הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-10-12, 15:22   # 1
itayQT
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

itayQT's Avatar

מיני פרופיל

itayQT לא מחובר  

מכירת אתר - iTVs.Co.iL

אהלן,
אני אעשה את זה מהר, קצר ולעניין.
אני מעוניין למכור את האתר: http://itvs.co.il אתר שמספק עדכוני סדרות, עדכוני סרטים, חדשות רכילות ועוד'. (ניתן "לשחק" עם סוג האתר, האתר ייקלט מהר מאוד בגוגל, הוא מוכר בגוגל ויש כניסות נחמדות מאוד לאתר חוקי).
קודם כל, סיבת המכירה - חוסר זמן מצידי לטפל באתר, לדאוג לאתר, ולעדכן תכנים. פשוט אין לי זמן, לכן אני מוכר אותו.

רווחים מהאתר:
רק ב-3 שבועות האחרונים התחלתי לשים גוגל אנדנס ועשיתי כ-22 דולר. אני לא שם את הפרסומות בכל חור, שמתי ב-2 מקומות לא בולטים בכלל, כי המטרה שלי לא הייתה לעשות רווח מן האתר באמצעות פרסומות.
כיצד עשיתי רווח?
מכירת שטחי פרסום. מגיעים אלי המון בקשות וכד' לגבי שטחי פרסום, אפשר לעלות מחירים/להוריד מחירים לפי איך שנוח לכם. זו הדרך שעשיתי כסף, ועשיתי לא מעט. (אפשר להגיד שאת כל ההוצאות על האחסון והדומיין והתבנית כיסיתי, כבר התחילו להיות הכנסות).

קידום האתר:
האתר מקודם מאוד בגוגל, אומנם אין לו מילת מפתח ממשית אך קידמתי אותו במילים: עדכוני סדרות, והמילה "סדרות". כל הכניסות 94% מהכניסות מגיעות מגוגל דרך חיפושים של שמות של סדרות, ושמות של סרטים. מה שאומר שלמי שיש "אומץ" יכול לעשות את האתר אתר הורדות של סדרות והאתר ייקלט במהירות בגוגל, האתר מוכר.

כניסות האתר:
כפי שכבר אמרתי, יש כניסות. כניסות ממש נחמדות לאתר שנחשב חוקי ולא נפוץ בתחום. הכניסות עומדות על 700+ כניסות מדי יום, ימי ראשון ושישי (תחילת שבוע וסוף שבוע) הכניסות מגיעות אף ל 1000+. http://extremetracking.com/open?login=sdarotd אני אישית לא אחד שמפרסם את האתר. הכניסות מגיעות מגוגל, ולא מכניסות שאני מפרסם בכל חור, אם זה בסקייפ או בפורמים וכד'. כמות האנשים מדי יום באתר בדרך כלל 10~20 מדי פעם גם 25~35 והאתר ממשיך לפעול ולא נופל, פרטים בהמשך.

אחסון האתר:
האתר מאוחסן אצל חברת Raid.Co.il, חברה נ-פ-ל-א-ה! תמיכה נהדרת!! UP TIME בחודש האחרון 100%! לפני חודש הייתה נפילה אחת של בדיוק 3 דקות והאתר חזר. נרכש לאתר אחסון לשלושה חודשים מראש מ raid בעוד חודש נגמר הזמן של האחסון, האתר מגיע עם האחסון. האתר לא שוקל הרבה ב-כ-ל-ל! גם לא צורך תעבורה בכמויות.

לסיכום,
למי שמעוניין לרכוש את האתר, אפשר לפנות עם האתר לכל מני מקומות, אפשר להגיע איתו למקום של הורדת סדרות וסרטים (האתר יתפוס יפה בגוגל) ואפשר להמשיך באותה מתכונת של סיקורים, עדכוני סדרות וכד'. התוכן באתר ייחודי, מתורגם מדי פעם ע"י ולפעמים ע"י אנשים אחרים. לאנשים שיש זמן ורצון טוב להשקיע באתר יכולים להפיק ממנו רווחים גדולים מאוד עם הרבה רצון והשקעה, לבסוף זה יהיה שווה את זה, אני בטוח.
למי שירכוש, ניתן לרכוש דרך Paypal - בלבד!
האתר מגיע עם האחסון, הדומיין נשלח אליכם, הדומיין נמצא ב livedns מגיע עם תבנית ייחודית מתורגמת לעברית, עם פאנל ניהול של התבנית נוח מאוד ומסודר מאוד, האתר מבוסס כמובן על מערכת ניהול תוכן הכי נפוצה בעולם כרגע, וורדפרס. הוותק של האתר כ-4 וחצי חודשים ברשת עם 2 PageRank.
למי שיש עוד שאלות מוזמן לשאול כאן ואני אענה לו בפרטי/באשכול.
כרגע אין הצעות מחיר לאתר.

מחיר התחלתי: 700
מחיר מיידי: עוד אין.
ניתן להציע כאן ובפרטי.
אני חוזר, דרך התשלום היא Paypal - בלבד.

Last edited by itayQT; 17-10-12 at 15:27..
  Reply With Quote
ישן 20-10-12, 15:49   # 2
itayQT
חבר בקהילה

itayQT's Avatar

מיני פרופיל

itayQT לא מחובר  

הקפצה - באישור דור.

Last edited by itayQT; 20-10-12 at 15:52..
  Reply With Quote
ישן 20-10-12, 16:15   # 3
Mishel
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Mishel לא מחובר  

המלצה אישית - אם אתה לא רוצה בעיות בנושאי כספים אל תתן אפשרות לתשלום בPayPal על סכום כזה, רק בנק.

בהצלחה ושבוע טוב.
  Reply With Quote
ישן 20-10-12, 16:32   # 4
BuildDream
עסק רשום [?]

BuildDream's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to BuildDream

BuildDream לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Wekey צפה בהודעה
המלצה אישית - אם אתה לא רוצה בעיות בנושאי כספים אל תתן אפשרות לתשלום בPayPal על סכום כזה, רק בנק.

בהצלחה ושבוע טוב.
אין שום בעיה לעבוד עם PayPal בסכומים כאלה, גם אם תשלומים של 2,000 ש"ח אני עדיין עובד עם PayPal בלי שום בעיה.
כמובן שצריך לדעת מול מי אתה עובד בסכומים האלה, כדי למנוע בעיות בעתיד.

בקשר לפותח האשכול - אשמח לדבר איתך על האתר במייל sales@ibuild.co.il
  Reply With Quote
ישן 20-10-12, 17:47   # 5
Qwais
עסק רשום [?]

Qwais's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Qwais

Qwais לא מחובר  

האתר באמת מצליח וגם דיי וותיק והכי חשוב בעל תוכן איכותי.
  Reply With Quote
ישן 20-10-12, 20:33   # 6
itayQT
חבר בקהילה

itayQT's Avatar

מיני פרופיל

itayQT לא מחובר  

תודה רבה.
אני אישית מעדיף לעבוד מול paypal.
תודה בכל-מקרה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום