הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-12-13, 12:18   # 11
GalWPsite
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

GalWPsite לא מחובר  

האתר עבר שינוים משעמותים, אשמח לביקורת חדשה
ישן 13-12-13, 13:48   # 12
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

הרקע העצום בתחילת הדף מיותר לחלוטין ותופס שטח בלי שום פואנטה או תרומה למבקר.
צורת הסידור של הטקסט לא הכי נכונה ונוחה. מה שכן טוב שעברת לרקע בהיר
ישן 13-12-13, 15:16   # 13
GalWPsite
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

GalWPsite לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dennis Ray צפה בהודעה
הרקע העצום בתחילת הדף מיותר לחלוטין ותופס שטח בלי שום פואנטה או תרומה למבקר.
צורת הסידור של הטקסט לא הכי נכונה ונוחה. מה שכן טוב שעברת לרקע בהיר
קודם כל תודה על הביקורת!
הרקע אכן חסר פואנטה כרגע, ממש בקרוב אני מתכוון להוסיף עליו טקסט שבו תיהיה כותרת גדולה על הכתבה האחרונה/החשובה/זאת שאני רוצה להבליט. למשל "יצא עדכון חדש וגדול לוורדפרס, קראו את הסיקור המלא".

בקשר לסידור של הטקסט, אודה לך מאוד (אבל מאוד!) אם תוכל לפרט טיפה יותר מה מפריע לך, מבטיח לסדר
ישן 13-12-13, 15:57   # 14
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

1. הבעיה עם סידור הטקסט היא בשל מימוש לקוי של עקרונות הקירבה והדמיון על מנת ליצור קבוצות (ע"ע: עקרונות גשטלט), הריווח בין היחידות ובתוכן לא טוב והפריסה שלהן לא מספיק סריקה.
2. התפריט ששמת של "אחסון אתרים" הוא לא תפריט, הוא בלאגן. אתה לא יכול לערבב ככה בין קטגוריות/תתי-תפריטים לבין פריטים שהתיאור שלהם נפתח כרמה שניה. מה גם שאתה לא יכול להציג אותו בצורה הזו כי הוא מתבלבל לגמרי עם הניווט האמיתי.
3. כפי שכבר נאמר התמונה למעלה לא קשורה, יש היום טרנד של תמונה גדולה בחלק העליון לפני התוכן אבל היא צריכה לתת ערך כלשהו. אם תשים עליה טקסט כמו שציינת, אתה הופך אותה לאזור תוכן שיתפס כמאוד חשוב ואני לא בטוח שהוא באמת יהיה כזה.

נ.ב
לעולם אל תמרכז טקסט בצורה כזו אם אין לך סיבה מספיק טובה (דף ראשי מתחת לתפריט של אחסון אתרים).

בהצלחה.

Last edited by אדיר; 13-12-13 at 16:00..
  Reply With Quote
ישן 13-12-13, 16:03   # 15
GalWPsite
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

GalWPsite לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אדיר צפה בהודעה
1. הבעיה עם סידור הטקסט היא בשל מימוש לקוי של עקרונות הקירבה והדמיון על מנת ליצור קבוצות (ע"ע: עקרונות גשטלט), הריווח בין היחידות ובתוכן לא טוב והפריסה שלהן לא מספיק סריקה.
2. התפריט ששמת של "אחסון אתרים" הוא לא תפריט, הוא בלאגן. אתה לא יכול לערבב ככה בין קטגוריות/תתי-תפריטים לבין פריטים שהתיאור שלהם נפתח כרמה שניה. מה גם שאתה לא יכול להציג אותו בצורה הזו כי הוא מתבלבל לגמרי עם הניווט האמיתי.
3. כפי שכבר נאמר התמונה למעלה לא קשורה, יש היום טרנד של תמונה גדולה בחלק העליון לפני התוכן אבל היא צריכה לתת ערך כלשהו. אם תשים עליה טקסט כמו שציינת, אתה הופך אותה לאזור תוכן שיתפס כמאוד חשוב ואני לא בטוח שהוא באמת יהיה כזה.

נ.ב
לעולם אל תמרכז טקסט בצורה כזו אם אין לך סיבה מספיק טובה (דף ראשי מתחת לתפריט של אחסון אתרים).

בהצלחה.
תודה גם לך! לצערי אנני מבין בעיצוב ולכן אני לא בקי בעקרונות הללו, אדאג לגלגל את המושג בתקווה שאבין.

נכון לרגע זה הקטנתי את התמונה, נראה יותר נורמלי?

אבל אני באמת חושב שבסוף אני אחזיר לגודל המקורי ואוסיף טקסט, כמו שאמרת הטקסט שיהיה על התמונה יהיה מאוד מרכזי וחשוב, וכרגע אני דווקא מרגיש שחסרה לי האפשרות הזאת של להבליט כתבה אחת מעל האחרות, אז זאת דווקא נקודה חיובית, אבל אני מתלבט.
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום