הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 21-10-06, 12:40   # 11
nanadav
הוסטסניון

מיני פרופיל

nanadav לא מחובר  

אני לא מבין מה הבעיה כאן?
לקוח רוצה לקנות חבילה לתווך זמן והוא רוצה לבדוק את איכות השרת וכו'...
מה הבעיה לפתוח לו חבילה ל-48 שעות?
  Reply With Quote
ישן 21-10-06, 13:36   # 12
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי alex
האומנם בקרב אוכלי החינם? או בקרב "חברות" האירוח אתרים.

אפילו מפעילות סולולריות נותנת להשתמש במכשירים שלהם לחודש ימים בלי להתחייב , מה שקורה פה (ואני הייתי עד לכך) שאף "חברה" לא מנוהלת כמו שצריך, 90 אחוז מהחברות פה , נותנת פרסום סתמי באתרים שלהם, החבילות שהם פותחים הם רחוק מאוד מה שיש קיים במלאי, נוצר בלאגן במערכת, נותנים שמות מעפנים, לא משתמשים בשום תוכנה או כלי לניהול לקוחות (כגון: חשבשת או קומיט CRM או אפילו תוכנה בסיסית ופשוטה יותר), לקוח אצלם "מתויק" (אם בכלל) תחת השם שלו או הכינוי שלו בפורום ואין שום קשר לזהות האמיתית שלו. פאנל הניהול (הDA) נראה כאילו הוציאו אותו מאיזה פח אשפה , מבולגן מפה ועד להודעה חדשה.
יותר מחצי מהחברות פה לא מסוגלת זהות האם מדובר בלקוח שלהם או לא , המסנג'ר שלהם מבולגן ואני יכול לבוא לפה , להראות לבעל החברה את האתר שמאוכסן אצלו ולקבל תמיכה כאילו כלום, הוא בכלל לא ידע מה זה, כי אין ניהול תקין של חברה.

אני ממש לא מבין דימה , את הגישה העלובה הזו של בעל עסק, אתה פותח נותן למישהו לנסות את השירות שלך , עקב אחריו, למה אתה מאשים אותו ברשלנות שלך ובחסור המקצועיות שלך (כמובן אל תקח את זה באופן אישי זה מכוון לכל בעל עסק ש"נפגע" ככה). אם הבנק נותן לי 40 שקל יותר ממה שהביקשתי למשוך , על הבנק לפצות אותי לא עלי לפצות אותו, חוק ראשון בעסקים, כי אני זה שמשלם את העמלות לבנק וברגע שהוא טעה (גם אם לכוארה זכיתי מהטעות שלו) עדיין עליו חלה החובה לפצת אותי כנדרש.

החברות מנוהלת בצורה כל כך עלובה , שאין שום קשר למציאות, כאילו שהם חיים באיזו מין אילוסטרציה.
זה גם נכון, לא אמרתי שבעלי העסקים הן טלית שכולה תכלת, בגלל זה גם כתבתי משהו בסוף, ממליץ לך לקרוא עוד הפעם את ההודעה שלי.

נדב, מה הבעיה? הבעיה היא שאותו אחד מנצל אותך אתה פותח לו חבילת אחסון ואחרי זה שוכח לסגור אותה.
  Reply With Quote
ישן 21-10-06, 13:48   # 13
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

למה לפתוח בכלל חבילת נסיון?

לקוח רוצה לקנות?
שישלם, התחרט? מותר לו..אם אני לא טועה...עד 14 יום (לפי המועצה לצרכנות).

זה נשמע לי יותר מאחלה נסיון.

אגב,
הבנתי במקרה מדבריו של אלכס שחברות צריכות לפתוח ימי נסיון? ("אפילו מפעילות סולולריות נותנת להשתמש במכשירים שלהם לחודש ימים בלי להתחייב")
2 הערות חשובות:
1. הלכתי למחסני חשמל בשביל לקנות קומקום, נשמע לך הגיוני שאני אקח את הקומקום ל"חודש נסיון"?
2. החודש שהחברות הסללוריות הוא ללא התחייבות, זה לא אומר שאתה לא משלם על השימוש (אגב, אני עצמי מעולם לא שמעתי על "פלאפון נסיון לחודש").

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 21-10-06, 14:46   # 14
AvishySH
חבר וותיק

מיני פרופיל

AvishySH לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי alex
האומנם בקרב אוכלי החינם? או בקרב "חברות" האירוח אתרים.

אפילו מפעילות סולולריות נותנת להשתמש במכשירים שלהם לחודש ימים בלי להתחייב , מה שקורה פה (ואני הייתי עד לכך) שאף "חברה" לא מנוהלת כמו שצריך, 90 אחוז מהחברות פה , נותנת פרסום סתמי באתרים שלהם, החבילות שהם פותחים הם רחוק מאוד מה שיש קיים במלאי, נוצר בלאגן במערכת, נותנים שמות מעפנים, לא משתמשים בשום תוכנה או כלי לניהול לקוחות (כגון: חשבשת או קומיט CRM או אפילו תוכנה בסיסית ופשוטה יותר), לקוח אצלם "מתויק" (אם בכלל) תחת השם שלו או הכינוי שלו בפורום ואין שום קשר לזהות האמיתית שלו. פאנל הניהול (הDA) נראה כאילו הוציאו אותו מאיזה פח אשפה , מבולגן מפה ועד להודעה חדשה.
יותר מחצי מהחברות פה לא מסוגלת זהות האם מדובר בלקוח שלהם או לא , המסנג'ר שלהם מבולגן ואני יכול לבוא לפה , להראות לבעל החברה את האתר שמאוכסן אצלו ולקבל תמיכה כאילו כלום, הוא בכלל לא ידע מה זה, כי אין ניהול תקין של חברה.

אני ממש לא מבין דימה , את הגישה העלובה הזו של בעל עסק, אתה פותח נותן למישהו לנסות את השירות שלך , עקב אחריו, למה אתה מאשים אותו ברשלנות שלך ובחסור המקצועיות שלך (כמובן אל תקח את זה באופן אישי זה מכוון לכל בעל עסק ש"נפגע" ככה). אם הבנק נותן לי 40 שקל יותר ממה שהביקשתי למשוך , על הבנק לפצות אותי לא עלי לפצות אותו, חוק ראשון בעסקים, כי אני זה שמשלם את העמלות לבנק וברגע שהוא טעה (גם אם לכוארה זכיתי מהטעות שלו) עדיין עליו חלה החובה לפצת אותי כנדרש.

החברות מנוהלת בצורה כל כך עלובה , שאין שום קשר למציאות, כאילו שהם חיים באיזו מין אילוסטרציה.
אתה מאוד צודק... ובגלל זה כל דבר הכי קטן מנוהל אצלי ע"י פיננסית.
יש לי ריסיילר קטן של חסויות וריסיילר של לקוחות לא יווצר מצב שאני מסתכל ורואה משתמש בשם X ולא יודע מי הוא או איך ליצור עימו קשר מיידי.

לדעתי עם העסק לא מנוהל נכון אי אפשר להצליח.

ולכל בעלי החברות תשתדלו להשתמש בתוכנות לניהול לקוחות פריטים אני ממליץ על ג'וניור (לפי מה שאני יודע היא חינמית) תוכנה מעולה לניהול לקוחות פריטים קבלות וחשבוניות מס לפי החוק.

אבישי שמחוני.
  Reply With Quote
ישן 21-10-06, 15:02   # 15
dvir | point-serv
Permanently Banned

dvir | point-serv's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל dvir | point-serv שלח הודעה באמצעות MSN אל dvir | point-serv

dvir | point-serv לא מחובר  

לדעתי אתם עשיתם באשכול בלגאן אחד גדול בין שתי נושאים

1.חלוקת חסויות ונצלנות מצד מקבל המוצר

2.ניהול נכון של החברה /עסק או כל דבר אחר,

בקשר לחלוקת חסויות ונצלנות אני לא נותן למי שאני לא בטוח בו 100% שהוא הכן יהיה לפי הקרטקיונים שקבענו מראש או כל דבר אחר,

בקשר לניהול לקוחות שכל חברה/עסק יעשה מה שבראש שלו רוצים לנהל לקוחות בצורה טובה שיעשו מערכת ניהול לקוחות או כל דבר אחר בדרך כלל כל מי ששומר על סדר הלקוחות והתיפקוד אלו אנשים שיש להם סדר ואירגון בראש ובראשונה,
  Reply With Quote
ישן 21-10-06, 18:04   # 16
nanadav
הוסטסניון

מיני פרופיל

nanadav לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima
נדב, מה הבעיה? הבעיה היא שאותו אחד מנצל אותך אתה פותח לו חבילת אחסון ואחרי זה שוכח לסגור אותה.
למה הוא מנצל אותי? כי הוא מבקש יומיים נסיון? אני לא שוכח לסגור שרתי נסיון, אני שם תזכורות וכו'...
ואני בטוח שזה לא קורה להרבה חברות.

Last edited by nanadav; 21-10-06 at 18:37..
  Reply With Quote
ישן 21-10-06, 18:43   # 17
ani
חבר וותיק

מיני פרופיל

ani לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima
זה גם נכון, לא אמרתי שבעלי העסקים הן טלית שכולה תכלת, בגלל זה גם כתבתי משהו בסוף, ממליץ לך לקרוא עוד הפעם את ההודעה שלי.

תגיד אתה רואה בכל מה אתה רושם?
בואנה איזה עצבים הדבר הזה.
מה לעזזל אני מנצל אותך בזה שאתה חסר אחריות.
נראה לך שאני כבן אדם שמרוויח כביכול אם הולכים לפי הדעה שלך והאחסון שלך אני יבוא ויגיד לך שנגמר? למה לי מה אני פרייר (אני באמתש אני לא ככה אני אומר, אבל הרבה ישראלים היו עושים את זה ככה).
תראה אחי אם אתה חסר אחריות זה לא אומר שאף אחד מנצל אותך תתחיל לנהל את הדברים שלך כמו שצריך.
  Reply With Quote
ישן 21-10-06, 19:16   # 18
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ani
נראה לך שאני כבן אדם שמרוויח כביכול אם הולכים לפי הדעה שלך והאחסון שלך אני יבוא ויגיד לך שנגמר? למה לי מה אני פרייר (אני באמתש אני לא ככה אני אומר, אבל הרבה ישראלים היו עושים את זה ככה).
תראה אחי אם אתה חסר אחריות זה לא אומר שאף אחד מנצל אותך תתחיל לנהל את הדברים שלך כמו שצריך.

דבר ראשון, אני לא דיברתי על עצמי, כל עוד אתה לא יודע איך מנוהל העסק אצלי אני מציע לך להרגיע את העצבים שלך.
דבר שני, כפי שאתה רואה הרוב פה מסכימים איתי שהתופעה קיימת, סימן שמישהו פה ישן וצריך להעיר אותו.
אני לא אומר לא לתת חשבונות ניסיון, אבל אם נותנים אז להיות זהירים.
  Reply With Quote
ישן 21-10-06, 19:38   # 19
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

ציטוט:
לא יודע מה איתך, אבל זה מראה לי לא לעשות איתך עסקים יותר בחיים...
מחשבה כזאת - של אדם לא הגון, בכלל לא.

מצטער אבל היו לי פעמים ששמתי בטעות למישהו ללא הגבלה בתעבורה ואמרו לי ששמתי ושאשים מה שצריך...בן אדם הגון בהחלט!.

המשך יום נעים.

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
ישן 21-10-06, 21:21   # 20
DorWD
תודה על תרומתך.

DorWD's Avatar

מיני פרופיל

DorWD לא מחובר  

מה אתם הייתם עושים אם הייתם צריכים לקנות שרת?
לבדוק את האיכות, את המהירות, את התמיכה לא? צריך לתת לבן אדם טעימה מן השרת, ואם לא מוצא חן בעיניו הוא לא קונה
זה שאתם שוכחים לסגור איחסון או משהו זה כבר בעייה שלכם!.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום