הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-11-05, 19:09   # 11
LBY
Junior Member

מיני פרופיל

LBY לא מחובר  

אוקיי תודה לכולם על העזרה
Phoniexboy תודה וחשבתי על case אבל אם אני עושה את זה בשביל המשתמשים אז אני לא יודע את השמות של כל הקבצים, וגם ככה זה סתם מסובך, יש לי רעיון אחר
activate תודה על התשובות שהסברת מה כל אחד מהדברים עושה, זה עוזר לי ואממ אם הבנתי את מה שאמרת על הקוד של לירן נכון, אז זה הרעיון, שרק אחד מהדפים יופיע בהתאם למשתנה, לגביי פונקציות זה ישים את כולם אבל אין לי פונקציות בדפים האלה, בכל מקרה אני אעזוב את השיטה הזאת

somebody יופי זה בדיוק מה שחיפשתי =} אני לא צריך שפונקציות יעברו, בשביל הפונקציות אני עושה include בתחילת הדף לדף פונקציות שהכנתי, אני אנסה את זה ואם יהיו לי בעיות אני אערוך את ההודעה או אכתוב עוד אחת למקרה שהדיון ישקע

תודה לכולם על העזרה =}

Last edited by LBY; 26-11-05 at 19:13..
  Reply With Quote
ישן 26-11-05, 19:10   # 12
Neoteric
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Neoteric לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי activate
כמו שאמרתי לך, ה SERVER קודם כל מוסיף את ה includeים ואח"כ בודק לפי ה IFים מה צריך להפעיל.

כל שלושת האינקלודים שלך יצטרפו לקומפילציה אבל רק בהתאם ל IF הסרבר יחליט מה לבצע ומה לא.

בקיצור, היעילות של האפליקציה שלך בזבל.

אז לפני שאתה קופץ, תבדוק את הדברים אצלך, כי אני יודע על מה אני מדבר.
אני יודע שהוא קודם עושה אינקלוד אבל מה זה קשור? הוא עושה את מה שהוא רוצה. זה הרבה יותר טוב מלהשתמש באיפריים. אל תלמד אותי על יעילות, במקרה הזה אין דרך אחרת. אבל כמו שמישהו כאן אמר הוא פשוט יכול להשתמש ב Server.Execute.

מתכנת ומעצב אתרים ואפליקציות Web.
שם: לירן
איסיקיו: 8282939
אימייל: lhason@gmail.com
מסנג'ר: lhason@gmail.com

מערכת ניהול תוכן עם אפשרויות מתקדמות ואבטחה ברמה גבוהה במחיר מבצע! לפרטים נוספים צרו קשר.

Reply With Quote
ישן 26-11-05, 19:17   # 13
activate
חבר חדש

מיני פרופיל

activate לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי PhoenixBoy
אני יודע שהוא קודם עושה אינקלוד אבל מה זה קשור? הוא עושה את מה שהוא רוצה. זה הרבה יותר טוב מלהשתמש באיפריים. אל תלמד אותי על יעילות, במקרה הזה אין דרך אחרת. אבל כמו שמישהו כאן אמר הוא פשוט יכול להשתמש ב Server.Execute.
תגיד לי, אם יש לו 200 שורות קוד בכל אינקלוד (שצריך לקמפל ולהריץ), תכפיל ב 3 אינקלודים, קיבלת 600 שורות קוד שצריך לקמפל וזה עוד לפני שהרצת את העמוד שבתוכו יש את ה IFים.

היית מקבל 0 עגול בנושאי יעילות.

ואנא ממך, אל תתווכח איתי בנושאי יעילות כי בניתי לא אחת ולא שתיים אפליקציות ולא עבור חברות קטנות אלא עבור חברות גדולות במשק (כמו למשל אלעל) והאפליקצייה שם מחזיקה אלפי משתמשים בו זמנית.
ישן 26-11-05, 19:23   # 14
Neoteric
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Neoteric לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי activate
תגיד לי, אם יש לו 200 שורות קוד בכל אינקלוד (שצריך לקמפל ולהריץ), תכפיל ב 3 אינקלודים, קיבלת 600 שורות קוד שצריך לקמפל וזה עוד לפני שהרצת את העמוד שבתוכו יש את ה IFים.

היית מקבל 0 עגול בנושאי יעילות.

ואנא ממך, אל תתווכח איתי בנושאי יעילות כי בניתי לא אחת ולא שתיים אפליקציות ולא עבור חברות קטנות אלא עבור חברות גדולות במשק (כמו למשל אלעל) והאפליקצייה שם מחזיקה אלפי משתמשים בו זמנית.
יופי, כל הכבוד לך. זה מה שרצית? מילה טובה?
אם אתה אומר שזה לא יעיל תן דרך אחרת לבצע את זה. אני יודע שזה לא יעיל אבל הדרך היחידה שאני חושב עליה היא Server.Execute שלא יצא לי לבדוק אם זה עובד כמו שצריך.
תאמין לי גם אני בניתי אפליקציות לא קטנות שהחזיקו הרבה משתמשים יחד.

עריכה: הרגע בדקתי ו-Server.Execute עושה את העבודה כמו שצריך.

מתכנת ומעצב אתרים ואפליקציות Web.
שם: לירן
איסיקיו: 8282939
אימייל: lhason@gmail.com
מסנג'ר: lhason@gmail.com

מערכת ניהול תוכן עם אפשרויות מתקדמות ואבטחה ברמה גבוהה במחיר מבצע! לפרטים נוספים צרו קשר.

Last edited by Neoteric; 26-11-05 at 19:27..
  Reply With Quote
ישן 26-11-05, 19:28   # 15
activate
חבר חדש

מיני פרופיל

activate לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי PhoenixBoy
יופי, כל הכבוד לך. זה מה שרצית? מילה טובה?
אם אתה אומר שזה לא יעיל תן דרך אחרת לבצע את זה. אני יודע שזה לא יעיל אבל הדרך היחידה שאני חושב עליה היא Server.Execute שלא יצא לי לבדוק אם זה עובד כמו שצריך.
תאמין לי גם אני בניתי אפליקציות לא קטנות שהחזיקו הרבה משתמשים יחד.
אני לא צריך מילת עידוד ממך או מאף אחד אחר. אני כבר הוכחתי למה אני מסוגל.

סה"כ רציתי להראות לך, שלפני שאתה אומר למישהו לסתום את הפה (ושולח אותו לבדוק את המקורות שלו), תעשה בדק בית אצלך שהכל תקין וטבילין. כי שוב, במקרה שלך, האפליקצייה הזאתי לא יעילה (עובדת, אבל לא יעילה).

עבודה עם server.execute (שזה בעצם צד שרת) תהיה הכי נכונה והכי יעילה במקרה הזה (בתנאי שאין לו פונקציות בדף המאונקלד שצריך להשתמש בהם - כי אז זה פשוט לא יעבוד).
ישן 26-11-05, 21:03   # 16
LBY
Junior Member

מיני פרופיל

LBY לא מחובר  

אוקיי צריך עוד עזרה =}
יש לי בעיה, כשאני משתמש בפקודה שנתתם לי server.execute על סתם דף זה פועל, אבל אחר כך כשאני מוסיף לקישור משתנים זה כותב לי שגיאה:
קוד:
Error Type:
Server object, ASP 0231 (0x80004005)
Invalid URL form or fully-qualified absolute URL was used. Use relative URLs.
נגיד אם אני כותב:
קוד:
<%Server.Execute("Try.asp")%>
זה פועל
אבל אם אני כותב:
קוד:
<%Server.Execute("Try.asp?User=LBY")%>
זה כותב את השגיאה שקודם כתבתי,
מה עושים?

עריכה: טוב קראתי איפשהו וראיתי שאין מה לעשות אי אפשר להעביר משתנים ככה, אבל הדף שקוראים לו יכול להשתמש במשתנים שנמצאים בURL של אותו עמוד, אז אולי אני יכול לתאם את זה עם response.redirect

תודה בכל מקרה =}

Last edited by LBY; 26-11-05 at 21:13..
  Reply With Quote
ישן 26-11-05, 22:33   # 17
LBY
Junior Member

מיני פרופיל

LBY לא מחובר  

טוב מצטער על ההודעה הכפולה אבל בגלל שבקודמת ערכתי את ההודעה וכתבתי שהסתדרתי אז אני מניח שלא ישימו לב לזה

רציתי לשאול אם יש פקודה אחרת שתעשה את זה? כי זה שאני לא יכול להעביר עם הURL משתנים זה ממש מסבך את זה.
אני אתן דוגמה, מערכת סקרים, נגיד וקוראים לדף bla.asp, עכשיו בסקר יש שתי אפשרויות, לראות את התוצאות או להצביע, אז כדי שהמחשב ידע אם להפעיל את התוצאות או את ההצבעה, שמתי משתנה בכותרת.
עכשיו נגיד שקוראים לו Status, אז כשאני רוצה לראות את ההצבעה אני אכתוב:
bla.asp?Status=vote
וכשאני רוצה לראות את התוצאות
bla.asp?Status=view

אם אני אשתמש בserver.execute כדי להכניס את הדף של הסקר (bla.asp) לדף אינדקס שמחבר בין כל הדפים (index.asp), אז אם אני רוצה להשתמש בזה אני חייב לשים את המשתנה Status כחלק מהURL של הדף אינדקס, כי אי אפשר לשים את זה בURL של bla.asp אחרת זה יכתוב שגיאה, ככה שהדף אינדקס יראה ככה:
index.asp?Status=View
וזה דיי מפריע לעשות כזה דבר, אם על כל מערכת שבדף אינדקס אני אצטרך לשים את המשתנים שהשתמשתי בהם אז זה יצור לינק ערוך ועוד במערכת כמו שלי זה ממש גרוע... יש פיתרון לשנות את זה או שאני צריך להשתמש באיי פריים שלפי מה שאמרתם לא כדאי?
  Reply With Quote
ישן 27-11-05, 20:04   # 18
Valid
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Valid לא מחובר  

אני עדיין לא מבין למה לא להשתמש בSSI... הכי יעיל, הכי פשוט.
אתה מנסה לחסוך בדפים או משהו? ב ASP תמיד עדיף לך לבנות דף לכל פעולה (או מס' פעולות דומות שמשתמשות באותן פונקציות).
לפי דעתי אתה מסתבך יותר מדי עם זה. פשוט תבנה עוד כמה עמודים, למה שאתה צריך, ובכל אחד תאנקלד מה שצריך.
  Reply With Quote
ישן 27-11-05, 23:13   # 19
LBY
Junior Member

מיני פרופיל

LBY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Valid
אני עדיין לא מבין למה לא להשתמש בSSI... הכי יעיל, הכי פשוט.
אתה מנסה לחסוך בדפים או משהו? ב ASP תמיד עדיף לך לבנות דף לכל פעולה (או מס' פעולות דומות שמשתמשות באותן פונקציות).
לפי דעתי אתה מסתבך יותר מדי עם זה. פשוט תבנה עוד כמה עמודים, למה שאתה צריך, ובכל אחד תאנקלד מה שצריך.
מה זה הSSI?
sever.execute או include?

ועם הinclude בכל מקרה זו בעיה אפילו אם זה בכמה דפים, וזה גם סתם מאריך את הדפים של המערכת לשים ממש כל דבר בדף, נגיד התנתקות שלוקח לי שתי שורות אני אצטרך לשים בדף שונה (או שבעניין הזה אני יכול עוד איכשהו להסתדר בלי משתנה בURL אבל בנוגע לשאר זה דיי בזבוז להפריד בין הכל)

אני אחכה לראות אם יש עוד הצעות לפני שאני עושה משהו כי אני לא ממש מת על הרעיון להשתמש באיי פריים, אם תיהיה הצעה של פקודה אחרת או איכשהו לתקן את זה אז אני אשתמש בזה, אם עוד כמה ימליצו כמוך לעשות עוד דפים אז אני אעשה את זה אפילו שאני לא מת על הרעיון כי זה חוסך הרבה יותר בלי זה, ואולי אני פשוט אשתמש באיי פריים

אני פשוט רוצה לעשות כמו שמקובל לעשות בכל האתרים

בכל מקרה תודה על העזרה =}
  Reply With Quote
ישן 29-11-05, 21:24   # 20
LBY
Junior Member

מיני פרופיל

LBY לא מחובר  

אנשים? (שוב מצטער על הדאבל פוסט אבל אני חייב עזרה בזה)
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום