשר בבעלות ILServ אך עדיין לא הכירו בכך הוד ובר. אשמח לתגובה מפורטת של מנהל התקשורת\דובר החברה באשכול זה.

*אני מפרסם את האשכול בשמי ובשם שותף שלי - יונתן לוי, קבלה נשלחה לאחראי הפורום Dima
ישן 04-03-09, 21:02   # 2
KingSnake
חבר מתקדם

מיני פרופיל

KingSnake לא מחובר  

מאוד מאכזב לשמוע ביקורת כזו, אבל אי אפשר להחליט דבר לפני קבלת תגובת העסק. כרגע זה נשמע כמו פאשלה של הוד (שכנראה שכחת שהלקוח תמיד צודק).
בכל מקרה, אני מכיר גם את מאור וגם את יונתן (המתלוננים) באופן אישי ואני יודע שהם אנשים אמינים וישרים.
ישן 04-03-09, 21:15   # 3
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

אכן קיבלתי את הקבלה ואני מסכים עם איתי שכדאי שנמתין לתגובת הצד השני לפני שאנחנו מסיקים מסקנות לכאן או לכאן.
בכל אופן, אני מקווה שבעקבות ההודעה תגיעו לעמק השווה בעניין הזה.

DGP, הודעתך נמחקה. אין מקום להתנגחויות אישיות אצלנו.
חברים, בואו ונשמור על מתינות האשכול, כי אנחנו לא רוצים להגיע למצב של אזהרות או השעיות.
  Reply With Quote
ישן 04-03-09, 21:42   # 4
WCMS
חבר מתקדם

מיני פרופיל

WCMS לא מחובר  

מאוד מאכזב לשמוע,
פשוט חבל מאוד.
אפילו משעה 19:00 הרווחת בערך 22 ימים
תפצה את הלקוחות שלך בהתאם..
ולדעתי צריך פעם הבאה להגיד עד 24 שעות..
כדי שלא יקרה מצבים לא נעימים כאלה,
והחלפת הארדיסק, ובעיה ברשת..
זה יכול להיות אמיתי ולא שקר,
לא צריך ישר להגיד שזה שקר..
מחכה לשמוע את הצד השני..

יורי.
  Reply With Quote
ישן 04-03-09, 22:11   # 5
Scolpy
עסק רשום [?]

Scolpy's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Scolpy

Scolpy לא מחובר  

‏ ‏
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Yuri198 Services צפה בהודעה
מאוד מאכזב לשמוע,
פשוט חבל מאוד.
אפילו משעה 19:00 הרווחת בערך 22 ימים
תפצה את הלקוחות שלך בהתאם..
ולדעתי צריך פעם הבאה להגיד עד 24 שעות..
כדי שלא יקרה מצבים לא נעימים כאלה,
והחלפת הארדיסק, ובעיה ברשת..
זה יכול להיות אמיתי ולא שקר,
לא צריך ישר להגיד שזה שקר..
מחכה לשמוע את הצד השני..

יורי.
השקרים זה לא הארד דיסק והבעיה ברשת, אלא הזמנים שהוא קבע איתי.

יונתן

בניית אתרי וורדפרס | אחסון אתרים | מערכת לקוחות

Last edited by Scolpy; 04-03-09 at 22:24..
  Reply With Quote
ישן 04-03-09, 22:36   # 6
bimbim
חבר על

מיני פרופיל

bimbim לא מחובר  

במקרה כזה, טוב ששילמת בpaypal
תדבר עם paypal ותסביר להם את הבעיה
אתה יכול לבטל את התשלום בכל זמן ולבקש את החזרת הכסף.
הביטוח הוא עד 2000 דולר.
  Reply With Quote
ישן 05-03-09, 07:08   # 7
hilfiger
חסום

מיני פרופיל

hilfiger לא מחובר  

ככה
יש כאן מספר בעיות בהודעה שלך!
הראשונה היא שלא אתה התקשרת אליי לאחר קבלת המייל אני התקשרתי אליך תרם שליחת המייל !

דבר שני
היו להם (יונתן וחברו) תקיעות בשרת ומספר בעיות שלא היו קשורות לאיכות שרתינו!
צוות החברה עמד לרשותם 24 שעות וגם בדברים שלא קשורים למתן התמיכה שלנו!
יונתן יכול להעיד שקיבל תמיכה תכנית שהוא בעצמו אמר שזה לא במסגרת התמיכה הרגילה עשינו לו עידכונים קינפוגים ומה לא (וללא תשלום נוסף) ?!
יותר מיזה כמו שראיתם יונתן קיבל על כל שעה נפילה יום שלם פיצוי ! וחוץ מהחלפת ההארדיסקים שהוא ידע עליה מראש לא הייתה שום נפילה !

חבל לי שזה הרושם שיתקבל על החברה
פתאום הוא שוכח את כל התמיכה התכנית
פתאום הוא שוכח את המחיר שעשיתי במיוחד בשבילו כי הוא אמר לי כמה קשה לו לשלם!
פתאום הוא שוכח שהוא היה מתקשר אליי שעות והייתי מסיע לו גם בנושאים אשר לא קשורים לשרת!

חוץ מהתקיעות שנגרמו בגלל קינפוג כושל שלו!
והחלפת ההארדדיסק!
היה לו חודש מדהים
מעבר לכך שמגיע לו עוד פיצוי יותר מחצי חודש !!!

אני לא רואה כאן מקום לשום תלונה
בגלל שהיה מספר שעות נפילה שהוא ידע עליה מראש הוא מחליט לבוא ולרשום ביקורת הוא אפילו לא סיים את החודש בחבילה שלו
עכשיו מה שמצחיק אותי זה כמה הם מזלזלים בעצמם כי מספר ימים לפני הנפילה יונתן אמר לי כמה שהוא מרוצה אמר שהוא ימלץ עליי לחברים שלו (ובאמת כך היה הוא הביא איתו עוד לקוחה של שרת vps )
הוא אפילו אמר לי שבסוף החודש הוא ירשום המלצה בהוסטס

אז בגלל אותו יום שהוא יתקשר אין ספור פעמים הוא רושם את הביקורת ?
מה אני יגיד לכם חבל החברה בת שנה וחצי
ובחיים לא קיבלתי ביקורת שלילית עליה.

ושוב חשוב להדגיש שעל כל בעיית החלפת ההארדיסקים יונתן מקבל פיצוי של למעלה מ 20 יום !!!

ובנוגע לחוסר הזמינות שלי באותו יום
מין הסתם כאשר אנחנו עסוקים בהחלפת הארדיסקים קשה ומסובך יותר לענות לטלפונים!
הבעיה הייתה כאשר עניתי ליונתן הוא התחיל לצעוק וזה הגיע לשיחות שלא מובילות לשום דבר
הודענו לו שאנחנו עושים את כל מעמץ אפשרי אבל כנראה שזה לא הספיק לו !
בשעה 6:40 בבוקר הוא התקשר אליי ועניתי לו!
אני לא רואה שום בעיה בתמיכה או בשירות הוא רצה לשמוע זמנים שלי לא היה אפשרות להתחייב בהם לא התחייבתי על שום דקה או על שום שעה !

ולמי מיכם שירצה אני מוכן להוציא פירוט שיחות שלי עם יונתן של כל החודש ותיראו כמה הוא היתקשר וכמה עזרתי לו !
כל ההודעה הזו נכתבת כאשר הוא עוד לא סיים את החודש שלו !
וכל התלונה לגבי יום אחד בלבד !

לגבי הפיצוי שיונתן רצה לסכם איתי אמרתי לו מספר פעמים שאני לא יכול כרגע ושאני חייב לזוז הוא התעקש
הוא רצה שאני יתן לו פיצוי בלי ליראות את תוצאות ה down time מהחווה ואני יתבסס רק על התוצאות שהוא הביא מאתר שאני לא יודע עד כמה הוא אמין!

בקיצור חברים
אין כאן שום הילה לתלונה
אנחנו עושים את כל המעמצים כדי שלקוחותינו יהיו מרוצים (והם אכן מרוצים)
זו היא תלונה ראשונה על החברה
ניקח את הנאמר כאן ונשתדל לשפר ולשמר את איכות השירות.
  Reply With Quote
ישן 05-03-09, 08:12   # 8
Scolpy
עסק רשום [?]

Scolpy's Avatar

מיני פרופיל

Scolpy לא מחובר  

ציטוט:
יש כאן מספר בעיות בהודעה שלך!
הראשונה היא שלא אתה התקשרת אליי לאחר קבלת המייל אני התקשרתי אליך תרם שליחת המייל !
אני התכוונתי שהתקשרתי אלייך אחרי שבר אמר לי שזה מה שהולך להיות.
לפני הדוא"ל ששלחת.

רק אחרי ששלחת, התקשרת - על זה אין עוררין!

נתחיל בכמה שורות:
ציטוט:
יונתן יכול להעיד שקיבל תמיכה תכנית שהוא בעצמו אמר שזה לא במסגרת התמיכה הרגילה עשינו לו עידכונים קינפוגים ומה לא (וללא תשלום נוסף) ?!
יותר מיזה כמו שראיתם יונתן קיבל על כל שעה נפילה יום שלם פיצוי ! וחוץ מהחלפת ההארדיסקים שהוא ידע עליה מראש לא הייתה שום נפילה !

נכון, קיבלתי תמיכה שלא במסגרת התמיכה.
קינפוג חינם של הAPF, התקנת מודל, עדכון DA וPHP(שאגב, בגלל שהרישיון הוא שלהם ולא רשום עליי, גם אם הייתי רוצה לעדכן בעצמי, לא הייתי יכול. הוא מנוטרל לעדכון אוטומטי. לכן הם מחוייבים לעדכן את הפאנל).
אבל!
המודל בסוף לא הותקן, הקינפוג של הפיירול לא ממש עזר(הוא המשיך לחסום עדיין אנשים), והPHP עודכן רק אתמול(אחרי כמה ימים שפשוט התחננתי שיעדכן) - וזה היה פשוט להריץ סקריפט של שורה אחת(שאם הייתי יודע הייתי מריץ).
ובטח אתם שואלים את עצמם גם אם הם לא עשו את זה כמו שצריך, הם חייבים לי משהו?
הו, ובכן, זה לא ש"סתם" בא לי פתאום משהו מהם בחינם. ממש לא.
זה בגלל כמה דברים(כמו שפתאום האתרים שלי לא פועלים, כשאני שואל למה, הם אומרים לי "שגנבו" להם את הIP ושהם מחליפים לי לIP חדש. דבר יקר שעלה לי במעל לחצי יום).
כמו כן, קבעתי אז עם הוד לגביי כמה בעיות שהיו בשרת, שהם יבואו לקראתי כמו שבאתי לקראתם(ברוח הדברים).
נוסף, זה היה מין "צ'יפור" על זה שהבאתי לקוח(שעליו אספר בהמשך).

נקטס -

ציטוט:
חבל לי שזה הרושם שיתקבל על החברה
פתאום הוא שוכח את כל התמיכה התכנית
פתאום הוא שוכח את המחיר שעשיתי במיוחד בשבילו כי הוא אמר לי כמה קשה לו לשלם!
פתאום הוא שוכח שהוא היה מתקשר אליי שעות והייתי מסיע לו גם בנושאים אשר לא קשורים לשרת!

חוץ מהתקיעות שנגרמו בגלל קינפוג כושל שלו!
והחלפת ההארדדיסק!
היה לו חודש מדהים
מעבר לכך שמגיע לו עוד פיצוי יותר מחצי חודש !!!
אני לא ממש קורא לזה תמיכה טכנית.
בר הוא בנאדם זהב, אבל עדיין הוא בסה"כ הכל בנאדם אחד.
וזה גורם לכך שלפעמים שאני מתקשר אליו הוא לא תמיד יכול לתמוך(כשהוא לא יכול הוא בכלל לא בבית) - וזה אומר שהרבה פעמים הייתי צריך לחכות שהוא יחזור בכדי שיעשה ריסטרט לVPS.
ובמקרה האחרון, יריץ את השרתים לאחר שהחליפו הארד דיסק(הייתי צריך לחכות כמה שעות עד שהוא יחזור)

המחיר טוב מאוד - בזה אני לא אשקר בכלל!
אני שמח שאתה יכול לדבר מעבר לשאלות לגביי השרת. אבל גם אתה דיברת איתי(אז, על המבוק ועל הקלפים, שזה שאלות שבכלל לא קשורות לשרת).

באת לקראתי כמה שיכולת בעניין המחיר, ועל זה אין מה להתווכח(אז אם מישהו מעוניין במחיר אטרקטיבי שייעבור מידית להוד).
אבל בשורה התחתונה המחיר לא שווה כשיש את הבעיות האלו.

ציטוט:
אני לא רואה כאן מקום לשום תלונה
בגלל שהיה מספר שעות נפילה שהוא ידע עליה מראש הוא מחליט לבוא ולרשום ביקורת הוא אפילו לא סיים את החודש בחבילה שלו
עכשיו מה שמצחיק אותי זה כמה הם מזלזלים בעצמם כי מספר ימים לפני הנפילה יונתן אמר לי כמה שהוא מרוצה אמר שהוא ימלץ עליי לחברים שלו (ובאמת כך היה הוא הביא איתו עוד לקוחה של שרת vps )
הוא אפילו אמר לי שבסוף החודש הוא ירשום המלצה בהוסטס

מספר שעות.
לא יום שלם.
זה לא משנה, עוד כמה ימים זה חודש וזה מה שמשנה כרגע.
מי קבע שצריך לסיים חודש?
אני מסכים שלפחות שבועיים, בכדי לקבל מדגם תקין של השרת.
אבל חודש וודאי לא!

את ההמצלה בהוסטס אמרתי בהתחלה, כשעוד עשית עליי רושם טוב.
המצלתי לחבר שלי(אמיר - Bernoli) שירכוש VPS מהוד, מכיוון שבהתחלה לא היו הרבה בעיות.
ובר והוד עזרו לי הרבה(בקינפוג הראשי - שמקבלים בחינם).
אבל אח"כ התחלתי להרהר לגביי זה שעוד לא עונה לא, מכחיש נפילות בשרת וכד'.

הבאתי לקוחה נכון, וזה לא היה ממש בגלל השרת. אלא בגלל המחיר(הם התאחסנו בחברה אחרת ששם קיבלו הקצת ראם קטנה מאוד וזה היה ממש דרוש להם. אז המלצתי על הוד - עם המחירים הנמוכים).
בסופו של דבר הם ממש התעצבנו(אלה כמה אנשים).
אני אשאל אותם האם הם מרשים לי לפרסם את המיילים ששלחו לי עם בעיות שונות בשרת.

ציטוט:
ושוב חשוב להדגיש שעל כל בעיית החלפת ההארדיסקים יונתן מקבל פיצוי של למעלה מ 20 יום !!!
למה אתה לא יכול לכתוב שאני מקבל 24 ימי פיצוי?
הרי לפי חישב פשוט. 24 שעות = 24 ימים.
זה בגלל שאתה עדיין לא עובד לפי מה שקבענו ואני לא אקבל את ה4 ימים האלו.

ציטוט:
ובנוגע לחוסר הזמינות שלי באותו יום
מין הסתם כאשר אנחנו עסוקים בהחלפת הארדיסקים קשה ומסובך יותר לענות לטלפונים!
הבעיה הייתה כאשר עניתי ליונתן הוא התחיל לצעוק וזה הגיע לשיחות שלא מובילות לשום דבר
הודענו לו שאנחנו עושים את כל מעמץ אפשרי אבל כנראה שזה לא הספיק לו !
אני לא רואה שום בעיה בתמיכה או בשירות הוא רצה לשמוע זמנים שלי לא היה אפשרות להתחייב בהם לא התחייבתי על שום דקה או על שום שעה !

השורה הזאת:

ממש עצבנה אותי!
אתה יכול לספר למה ענית לי בשעה כזו?
למה?!

אני אספר.
אתה ענית לי כי ידעת שלא קיימת את ההבטחה ורצית להשתיק אותי עד הצהריים(ההבטחה היא שהשרת היה אמור להיות עד 24:00 של היום הקודם - דבר שבסוף לא קרה).

ציטוט:
ולמי מיכם שירצה אני מוכן להוציא פירוט שיחות שלי עם יונתן של כל החודש ותיראו כמה הוא היתקשר וכמה עזרתי לו !
כל ההודעה הזו נכתבת כאשר הוא עוד לא סיים את החודש שלו !
וכל התלונה לגבי יום אחד בלבד !
אני מוכן להוציא גם פירוט שיחות של כמה פעמים שהתקשרתי אלייך ואתה לא ענית.
זה לגביי הכל ביחד.

ציטוט:
לגבי הפיצוי שיונתן רצה לסכם איתי אמרתי לו מספר פעמים שאני לא יכול כרגע ושאני חייב לזוז הוא התעקש
הוא רצה שאני יתן לו פיצוי בלי ליראות את תוצאות ה down time מהחווה ואני יתבסס רק על התוצאות שהוא הביא מאתר שאני לא יודע עד כמה הוא אמין!
זה לא היה בידיוק ככה.
היית יכול לראות, אבל לא רצית.
רצית ל"סחוב" איתי עד סוף החודש ואז כבר לנסות לצאת בלי פיצויים.

אגב, האתר הזה:
http://www.siteuptime.com/

לא שיקר לי בזמן האחרון(וגם באותו יום, שהשרת נפל ב15:10 לקוחות הודיעו לי שהוא נפל, ולאחר 10 דק'[15:20] קיבלתי הודעה שהוא באמת נפל)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

שורה תחתונה;
מי שמכיר אותי יודע שאני לא בנאדם ש"אין לו חיים" ומחפש רק להזיק לאנשים.
ממש לא!
אבל כשזה מגיע לדבר שאני משלם כסף בשביל לקבל מוצר - ואז לא רק שאני משלם עליו אני גם יוצא מופסד ממנו - זה באמת דבר שאני לא אעבור עליו בשתיקה.

לגביי הלקוחה.
הפניתי לפה את גלעד(שותף שלה, היא כרגע בחו"ל).
הוא יגיב ונראה את תשובתו.

אם תרצו שאני אפנה לקוחות שמתאסנים בVPS שלי - אשמח להפנות בכדי שתראו שאני לא משקר.

שיהיה לכם המשך יום טוב

Reply With Quote
ישן 05-03-09, 08:16   # 9
IsraKal.co.il
חבר מתקדם

מיני פרופיל

IsraKal.co.il לא מחובר  

יונתן וחבריו,

לא יודע מה איתכם אני לקוח של הוד ובר מתחילת ינואר.
תקיעות בשרת? ממש לא! תבדוק את עצמך מה אתה מריץ שם ואיך בדיוק.
נפילה בגלל הארד דיסק שהחליפו? קורה, אין מה לעשות גם רכב מכניסים למוסך לעשות טיפול ומדי פעם זה נמשך יותר מהצפוי.
שקראתי את התגובה של הוד, הבנתי בדיוק מאיפה הביקורת שלך נובעת, אולי קשה לך לשלם ולכן אתה "מתבכיין" בכדי לקבל X זמן כפיצוי?

לא יודע מה נסגר, אני לקוח מרוצה ומקווה שגם אתה תהפוך לאחד אחד כזה, ולא? אף אחד לא מחזיק אותך בכוח.

יום קסום שיהיה לך !

ודים,
  Reply With Quote
ישן 05-03-09, 08:34   # 10
Scolpy
עסק רשום [?]

Scolpy's Avatar

מיני פרופיל

Scolpy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IsraKal.co.il צפה בהודעה
יונתן וחבריו,

לא יודע מה איתכם אני לקוח של הוד ובר מתחילת ינואר.
תקיעות בשרת? ממש לא! תבדוק את עצמך מה אתה מריץ שם ואיך בדיוק.
נפילה בגלל הארד דיסק שהחליפו? קורה, אין מה לעשות גם רכב מכניסים למוסך לעשות טיפול ומדי פעם זה נמשך יותר מהצפוי.
שקראתי את התגובה של הוד, הבנתי בדיוק מאיפה הביקורת שלך נובעת, אולי קשה לך לשלם ולכן אתה "מתבכיין" בכדי לקבל X זמן כפיצוי?

לא יודע מה נסגר, אני לקוח מרוצה ומקווה שגם אתה תהפוך לאחד אחד כזה, ולא? אף אחד לא מחזיק אותך בכוח.

יום קסום שיהיה לך !

ודים,
על השאר אני לא אגיב. תסתכל למעלה ותראה את התשובות.

אבל על זה שקשה לי לשלם?!
איזו חוצפה.
הפיצוי שרציתי זה בכדי שלא אצא מופסד מהפיצוי שהבאתי ללקוחות שלי.
בנוסף, בר יכול להעיד שכשקיבלתי את הVPS‏ לשלושה ימי ניסיון. כבר ביום הראשון רציתי לשלם.
ממך לא הייתי מצפה.

יונתן

Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום