הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-10-07, 23:40   # 11
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

הבאתי את הנושא לתשומת ליבו של בעל הפורום, הוא אמר שזה יטופל בהקדם.

ישן 26-10-07, 23:41   # 12
Y@M
חבר חדש

מיני פרופיל

Y@M לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי x-ray צפה בהודעה
xxxxx/ipb_seo.php?url=http%3A%2F%2Fnofshim.net%2F

הקישור היוצא מהאתר שלך נראה כמו שכתבתי למעלה, לא מועיל לקידום של מי שהחליף איתך.
אתה צריך ליידע את המחליפים שזה יהיה בצורה הזו מה שסביר להניח יגרום לכך שהם לא ירצו את ההחלפה.
תודה רבה.

גם העניין הזה טופל.

יום טוב.
Y@M

ישן 27-10-07, 11:54   # 13
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

כמובן, דניאל לא אובייקטיבי עם מטרות זדון בלבד.

לי ולים יש הכרות עמוקה, לאחר שביקשתי בעבר להחליף איתו קישורים(וכמובן, מאז לא דיבר איתי-עד לפני כמה ימים, כשהוא היה צריך החלפת קישורים).

לאחר שיחה של "מה שלומך", וכו', הוא הציע להחליף קישורים. להחליף קישורים סתם? הרי אני חבר, הוא יעשה לי את זה בקצת יותר גדול מהאחרים.

כמובן, אני בתמימותי, "הרי זה חבר שלי", במה יש לי לחשוד? אני לא זוכר אפילו למה, עשיתי "הצג מקור". ומה גיליתי?

א. זה לא קישור יוצא בכלל-זה קישור לדף אחר, שרק הדף האחר מפנה.
ב. זה rel="nofolow".

לאחר ש"הטחתי" בו עלבונות כאלה, רק "אתה מנסה לעבוד עליי?", הוא חסם אותי.
למה? כנראה כי הוא לא רצה להמשיך את הסיפור הזה, ותירץ את זה ב"קניתי מערכת ב-110$". אני לא "אטיח" העלבות, אבל אני מוכן להציע התערבות שברגע שקונים את המערכת-היא לא עם rel="nofolow". יש לי היסטוריה ארוכה עם ים, לאחר שהוא תירגם מספר משחקי דפדפן, ומחק את הקרדיטים, דברים כאלה.

בתום ליבי, אמרתי לעצמי. "הוא גם ניסה לעבוד עליי פעמיים-זה לא קישור יצא, ומנוע החיפוש לא יתייחס לזה, והוא גם לא מוכן לפתור את הבעייה-וחסם אותי?" נו, אז נגיד לאחרים הלא פאראנואידים.

רצינו להחליף מהאינדקס-מקום חשוב מאוד, והוא החליט(או שבעצם שותפו-או מישהו אחר) "להטעות" אותנו.

"הנושא נפתח על ידי משתמש עוין, בלתי אובייקטיבי בעליל, טפיל גורם נזקים שהחליט לגנוז את שמי הטוב עקב מריבה טפשית."
משתמש עויין.... מדברים כל שבוע במסנג'ר, עוזרים אחד לשני, "עויין".

בלתי אובייקטיבי? זה אתה שניסית בעבר לחנך אותי שכל אתר שלא נראה לי-צריך לפרוץ.

טפיל גורם נזקים? לאחר שהתלוננתי עליו ל-2 בעלי משחקים, שהוא הוריד את הקרדיטים שלהם-וכמובן, כשאמרתי לו-חסם אותי.

"שהחליט לגנוז את שמי הטוב". לגנוז? אין לך מילה יותר טובה?

"בגלל מריבה טיפשית". מריבה טיפשית? אתה ניסית "לגנוב" קישור מהעמוד הראשי, שמספיק אנשים יוכלו להעיד שכמה שהם הציעו לי-קישורים מ-4-5 אתרים שונים-לא הסכמתי.
חשבתי שאתה חבר שלי, ואמרת לי "אני רודף אחרי קישורים", או משהו בסגנון, אז נו, אני לא אסכים?

אני מבקש ביסוס ל"הנושא נפתח על ידי משתמש עוין, בלתי אובייקטיבי בעליל, טפיל גורם נזקים ".

במידה ולא יתקבל שום ביסוס-הרי שאתה מוציא דיבה, מנסה להטעות, ולכן אדווח עלייך.

ועכשיו, אחרי שכתבתי את התגובה-אני מבין למה בדקתי. בגלל הזכויות שגנבת, בגלל שכל מי שעיצבן אותך רצית לשלוח לו פקודה קטנה ב-VB של מחיקת כונן C, בגלל הפעמים שלא ענית על שאלות-ובסוף התברר שעשית משהו רע.

אה, כן, ואני יכול להוכיח שאת הלינקים האלה עם ה-rel="nofolow" הוא שם ידנית.

אז לפני שהוא ישנה-כל לינק כתוב בצורה שונה, אחד עם גרש, אחד עם גרשיים, אחד בולט.

המערכת תעשה או את הכל עם 2 גרשיים-או את הכל עם גרש.

משמע, ים מרמה.

Last edited by Daniel; 27-10-07 at 12:07..

ישן 27-10-07, 14:26   # 14
Y@M
חבר חדש

מיני פרופיל

Y@M לא מחובר  

דניאל, אם תסתכל על היסטוריית ההודעות שלך פה, כל ההודעות שלך באו רק במטרה של גרימת נזק ובאלאגאן.
אבקש מכל הנוגעים בדבר להסתכל בהיסטוריית הודעותיו של המשתמש. כל מה שהוא נהנה לעשות בחייו זה להרוס ולהשמיץ.

ציטוט:
"אני לא "אטיח" העלבות, אבל אני מוכן להציע התערבות שברגע שקונים את המערכת-היא לא עם rel="nofolow"."
אני לא "אטיח" עלבונות, אבל אני מוכן להסכים להתערבות שלך, ולהפוך אותה אף להתערבות של 110$ (לכיסוי ההוצאות שלי על המערכת) שהמערכת מגיעה עם rel="nofolow".

ציטוט:
בתום ליבי, אמרתי לעצמי. "הוא גם ניסה לעבוד עליי פעמיים-זה לא קישור יצא, ומנוע החיפוש לא יתייחס לזה, והוא גם לא מוכן לפתור את הבעייה-וחסם אותי?" נו, אז נגיד לאחרים הלא פאראנואידים.
ציינתי כבר שזו מערכת קידום אתרים. כפי ששמת לב, בנושא הזה העירו לי על מספר דברים, וכולם תוקנו לשביעות מחליפי הלינקים איתי.

ציטוט:
"הנושא נפתח על ידי משתמש עוין, בלתי אובייקטיבי בעליל, טפיל גורם נזקים שהחליט לגנוז את שמי הטוב עקב מריבה טפשית."
משתמש עויין.... מדברים כל שבוע במסנג'ר, עוזרים אחד לשני, "עויין".
בזמן האחרון הפכת להיות עוין. אתה מדבר איתי בטון מתנשא, מגעיל, שגורם לי לסלוד מזה שעזרתי לך להתחיל עם עניין המחשבים. טון של ילד בן 12 שחושב שהוא יודע כל דבר. אף פעם לא עזרת לי באמת. גם שהבטחת, אף פעם לא קיימת. רק חיפשת איפה לגרום לי נזקים.

ציטוט:
רצינו להחליף מהאינדקס-מקום חשוב מאוד, והוא החליט(או שבעצם שותפו-או מישהו אחר) "להטעות" אותנו.
בזה אני לוקח את כל העניין לעצמי. אני התמעתי את הקישור. אם קרה כאן משהו, זו אשמתי האישית. חבל שאתה מקבל את זה בצורת "רמאות" ותוקף בצורה בלתי ישרה שכזו.

ציטוט:
בלתי אובייקטיבי? זה אתה שניסית בעבר לחנך אותי שכל אתר שלא נראה לי-צריך לפרוץ.
דבר ראשון, חינכתי אותך בדיוק להפך.
דבר שני, לא הבנתי איך זה מתקשר לבלתי אובייקטיבי.
נו טוב, שיהיה.

ציטוט:
טפיל גורם נזקים? לאחר שהתלוננתי עליו ל-2 בעלי משחקים, שהוא הוריד את הקרדיטים שלהם-וכמובן, כשאמרתי לו-חסם אותי.
סיפור שלם שהיה לפני שנה לערך. אני לא אתעמק בפרטים, אני רק אגיד שהנ"ל החסיר הרבה מאוד מהם, קריטיים להבנה. נמאס לי לתקן ולהעיר על כל ההשמצות שלו שלא במקום בכלל.

ציטוט:
"שהחליט לגנוז את שמי הטוב". לגנוז? אין לך מילה יותר טובה?
אני מניח שכשתיהיה ילד גדול יותר מבן 12, תבין מה פירוש המילה לגנוז, ורק אז תוכל לחזור לנושא הזה.

ציטוט:
"בגלל מריבה טיפשית". מריבה טיפשית? אתה ניסית "לגנוב" קישור מהעמוד הראשי, שמספיק אנשים יוכלו להעיד שכמה שהם הציעו לי-קישורים מ-4-5 אתרים שונים-לא הסכמתי.
חשבתי שאתה חבר שלי, ואמרת לי "אני רודף אחרי קישורים", או משהו בסגנון, אז נו, אני לא אסכים?
לא רוצה? לא צריך. אתה זה שביקשת, יומיים לפני! להחליף קישורים.

ציטוט:
אני מבקש ביסוס ל"הנושא נפתח על ידי משתמש עוין, בלתי אובייקטיבי בעליל, טפיל גורם נזקים ".

במידה ולא יתקבל שום ביסוס-הרי שאתה מוציא דיבה, מנסה להטעות, ולכן אדווח עלייך.
אני מרוצה מהמצב בו אתה כל כך מבולבל ולא מצליח לעמוד בפני האמת, שאתה מאיים לדווח עלי.
מיד אביא ביסוסים.

עריכה: להלן הביסוסים שבקשת:
http://img457.imageshack.us/img457/8664/googlest4.jpg
מדווח על אדם שלא עשה דבר בפורום.

כמו כן, מי שמכיר את האדם, הוא רימה, ללא כל ספק, בהחלפת לינקים.
אולי רע לו בגלל שתפסו אותו, והוא מחפש את מי להפליל.

ציטוט:
ועכשיו, אחרי שכתבתי את התגובה-אני מבין למה בדקתי. בגלל הזכויות שגנבת, בגלל שכל מי שעיצבן אותך רצית לשלוח לו פקודה קטנה ב-VB של מחיקת כונן C, בגלל הפעמים שלא ענית על שאלות-ובסוף התברר שעשית משהו רע.
הזכויות שגנבתי - ראו למעלה
כל מי שעצבן אותך רצית לשלוח לו פקודה קטנה ב-VB של מחיקת כונן C - זו הייתה תוכנית למטרת ניסוי בלבד. התוכנית לא הגיעה, חלילה, לאף אחד.
בגלל הפעמים שלא ענית על שאלות-ובסוף התברר שעשית משהו רע - אני לא עושה שום דבר רע. אני רואה את האשכול הזה כדבר רע שבא לקטול ולגנוז שמות. חבל.

ציטוט:
אה, כן, ואני יכול להוכיח שאת הלינקים האלה עם ה-rel="nofolow" הוא שם ידנית.
בבקשה! אני רוצה שתוכיח! אם אתה מוכיח, הפורום עובר לבעלותך. מוסכם?!

ציטוט:
אז לפני שהוא ישנה-כל לינק כתוב בצורה שונה, אחד עם גרש, אחד עם גרשיים, אחד בולט.
המערכת תעשה או את הכל עם 2 גרשיים-או את הכל עם גרש.

משמע, ים מרמה.
אל תגיד לי שזו ההוכחה לסעיף הקודם, כי אם כן היא ממש עלובה, ולא קשורה לשום דבר.
אני מוסיף ידנית את הלינקים, המערכת מוסיפה את תגי הnofolow.
שימו לב, כולם, יש פורום למוד Community SEO.
כל אחד! מוזמן ללכת ולבדוק את כל הטענות שהועלו פה.
אם הפורום חסום לרישום בלבד, אני מוכן לשאול בשבילכם (צרו קשר במסנג'ר האישי שלי), ולצלם לכם תמונות מסך.

עריכה: לחצו כדי להגיע לפורום: Community SEO forum

Last edited by Y@M; 27-10-07 at 14:44..

ישן 27-10-07, 14:35   # 15
MusicMan
חבר על

מיני פרופיל

MusicMan לא מחובר  

מה אני לא מבין מה אתם ילדים קטנים?
מביא לנו פה שיחה כאילו אנחנו שופטים או משו את הרריב שלכם סגרו עם עצמכם וים לדעתי תאה צריך לפצות בדרך כל שהיא את האנשים שהחליפו איתך קישורים...

ישן 27-10-07, 14:44   # 16
Y@M
חבר חדש

מיני פרופיל

Y@M לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי moshe_z5 צפה בהודעה
מה אני לא מבין מה אתם ילדים קטנים?
מביא לנו פה שיחה כאילו אנחנו שופטים או משו את הרריב שלכם סגרו עם עצמכם וים לדעתי תאה צריך לפצות בדרך כל שהיא את האנשים שהחליפו איתך קישורים...
משה שלום.

כפי שהסברתי בעמוד הקודם של הנושא, האנשים שהחליפו איתי לינקים לא נפגעו מהעניין, מכיוון שהוא טופל עוד מלפני שהSpider Bot הגיע לעמוד הראשי (ממש דקות אחדות לאחר התיקון).

לכל האתרים שהחליפו איתי לינקים לפני תיקון הקישור החיצוני (xxx/ipb_seo.php?blabla), נשלחה הודעת סליחה עם בקשת אישור שהם הבינו את הדבר, ושהוא תוקן. עד עתה לא קיבלתי תגובות שליליות בעניין.

תודה רבה, והמשך יום נעים.
Y@M

ישן 27-10-07, 15:11   # 17
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ואוו, ים, העניין היה יכול להפתר-אבל ברגע שהתחלתי להגיד את זה-אתה חסמת אותי.

במידה ולא היית חוסם-אז היה הרבה יותר טוב.

וים, משום מה בנושא הנ"ל היה זכור לי שלינק לרווח אישי אסור(מה שלפי דעתי נכון).

אם באמת שלחת הודעת סליחה, אז מצידי אפשר לסגור את הנושא, אבל במידה ואתה רוצה להמשיך להתווכח-המשך.

ברגע שאתה חסמת אותי-ולפני שחסמת הודעת בגאון שהמוד עלה לך 120$-ולכן אתה לא מוכן להוריד את זה(ואני מוכן להביא ציטוט), אתה שוב פעם-גרמת לי לפתוח את הנושא הזה.

לאחר שהבנת שכן-אני יכול לפרסם דברים, מייד תיקנת את זה.

תמוה בעיניי, אבל בכל מקרה, ברגע שענית על השאלה(אחרי שהיא קיבלה חשיפה), ובאמת תיקנת את זה-מצידי הנושא סגור.

ישן 27-10-07, 15:25   # 18
Y@M
חבר חדש

מיני פרופיל

Y@M לא מחובר  

ציטוט:
וים, משום מה בנושא הנ"ל היה זכור לי שלינק לרווח אישי אסור(מה שלפי דעתי נכון).
זה לא נכון. קרא חוקים. בחוקים כתוב במפורש שהנושא לא רק שלא אסור, אלא בפירוש מותר.

ציטוט:
ברגע שאתה חסמת אותי-ולפני שחסמת הודעת בגאון שהמוד עלה לך 120$-ולכן אתה לא מוכן להוריד את זה(ואני מוכן להביא ציטוט), אתה שוב פעם-גרמת לי לפתוח את הנושא הזה.
ציטוט:
לאחר שהבנת שכן-אני יכול לפרסם דברים, מייד תיקנת את זה.
תביא את הציטוט. בציטוט נאמר במפורש שאני לא מוכן להוריד את זה בשבילך.
תיקנתי את זה הרבה לפני שידעתי בכלל שפרסמת את ההודעה.
ברגע שקיבלתי אישור מהשותף להתחיל להחליף לינקים איתך, החלטתי לצאת ל"קמפיין" של החלפת לינקים עם הרבה אנשים אחרים.

ציטוט:
ואוו, ים, העניין היה יכול להפתר-אבל ברגע שהתחלתי להגיד את זה-אתה חסמת אותי.
חסמתי אותך כי קראת לי רמאי. אני לא רגיל להתקפות מסוג כזה. במיוחד לא להתקפות ברבריות שכאלו.

ציטוט:
במידה ולא היית חוסם-אז היה הרבה יותר טוב.
כמו שאמרתי. ההודעה ששלחת היא הודעת נקמה טהורה על זה שחסמתי אותך. בוגר מאוד דניאל.

ציטוט:
תמוה בעיניי, אבל בכל מקרה, ברגע שענית על השאלה(אחרי שהיא קיבלה חשיפה), ובאמת תיקנת את זה-מצידי הנושא סגור.
גם מצידי הנושא סגור. ואני שוב רוצה להבהיר, תיקנתי את זה הרבה לפני שההודעה הובאה לידיעתי.
חבל שהוצאת אותי פה נוכל רמאי, כי אני ממש לא אחד כזה.

אל לך לראות את זה כהמשך הויכוח.
זה ניסיון לטהר את שמי שהוכפש על ידיך, כי רבים עכשיו חושבים שאני רמאי ונוכל, שלא לצדק.

יום טוב.
Y@M

ישן 27-10-07, 15:27   # 19
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ממש מוזר, אם אתה אומר שתיקנת את זה לפני הנושא...

ההודעה היא לא נקמה-היא פשוט אזהרה לשאר בעלי האתרים.

ציטוט:
אני ממש מצטער, אז אני לא אחליף איתך קישורים. צר לי, זה מוד שאני לא אכבה אותו רק בשבילך. הוא עלה לי 110$ ועזר לי מאוד..

האם זה הוכחה מספקת בשבילך? תסתכל בהיסטוריה.

ישן 27-10-07, 15:40   # 20
Y@M
חבר חדש

מיני פרופיל

Y@M לא מחובר  

לא אמרתי שתיקנתי את זה לפני הנושא.
אמרתי שתיקנתי את זה לפני שראיתי את הנושא.
הנושא הובא לידיעתי על ידי חבר טוב, בלעדיו כרגע שמי היה סתם מוכפש, שלא לצדק, אף על פי שתיקנתי את הבעיה!
ובקשר לציטוט, כפי שהזכרתי בהודעה הקודמת שלי, מצוין שם שאני לא אכבה אותו "רק בשבילך", ולאחר מכן צוין שאני פשוט לא אחליף איתך קישורים.
בגלל שישנם עוד אתרים שמחליפים אותי קישורים, ולא מדובר רק בך, כפי שאתה חושב ("ניסית לרמות אותי!"), העניין תוקן והובע לשביעות רצון המחליפים.

ציטוט:
ההודעה היא לא נקמה-היא פשוט אזהרה לשאר בעלי האתרים.
איך תסביר את שאר ההודעות התוקפניות שלך בנושא? איך תסביר את הניסיון להוכיח שאין זו מערכת, אלא אני, ש"רימיתי" במו ידי, אף על פי שזו הוצאת דיבה מוחלטת?

כמו שאמרתי בהודעה הראשונה שלי.
אני לא אפתח את זה לריב פה.
מי שמעוניין לפירוט, מוזמן לקבל אותו, משני הצדדים. אני חושב שהוא הובהר עד לפה מעל כל צל של ספק.
אני חושב שהוכחתי מעל כל צל של ספק שלא ניסיתי לרמות אף אחד. יותר מזה, באתי לטובת אנשים, ואכן הייתה מערכת בשם Community SEO, ממנה קניתי מוד בעלות גבוהה, שעזר לי לקדם את האתר והוסיף את התג nofolow.
כל אחד יכול לבדוק שהבעיה תוקנה, יחד עם עוד דברים שהעירו לי עליהם בנושא זה.
האתר כשיר לחלוטין להחלפת לינקים, ואני לא רואה שום בעיה נוספת.

תודה רבה.
Y@M

Last edited by Y@M; 27-10-07 at 15:42..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום