הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-10-07, 12:07   # 1
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

הצעה-אתר מרמה בהחלפת קישורים-חשוב.

לאחר מקרה מגעיל, כמעט נפלתי בפח.
מכיוון שאסור לפרסם את הכתובת-כי זה פורום,

במידה ואתם מחליפים קישורים עם אתר שהכתובת שלו מכילה "rvp"-תבדקו טוב טוב את הקישורים-כי הם rel="nofolow"-ולא רק זה, הם לא מקשרים ישירות אליכם-אלא לדף מעבר.

rel="nofolow" בעצם אומר למנועי החיפוש "אל תכנסו ללינק זה". מקווה שעזרתי פה לכמה אנשים.

ישן 26-10-07, 16:59   # 2
Ofir|Execute.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Ofir|Execute.co.il

Ofir|Execute.co.il לא מחובר  

טוב ששמת לב,
אשמח לקבל את הכתובת בפרטי
אימייל: ofirchakon@gmail.com
אתר: http://www.Web-il.co.il/

ישן 26-10-07, 18:14   # 3
elad-o
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל elad-o שלח הודעה באמצעות MSN אל elad-o

elad-o לא מחובר  

אשמח ללינק בפרטי,
כול הכבוד על הערנות
סיגריה אלקטרונית - כל הכיף שבעישון, ללא ריח ונזקים!

ישן 26-10-07, 18:23   # 4
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

אתה מתכוון לפורום RVP-IL ?

ישן 26-10-07, 20:55   # 5
hhaifa
חבר מתקדם

מיני פרופיל

hhaifa לא מחובר  

אני יודע על איזה אתר אתה מדבר אבל אף פעם לא בדקתי את זה.
אנשים מגעילים. תודה על הדיווח.

ישן 26-10-07, 21:03   # 6
DarkTxS
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל DarkTxS

DarkTxS לא מחובר  

אני מכיר את האתר.
למרות מה שאתה כותב, יכול להיות שזה היה, אף פעם לא בדקתי, אבל אני ממש לא חושב שזה בכוונה.
בכל זאת, אתר לא רוצה להשמיץ את שמו, כך שאני לא חושב שבאמת עשו דבר כזה בכוונה, ישנם מקרים שלא שמים לב.

ישן 26-10-07, 21:18   # 7
Y@M
חבר חדש

מיני פרופיל

Y@M לא מחובר  

שלום לכולם.

אני עצוב נורא נוכח מקרה שקרה פה.
ראשית, אני מנהל האתר RVP-IL, ואם נושא זה לא היה מובא לידיעתי על ידי חברים קרובים, סביר להניח שהאתר היה מושמץ ללא אף בדיקה של העניין של אף אחד ממכם.

הנושא נפתח על ידי משתמש עוין, בלתי אובייקטיבי בעליל, טפיל גורם נזקים שהחליט לגנוז את שמי הטוב עקב מריבה טפשית.

אני רוצה לספר את כל העלילה, על מנת שתבינו שמה שקרה פה הוא השמצה מגעילה ותו לא.

ראשית, אני רוצה לציין שלפני 3 חודשים לערך, קניתי מערכת הנקראת Community SEO, שנועדה לקדם את הפורום שלי בגוגל.
כשמה כן היא: SEO = Search Engine Optimization, שנועדה לקדם את אתרי במערכת החיפוש גוגל.
המערכת אכן עזרה, אך לקחה עלות יקרה של 110$.

שנית, אעבור לסיפור המקרה.
המשתמש הנ"ל (דניאל, לשם הפשטת הנושא), שהגיב על מנת להרוס את שמי הטוב בלבד, ביקש לפני יומיים ממני החלפת קישורים.
אותו משתמש חיכה יומיים, מכיוון שהייתי חייב להתייעץ עם שותפי לאתר (assaf127, יוצר ההאקים למשחק הרשת מייפל-סטורי, למי שהכיר אותו פעם), ולאחר שקיבלתי תשובה חיובית, שמתי להחליף עם הנ"ל לינקים, ואפילו הצעתי לו גודל קישור גדול יותר, בגלל שהוא חבר.
לאחר ששמתי את הקישור באתר, החל דניאל להטיח בי עלבונות.
למען האמת, הייתי די המום ונפגעתי מאוד מהעניין, מכיוון שהייתי בטוח שדניאל חבר. אנחנו מכירים מזה שנתיים, ובתור חבר טוב אני בטוח שהיה מנסה ללבן את העניינים לפני שהטיח בי עלבונות בצורה כזו מגעילה.
הוא קרא לי שקרן, רמאי שמטעה אנשים.
סיבתו הייתה, כפי שציין בהודעה הראשונה, שנוסף nofolow לכל קישור. בדקתי את העניין, ואכן הייתה בעיה, שנבעה מהמוד קידום אתרים, שעשה את כל זה באופן אוטומטי, והצטערתי בפניו על כן!
הוא המשיך להטיח בי עלבונות.
למרות כל ניסיונות ההבהרה שחלה פה טעות, והניסיונות ללבן את העניינים, הוא פשוט לא הפסיק להטיח בי את העלבונות, ולא ניסה לברר כלום! הוא המשיך לעמוד על דעתו שאני שקרן ורמאי!
לאחר שאמרתי לו, בלשון זו, ש"אני ממש מצטער, אז אני לא אחליף איתך לינקים. צר לי, זה מוד שאני לא אכבה אותו רק בשבילך. הוא עלה לי 110$ ועזר לי מאוד", הוא אמר שאני עובר על חוקי המוסר.
הוא אמר לי שאני עובר על חוקי המוסר! לאחר שהתחיל להטיח בי עלבונות ללא כל סיבה!

אני חייב לציין שזו אחת השיחות המעליבות ביותר שחוויתי מיימי, ועוד לאחר מכן נוספה פה השמצה מכוערת ובלתי-אובייקטיבית מאין כמוהה.
כמובן שהבעיה תוקנה, ומאחר ואני מחליף קישורים עם עוד אתרים אחרים, אני בהחלט לא מרשה לעצמי להיות מגעיל שכזה.

אני חייב לציין שאני מצטער בפני כל מחליפי הקישורים שהחליפו עימי קישורים, ושאגב, למען האמת, התחלתי להחליף קישורים רק היום.
תבינו, השיחה יכלה להסתיים ב"תודה על ההערה" ותיקון הבעיה, אך עקב הטחת העלבונות הברברית ללא שום בושה, למרות קשרי ידידות שהיו בינינו, היא הסתיימה בהשמצה בלתי אובייקטיבית לחלוטין, עקב מריבה מטופשת דרך תוכנת מסרים מיידיים.

כל אחד שרוצה לדבר איתי וללבן עניינים, להלן המסנג'ר הפרטי שלי, h3x0rmaster@gmail.com .
הדברים קרו ללא שום כוונה רעה, ואני מוכן להשבע על כך.

אני מצטער על כל אלו שראו את הדברים באופן שלילי ועל אי ההבנה שנגרמה פה, ובאמת שניסיתי לעשות פה רק טוב.
מוזמנים להגיב, לדבר, לשאול ולהציע. אני פה כדי לענות על שאלות נוספות שנובעות בבעיה, כמו כן, אם מצאתם בעיות אחרות, אשמח לטפל גם בהן, כמו כן, יש אפשרות לגשת לכתובת המסנג'ר האישית שצויינה למעלה.

כמו כן, לא אגיב להמשך המריבה מצד המשתמש הנ"ל.

תודה וסליחה לכולם,
והמשך יום נעים.
Y@M

** סיכום, מאחר ואנשים לא הבינו את הבעיה: האתרים שהחליפו עמי קישורים לא נפגעו מהעניין, ולא הייתה פה שום תרמית מכוונת. התג NOFOLLOW הוסר, והכל נמצא תחת שליטה.

Last edited by Y@M; 26-10-07 at 21:33..

ישן 26-10-07, 21:19   # 8
הכומר
קידום ושיווק אתרים
תודה על תרומתך איש! (:

מיני פרופיל

הכומר לא מחובר  

בשביל זה אני משתמש בFF שיש את התוספות אליו, שזה אומר דירוג אלקסה,PR,זמן האתר ברשת,קוד מקור,קישורים נכנסים,יוצאים,מסמן REL=NOFOLLOW וכד' חייב שיהיה לכל מקדם

עריכה :
Y@M :
כל מערכת SEO חייבת שתהיה אפשרות להכניס קישורים בצורה נוחה,ובכלל שליטה מלאה על הקוד, אחרת לא תהיה אפשרות לעשות אופטמיזציה כראוי.

ולפי הסיפור שלך אני מבין שלמרות שהבנת שזה NOFOLLOW, השארת את זה ככה כי ככה המערכת, האם שלחת לכל ההחלפות שלך מייל על זה? או שהם צריכים לבדוק כל פעם אם אתה משנה את הקוד(לי אישית יש מערכת שבודקת אוטומטית את הקישורים שאני מחליף).

ישן 26-10-07, 21:31   # 9
Y@M
חבר חדש

מיני פרופיל

Y@M לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי הכומר צפה בהודעה
בשביל זה אני משתמש בFF שיש את התוספות אליו, שזה אומר דירוג אלקסה,PR,זמן האתר ברשת,קוד מקור,קישורים נכנסים,יוצאים,מסמן REL=NOFOLLOW וכד' חייב שיהיה לכל מקדם

עריכה :
Y@M :
כל מערכת SEO חייבת שתהיה אפשרות להכניס קישורים בצורה נוחה,ובכלל שליטה מלאה על הקוד, אחרת לא תהיה אפשרות לעשות אופטמיזציה כראוי.

ולפי הסיפור שלך אני מבין שלמרות שהבנת שזה NOFOLLOW, השארת את זה ככה כי ככה המערכת, האם שלחת לכל ההחלפות שלך מייל על זה? או שהם צריכים לבדוק כל פעם אם אתה משנה את הקוד(לי אישית יש מערכת שבודקת אוטומטית את הקישורים שאני מחליף).
הכומר שלום.
מאחר וכל הפניות הלינקים התבצעו אך ורק דקות אחדות לפני שהבעיה התגלתה, הספקתי לתקן את זו עוד לפני שהבוט של גוגל (Spider) הספיק לסרוק שוב את העמוד הראשי.
כרגע כל הקישורים הם ללא תג NOFOLLOW.
באמת שאני בא רק לטובתם של אנשים. אני לא מנסה לפגוע באף אחד, ההיפך, אני אדם קהילה וקוד פתוח, שנהנה לפתח לטובת אנשים תוכנות לעזור להם. (לדוגמה, מירק-אקס, אם אתה מכיר, אני תומך שם כבר הרבה זמן).

ישן 26-10-07, 22:52   # 10
x-ray
דוגמן הבית השמן
תודה על תרומתך :)

מיני פרופיל

x-ray לא מחובר  

xxxxx/ipb_seo.php?url=http%3A%2F%2Fnofshim.net%2F

הקישור היוצא מהאתר שלך נראה כמו שכתבתי למעלה, לא מועיל לקידום של מי שהחליף איתך.
אתה צריך ליידע את המחליפים שזה יהיה בצורה הזו מה שסביר להניח יגרום לכך שהם לא ירצו את ההחלפה.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום