הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-11-12, 09:16   # 1
Jenya
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Jenya לא מחובר  

עוד ביקורת מזוויעה על "לואדס" - לא להתקרב אליהם!

במאי השנה שילמתי להם כמה אלפי שקלים לשרת ייעודי מראש. עד מאי 2013. כמובן בהתחלה הכל היה טוב ויפה, והייתי מבסוט, במיוחד בהתחשב במחיר שעשו לי (פה הייתי צריך כבר לחשוד). כמו רבים אחרים נכנסתי כאן לפורום לבדוק ביקורות על לואדס, והפלא ופלא רק ביקורות חיוביות! רק דברים טובים!

חשבתי שהרווחתי, עם שרת חדש ויחסית די בזול, התחלתי להריץ 2-3 אתרים על שרת ייעודי די חזק. (אתרים שמופעלים ע"י וורדפרס, לא משהו מיוחד או כבד במיוחד). אחרי שבועיים-שלוש, השרת מתחיל ליפול, כל פעם כשיש 150+ מחוברים השרת נופל (הייתי מאוחסן עם אותו אתר ב-HOSTGATOR והוא לא היה מזיז לו 150 מחוברים).

טוב, אני שולח אימייל לתמיכה, הם מחזירים את השרת. השרת עוד פעם נופל, ועד שאני לא כותב להם לא מחזירים לי את האתר. ככה שהייתי צריך להיות 24/7 לבדוק את הניתור של האתר, גם בעבודה וגם בצבא.

מה שאני מתאר למעלה, היה קורה לפחות פעמיים בשבוע - לפחות כמה חודשים טובים. פעם זה תקלה אצלהם, פעם זה משהו שאני עשיתי (ואני לא יודע לעבוד מול SSH בכלל), פעם זה תקלה איזורית, כל פעם חרטא אחרת.

אחרי 3-4 חודשים של שירות צולע, ביקשתי החזר כספי. אמרתי לא תודה. לא מתאים לי. ישר חזר אליי shayb (אין לי מושג מי זה אבל כנראה אחד הבעלים) ואמר שהוא יביא לי שרת יותר טוב, עם נתונים יותר חזקים בתור פיצוי, ושאין מצב שהשרת הזה ייפול בתכיפות כ"כ רבה כמו הקודם.

כמו טמבל, הסכמתי. הסכמתי גם למחוק את הביקורת השלילית שפתחתי נגדם פה. ככה בעצם הוא גרם לי למחוק את הביקורת השלילית עליהם, כדי שלא תיפגע ההכנסה שלהם (למרות ששלי נפגעה קשות ועדיין ממשיכה להיפגע ברגע כתיבת מילים אלה).

קיבלתי את השרת החדש, אותו סיפור. בהתחלה עובד פיקס, אחרי זה מתחיל ליפול כל שני וחמישי. שוב, צריך לשלוח מייל ל-"תמיכה" שלהם, שעושים טובה בכלל כשהם עונים, וכשהם עונים, כאילו הם לא חייבים לך כלום. עונים לך כאילו "מי אתה בכלל? זה אתה אשם".

בסדר, אמרתי נחכה עד סוף מאי כשהתשלום יגמר ואם יפול פעמיים בשבוע לשעה לא נורא (למרות שזה כן נורא ואי אפשר לנהל שום אתר רציני ככה).

לפני שבועיים, עם פתיחת כל הביקורות השליליות שלהם פה, השרת שלי נפל. שלחתי מייל לתמיכה, וכרגע אני כבר שבועיים בלי שרת. שבועיים הלקוחות שלי מאיימים עליי בעו"ד.

יש לציין שכל אימייל שאני שולח, לא מקבל תשובה. רק אחרי שאני שולח 3-4 אימיילים רצוף, אני מקבל תגובה מזלזלת כמו "זה בעיה שלך". אתמול הבטיחו לי שיעלו לי את הגיבויים על שרת חדש עד היום - לא קרה עדיין. באו אליי בטענות שאם אין לי גיבויים זו בעיה שלי - לא היה לי גיבויים כי לא היה לי DIRECTADMIN (נגמר להם הרישיון), וה-FTP היה חוסם את האייפי שלי אחרי שהייתי מוריד 5 קבצים. ביקשתי שיטפלו בזה (עוד לפני שנפל השרת, שמו עלי *** אחד גדול ועכשיו נשארתי בלי גיבויים, בלי אתרים, ובלי שרת).

כרגע ראיתי ש-shayb חסום כאן בפורום, ואני לא יודע אם יש להם נציג בכלל (יש הרגשה כאילו הם על סף של פשיטת רגל או סגירת עסק).

אני אשמח אם מישהו יוכל לתת לי מספרי טלפון (0747016660 זה המספר שהביאו לי בתמיכה, ואני לא מופתע - לא עונים לי כבר שבוע). בנוסף למספרי טלפון אני אשמח אם מישהו יבהיר לי מי עומד בראש החברה הזאת כיום, ואיפה הם יושבים פיזית.

לא יודע מה לעשות, עזבו את הכסף, מה שחשוב לי זה הגיבויים והאתרים שלי.

שורה תחתונה - לא להתקרב ל-LOADS, חברת אחסון - זאת לא.

* נשלחה חשבונית למנהל הפורום.

כרגע הבטיחו לי (אחרי שבועיים וחצי) שעד יום ראשון הקרוב (ה-2 בדצמבר) אני מקבל שרת חדש עם כל הגיבויים. אני מבקש ממנהל הפורום לאשר את האשכול הזה ביום ראשון. שום גיבויים ושום שרת אני לא אראה כאן.
  Reply With Quote
ישן 30-11-12, 13:46   # 2
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

דיי לבכות ולך לבית משפט כבר.
הגעת למצב שמאיימים עלייך בעו"ד....
כשזה התחיל היית צריך להבין, לקחת שרת במקום אחר ובמקביל לנהל מלחמה לקבלת כספך בחזרה.
ההתנהלות שלך לדעתי לא הייתה פה בשיא, היית צריך לתת הכול כדי לספק ללקוחות שלך את השירות שהם שילמו עליו ותירוץ כמו "זאת חברת השרתים" לדעתי ממש לא מתקבל. איך שזה התחיל היית צריך לקחת את הרגליים וללכת - נקודה.
עכשיו המצב שלך הוא כזה:
הכסף מוחזק אי שם בכיסו של איזה אדם (קומבינטור נקרא לו), והלקוחות עצבניים.
איך תפתור את זה? שוב, תעביר את האתרים לשרת חדש בחברה אחרת.
גיבויים של הקבצים היו אמורים להיות לך על המחשב וחבל שאין לך - שוב: התנהלות שלך.

אני לא מאשים אותך חס וחלילה אבל גם רצף הפעולות שאתה נקטת מסתמנות כי נבעו מאדישות למצב ויכולת להתנהל בצורה אחרת ונכונה יותר ולא להגיע למצב שאתה נמצא בו כיום...

אני מאחל לך את כל ההצלחה בנושא! אם תצטרך את עזרתי במשהו תדבר איתי - אני גם יודע לעבוד עם ה SSH אשמח לעזור לך, לראות איך אפשר להשיג גיבויים ואיך אוכל לעזור לך אפילו אם בקצת לצאת מהצרה שנקלעת לתוכה.

אלירן.
ישן 30-11-12, 16:23   # 3
netpower
חסום

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to netpower

netpower לא מחובר  

לא חדש......
  Reply With Quote
ישן 30-11-12, 20:38   # 4
Qu-D
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qu-D לא מחובר  

לא חדש...
כמו שרשמתי בנושא שפתחתי, אני לקוח שלהם באיזור ה-7 שנים, ולצערי בחודשים האחרונים הם פשוט קרסו באופן מוחלט.

אני גם בדרך לתביעה איתם. כנראה שזאת הדרך היחידה כדי לפתור את הבעיה. אחרי אין סוף נסיונות לצור אתם קשר כדי לישב את הבעיות, לא היה מענה.
הם בעיקרון יושבים בקצרין (אם בכלל הם עדין קיימים שם).
שיהיה בהצלחה!
ישן 30-11-12, 21:14   # 5
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Qu-D צפה בהודעה
לא חדש...
כמו שרשמתי בנושא שפתחתי, אני לקוח שלהם באיזור ה-7 שנים, ולצערי בחודשים האחרונים הם פשוט קרסו באופן מוחלט.

אני גם בדרך לתביעה איתם. כנראה שזאת הדרך היחידה כדי לפתור את הבעיה. אחרי אין סוף נסיונות לצור אתם קשר כדי לישב את הבעיות, לא היה מענה.
הם בעיקרון יושבים בקצרין (אם בכלל הם עדין קיימים שם).
שיהיה בהצלחה!
חבל שלא אמרתם לי, בדיוק הייתי שם אתמול... הייתי הולך לראות מה הקטע...
ישן 01-12-12, 14:33   # 6
Crazyer
חסום

מיני פרופיל

Crazyer לא מחובר  

צריך לדעת לאילו חברות להתקרב ולאילו לא.
אין ספק שיש לא מעט חברות שבבלאק ליסט שלי ולא מעט מהפורום הזה.
  Reply With Quote
ישן 01-12-12, 15:56   # 7
Qu-D
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qu-D לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Crazyer צפה בהודעה
צריך לדעת לאילו חברות להתקרב ולאילו לא.
אין ספק שיש לא מעט חברות שבבלאק ליסט שלי ולא מעט מהפורום הזה.
אתה לא באמת מצפה שאחרי 7 שנים עם אותה חברה, הכל יפול במכה אחת.
ישן 01-12-12, 16:01   # 8
Haimz
חבר וותיק

מיני פרופיל

Haimz לא מחובר  

תתייעץ עם עורך דין.. אל תיקח את הסיכון.
  Reply With Quote
ישן 01-12-12, 17:03   # 9
Crazyer
חסום

מיני פרופיל

Crazyer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Qu-D צפה בהודעה
אתה לא באמת מצפה שאחרי 7 שנים עם אותה חברה, הכל יפול במכה אחת.
לא מדוייק.
אני שמעתי עליו ביקורות עוד לפני שנים...

כל פעם כשהייתי אמור לעבור חברת אחסון תהיה בטוח שיש חברות מאד ברורות שלא הייתי מתעסק איתן.
  Reply With Quote
ישן 01-12-12, 17:30   # 10
aviho1
Winner

מיני פרופיל

aviho1 לא מחובר  

חידשתי את האחסון אצלי אצלהם לעוד שנה, הם סבבה לגמרי לא מבין את כל ההשתלחויות פה בפורום לאחרונה.
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום