הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-09-12, 21:10   # 11
iSraelServ
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

iSraelServ לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דניאל צפה בהודעה
אותי תמיד לימדו שאם משהו נראה טוב מיד בכדי להיות אמיתי.. כנראה ש..
הבעיה היא שאין לי מספיק ניסיון כדי לדעת האם המחירים שהם מציעים הם לא הגיוניים

ציטוט:
נכתב במקור על ידי drp צפה בהודעה
אני לא מכיר את אז אני לא יכול לתת ביקורות.
לגבי שרתים ישראל אותו אני מכיר הניסיון שהיה לי היה שלילי אבל אני לא רוצה לפרט את זה כאן .
הבנתי, אני אקרא ביקורות לפני שאני אקח.. בכ"מ מצטער הבנתי שזה בעייתי להשוות עסק למתחרים.

אני מניח שאת המידע שרציתי בגדול קיבלתי, תודה רבה לכל מי שעזר, שנה טובה לכולם!
  Reply With Quote
ישן 20-09-12, 01:57   # 12
netpower
חסום

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to netpower

netpower לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי iSraelServ צפה בהודעה
הupload בארץ זה ללא ספק מחיר מוגזם, בשוויץ ביקרתי אצל קרובי משפחה היה להם אינטרנט 15 מגה סימטרי וזה רגיל לגמרי שם..

כשאתה כותב "שרתים ישראל - תנסה ותראה " קשה לי להבין אם אתה מתכוון שהם טובים או שהם על הפנים .. תוכל לפרט?

ראיתי גם כאן בפורום הודעה מלפני חודש:
http://www.hosts.co.il/forums/showth...F9%F8%FA%E9%ED

300 שקל למה שאני מעוניין, האם יש הבדל בין מה שאתה מציע למה ששרתים ישראל או למשל מציעים?

תודה על העזרה .

שלום לך זה אכן אמיתי וגם כולל הגנות , זה שאנחנו זולים לא אומר שום דבר אתה מקבל 10X10 סימטרי יש לי קו של חזק מאוד וגדול לקוחות אצלי לא משלמים על אינטרנט באירוח רק על החשמל והאירוח של השרת ואני לא מתבייש להגיד שיש לי עדין רווח אתה גם מקבל DefencePro להגנה על השרת שלך מיפני התקפות זה שירות שאני משלם עלו מידי חודש מעל 1000 ש"ח..
ואני נותן אותו ללא עלות ללקוחות כמו שקראתה תכניס יותר המחיר יורד. ואין הבדל לגבי חברות גדולות מימני שאתה מארח שרת ויש לך ישר בעיות ועלויות שלא קשורות ועם תבקש הגנות וכו יטחנו אותך כמו שאתה לא מבין על 10 מגה משלמים היום משהו כמו 70 ש"ח .. ושאף אחד לא יבלבל זה המחירים שאני מקבל.. 7 ש"ח למגה לצור העניין אצלי תקבל 10 במידה ותרצה 25 פרטי תצטרך להוסיף עוד 105 ש"ח על 15 מגות מחיר מחירון מי שרוצה להרוויח עליך בקטנות יקח 10 וגם 12 אתה יוכל להכניס אלינו שרת לחודש אחד ולכתוב לכולם ביקורת. ראיתי מדניאל " רשם אותי תמיד לימדו שאם משהו נראה טוב מיד בכדי להיות אמיתי.. כנראה ש.. "לראות את האמת, לאהוב את היופי, לרצות בטוב ולעשות את הטוב ביותר." זה משפט שאותי לימדו ואני דוגל במשפט.

Last edited by netpower; 20-09-12 at 02:13..
  Reply With Quote
ישן 20-09-12, 09:25   # 13
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי drp צפה בהודעה
זה באמת קטע מאוד מוזר שבבתים נותנים לך מהיריות של 100 מגה ובחוות שרתים נותנים 10/10 ובחווה זה יותר יקר אין מה לעשות ככה זה בארץ.
ואבל זה לא רלוונטי אחסון אתרים רגילים (לא גדולים) לא צריך יותרמ 10/10 ברוב המיקרים.

שרתים ישראל - תנסה ותראה
זה ממש לא קטע מוזר.
דבר ראשון היה רק נסיון של זה בצפון ובדיקה של התשתית.
דבר שני חוות השרתים מספקת לך שירות שונה ממה שמספקת לך ספקית ביתית:

1. קירבה ל Backbone - אתה לא עובר אלפי נתבים שיכולים לגרום לתקלות בינך לבין הרשת
2. שרידות, בחוות השרתים הכל כפול , הסיכוי לתקלה בעקבות תקלה בקו מסויים נמוכה מאוד
3. האינטרנט בחווה כולל תשתית וספקית והינו סימטרי
4. לשרתים בחווה ישנו תעדוף על גבי משתמשי קצה - במיוחד בגישה לחו"ל.
5. סביבה סטרילית ומאובטחת שבה אתה יכול לשים בשקט ציוד בשווי של עשרות אלפי שקלים.

רוחב הפס כולל בתוכו עלויות של החווה למספר גורמים ולכן הוא איכותי יותר ויקר יותר.
גם אם היה חיבור של 100\100 ביתי לא הייתי רץ ופותח חדר שרתים ( למרות שכבר נבחן הנושא ויצא לא כלכלי )
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]
  Reply With Quote
ישן 20-09-12, 11:29   # 14
Kernel
אושיית הוסטינג

מיני פרופיל

Kernel לא מחובר  

בהרבה מדינות בחו"ל התושבים מקימים מיני חוות שרתים (המון סרטונים ביוטוב) לשירותים שלהם,
עם קווים סימטרים רחבים זה אפשרי.

שוב אני חוזר ואומר,
המחיר ל-1MBIT בחווה הוא בין 4-8 שקל בתוך ישראל (תלוי בכמות),
אבל בגלל שהביקוש לתוספת תעבורה הוא לא גדול מדי, רוב חברות האירוח גובות 200-400% רווח על השירות.

שימו לב שיש הבדל משמעותי בין עבודה מול החווה לבין עבודה מול חברת אירוח,
בחווה אי אפשר להתקשר כל שני וחמישי ולבקש להוריד/להעלות רוחב פס, אם מתבצעת העלאה היא בד"כ בחוזה ל-X חודשים,
כמו כן רוב חברות האירוח שומרות רזרבה מסוימת מרוחב הפס וגם לזה יש עלות.

מה הפתרון? למצוא חברת אירוח שצריכה לקוחות עם רוחבי פס כבדים כדי להוזיל את עלויות התפעול של החברה עצמה.
ישן 20-09-12, 11:44   # 15
Rhost
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Rhost

Rhost לא מחובר  

היי, אני מכיר מישהו שניסה לעשות עסק מהבית, רכש רוחב פס גדול במיוחד (הבית שלו היה קרוב לבזק) וכמה כמות של שרתים + גנרטור ועוד כמה דברים
חודש ראשון הגיע לו חשבון חשמל 7 אלף שקל וחודש אחרי זה הגיעו עליו לבית חברת חשמל + מס הכנסה והתחילו איתו בחקירות איזה עסק הוא עושה שצריכת חשמל שלו גבוה כל כך
בקיצור הוא ניסגר אחרי חודשיים וביזבוז של 100 אלף אחרי שהוא הצליח למכור את הסחורה שהוא קנה.
ישן 20-09-12, 13:39   # 16
netpower
חסום

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to netpower

netpower לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Rhost צפה בהודעה
היי, אני מכיר מישהו שניסה לעשות עסק מהבית, רכש רוחב פס גדול במיוחד (הבית שלו היה קרוב לבזק) וכמה כמות של שרתים + גנרטור ועוד כמה דברים
חודש ראשון הגיע לו חשבון חשמל 7 אלף שקל וחודש אחרי זה הגיעו עליו לבית חברת חשמל + מס הכנסה והתחילו איתו בחקירות איזה עסק הוא עושה שצריכת חשמל שלו גבוה כל כך
בקיצור הוא ניסגר אחרי חודשיים וביזבוז של 100 אלף אחרי שהוא הצליח למכור את הסחורה שהוא קנה.
קו תמסורת של 50/50 עולה משהו כמו 7000 אלף בחודש ללא ספק כולל ספק יוכל להגיע גם ל 8000-9000..
בבית יוכל להיות מצבים של הפסקות חשמל
עוד בעיה של אייפים הכל פי 10-15 בחווה יש לך מיזוג שרידות ואפשר בשקט לאחסן את השרתים שלך שאתה יודע שהכל מבוקר ומאובטח אני גם חשבתי לעשות בבית זה דורש הוצאה של יותר מ 15 אלף בחודש.. עם חשמל והכל צריך לקבל אישור גם ממנהל הבית במידה והדירה שלך והדירה לא בשכירות אתה לא צריך שום אישור במידה ואתה משכיר את הבית כדי להקים קו סימטרי "תמסורת" צריך לקבל אישור ראיתי סירטונים ביוטיוב שיש לאנשים ממש חוות וארונות קטנים בבית אפשר לראות את זה בסרטון הבא http://www.youtube.com/watch?v=LcOTc...eature=related
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום