הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-06-07, 17:14   # 11
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

תבין בחורצ'יק, בהוסטס אין קומבינות ולא יהיה...
כל אחד מקבל את העונש הראוי לו במידה והוא ראוי לו.
כל אחד מקבל ניהול אך ורק אחרי הצבעה דמוקרטית ולאחר דיון מעמיק ביכולתיו, כנ"ל לגבי היכל תהילה וכנ"ל לגבי העסקים הרשומים (בדיקה יסודתית על החשבוניות ושאר ההוכחות).

אז שוב אני אגיד את זה בפעם האחרונה:
בהוסטס אין קומבינות ולא יהיו.

משתמשים שחוזרים הם משתמשים: מוגבלים, עם באן טמפורלי, משתמשים תחת חוזה נסיון מיוחד שמגביל אותם במספר דברים.

ציטוט:
דניאל,
אני לא רואה אף אחד מהמנהלים הנוכחיים כאן חוץ ממך, מבצע אכיפה רצינית ולכן אני חושב שאם יש לך באמת רצון וזמן לשנות את פני הפורום אתה צריך לפעול בדרך שבה כתבת. שיהיה 50 גולשים בפורום אבל שתדע שכל ה50 האלו מוכנים לתרום ולעזור אחד לשני והכי חשוב בצורה מקצועית ועניינית.

בהצלחה.
כולם פועלים וכולם אוכפים במקום בו הם מורשים...
אם תראה מנהל שהתעלם מבעיה בתחום אכיפתו במכוון או לא אתה מוזמן לפנות למפקחים \ אדמינים \ אחראי קטגוריה מתאימים והם כבר יידאגו להעיר \ להעניש את אותו מנהל שלא יחזור על הטעות.

בכל מינוי של מנהל נאמר למנהל שאין כזה דבר קומבינות בהוסטס, זה עסק רגיש וטעות הכי קטנה - המנהל מודח...
זה מובהר מלכתחילה ועוד לפני מינויו... שוב... נשמח אם תדווחו על כל דבר הנראה לעין, ואתם יכולים להיות בטוחים שהדבר ייבדק בקפידה.
  Reply With Quote
ישן 07-06-07, 17:21   # 12
MoshikB
הוסטסניון

MoshikB's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל MoshikB Send a message via Skype™ to MoshikB

MoshikB לא מחובר  

אתה צודק, ואפילו צודק מאוד.
אך, אם אתם רוצים שמשתמשים "יהנו" כאן בפורום, אתם צריכים "להרגע" קצת. (בעניין אזהרות והענשות).
כי אם לדוגמא משתמש, בטעות, אבל באמת בטעות, פרסם נושא שאמור להיות בפורום מעל זה, המשתמש קיבל אזהרה.
למה שלא לסגור את העניין אל העברת הנושא למקום המתאים ושליחת ה.פ. למשתמש שילמד להבא..? זה סתם דוגמא מתקרית שהייתה לי..

עריכה:
ד"א אני לא מבין אתכם: מצד אחד אתם אומרים שאתם פה עושים פעולות בצורה דמוקרטיות וכו'.. (מה שALM) אמר, ומצד שני, לפעמים אני מקבל תגובות של: "פה זה לא דמוקרטיה.." וכו'...
אולי כדאי שתהיו החלטיים?
ישן 07-06-07, 17:23   # 13
נמרוד
הוסטסניון

נמרוד's Avatar

מיני פרופיל

נמרוד לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alm צפה בהודעה
תבין בחורצ'יק, בהוסטס אין קומבינות ולא יהיה...
כל אחד מקבל את העונש הראוי לו במידה והוא ראוי לו.
כל אחד מקבל ניהול אך ורק אחרי הצבעה דמוקרטית ולאחר דיון מעמיק ביכולתיו, כנ"ל לגבי היכל תהילה וכנ"ל לגבי העסקים הרשומים (בדיקה יסודתית על החשבוניות ושאר ההוכחות).

אז שוב אני אגיד את זה בפעם האחרונה:
בהוסטס אין קומבינות ולא יהיו.

משתמשים שחוזרים הם משתמשים: מוגבלים, עם באן טמפורלי, משתמשים תחת חוזה נסיון מיוחד שמגביל אותם במספר דברים.

כולם פועלים וכולם אוכפים במקום בו הם מורשים...
אם תראה מנהל שהתעלם מבעיה בתחום אכיפתו במכוון או לא אתה מוזמן לפנות למפקחים \ אדמינים \ אחראי קטגוריה מתאימים והם כבר יידאגו להעיר \ להעניש את אותו מנהל שלא יחזור על הטעות.

בכל מינוי של מנהל נאמר למנהל שאין כזה דבר קומבינות בהוסטס, זה עסק רגיש וטעות הכי קטנה - המנהל מודח...
זה מובהר מלכתחילה ועוד לפני מינויו... שוב... נשמח אם תדווחו על כל דבר הנראה לעין, ואתם יכולים להיות בטוחים שהדבר ייבדק בקפידה.
מחזק. אני התלוננתי על מנהל ואני בטוח שטיפלו בזה (הוא הפסיק לעשות את מה שדיווחתי עליו)
  Reply With Quote
ישן 07-06-07, 17:27   # 14
4ior
חבר וותיק

4ior's Avatar

מיני פרופיל

4ior לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Shimon | Sprint-Serv.net צפה בהודעה
אני חושב שמה שיוצר את האווירה זה לא הריבים אלה כל העקיצות הקטנות האלה שיש בכל דיון ודיון.
כל אחד מחפש איפה הוא יכול לעשות רושם על חשבון החבר שלו או מה הוא צריך להגיד בשביל לצאת "חכם".
אני גם מסכים איתך, אני חושב שהרבה אנשים עוקצים בקטנה בכל דיון. וזאת הבעיה האמיתית.
הבעיה היא באנשים, ולכן אני חושב שצריך להשעות אותם באמת.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Elior צפה בהודעה
סגרו כל פורום שלא קשור לנושא של הוסטינג, כולל את זה. תחסכו לעצמכם הרבה מאוד בעיות...
איתך אני לא מסכים, זה לא קשור בכלל, כמו שאמרתי. אני אפילו אומר שאסור!..לסגור אותם, כי זאת בכל זאת קהילה.
  Reply With Quote
ישן 07-06-07, 17:28   # 15
Alm
מנהל ראשי בדימוס

מיני פרופיל

Alm לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Israel-Serv.Co.IL צפה בהודעה
אך, אם אתם רוצים שמשתמשים "יהנו" כאן בפורום, אתם צריכים "להרגע" קצת. (בעניין אזהרות והענשות).
כי אם לדוגמא משתמש, בטעות, אבל באמת בטעות, פרסם נושא שאמור להיות בפורום מעל זה, המשתמש קיבל אזהרה.
למה שלא לסגור את העניין אל העברת הנושא למקום המתאים ושליחת ה.פ. למשתמש שילמד להבא..? זה סתם דוגמא מתקרית שהייתה לי..

עריכה:
ד"א אני לא מבין אתכם: מצד אחד אתם אומרים שאתם פה עושים פעולות בצורה דמוקרטיות וכו'.. (מה שALM) אמר, ומצד שני, לפעמים אני מקבל תגובות של: "פה זה לא דמוקרטיה.." וכו'...
אולי כדאי שתהיו החלטיים?
אף אחד לא אמר שזה לא דמוקרטיה...
נאמר שהוסטס הוא פורום פרטי והוא פריבילגיה, אם לא תפעל על פי חוקיו אנו נעניש...
ובנוגע לאזהרות המדוברות, אתה תמיד מוזמן להגיש ערעור, אם נראה לנכון נוריד לך את האזהרה.. אבל אם היא מגיעה לך אז אתה תקבל אותה...
עניין שיקול הדעת הוא עניין שאנו מקפידים להעביר טוב טוב למנהלים אצלנו, ואם תשימו לב לאחרונה רבים קיבלו התראות במקום אזהרות... אתם צריכים ללמוד מאותם התראות \ אזהרות ולא להמשיך "לטעות", תמשיכו "לטעות" תקבלו אזהרות , באנים והגבלות.
  Reply With Quote
ישן 07-06-07, 17:28   # 16
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
מסכים איתך,
פרופורציות זה דבר חשוב,

וכאן אנחנו באמת מבצעים הפרדה מוחלטת,
לטעות? כולם יכולים ואם המימוש של כל הנושא של האשכול הזה יפעל כהלכה..אני מבטיח לך שאני אהיה בעד שגם רק באזהרה ה-10 המשתמש יושפע בצורה כלשהיא (כגון השעיה זמנית),
עד היום אזהרות זה היה "כלי" של המנהלים לנהל כאן מערכת ענישה, להשליט כאן סדר.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 07-06-07, 17:30   # 17
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:

עריכה:
אולי כדאי שתהיו החלטיים?
Israel-Serv,
אנחנו כרגע לא מדברים על האכיפה והענישה בצורותיהם השונה,
כרגע ההודעה באה לומר שיש גבול אדום שכנראה משתמשים מרשים לעצמם לעבור אותו.

אי לכך,
זוהי תזכורת שזהו גבול אדום והענישה עליו היא חד משמעית: יציאה מהוסטס לאלתר.

בנוגע לעריכתך,
הדמוקרטי פה הוא ההחלטות שננקטים בניהול Hosts (כלומר קבלת צוות חדש, החלפת חוק, שינוי חוק וכיוצא בזה כל העיניינים המנהליים).
  Reply With Quote
ישן 07-06-07, 17:42   # 18
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

urieluri93 - הודעתך נמחקה,
כפי שרשמתי בראש האשכול, הודעות לא רלוונטיות לנושא הדיון ימחקו,

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 07-06-07, 17:52   # 19
Nisan
חבר וותיק

מיני פרופיל

Nisan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Shimon | Sprint-Serv.net צפה בהודעה
אני חושב שמה שיוצר את האווירה זה לא הריבים אלה כל העקיצות הקטנות האלה שיש בכל דיון ודיון.
כל אחד מחפש איפה הוא יכול לעשות רושם על חשבון החבר שלו או מה הוא צריך להגיד בשביל לצאת "חכם".
מילה במילה .
  Reply With Quote
ישן 07-06-07, 19:06   # 20
Elior
נשמה של הפורום

מיני פרופיל

Elior לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SagroN צפה בהודעה
זה לא בעיה להרים ידיים ולפרוש אתה יודע,זה דבר הכי קל להרים ידיים ואז הבעיות מסתדרות .
צריך להתמודד.
להתמודד בכיף, אני אישית רואה את המנהלים מתמודדים כאן עם הבעיה הזאת כבר שנתיים בערך. יש מקרים שלנקוט בצעדים קיצוניים זה נדרש, לדעתי, פה זה המקום. אף אחד לא חייב להסכים איתי מן הסתם, פשוט, יש לי מעין נסיון אישי בנושא, עם קהילה גדולה לא פחות ואולי יותר מזאת, שבסופו של דבר, רק שננקטו צעדים קיצוניים, דברים החלו להשתנות.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 4ior צפה בהודעה
איתך אני לא מסכים, זה לא קשור בכלל, כמו שאמרתי. אני אפילו אומר שאסור!..לסגור אותם, כי זאת בכל זאת קהילה.
אני לא נביא, ולא יודע אם הדברים ישתנו לטובה או לרעה אם יסגרו או לא, אבל שוב, כמו שהגבתי ל SagroN, ואני מנסה להישמע כמה שפחות מתנשא, כי אני לא בא מגישה כזו - בתור אחד עם קצת נסיון בעניין (ושוב, לא מזלזל באף מנהל פה, אני יודע שאתם לא טירונים בתחום) צעד קיצוני לפעמים יכול להועיל.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום