הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 24-01-13, 04:39   # 1
StewieG
חבר בקהילה

מיני פרופיל

StewieG לא מחובר  

ביקורת רעה על Loads

אני הלקוח הראשון שלהם, הותיק ביותר, עוד מהתקופה שנקראו מג'יק הוסט ואז שינו ל-Lom והיו בבעלות של מישהו אחר (שכחתי כבר איך קראו לו). באמת, איתם כבר הרבה מאוד שנים (מ-2004 אאל"ט). אבי ג'אנח תמיד היה נחמד ובעניינים, עד לפני שנתיים ככה שהוא התחיל לצאת מזה והפנה את כל הפניות לתמיכה דרך האתר. מבחינתי הסידור הקיים היה נוח, ולכן לא דיברתי. החשבון שלי קבוע ומחוייב בתאריכים מסודרים בלי כאבי ראש.

בתקופה האחרונה השרתים נופלים לא מעט, והאתר שלהם לא זמין כבר בשבועיים האחרונים. מאחר ואחרי כל כך הרבה שנים הייתי בטוח שאני במקום שניתן לסמוך עליהם, שיערתי שכמו תמיד, בנפילות הם יחזרו מהר. בפועל... כבר שבועיים שאני לא בלי תפקוד של השרת. ממש כלום, יש לי כתובות אימייל מאוד קריטיות שעוברות דרכם, ולא מתפקדות. איבדתי תכנים מאוד חשובים, והבנתי את זה רק כשאנשים פנו ואמרו שהאימייל לא עובד.

התחלתי לבצע העברה של כל הדומיינים שהיו מקושרים אליהם, וגיבויים עדכניים אין לי כל כך (זה היה השרת לפרויקטים הישראליים שלי, שאני כבר לא עושה כמעט).
למזלי אני לא שילמתי מראש שקל, ובכל פעם חייבו אותי באשראי על חודש-חודשיים ולא מעבר, ככה שנזק כלכלי אין פה ממש, חוץ מהתכנים שאני מקווה מאוד שאוכל להשיג.

ראיתי הרבה שכתבו פה, וגם כאלה שדיברו על תביעה ייצוגית. מישהו יכול לעדכן איפה הדברים עומדים? (האשכולות בנושאים הללו ננעלו).

Last edited by Dennis Ray; 03-02-13 at 10:47..
  Reply With Quote

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום