הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-08-11, 11:15   # 11
link
חבר בקהילה

מיני פרופיל

link לא מחובר  

אני גם די מסתכל על זה מבחינה שנעשה שימוש פעם אחת בAPI שנכתב בPHP ואז פתאום אחרי שתי שורות צריך להתחיל לכתוב בJSON, מי שלא התעסק עם זה אף פעם ימצא את עצמו בברוך די גדול.

ושוב, לא באתי להעליב. כל מתכנת נותן פתרון בדרך שנוחה לו וכאן, אני מדגיש שכאן, זה מה שמייחד אותנו בתור מפתחים ולא הציפייה שאם מפתח אחד מצליח להתעסק עם JSON וASP אז הוא זה שייתן גושפנקה לפתרון.
  Reply With Quote
ישן 19-08-11, 13:01   # 12
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to IgalSt

IgalSt לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי link צפה בהודעה
ושוב, לא באתי להעליב. כל מתכנת נותן פתרון בדרך שנוחה לו וכאן, אני מדגיש שכאן, זה מה שמייחד אותנו בתור מפתחים ולא הציפייה שאם מפתח אחד מצליח להתעסק עם JSON וASP אז הוא זה שייתן גושפנקה לפתרון.
אל תדאג, אף אחד לא נעלב
  Reply With Quote
ישן 19-08-11, 14:26   # 13
BlueNosE
אין כמו ב127.0.0.1

BlueNosE's Avatar

מיני פרופיל

BlueNosE לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי link צפה בהודעה
אני גם די מסתכל על זה מבחינה שנעשה שימוש פעם אחת בAPI שנכתב בPHP ואז פתאום אחרי שתי שורות צריך להתחיל לכתוב בJSON, מי שלא התעסק עם זה אף פעם ימצא את עצמו בברוך די גדול.

ב-PHP5 התמיכה ב-JSON מובנית ולPHP4 יש פתרונות מאולתרים שאשמח לפרסם פה אם תרצה.
העבודה עם JSON אינטואיטיבית ופשוטה ולדעתי מתעלה על serialize לדוגמא על מנת לשמור מידע. לגבי השוואה מול XML זה נושא אחר אבל אני אישית הייתי מעדיף לבדוק אם הדבר ניתן לביצוע בקלות עם JSON לפני שהייתי פונה לעבודה עם XML, מטעמי נוחות ועדיפות אישית.

אני כמובן מדבר פה בכלליות ולא בהקשר לאשכול, פשוט מתפתחים פה דיונים מעניינים בזמן האחרון

בניית אתרים Rely

סלנג מילון סלנג utter
  Reply With Quote
ישן 19-08-11, 14:36   # 14
link
חבר בקהילה

מיני פרופיל

link לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BlueNosE צפה בהודעה
ב-PHP5 התמיכה ב-JSON מובנית ולPHP4 יש פתרונות מאולתרים שאשמח לפרסם פה אם תרצה.
העבודה עם JSON אינטואיטיבית ופשוטה ולדעתי מתעלה על serialize לדוגמא על מנת לשמור מידע. לגבי השוואה מול XML זה נושא אחר אבל אני אישית הייתי מעדיף לבדוק אם הדבר ניתן לביצוע בקלות עם JSON לפני שהייתי פונה לעבודה עם XML, מטעמי נוחות ועדיפות אישית.

אני כמובן מדבר פה בכלליות ולא בהקשר לאשכול, פשוט מתפתחים פה דיונים מעניינים בזמן האחרון
כשמדברים עם עבודה מול טוויטר, ממה שאני ראיתי, העבודה היא נטו עם json כי כנראה זה הסטנדרט שלהם.
  Reply With Quote
ישן 19-08-11, 14:58   # 15
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

אין שום קשר בין PHP ל- JSON, אתה לא אמור לבחור ביניהן.
אף אחד לא מצפה ממך לתכנת מערכות ב- JSON, זאת לא המטרה שלה, זה בלתי אפשרי ובשביל זה תמשיך להשתמש ב- PHP אף אחד לא אמר שלא.
ב- JSON אתה משתמש כאשר אתה רוצה להעביר מידע מסויים בין מערכות, בד"כ כאשר הן נמצאות על שרת/ דומיין שונה ואז לא ניתן לבצע זאת בצורה ישירה באמצעות PHP,
לדוג' כאשר אתה מספק שירות מסויים ויש תחנות קצה ששואבות ממך נתונים, כמו במקרה של ה- API שצויין כאן.

JSON זה בכלל לא שפה, זה פורמט שמגדיר מבנה מסויים להצגת מידע,
תקרא בויקיפדיה ותעבור על מאמרים בנושא אני מאמין שזה יעזור לך.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום