הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > הצעות אחסון (אחסון אתרים, שירותי רשת נוספים ושרתים)

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 11-07-06, 17:49   # 19
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר
דירוג מסחר: (0)

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי style-host
למי שמדבר על התעבורה שבחבילות, אני רואה שהצלחנו למשוך לא רק צומת לב של אנשים אלה גם מתחרים שאין ושיש להם את הפאוור ריסיילר כפי שאתם יודעים זה טוב מאוד לשוק, אבל מה הכי מוזר שרק 2 משתמשים לכל מה שאנחנו מפרסמים מגיבים בשלילי אחד מהם הוא (psycho) והשני הוא (FreshServ.Net) למה? אולי זה אומר שאתם מפחדים מסטייל הוסט ומנסים לפגוע בתדמית של החברה בעזרת הודעות כאלה ואחרות?
נכון ש לpsycho היה מונופוליות בישראל על הפאוור ריסיילר עכשיו הכל אחרת ידידי עכשיו רונן מוכר אני מוכר, לקחנו ממך אפילו אוליי כמה לקוחות אני מבין אותך, אבל באמת אולי תהיה בן אדם בוגר ותפסיק לעשות שטויות?

עריכה:
בקשר לחבילות,החבילה עצמה לא מוגבלת אבל אתה מוגבל בפס' רחב.

המשך יום נעים,
בוריס.
אתה די מצחיק בהתחשב שמה שהוא אמר גם לא קשור לעובדה שזה פאוור ריסלר...(כלומר הוא היה מגיב באותה מידה גם אם זה היה חשבון אכסון) וגם בגלל שזה לא שהוא מנסה להרוס לכם....הוא מנסה להבין את המהלך השגוי הזה...
כי באמת יופי שאתם מגבילים מסד ל100 מגה....אבל אם אני פותח אתר להעלאת קבצים של 700 מגה (סרטים ביתיים כלומר שהם חוקיים (למשל)) ויורידו את זה 100-1000 פעמים ביום....אין הגבלת תעבורה...השרת יסבול וכל מי שעליו...אח"כ אתם תרצו להעיף אותו...אבל אתם לא תוכלו..כי אתם בישלתם אז אתם גם תאכלו...
זה מה שהוא ניסה להסביר לכם....כמו שאמרתי...אין קשר לפאוור ריסלר...תאמין לי..כמו שאני מכיר את גיא..אם העסק לא היה מרוויח העסק לא היה קיים...כך שאין לך מה לדאוג לו.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום