הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 11-11-07, 00:27   # 31
shayb
חסום

מיני פרופיל

shayb לא מחובר  

שלום לכולם. הביקורת הזאת שקרית לחלוטין חוץ מהקטע שנשאר חוב של 122 שקל. נראה לכם הגיוני שלקוח שבמשך חצי שנה לא מקבל שירות פתאום יזמין שרת יעודי?מה לעשות לאנשים כואב שעסק מצליח. את ה 122 הוא עדיין לא קיבל מהסיבה שאנחנו עובדים על פרוייקט גדול ואין לנו זמן ללכת לבנק. זאת גם הסיבה שאת ההחזר הוא קיבל מלקוחות שלנו ולא מאיתנו. זאת התגובה האחרונה שלנו בנושא שבוע טוב לכולם ולילה מקסים

Last edited by shayb; 11-11-07 at 00:31..

ישן 11-11-07, 00:44   # 32
Neapix
חבר חדש

מיני פרופיל

Neapix לא מחובר  

ציטוט:
שלום לכולם. הביקורת הזאת שקרית לחלוטין חוץ מהקטע שנשאר חוב של 122 שקל. נראה לכם הגיוני שלקוח שבמשך חצי שנה לא מקבל שירות פתאום יזמין שרת יעודי?מה לעשות לאנשים כואב שעסק מצליח. את ה 122 הוא עדיין לא קיבל מהסיבה שאנחנו עובדים על פרוייקט גדול ואין לנו זמן ללכת לבנק. זאת גם הסיבה שאת ההחזר הוא קיבל מלקוחות שלנו ולא מאיתנו. זאת התגובה האחרונה שלנו בנושא שבוע טוב לכולם ולילה מקסים
למה שזה יהיה שקר?
מה האינטרס שלי לשקר?
אני אומר מה שהיה אתה יכול להתעצבן ולטעון עד מחר שזה שקר.. חוץ מיזה כשאני אמרתי לך שאני מחפש שרת יעודי אמרת בעצמך שאתה תסדר לי מחיר טוב + פיצוי.
למה הזמנתי שרת יעודי? המחיר היה סביר לפי המפרט שהזמנתי ועצם העובדה שאני בעל שרת יעודי פרטי שלי זה מקנה לי שליטה מלאה על השרת כולל גישת ROOT. אני לא תלוי באף אחד ואני אחראי על הביצועים שלי מה שלא היה לי על השרת וירטואלי.
חוץ מיזה זה תירוץ עלוב לומר שמכיוון שאתה עסוק ב"פרוייקטים" שונים זה לא מצדיק את העובדה שאתה דוחה את התשלום בחודשיים וחצי. זה עוד יותר מוכיח שאתה חובבן ואתה בכלל לא מקצועי.

עריכה: לגבי מה שאמרת "כואב לאנשים שהעסק מצליח" אני מצטער אבל העסק שלך עם ההוסטינג ממש לא מעניין אותי ולא בגלל זה אני הוצאתי עליך ביקורת, אלא להפך.

Last edited by Neapix; 11-11-07 at 00:49..

ישן 11-11-07, 00:59   # 33
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

אני חושב שהאשכול מיצה את עצמו.
מכאן ואילך, אני חושב שהמשתמשים צריכים לעשות לבד את ההחלטה אם לרכוש מאבי או לא.

מה שכן אני יכול לומר, המסמכים שפותח האשכול שלח לי, נוגעים אך ורק לשרת הייעודי.
במידה ויש לפותח האשכול מסמכים הנוגעים גם לשירותים האחרים שהוא הזמין, הוא מוזמן לשלוח לי אותם בפרטי.

ננעל.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום