הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-01-08, 22:23   # 121
Rom
Winner

מיני פרופיל

Rom לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי H92S צפה בהודעה
תעשה לי טובה...הם לא נסגרו עד עכשיו בגלל הורדות כלומר הם גם לא הולכים להסגר בגלל הורדות
אם הם יסגרו זה בגלל משחקים לא טובים
הערך שלך לעבודה של אנשים שווה לאפס..
אני מאמין שבחיים שלך לא בנית משהו, הכנת משהו, או עשית משהו שהשקעת עליו יותר מ2 דקות..

אימייל: Rom.As10@gmail.com
מסנג'ר: Rom_as10@hotmail.com
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 22:28   # 122
Yaniv|Fore.co.il
חבר בקהילה

Yaniv|Fore.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Yaniv|Fore.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Yaniv|Fore.co.il

Yaniv|Fore.co.il לא מחובר  

לכמה מכם יש פוטושופ מותקן על המחשב?
לכמה מתוכם יש מקורי?

אני לא בעד להוריד הכל, תוכנות ומשחקים שימושיים צריך לקנות..
אבל לא להוריד שירים, לא להוריד משחקים ולא להוריד תוכנות? אני (כמו רוב האנשים בעולם) לא מתכוון לשלם עשרות אלפי שקלים בשביל שכל התוכנות במחשב שלי יהיו חוקיות (גם תוכנות שאני משתמש בהם 5 דקות בשנה)..
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 22:29   # 123
FreakBox
הוסטסניון

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreakBox שלח הודעה באמצעות MSN אל FreakBox

FreakBox לא מחובר  

אנחנו בתור ישראלים שהכלכלה שלנו לא מזהירה והמשכורות פה(גם לאנשים בכירים) לא מזהירה במיוחד לפי דעתי לא יכולים להרשות לעצמנו לקנות כל כמה זמן משחק חדש..
אני אגיד לכם מניסיון אישי.. המשפחה שלי שהייתה גרה בצרפת הייתה מתפרנסת כמו שצריך ומה היו התפקידים שלהם? האחת מורה והשני פרופסור למת'..
היום הם עובדים באותם תפקידים, רק בישראל.. המשכורת הרבה.. אבל הרבה פחות ממה שקיבלו..

אז אם המשכורת של ההורים, והכלכלה בכלל בישראל הייתה טובה היינו יכולים להרשות לעצמנו לקנות משחקים במחירים סבירים (לא 300ש"ח+ זה לא מחיר סביר בכלל אני מתכוון בטווח של 150-250 ש"ח מקס')
כמובן שאי אפשר להתבסס רק על המשכורת של ההורים ואפשר לעבוד ולהרוויח כסף אבל אל תשכחו שבתור נער אין מספיק זמן לעבוד כי יש לימודים מבחנים ובגרויות ואין הרבה זמן לעבוד..

לסיכום אני אגיד דבר אחד..
הכלכלה שלנו בישראל לא הולכת להשתפר ואני מניח שלא תהיה הוזלת מחירים של משחקים לכן אפשר להבין דבר אחד.. האופצייה היחידה היא הורדה (אני אישית לא מוריד כל כך משחקים כי אין לי זמן לשחק אבל הרוב הגדול מוריד).

Reply With Quote
ישן 27-01-08, 22:56   # 124
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
אתה בעצמך מוריד "כמו כולם" ועוד בא ומטיף לי? חבוב, אתה באותה הסירה איתי כל עוד אתה מוריד ולא קונה, תרצה או לא תרצה.

עמרי, ואם אני רוצה משחק ואני לא יודע אם הוא מספיק טוב כדי לשלם עליו? אני אוריד ואשחק, ואף אחד לא יגיד לי שאני גנב, למה? כי זה לא עניינו.
דימה, בשביל זה הומצאה גרסת ההדגמה (Demo).
מספיק מידע בשביל לראות אם שווה לרכוש, אבל לא היצירה המלאה.
אל תתחכם, אין שום סיבה לגנוב. ד"א, אני אומר לך בפירוש שאתה גנב.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Yaniv| צפה בהודעה
לכמה מכם יש פוטושופ מותקן על המחשב?
לכמה מתוכם יש מקורי?

אני לא בעד להוריד הכל, תוכנות ומשחקים שימושיים צריך לקנות..
אבל לא להוריד שירים, לא להוריד משחקים ולא להוריד תוכנות? אני (כמו רוב האנשים בעולם) לא מתכוון לשלם עשרות אלפי שקלים בשביל שכל התוכנות במחשב שלי יהיו חוקיות (גם תוכנות שאני משתמש בהם 5 דקות בשנה)..
לי.
גנרטור רציני יכול לעלות הרבה מאוד כסף, אבל הוא יהיה בשימוש (אם אין לך צורך מיוחד בו) רק לעיתים מאוד רחוקות כשיש הפסקת חשמל וכו'.
אז מה, תגנוב אותו? לא, אתה פשוט לא תשתמש באחד.
אתה לא אמור לגנוב תכנה כי בא לך שיהיה אותה, ואתה לא ממש צריך אותה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FreakBox צפה בהודעה
אנחנו בתור ישראלים שהכלכלה שלנו לא מזהירה והמשכורות פה(גם לאנשים בכירים) לא מזהירה במיוחד לפי דעתי לא יכולים להרשות לעצמנו לקנות כל כמה זמן משחק חדש..
אני אגיד לכם מניסיון אישי.. המשפחה שלי שהייתה גרה בצרפת הייתה מתפרנסת כמו שצריך ומה היו התפקידים שלהם? האחת מורה והשני פרופסור למת'..
היום הם עובדים באותם תפקידים, רק בישראל.. המשכורת הרבה.. אבל הרבה פחות ממה שקיבלו..

אז אם המשכורת של ההורים, והכלכלה בכלל בישראל הייתה טובה היינו יכולים להרשות לעצמנו לקנות משחקים במחירים סבירים (לא 300ש"ח+ זה לא מחיר סביר בכלל אני מתכוון בטווח של 150-250 ש"ח מקס')
כמובן שאי אפשר להתבסס רק על המשכורת של ההורים ואפשר לעבוד ולהרוויח כסף אבל אל תשכחו שבתור נער אין מספיק זמן לעבוד כי יש לימודים מבחנים ובגרויות ואין הרבה זמן לעבוד..

לסיכום אני אגיד דבר אחד..
הכלכלה שלנו בישראל לא הולכת להשתפר ואני מניח שלא תהיה הוזלת מחירים של משחקים לכן אפשר להבין דבר אחד.. האופצייה היחידה היא הורדה (אני אישית לא מוריד כל כך משחקים כי אין לי זמן לשחק אבל הרוב הגדול מוריד).
עדיין לא הבנתם שאם אין לכם את הכסף לקנות משהו, אז פשוט לא יהיה לכם אותו? אין שום הצדקה לגניבה. אם אין לי כסף לשעון יוקרתי, אני לא אגנוב לי אחד.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:11   # 125
daMn
הוסטסניון

מיני פרופיל

daMn לא מחובר  

אז אם אנחנו מסתכלים מבחינת החוק אתה צודק ב 100% עמרי, כל העולם גנבים פושעים(או לפחות מרביתו),
אבל עמרי בוא לא נהיה מקובעים ולא נהיה תמימים, הויכוח הזה לעולם לא ייגמר כי יש טיעונים לכאן ולכאן, כל אחד ואחד יודע ששני הצדדים צודקים בטיעונים שלהם(או לפחות ברובם).
אבל שהדבר נהפך לפעולה יומיומית בחברה הלא מושלמת שלנו אי אפשר לקרוא לפעולה גניבה במלוא מובן המילה,
כי יש גניבה ויש גניבה, ושמעלים את המילה גניבה הרי שהכוונה יותר "כבדה" ובנושא הזה אי אפשר לייחס לפעולה ה"כבדה",
אז אתה תגיד כל גניבה היא גניבה ואתה גם צודק, אבל שוב לא הכול מקובע ומרובע בעולם.
ישן 27-01-08, 23:12   # 126
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
דימה, בשביל זה הומצאה גרסת ההדגמה (Demo).
מספיק מידע בשביל לראות אם שווה לרכוש, אבל לא היצירה המלאה.
אל תתחכם, אין שום סיבה לגנוב. ד"א, אני אומר לך בפירוש שאתה גנב.

לי.
גנרטור רציני יכול לעלות הרבה מאוד כסף, אבל הוא יהיה בשימוש (אם אין לך צורך מיוחד בו) רק לעיתים מאוד רחוקות כשיש הפסקת חשמל וכו'.
אז מה, תגנוב אותו? לא, אתה פשוט לא תשתמש באחד.
אתה לא אמור לגנוב תכנה כי בא לך שיהיה אותה, ואתה לא ממש צריך אותה.

עדיין לא הבנתם שאם אין לכם את הכסף לקנות משהו, אז פשוט לא יהיה לכם אותו? אין שום הצדקה לגניבה. אם אין לי כסף לשעון יוקרתי, אני לא אגנוב לי אחד.
באיזו זכות אתה קובע אם אני גנב או לא?
מאיפה אתה יודע שאני באמת מוריד משחקים? את עצמי הבאתי כדוגמא בהודעות כי ככה היה יותר קל לי להסביר את עצמי.
זה שאני מציג עובדות שהרוב מורידים משחקים, לא אומר שאני בעצמי מוריד.
ובכלל, אין לך שום זכות לקבוע שאני גנב, כל עוד לא הוכח אחרת בבית המשפט.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:14   # 127
daMn
הוסטסניון

מיני פרופיל

daMn לא מחובר  

ציטוט:
מי אתה שתקבע אם אני גנב או לא? לפי מה?
מאיפה אתה יודע שאני באמת מוריד משחקים? את עצמי הבאתי כדוגמא בהודעות כי ככה היה יותר קל לי להסביר את עצמי.
אין לך שום זכות לקבוע שאני גנב, כל עוד לא הוכח אחרת בבית המשפט.
דימה אני לא חושב שעמרי התכוון אלייך, כמו שאתה דיברת בגוף ראשון בדרך עקיפה גם עמרי דיבר ככה, בכל מקרה הדיון גולש כבר למקומות לא טובים =/
ישן 27-01-08, 23:16   # 128
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי daMn צפה בהודעה
דימה אני לא חושב שעמרי התכוון אלייך, כמו שאתה דיברת בגוף ראשון בדרך עקיפה גם עמרי דיבר ככה, בכל מקרה הדיון גולש כבר למקומות לא טובים =/
גם אני דיברתי בגוף עקיף, אסור לקרוא לאף אחד גנב כל עוד לא הוכח אחרת בבית המשפט.
בשביל זה יש רשות שופטת במדינה, ולשמחתינו או לצערינו, עמרי לא נמצא בה.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:18   # 129
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי daMn צפה בהודעה
אז אם אנחנו מסתכלים מבחינת החוק אתה צודק ב 100% עמרי, כל העולם גנבים פושעים(או לפחות מרביתו),
אבל עמרי בוא לא נהיה מקובעים ולא נהיה תמימים, הויכוח הזה לעולם לא ייגמר כי יש טיעונים לכאן ולכאן, כל אחד ואחד יודע ששני הצדדים צודקים בטיעונים שלהם(או לפחות ברובם).
אבל שהדבר נהפך לפעולה יומיומית בחברה הלא מושלמת שלנו אי אפשר לקרוא לפעולה גניבה במלוא מובן המילה,
כי יש גניבה ויש גניבה, ושמעלים את המילה גניבה הרי שהכוונה יותר "כבדה" ובנושא הזה אי אפשר לייחס לפעולה ה"כבדה",
אז אתה תגיד כל גניבה היא גניבה ואתה גם צודק, אבל שוב לא הכול מקובע ומרובע בעולם.
טיעונים לכאן ולכאן? זה לא שאני שוטר והולך בצורה מקובעת לפי החוק.
אם היו אומרים שזה לא חוקי להאכיל אנשים שאין להם את היכולת להאכיל את עצמם, הייתי אומר לרשויות לקפוץ לי ועובר על החוק.
הטענה העיקרית כאן שזה פשוט לא בסדר, צריך לצאת עם חינוך פצוע ומצולק בשביל לעשות דבר כזה בלב שלם.
אין שום הצדקה, אין שום טיעון שיכול לגרום לזה להראות בסדר. כל הטענות הן פשוט דרך לגרום לעבריינים להרגיש טוב עם עצמם.
וכן, גניבה היא גניבה. אתה גוזל מאדם אחר, זו המשמעות של גניבה.
אתה לא ממציא מ-0 משהו ולוקח, אתה יוצר מצב שלמישהו אחר יש פחות.
במקרה הזה אתה גונב רווחים פוטנציאלים, שבמציאות זה לא פחות גרוע מלקחת למישהו כסף שהוא כבר הרוויח.
אתה למשל ממעיט מערך המעשה, וכך מעודד את ההתנהגות. גם אם אתה לא מוריד בעצמך, אתה לא יותר טוב מאלו שכן.

ציטוט:
אני מצטט אותך:
ציטוט:
אני אוריד ואשחק, ואף אחד לא יגיד לי שאני גנב, למה? כי זה לא עניינו.
הדברים נאמרו כתגובה למשפט הזה.
אתה לא מוריד? אתה לא גנב. אתה מוריד? אתה כן.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 23:20   # 130
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
אני מקווה שהדמגוגיה הזולה שבה אתה משתמש לפחות נעשית בהיתממות ושאתה לא מאמין בה בעצמך.

אתה הרי אמרת "אני אוריד ואשחק, ואף אחד לא יגיד לי שאני גנב, למה? כי זה לא עניינו". אז אם אנחנו מנהלים כאן ויכוח עקרוני, והרי אני חושב שהגענו כבר להסכמה שהפרת זכויות יוצרים היא גניבה, אז הוא יכול להגיד לך שאתה גנב.

זה אולי לא היה עניינו אם לא היית כותב את המשפט הזה, אבל מרגע שפתחת את הנושא לדיון - בוודאי שהוא יכול.

ולגבי המשפט האחרון שלך הייתי אומר דבר הפוך - הוא יכול לקרוא לך גנב כל עוד בית משפט לא יאמר לו אחרת. לא מרוצה? אתה מוזמן לתבוע על הוצאת לשון הרע (מקווה שאתה לא באמת חושב שתזכה כמובן ).
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום