הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > עסקים מורשים - הודעות ושירות

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-03-07, 15:47   # 51
BestPoint
חבר בקהילה

מיני פרופיל

BestPoint לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Israkal.net צפה בהודעה
צורה איטית באופן יחסי כמובן, שזה אומר במקום שיוריד על 190 ק"ב יוריד על 120 ק"ב אך השרת יבצע סקריפטים מהר יותר ויהיה בזמינות גבוהה ביותר, ולדעתנו חשובה יותר איכות מאשר מהירות (במיוחד שההפרשים כה קטנים) ולכן החלטנו להתמקם בחו"ל.
אני חושב שההחלטה שלנו נכונה ומקצועית, אך את זה הזמן יקבע
קודם כל שיהיא בהצלחה.
האתר ניראה ממש מרשים והכל יפה ומסודר.

רק דבר אחד מפריע לי זה שאתה מנסה להטעות את הצרכן.
תפסיק לזבל את השכל ולדבר שטויות ולספר סיפורים כאשר אין להם כימעט בסיס למה שאתה אומר.
שרתים בארץ = שרתים בחו"ל אותו הדבר יקר בארץ אךף זה אותו הדבר אנחנו מקבלים את כל הציוד מחו"ל חדיש והכל אותו הדבר שההבדל היחיד הוא במחיר.

מהירות? מהירות היא מהירות איטית בגלל הגבלה ברוחב הפס שיש בין ישראל לראצות הברית במיקרה שלנו.
כך שההעלה לשרת וההורדה ממנו תיהיא איטיתי פי 3-4 מאשר בארץ.
זה שאתה אומר שאתה מעדיף איכות על פני מהירות טעות בדבריך.
איכות ומהירות הולכים ביחד אין איכות בלי מהירות.
האתר לא עולה מהר למי הלקוח פונה? הלקוח חיושב שהשרת איטי רוחב פס איטי פוגע בגלישה החלקה והנגישות לאתר הלקוח אז איכן האיכות? שהשרת יעבוד 50 ימי אפטים אך יקח חצי דקה ! שזה במנוחי אינטרנט המון זמן לטעון דף בעל תוכן סביר למדי?

נו באמת אל תספר לנו את זה.. השיקולים הם שיקולים כספים בלבד.
אם אתה פונה לקהל בחו"ל הבחירה שלך מצוינת פשוט אך לא לנו ממש לא...
אתה תלמד את זה מהטעות שלך ותראה שכל מה שדניאל אמר לך ועוד כמה זה רק להאגיד לך את האמת שתוכל לדעת שאתה טועה ולתקן את הטעות לפני שתטעה ובגדול |קורץ|

ושוב שיהיא בהצלחה

ודרך אגב אני מחפש שרת בחו"ל כרגע תוכל להמליץ לי על חברה שמשכירה שרתים ? ( בפרטי כמובן* )

Last edited by BestPoint; 17-03-07 at 15:50..

ישן 17-03-07, 15:50   # 52
IsraKal.co.il
חבר מתקדם

מיני פרופיל

IsraKal.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Omer צפה בהודעה
תגיד, על סמך מה אתה קורא לעצמכם חברה? אתה רשום ברשם החברות?
זה שאתה רשום במע"מ ומס הכנסה לא עושה אותך לחברה, זה עושה אותך לעסק אלא אם כן אתה רשום ברשם החברות..
ההבדל הוא שמיים וארץ.
על איזה מידע אתה מתבסס בידיוק שאתה מדבר ככה?
אם אמרנו שאנחנו עסק רשום - אנחנו עסק רשום.

אנחנו עובדים דרך עסק שרשום כמה כמה שנים בשוק, ולא פתחנו עסק רק לשירותי האירוח אתרים.

בקשר לתגובת ההשמצה הארוכה של ahoy, אני אגיב אחר-כך. כל תגובה כזאת מעלה את העצבים ולכן מספיק לטפל תגובה תגובה. קשה לעמוד בכמה תגובות "טובות" שלכם.

בכל מקרה, היו המון תגובות יפות מאוד ותגובות שתרמו לנו המון - תודה רבה לכל המגיבים.

אבל עם זאת, חייבים להיות כל האנשים שמנסים להשמיץ ולהפיל את העסק - הרי הם מתחרים בשוק. אני מאחל לכל המתחרים הטובים האלו בהצלחה בהמשך העסק. אני לא מאמין בדרך ההשמצה. אם אתם רואים עסק שמתחרה איתכם - נסו להיות טובים ממנו ולא להשמיץ אותו !

יום טוב לכולם ותודה על התגובות (רובן)

ישן 17-03-07, 15:58   # 53
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:

אנחנו עובדים דרך עסק שרשום כמה כמה שנים בשוק, ולא פתחנו עסק רק לשירותי האירוח אתרים.

בקשר לתגובת ההשמצה הארוכה של ahoy, אני אגיב אחר-כך. כל תגובה כזאת מעלה את העצבים ולכן מספיק לטפל תגובה תגובה. קשה לעמוד בכמה תגובות "טובות" שלכם.

בכל מקרה, היו המון תגובות יפות מאוד ותגובות שתרמו לנו המון - תודה רבה לכל המגיבים.

אבל עם זאת, חייבים להיות כל האנשים שמנסים להשמיץ ולהפיל את העסק - הרי הם מתחרים בשוק. אני מאחל לכל המתחרים הטובים האלו בהצלחה בהמשך העסק. אני לא מאמין בדרך ההשמצה. אם אתם רואים עסק שמתחרה איתכם - נסו להיות טובים ממנו ולא להשמיץ אותו !

אתה פשוט מוכיח שאתה לא יודע לקבל ביקורת,
"בהצלחה גבר" היא לא ביקורת, כל מי שבאמת רשם ביקורת (כלומר, הערות והארות לגבי בעיקר האתר) קיבל ממך תגובה "צוננת" שהוא מנסה להרוס, שהוא מתחרה וידה ידה ידה.

לא..לא רשמתי לך את התגובות שרשמתי בגלל "שאני מתחרה", אני לא גולש כאן בפורום בשביל להשיג לקוחות, אלה בעיקר בשביל לתת ולקבל מידע בנושאים שונים שקשורים להוסטינג.
תאמין או לא..אין לי שום מטרה לפגוע בך ובאמת לא מזיז לי שפתחת חברה, להפך - בהצלחה.
אבל כן..הבחור מעלי צודק בהחלט, אומנם זה לא הטעיית לקוחות..אבל לא, ללקוחות בארץ זה לא אידאלי שרת בחו"ל, אפשרי כן- אידאלי לא.

אז במקום להתגונן ולקפוץ כל פעם שמישהו לא רשם לך "בהצלחה", נסה להקשיב ולקבל את ה"ביקורת הנוקבת" שהטחנו בך, לך תדע..אולי תלמד משהו חדש.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977

ישן 17-03-07, 16:02   # 54
IsraKal.co.il
חבר מתקדם

מיני פרופיל

IsraKal.co.il לא מחובר  

Smile

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ahoy צפה בהודעה
אכן, העיצוב ילדותי ולטעמי מזעזע ... כאילו יש בלאגן בלתי-נפסק בכל האתר (מישהו כבר העיר לגבי עודף הצבעים והפונט הלא מתאים?) ... יש גם בעיות לשוניות קשות (לדוגמא: זמינות שרת 99.9% חודשי,פרק הזמן שאנו מתחייבים אליו לזמינות השרת.
דאון מקסימלי עד 43.2 דקות בממוצע.
) ועימוד (מה זו טבלת המחירים הזו?)

בכלל, העברית ברוב אתרי האחסון פשוט מזעזעת - שכחתם שאתם נותנים שירות?!

את מערכת התמיכה המהממת לא ניתן לבדוק, אבל מהצצה בעמוד 'לפני קניה', הבנתי את הרמז ... והוא לא היה חיובי בכלל ....

אני חושב שהכוונה שלו הייתה, שבונים את האתר כל שכאשר יש תקלה בטעינת ה-CSS אז אפשר לקרוא את האתר גם בלי העיצוב שלו ... אתר CSS מקצועי נבחן בכך.

מצד שני -

השרתים בארץ אכן, ברובם, לא מתקרבים למה שניתן לקבל בחו"ל והתבוננות של עלות\תועלת השירות בחו"ל עדיף הרבה יותר. בארץ משתלם רק אם יש לך שירות מיוחד ו\או צורך להיות קרוב פיזית לשרת.
גם אני עובד עם שרתים בחו"ל ונהנה מכול רגע ולפחות אצלי, כל האגדות על חוסר-זמינות\אמינות\שירות הן עורבא-פרח ....

נ.ב.

ישראקל ... אם רוצה קצת עזרה בסידור את האתר ואת מערכת התמיה ... אשמח.

נ.ב. 2

שיהיה בהצלחה!
שגיאות בעברית - נעבור ונתקן, תוכן האתר נכתב במלואו על ידינו - עשרות עמודי תוכן, מדריכים, הסברים ועוד, בתקופה של פחות מחודש.
קורה שיש פה ושם שגיאות בעברית אחרי כל כך הרבה תכנים. זה לא שאנחנו לא יודעים לרשום, ואני חושב שאתה יכול להבין זאת משאר התכנים באתר.
זה שמצאת משפט אחד לא הגיוני באתר - כל הכבוד לך ! באמת . תמשיך לצחוק.

העיצוב - על טעם וריח אין להתווכח. אבל לא צריך לרדת עליו כל כך הרבה. 90% מהאנשים שהגיבו באשכול זה אהבו את העיצוב, ולכן אני לא רואה לנכון להחליפו.

את מערכת התמיכה המהממת, שהיא באמת מהממת ולא "מהממת", נציג באופן מפורט באשכול נפרד היום או מחר.
היא כבר פעילה.
אם אתה מעוניין לראות אותה, אתה מוזמן להזמין מוצר בטופס ההזמנה. לא נאשר אותה, אבל לאחר ההזמנה תקבל לדוא"ל שצוין פרטים לכניסה למערכת שירות הלקוחות של האתר. אתה מוזמן לבדוק אותה ולראות שהיא באמת מהממת ולא "מהממת". אני לא מכיר הרבה חברות אירוח שהשקיעו מאמצים כל כך גדולים על-מנת להקל על הלקוח.

אני לא הצלחתי להבין את הרמז שלך מהעמוד "לפני קניה". שבו הושקע הרבה פחות מאמץ מאחרי קניה. אנחנו מאמינים שללקוחות שלנו מגיע יותר מאשר לאורחים באתר.

בקשר ל-CSS, זאת דרך תיכנות האתר שלנו ושל אתרים גדולים רבים. היום המון אתרים עובדים עם CSS - זאת הדרך לעצב את האתר בצורה נוחה וקלה לשינוי.
אפילו מערכת הפורומים הזאת (VBuillten) עובדת ברובה על עיצוב CSS.

בנושא השרתים בחו"ל - אני שמח שיש נושא אחד שאתה חושב כמונו.

בקשר לעזרה שהצעת לאחר שתקפת,
אני חושב שנסתדר לבד. תודה.

אני מודה לך בכל אופן על התגובה, למדנו ממנה שצריך להציג יותר נתונים באתר על מה שלא רואים בעינים - כי הרבה אנשים לא מאמינים למה שהם שומעים - וחבל.

יום נעים,

ישן 17-03-07, 16:11   # 55
IsraKal.co.il
חבר מתקדם

מיני פרופיל

IsraKal.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BestPoint צפה בהודעה
קודם כל שיהיא בהצלחה.
האתר ניראה ממש מרשים והכל יפה ומסודר.

רק דבר אחד מפריע לי זה שאתה מנסה להטעות את הצרכן.
תפסיק לזבל את השכל ולדבר שטויות ולספר סיפורים כאשר אין להם כימעט בסיס למה שאתה אומר.
שרתים בארץ = שרתים בחו"ל אותו הדבר יקר בארץ אךף זה אותו הדבר אנחנו מקבלים את כל הציוד מחו"ל חדיש והכל אותו הדבר שההבדל היחיד הוא במחיר.

מהירות? מהירות היא מהירות איטית בגלל הגבלה ברוחב הפס שיש בין ישראל לראצות הברית במיקרה שלנו.
כך שההעלה לשרת וההורדה ממנו תיהיא איטיתי פי 3-4 מאשר בארץ.
זה שאתה אומר שאתה מעדיף איכות על פני מהירות טעות בדבריך.
איכות ומהירות הולכים ביחד אין איכות בלי מהירות.
האתר לא עולה מהר למי הלקוח פונה? הלקוח חיושב שהשרת איטי רוחב פס איטי פוגע בגלישה החלקה והנגישות לאתר הלקוח אז איכן האיכות? שהשרת יעבוד 50 ימי אפטים אך יקח חצי דקה ! שזה במנוחי אינטרנט המון זמן לטעון דף בעל תוכן סביר למדי?

נו באמת אל תספר לנו את זה.. השיקולים הם שיקולים כספים בלבד.
אם אתה פונה לקהל בחו"ל הבחירה שלך מצוינת פשוט אך לא לנו ממש לא...
אתה תלמד את זה מהטעות שלך ותראה שכל מה שדניאל אמר לך ועוד כמה זה רק להאגיד לך את האמת שתוכל לדעת שאתה טועה ולתקן את הטעות לפני שתטעה ובגדול |קורץ|

ושוב שיהיא בהצלחה

ודרך אגב אני מחפש שרת בחו"ל כרגע תוכל להמליץ לי על חברה שמשכירה שרתים ? ( בפרטי כמובן* )
התגובה מופנית אליך ואל TelecarT,

אנו שמחים מאוד לקבל ביקורות, בידיוק כפי שהן ואני חושב ומקווה שאני מצליח להעביר זאת דרך התגובות שאני כותב.

יש צורה לרשום תגובה, כמו שיש צורה לדבר. אם בתוך התגובה מוסיפים מילים כמו "מזעזע", "נוראי", "רמאות" ועוד, מיד קורץ לעין אדם שמנסה לפגוע, לקלקל ולהרוס.

אני שמח לשמוע שלא ניסת לפגוע, ולהפך אתה מאחל לנו בהצלחה.
תודה רבה הלוואי שכל האנשים היו רוצים לאחל לנו בהצלחה, אבל זה לא מה שקורה בפועל ואני לא כועס על כך - זה טבע האדם.

ועכשיו שוב, בקשר לשרתים בחו"ל,
זאת ההחלטה שלנו. לא מעוניינים יותר להתווכח על זה. אני חושב שבשביל להגיע לביצועים ולזמינות של השרת שיש לנו עכשיו בשרת בארץ היינו צריכים לשלם לפחות פי 10 ואז גם המחירים בחברה היו עולים פי 10. נכון שיש כאן פשרה ונכון שיש כאן שיקול כלכלי, אבל הוא גם לטובת הלקוח.

תודה לכולם על התגובות ועל ההתעניינות הגדולה בפתיחת החברה - מבטיחים לא לאכזב.

Last edited by IsraKal.co.il; 17-03-07 at 16:58..

ישן 17-03-07, 18:48   # 56
BestPoint
חבר בקהילה

מיני פרופיל

BestPoint לא מחובר  

ציטוט:
התגובה מופנית אליך ואל TelecarT,

אנו שמחים מאוד לקבל ביקורות, בידיוק כפי שהן ואני חושב ומקווה שאני מצליח להעביר זאת דרך התגובות שאני כותב.

יש צורה לרשום תגובה, כמו שיש צורה לדבר. אם בתוך התגובה מוסיפים מילים כמו "מזעזע", "נוראי", "רמאות" ועוד, מיד קורץ לעין אדם שמנסה לפגוע, לקלקל ולהרוס.

אני שמח לשמוע שלא ניסת לפגוע, ולהפך אתה מאחל לנו בהצלחה.
תודה רבה הלוואי שכל האנשים היו רוצים לאחל לנו בהצלחה, אבל זה לא מה שקורה בפועל ואני לא כועס על כך - זה טבע האדם.

ועכשיו שוב, בקשר לשרתים בחו"ל,
זאת ההחלטה שלנו. לא מעוניינים יותר להתווכח על זה. אני חושב שבשביל להגיע לביצועים ולזמינות של השרת שיש לנו עכשיו בשרת בארץ היינו צריכים לשלם לפחות פי 10 ואז גם המחירים בחברה היו עולים פי 10. נכון שיש כאן פשרה ונכון שיש כאן שיקול כלכלי, אבל הוא גם לטובת הלקוח.

תודה לכולם על התגובות ועל ההתעניינות הגדולה בפתיחת החברה - מבטיחים לא לאכזב.
אני ודניאל TelecarT
היחידים שמנסים לעזור לך באשכול זה ולהחל לך באמת בהצלחה אם אתה לא מבין !
כל מי שאומר לך בהצלחה ללא שום התיחסות לעסק ולטעויות שנעשות וכאשר אנחנו יכולים להעיר ולאגיד לך איפה אתה טועה מניסיון זה העזרה וכך אנחנו מקווים שתוכל להצליח כמו כל אחד אחר ולא מנסים להכשיל אותך.

מי שאומר לך " בהצלחה " ללא שום דבר נוסף ללא הערות נוספות או ביקורת כמו שביקשת לא עשה דבר וגם לא באמת ההחל לך בהצלחה כי כאשר יש כמה אחרים פה ושהם שחושבים שאתה עושה טעות ואומרים לך שזאת טעות ואתה חושב שאנו מנסים לפגוע בך אתה טועה ובגדול כי הכל רק בא רק במטרה טובה ( לפחות ממני לא מדבר בשם אחרים בקטע זה ) .

ישן 17-03-07, 19:39   # 57
Omer
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Omer לא מחובר  

ציטוט:

חמוד, אתה ממש לא עסק מתחרה שלי ואני ממש לא כאן בשביל להשיג לקוחות.. אני כאן בעיקר בשביל לעזור\לקדם\לתרום לקהילת ההוסטינג כאן.

זה שאתה רשום במעמ לא אומר שאתה חברה, ואם אתה כן חברה, אפשר לקבל את המספר חברה?
http://147.237.72.24/WebOJSite/CompaniesList.aspx
אני לא רואה כאן ישראקל בהקשר של אירוח אתרים.. ואני מתאר לעצמי שאתם לא חברת בנייה לקליפורניה..
תקרא מה אנשים כותבים לך אם אתה מבקש ביקורת, במקום להגיד שטויות כמו זה שאנחנו מתחרים שלך ומשמיצים אותך, כי זה פשוט שטויות..
אם אמרת שאתה עסק רשום, ובאתר שלך אתה כותב שאתה חברה - זו הטעיה מכוונת של הלקוח
אז אתה עוד מעז לשאול אותי על איזה מידע אני מתבסס שאני כותב את זה?
ד"א, אם אתם עובדים דרך עסק שפועל כבר כמה שנים, אז אתם לא עסק חדש.. אתם מחלקה בתוך עסק.. אבל שיהיה אני לא אכנס איתך לקטנות..
תלמד לקבל ביקורת

ישן 17-03-07, 19:58   # 58
IsraKal.co.il
חבר מתקדם

מיני פרופיל

IsraKal.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Omer צפה בהודעה
חמוד, אתה ממש לא עסק מתחרה שלי ואני ממש לא כאן בשביל להשיג לקוחות.. אני כאן בעיקר בשביל לעזור\לקדם\לתרום לקהילת ההוסטינג כאן.

זה שאתה רשום במעמ לא אומר שאתה חברה, ואם אתה כן חברה, אפשר לקבל את המספר חברה?
http://147.237.72.24/WebOJSite/CompaniesList.aspx
אני לא רואה כאן ישראקל בהקשר של אירוח אתרים.. ואני מתאר לעצמי שאתם לא חברת בנייה לקליפורניה..
תקרא מה אנשים כותבים לך אם אתה מבקש ביקורת, במקום להגיד שטויות כמו זה שאנחנו מתחרים שלך ומשמיצים אותך, כי זה פשוט שטויות..
אם אמרת שאתה עסק רשום, ובאתר שלך אתה כותב שאתה חברה - זו הטעיה מכוונת של הלקוח
אז אתה עוד מעז לשאול אותי על איזה מידע אני מתבסס שאני כותב את זה?
ד"א, אם אתם עובדים דרך עסק שפועל כבר כמה שנים, אז אתם לא עסק חדש.. אתם מחלקה בתוך עסק.. אבל שיהיה אני לא אכנס איתך לקטנות..
תלמד לקבל ביקורת
עוד פעם חוסר אמון מוחלט? קראת את ההודעה שלי בכלל?
כתבתי שאנחנו עובדים דרך חברה רשומה והיא לא בשם ישראקל. ישראקל הוא שם ייצוגי בלבד.
אני לא חושב שאני צריך לציין לך בפומבי בפורום את שם החברה שדרכה אני עובד או פרטים כלשהם עליה. אם קיבלתי אישור של עסק רשום תסמוך על HOSTS שהם חקרו וקיבלו את כל ההוכחות הדרושות לכך שאנחנו עובדים דרך עסק חוקי ורשום ושיש לנו אישור לכך.

BestPoint, אני מסכים איתך ב-100%. תגובה כמו שלכם עוזרת פי אלף מאשר "בהצלחה" שלא תורמת לשום דבר או תגובה כמו "עיצוב יפה".
אבל כמו שאמרתי, יש צורה להגיד את הדברים בשביל שיהיה אפשר להתייחס אליהם.
בכל מקרה,
תודה רבה על כל התגובות של כולם, נשתדל להפיק מהן את המקסימום.

ישן 17-03-07, 20:08   # 59
ahoy
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל ahoy

ahoy לא מחובר  

התייחסות, לא התגוננות ...

קודם כול - תקרא שוב את זה:

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
אתה פשוט מוכיח שאתה לא יודע לקבל ביקורת,
"בהצלחה גבר" היא לא ביקורת, כל מי שבאמת רשם ביקורת (כלומר, הערות והארות לגבי בעיקר האתר) קיבל ממך תגובה "צוננת" שהוא מנסה להרוס, שהוא מתחרה וידה ידה ידה.

לא..לא רשמתי לך את התגובות שרשמתי בגלל "שאני מתחרה", אני לא גולש כאן בפורום בשביל להשיג לקוחות, אלה בעיקר בשביל לתת ולקבל מידע בנושאים שונים שקשורים להוסטינג.
תאמין או לא..אין לי שום מטרה לפגוע בך ובאמת לא מזיז לי שפתחת חברה, להפך - בהצלחה.
אבל כן..הבחור מעלי צודק בהחלט, אומנם זה לא הטעיית לקוחות..אבל לא, ללקוחות בארץ זה לא אידאלי שרת בחו"ל, אפשרי כן- אידאלי לא.

אז במקום להתגונן ולקפוץ כל פעם שמישהו לא רשם לך "בהצלחה", נסה להקשיב ולקבל את ה"ביקורת הנוקבת" שהטחנו בך, לך תדע..אולי תלמד משהו חדש.
כל מילה בסלע ואפילו אין לי מושג מי-זה בכלל ... הרי אתה פנית לפורום הזה וכאן משתפים בידע ותומכים זה בזה (אם הבנתי נכון את רוח האתר ...). אז תקשיב, תלמד ותיישם מה שאחרים כבר למדו. זו לא בושה להעתיק ממי שכבר הצליח (ואני לא מתייחס לעצמי!).

לעצם העניין -

ציטוט:
שגיאות בעברית - נעבור ונתקן, תוכן האתר נכתב במלואו על ידינו - עשרות עמודי תוכן, מדריכים, הסברים ועוד, בתקופה של פחות מחודש.
קורה שיש פה ושם שגיאות בעברית אחרי כל כך הרבה תכנים. זה לא שאנחנו לא יודעים לרשום, ואני חושב שאתה יכול להבין זאת משאר התכנים באתר.
תראה, לי לא נראה (כצרכן) הגיוני שמנסים למכור לי מוצר פגום שלא עבר בקרת-איכות מושלמת!!! עבורי זה כמו ניסיון הונאה ... קח אותי, לדוגמא, אני עובד על תכני האתר שלי כבר חודשים בלי פרסום ובטח בלי בקשת חוות-דעת כאן ... כי אני עוד לא מוכן ולא בטוח 100% בכול מילה ובכול מה שיש לי שם ... שגיאות בעברית?! איך אין לך בושה להגיד שזה עוד לא בשל???

וד"א - אתה לא לבד כאן ... אפילו הזכרתי בפרסום שלי שאני מכוון כאן ל-90% מהאתרים בארץ! ... אז למה אתה מתגונן?

ציטוט:
זה שמצאת משפט אחד לא הגיוני באתר - כל הכבוד לך ! באמת . תמשיך לצחוק.
אתה רציני? עברתי כמעט על כלל האתר וראית כמה השקעתי בתגובה? מה רצית? פירוט QA מלא?

ציטוט:
העיצוב - על טעם וריח אין להתווכח. אבל לא צריך לרדת עליו כל כך הרבה. 90% מהאנשים שהגיבו באשכול זה אהבו את העיצוב, ולכן אני לא רואה לנכון להחליפו.
זה טעם וריח, נתתי את חוות הדעת האישית שלי.

ציטוט:
את מערכת התמיכה המהממת, שהיא באמת מהממת ולא "מהממת", נציג באופן מפורט באשכול נפרד היום או מחר.
היא כבר פעילה.
אם אתה מעוניין לראות אותה, אתה מוזמן להזמין מוצר בטופס ההזמנה. לא נאשר אותה, אבל לאחר ההזמנה תקבל לדוא"ל שצוין פרטים לכניסה למערכת שירות הלקוחות של האתר. אתה מוזמן לבדוק אותה ולראות שהיא באמת מהממת ולא "מהממת". אני לא מכיר הרבה חברות אירוח שהשקיעו מאמצים כל כך גדולים על-מנת להקל על הלקוח.
שוב, לטעמי האישית - מה שלא רואים אי אפשר להתרברב עליו. חוץ מזה, מערכת תמיכה נמדדת בכך שהיא מעניקה שירות לכל מי שמבקש ולא רק מי שהזמין (כבר שלחתי אותך למערכת שלי ...).

בנוסף, ואם לא נתתי מחמאה אני מתנצל כאן בפני כולם, אני מאוד מסכים שרמת התמיכה המקוונת בארץ נמוכה ויש הרבה מה לשפר ולכן עצם הכוונה שלך היא חשובה, מיוחדת ואני מקווה שתצביע לאחרים על הכיוון... זו אחת הסיבות שאני משקיע גם הרבה בממשק הזה אצלי.

ציטוט:
אני לא הצלחתי להבין את הרמז שלך מהעמוד "לפני קניה". שבו הושקע הרבה פחות מאמץ מאחרי קניה. אנחנו מאמינים שללקוחות שלנו מגיע יותר מאשר לאורחים באתר.
לדעתי זו טעות.

ציטוט:
בקשר ל-CSS, זאת דרך תיכנות האתר שלנו ושל אתרים גדולים רבים. היום המון אתרים עובדים עם CSS - זאת הדרך לעצב את האתר בצורה נוחה וקלה לשינוי.
אפילו מערכת הפורומים הזאת (VBuillten) עובדת ברובה על עיצוב CSS.
הסכמתי ותמכתי בך כאן ... לא הבנת?!

ציטוט:
בנושא השרתים בחו"ל - אני שמח שיש נושא אחד שאתה חושב כמונו.
יש!

ציטוט:
בקשר לעזרה שהצעת לאחר שתקפת,
אני חושב שנסתדר לבד. תודה.
תקפתי? ראה תגובות של TelecarT למעלה.

ציטוט:
אני מודה לך בכל אופן על התגובה, למדנו ממנה שצריך להציג יותר נתונים באתר על מה שלא רואים בעינים - כי הרבה אנשים לא מאמינים למה שהם שומעים - וחבל.

יום נעים,
כמו שכבר אמרתי, שיהיה בהצלחה!

ישן 17-03-07, 20:25   # 60
Omer
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Omer לא מחובר  

ציטוט:
עוד פעם חוסר אמון מוחלט? קראת את ההודעה שלי בכלל?
כתבתי שאנחנו עובדים דרך חברה רשומה והיא לא בשם ישראקל. ישראקל הוא שם ייצוגי בלבד.
אני לא חושב שאני צריך לציין לך בפומבי בפורום את שם החברה שדרכה אני עובד או פרטים כלשהם עליה. אם קיבלתי אישור של עסק רשום תסמוך על HOSTS שהם חקרו וקיבלו את כל ההוכחות הדרושות לכך שאנחנו עובדים דרך עסק חוקי ורשום ושיש לנו אישור לכך.

BestPoint, אני מסכים איתך ב-100%. תגובה כמו שלכם עוזרת פי אלף מאשר "בהצלחה" שלא תורמת לשום דבר או תגובה כמו "עיצוב יפה".
אבל כמו שאמרתי, יש צורה להגיד את הדברים בשביל שיהיה אפשר להתייחס אליהם.
בכל מקרה,
תודה רבה על כל התגובות של כולם, נשתדל להפיק מהן את המקסימום.
ואני אגיד שוב כי כנראה שאתה באמת לא קורא מה שאני כותב, יש הבדל ענק בין עסק לחברה, אם אתם עסק, תציגו את עצמכם כעסק כאן ובאתר, אם אתם חברה, תציגו את עצמכם כחברה כאן ובאתר... לא יכול להיות שכאן אתה אומר שאתה עסק ובאתר כתוב שאתה חברה, זה דברים שונים לגמרי.. זה כמו שאני אגיד לך שאני כדורגלן בהפועל וכדורגלן בביתר, זה לא עובד ככה..
אם קיבלת אישור להיות עסק, זה לא אומר שאתה חברה, זה אומר שאתה עסק - התשובה בגוף השאלה שלך..
אתה כנראה לא קורא מה אני אומר, אף אחד לא אמר שאתה לא עסק או חברה, רק אמרתי שתבדוק מה אתה ותציג את זה ככה, לא יכול להיות שבחלק מהמקומות אתה עסק ובחלק אתה חברה.. כמו שכבר אמרתי למעלה, זה לא אפשרי
דיי לחשוב שכל מה שאומרים כאן זה כדי להכנס בכם
אין לי שום אינטרס להכנס בך, תאמין לי שאני לא צריך את הלקוחות שלך או של כל בן אדם אחר כאן..
אני פה בשביל לתרום ולעזור, לא בשביל לבזבז את הזמן שלי על מישהו שלא מוכן לקרוא מה אני כותב ומגיב לי כמה פעמים אותה תשובה, שבכלל לא מבוססת על מה שכתבתי בהודעה שלי..
אז בסדר, אתה לא רוצה לקבל ביקורת, אל תכתוב שאתה מחפש ביקורות ולא תקבל. תציין בהודעה "אני מעוניין בביקורות רק אם יכתבו לי בהצלחה" ולא אני ולא דניאל נתערב..
שיהיה לך יום טוב, אני סיימתי לנסות להתווכח ולעזור למישהו שלא מוכן להקשיב בכלל

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום