הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-12-08, 00:03   # 11
intercooler3819
חבר וותיק

מיני פרופיל

intercooler3819 לא מחובר  

אלמוג הכל סבבה טוב ויפה כשיש לך תמיכה בHTML
אבל כשאתה רוצה לממשק עם כמה טכנולוגיות שכולם תומכות בתקן מסוים (במקרה הזה כל הפלאפונים גם אלו שקוראים HTML כשהם יקבלו HEADERS ברספונס של השרת שמעידים על WML הם יריצו WML כמו גדולים..) אז למה להתחכם - זה לא כזה ביג דיל לכתוב בWML, כמובן שאין לך את כל הפונקציות הרגילות אבל בשביל ממשק בסיסי לצפיה בתכנים מבוסס טפסים זה מספיק

בהצלחה
ישן 16-12-08, 01:10   # 12
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

לא מסכים איתך. צריך לחשוב על העתיד.

כשאתה מפתח אפליקציה ב WAP אתה יוצא מנק' הנחה שתוך שנתיים זה לא שווה כלום, כי כל הטלפונים יתמכו בHTML.
לעומת זאת- כיום למי שיש תמיכה רק בWAP סביר לניח שלא יהיה חייב באופן קריטי את השירות האמצעות הטלפון(וסביר להניח שבגלל שהחומרה שלו מיושנת הוא לא משתמש באינטרנט סלולארי).

בקיצור- בשביל מי אתם שוברים את הראש וכותבים בוואפ? בשביל מי שגם ככה לא ייכנס?.
  Reply With Quote
ישן 16-12-08, 09:28   # 13
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

ציטוט:
ול vadimg88, אין לי מושג מאפה אתה שולף את השטויות האלו, אבל כיום הwap המקורי הולך ונעלם.. למה? פשוט כי כמעט כל טלפון תומך ב html, ואלו שלא תומכים ב html בצורה חלקים(דהיינו עם css מותאם).
את השטויות האלה אני לוקח בתור אחד שעובד בחברה שצריכים לעמוד בתקנים מסויימים. כדי שמשתמשים גם שאין להם סלולאר מפותח מספיק כדי לקרוא HTML (שעל ידי סקר זה יותר מ 50% כיום בארץ) יוכלו לגלוש באתר דרך הסלולאר. אני לא יודע על סמך מה אתה אומר שאני מדבר שטויות, בדרך כלל אם לא תמיד אני לעולם לא ינסה אפילו לרמוז למשהו אם אני לא בטוח בו. אני אומר את זה מניסיון נוכחי שכרגע אני עובד על אתר שתוכנת על ידינו (האתר) שהשלב הבא שלנו זה א. תמיכה בכמה שפות ודומיינים שונים. ב. תמיכה לסלולאר אז בו נסגור את הויכוח הלא הכרחי הזה בזה, שאם כבר עושים משהו עושים אותו בצורה הכי נכונה ומותאמת לכולם.

כמו שאני יגיד למשהו שלא צריך לכתוב עכשיו אתר רגיל בתמיכה לכל הדפדפנים כי בעתיד כבר ישתמשו בדפדפן אחד בלבד.
  Reply With Quote
ישן 16-12-08, 10:46   # 14
b007
חבר בקהילה

מיני פרופיל

b007 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי vadimg88 צפה בהודעה
שטיות, דווקא בימינו כולם מנסים להתאים את האתר לכמה טכנולוגיות שניתן. בקרוב לכולם כבר יהיו מכשירי סלולאר מתקדמים מספיק כדי להריץ כל אתר, אז בהחלט כיום אנשים עוסקים הרבה בתכנות האתרים גם לסביבת ה WAP שלהם.

וכן ישנם HEADERS שצריך לשלוח כדי להגדיר שהדף המוצג הוא דף לא HTML רגיל, וכמובן כמו בכל תקן אחר ישנו תקן גם לסוג זה
תוכל להסביר לי מה עליי לעשות?
  Reply With Quote
ישן 16-12-08, 11:21   # 15
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

http://www.w3schools.com/WAP/default.asp
  Reply With Quote
ישן 16-12-08, 23:02   # 16
b007
חבר בקהילה

מיני פרופיל

b007 לא מחובר  

אבל יש שוני בכותרת של הדף... בהגדרות שלו.
איך אני מזהה שהתחברו אלי מטלפון סלולרי ומפנה אותם לעמוד הרלוונטי?

תודה.
  Reply With Quote
ישן 19-12-08, 01:55   # 17
b007
חבר בקהילה

מיני פרופיל

b007 לא מחובר  

מישהו יכול לעזור לי פה?
תודה...
ולתת לי דוגמאות?
הרי יש לי קוד מוכן של אתר אני רץ צריך לעשות מיני גירסא לוואפ.
גם איך אני מבדיל בין גלישה סלולרית ב GPRS שזה אינטרנט רגיל וצריך להציג לו את האתר המלא לבין גלישה ב WAP וצריך להציג לו גירסא של WAP לאתר..
תודה.
  Reply With Quote
ישן 22-12-08, 00:17   # 18
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי vadimg88 צפה בהודעה
את השטויות האלה אני לוקח בתור אחד שעובד בחברה שצריכים לעמוד בתקנים מסויימים. כדי שמשתמשים גם שאין להם סלולאר מפותח מספיק כדי לקרוא HTML (שעל ידי סקר זה יותר מ 50% כיום בארץ) יוכלו לגלוש באתר דרך הסלולאר. אני לא יודע על סמך מה אתה אומר שאני מדבר שטויות, בדרך כלל אם לא תמיד אני לעולם לא ינסה אפילו לרמוז למשהו אם אני לא בטוח בו. אני אומר את זה מניסיון נוכחי שכרגע אני עובד על אתר שתוכנת על ידינו (האתר) שהשלב הבא שלנו זה א. תמיכה בכמה שפות ודומיינים שונים. ב. תמיכה לסלולאר אז בו נסגור את הויכוח הלא הכרחי הזה בזה, שאם כבר עושים משהו עושים אותו בצורה הכי נכונה ומותאמת לכולם.

כמו שאני יגיד למשהו שלא צריך לכתוב עכשיו אתר רגיל בתמיכה לכל הדפדפנים כי בעתיד כבר ישתמשו בדפדפן אחד בלבד.
אני מניח שהשנה[לפחות] הכרעה בנוגע לתחום הזה לא תהיה לנו. אך למרות דעתך וניסיונך, מנסיוני שלי- אני עדיין עומד על דעתי. ולא פעם עסקתי בוואפ, בעיקר כשהו היה פופולארי יותר[3 שנים בערך].

בכל אופן, מצטער אם זה פגע באיזושהי דרך.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום