הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-10-05, 18:31   # 41
JoeC
משתמש חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל JoeC

JoeC לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Beesites
אני חושש שאתה זה שטועה.

זה שקבצי השרת של CZ ניתנים לך בחינם לא אומר שאתה יכול לעשות איתם כל העולה על רוחך, ובטח שלא לפרוץ אותם על-מנת לאפשר למשתמשים ללא רישיון להתחבר לשרת.

השרת כן פרוץ, הוא כן עוקף את STEAM ע"י זה שהוא מדמה מצב רשת פנימית בעוד שהשחקנים נכנסים מהאינטרנט. זאת בדיוק הפריצה.
הפריצה זה הלקוח לא השרת
ובכל מקרה זה לא מזיז לVALVE וכמובן דברים לא יזוזו בני זה לא כמו השרתי ונטרילו
  Reply With Quote
ישן 22-10-05, 19:12   # 42
naor_sub
Member

מיני פרופיל

naor_sub לא מחובר  

חחחחחחחחחחחח
בני בני...
כמה חבל שאתה מנסה לאבק בקהילה גדולה מאוד (יחסית).
אתה חושב באמת מזיז לValve הדברים שתגיד להם?
מילא זה היה קהילה של כמה עשרות אלפיי בני אדם.
לאומת העולם זאת קהילה מאוד מצומצמת ככה שהם לא ייתרכו להזיז את האצבע.

hoting-serv-שאלה אלייך על מה שרשמת.
למה ייתכוונת "זה לא כמו השרתי וונטרילו"...
מה יש עם שרתי וונטרילו?
גם להם צריך רישיון?או משהו?
  Reply With Quote
ישן 22-10-05, 19:25   # 43
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Hosting-Serv.co.il
הפריצה זה הלקוח לא השרת
ובכל מקרה זה לא מזיז לVALVE וכמובן דברים לא יזוזו בני זה לא כמו השרתי ונטרילו
טעות. הפריצה זה גם הלקוח וגם השרת.
  Reply With Quote
ישן 22-10-05, 20:37   # 44
V00d00
חבר חדש

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל V00d00 שלח הודעה באמצעות AIM אל V00d00 שלח הודעה באמצעות MSN אל V00d00 שלח הודעה באמצעות Yahoo אל V00d00

V00d00 לא מחובר  

איי בני איי איי, אתה פשוט לא נח לרגע.
אני רואה שעוד לא קראת חלק מהדיון, העובדה שSteam נותנים לך להוריד את הקבצים של המשחק מאפשרים לעשות איתם מה שאתה רוצה חוץ מדברים שפוגעים ישירות ברשת שלהם.
כמו שכולם אומרים ואני אחזור על שוב - ל Valve לא איכפת.
אם אתה חושב שאני תומך בפירטאיות אתה טועה - כי שוב לא קראת את כל הדיון, גם אני קניתי את המשחק אבל זה לא אומר שאני הולך לוותר כאן.
חלק מהאנשים כיום בCZ מנסים להשיג אקונט מקורי ל1.6 שיאפשר להם לשחק סוף סוף משחק נורמלי יותר אבל הרבה לא מצליחים כי לא מוכרים את המשחק הזה כבר כמעט בארץ.

פריצת השרת - חוקית לגמרי, שינוי קבצים - לא פוגע בכלל בValve ואני יביא גם הוכחה רשמית מהם בהקדם האפשרי. סך הכל שאתה מריץ סרבר עם הגירסא המקורית של engine, זה עוזר להם רק לסטטיסטיקות.
פריצת הClient - לא פריצה, בוא נקרא לזה העתקת קובץ והינה הוכחה:

מה שאתם רואים בתמונה הזאת זה פשוט המשחק המקורי שהתקנתי - בלי שינויים ובלי כלום.
מה שעשיתי פשוט כדי להפוך את זה ל"פרוץ" לקחתי את הקובץ hl.exe שחילצתי עם GCFScape מהGCF המקורי של קונדישן זירו והפעלתי. ותתפלאו מה? המשחק עלה - כמה מפתיע.
כמו שאתם רואים קיימת גם האפשרות להתקין סטים - steaminstall.exe.

אולי אתה צודק בדבר אחד - ההפצה של המשחק לא חוקית אבל אנחנו לא מאחסנים את המשחק, אנחנו רק הבאנו לינק וכבר הורדנו אותו.
אז מה לעזעאל אתה רוצה מאיתנו?

Last edited by V00d00; 22-10-05 at 20:39..
  Reply With Quote
ישן 22-10-05, 20:46   # 45
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי V00d00
איי בני איי איי, אתה פשוט לא נח לרגע.
אני רואה שעוד לא קראת חלק מהדיון, העובדה שSteam נותנים לך להוריד את הקבצים של המשחק מאפשרים לעשות איתם מה שאתה רוצה חוץ מדברים שפוגעים ישירות ברשת שלהם.
כמו שכולם אומרים ואני אחזור על שוב - ל Valve לא איכפת.
אם אתה חושב שאני תומך בפירטאיות אתה טועה - כי שוב לא קראת את כל הדיון, גם אני קניתי את המשחק אבל זה לא אומר שאני הולך לוותר כאן.
חלק מהאנשים כיום בCZ מנסים להשיג אקונט מקורי ל1.6 שיאפשר להם לשחק סוף סוף משחק נורמלי יותר אבל הרבה לא מצליחים כי לא מוכרים את המשחק הזה כבר כמעט בארץ.

פריצת השרת - חוקית לגמרי, שינוי קבצים - לא פוגע בכלל בValve ואני יביא גם הוכחה רשמית מהם בהקדם האפשרי. סך הכל שאתה מריץ סרבר עם הגירסא המקורית של engine, זה עוזר להם רק לסטטיסטיקות.
פריצת הClient - לא פריצה, בוא נקרא לזה העתקת קובץ והינה הוכחה:

מה שאתם רואים בתמונה הזאת זה פשוט המשחק המקורי שהתקנתי - בלי שינויים ובלי כלום.
מה שעשיתי פשוט כדי להפוך את זה ל"פרוץ" לקחתי את הקובץ hl.exe שחילצתי עם GCFScape מהGCF המקורי של קונדישן זירו והפעלתי. ותתפלאו מה? המשחק עלה - כמה מפתיע.
כמו שאתם רואים קיימת גם האפשרות להתקין סטים - steaminstall.exe.

אולי אתה צודק בדבר אחד - ההפצה של המשחק לא חוקית אבל אנחנו לא מאחסנים את המשחק, אנחנו רק הבאנו לינק וכבר הורדנו אותו.
אז מה לעזעאל אתה רוצה מאיתנו?
אני לא רואה כאן שום הוכחה. למה החלטת שהשרת לא נפרץ? נכון, זה כמעט אותם קבצים. אותם קבצים כמו המשחק המקורי חוץ מדבר קטנטן. הפריצה.

שוב - לא יעזור מה שתגיד, זה משחק פרוץ, סחורה גנובה שעסקים מרוויחים כסף מהשימוש בה.

זה שהפריצה קלה לא הופך אותה לחוקית. כמו שלשדוד מכולת זה לא חוקי באותה מידה שזה לא חוקי לשדוד בנק.
  Reply With Quote
ישן 22-10-05, 23:20   # 46
V00d00
חבר חדש

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל V00d00 שלח הודעה באמצעות AIM אל V00d00 שלח הודעה באמצעות MSN אל V00d00 שלח הודעה באמצעות Yahoo אל V00d00

V00d00 לא מחובר  

ציטוט:
אני לא רואה כאן שום הוכחה. למה החלטת שהשרת לא נפרץ? נכון, זה כמעט אותם קבצים. אותם קבצים כמו המשחק המקורי חוץ מדבר קטנטן. הפריצה.

שוב - לא יעזור מה שתגיד, זה משחק פרוץ, סחורה גנובה שעסקים מרוויחים כסף מהשימוש בה.

זה שהפריצה קלה לא הופך אותה לחוקית. כמו שלשדוד מכולת זה לא חוקי באותה מידה שזה לא חוקי לשדוד בנק.
שום הוכחה?
כרגע הבאתי לך הוכחה שאם אתה מתקין CZ אז זה לא פרוץ.
זו לא פריצה, זה דבר שעושה שאפשר להיכנס לסרבר גם מלאנים, אני לא מאמין שזה דבר לא חוקי.
סחורה גנובה? לא. העתקה והפצה? כן.
שוב, אני לא תומך בפירטאיות\ווארז ואין שום עסק לCZ פרוץ, יש קהילה.
הדוגמה לשדידת מכולת זה נכון, אבל כמו שאומרים, לValve לא ממש איכפת - אז למה שלך זה יהיה איכפת?
  Reply With Quote
ישן 22-10-05, 23:44   # 47
אברי
חבר פורום

מיני פרופיל

אברי לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי V00d00
סך הכל שאתה מריץ סרבר עם הגירסא המקורית של engine, זה עוזר להם רק לסטטיסטיקות.
ופריצה שגורמת לשינוי בדיווח הסטטיסטי היא לא עבירה לדעתך? אז בוא נקרא ביחד את החוק. ציטוט מסעיף 3(א) לחוק המחשבים, תשנ"ה - 1995:

"העושה אחת מאלה, דינו - מאסר חמש שנים:
(1) מעביר לאחר או מאחסן במחשב מידע כוזב או עושה פעולה לגבי מידע כדי שתוצאתה תהיה מידע כוזב או פלט כוזב;
(2) כותב תוכנה, מעביר תוכנה לאחר או מאחסן תוכנה במחשב, כדי שתוצאת השימוש בה תהיה מידע כוזב או פלט כוזב, או מפעיל מחשב תוך כדי שימוש בתוכנה כאמור."

אברי
ישן 23-10-05, 06:56   # 48
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי V00d00
שום הוכחה?
כרגע הבאתי לך הוכחה שאם אתה מתקין CZ אז זה לא פרוץ.
זו לא פריצה, זה דבר שעושה שאפשר להיכנס לסרבר גם מלאנים, אני לא מאמין שזה דבר לא חוקי.
סחורה גנובה? לא. העתקה והפצה? כן.
שוב, אני לא תומך בפירטאיות\ווארז ואין שום עסק לCZ פרוץ, יש קהילה.
הדוגמה לשדידת מכולת זה נכון, אבל כמו שאומרים, לValve לא ממש איכפת - אז למה שלך זה יהיה איכפת?
נתחיל מהסוף -

1. למה שלי זה יהיה איכפת? כי אני ועסקים חוקיים אחרים נפגעים מזה. זוהי תחרות בלתי הוגנת - העסקים החוקיים יכולים להתחרות על 60% מהשוק, העסקים הלא חוקיים יכולים להתחרות על 100% מהשוק.

2. לא הבנתי איך מסתדר זה שאתה "לא תומך בפיראטיות\ווארז" עם זה שאתה מנהל קהילה שבה 99% מהשרתים הם שרתים פרוצים.

3. "אין שום עסק ל CZ פרוץ" - תנסה לספר את זה לעסקים שמקבלים כסף עבור השכרת שרתים פרוצים. הייתי אומר שזה עסק, לא?

4. "זו לא פריצה, זה דבר שעושה שאפשר להיכנס לסרבר גם מלאנים, אני לא מאמין שזה דבר לא חוקי." . זאת בדיוק פריצה, גם אם אתה לא מאמין בזה. גם פריצה של אופיס היא סה"כ דבר שעושה שתוכל להשתמש במוצר בלי לשלם.
  Reply With Quote
ישן 23-10-05, 17:24   # 49
V00d00
חבר חדש

מיני פרופיל

V00d00 לא מחובר  

ציטוט:
נתחיל מהסוף -

1. למה שלי זה יהיה איכפת? כי אני ועסקים חוקיים אחרים נפגעים מזה. זוהי תחרות בלתי הוגנת - העסקים החוקיים יכולים להתחרות על 60% מהשוק, העסקים הלא חוקיים יכולים להתחרות על 100% מהשוק.

2. לא הבנתי איך מסתדר זה שאתה "לא תומך בפיראטיות\ווארז" עם זה שאתה מנהל קהילה שבה 99% מהשרתים הם שרתים פרוצים.

3. "אין שום עסק ל CZ פרוץ" - תנסה לספר את זה לעסקים שמקבלים כסף עבור השכרת שרתים פרוצים. הייתי אומר שזה עסק, לא?

4. "זו לא פריצה, זה דבר שעושה שאפשר להיכנס לסרבר גם מלאנים, אני לא מאמין שזה דבר לא חוקי." . זאת בדיוק פריצה, גם אם אתה לא מאמין בזה. גם פריצה של אופיס היא סה"כ דבר שעושה שתוכל להשתמש במוצר בלי לשלם.
אני בקרוב אביא לפה תגובה יותר ברורה בנוגע ל"פריצת הClient" ו"פריצת הServer" מפי Valve.
  Reply With Quote
ישן 27-10-05, 12:09   # 50
VajDa
חבר וותיק

מיני פרופיל

VajDa לא מחובר  

סליחה שאני מקפיץ קצת אבל אני חייב להראות לכם משהו, זהו איימל ששלחתי לפני מעל שנה אני חושב :
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום