הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-10-05, 23:32   # 41
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי enterclick
אם כבר מדברים על ההנהלה פה אז גם לי יש מה ליכתוב.
זה המשתמש hostime.co.il.
מנהל שצריך ליהיות דוגמא פה למשתמשים.
כותב בפורום שהוא מנהל הודעה שהכותרת של ההודעה היא-"שלום"-צריך כותרת עיניינית לא?
הודעה שניה היא של המשתמש עמית אודאי(amitu).
הוא כתב בפורום הכרזות חברות הודעה שכתבו אליו ועל החברה שלו בעיתון.
אז זה לא המקום אבל לא על זה אני מדבר.
הודעה ראשונה של הוסטים-
"המקום לא מתאים עוד 10 דקות אני נועל את הפורום".
למה עוד 10 דקות?ולמה לכתוב פורום ולא את הדיון?
הודעה שניה ברציפות-
"ננעל".
הודעה שלישית ברציפות-
"ביגלל בקשתו של עמית אודאי הפורום נפתח שוב".
ואחרי זה הוא העביר את זה לפורום ביקורת חברות שזה המקום הכי לא מתאים על זה כי לא כתבו שום דבר ושום ביקורת על חברת amitu.
ויש עוד כמה הודעות שהוא לא היה בהם רציני.
לגבי ההודעה של עמית אודאי, אני יודע שאני העברתי אותה, וייתכן ולא הבחנתי לאן העברתי אותה. זאת לא הייתה העברה של hostime.co.i, אלא שלי.
ההודעה הועברה עכשיו לפורום דיבורים.
לגבי ההודעות שציינת שהם 3 ברציפות, בדקתי את ההודעות, והוא מחק אותן. אני לא יודע מתי, אבל אנחנו מקבלים ביקורת על ביצועים ושמחים שיש משתמשים כמוך שעוזרים לנו לראות טעויות שגם אנחנו עושים.
וכן, אם מנהל עשה טעות, פנה אליו בפרטי, ותקן אותו. הדרך הנכונה היא לא "לעשות גלים ורעש" בפורום. שלח הודעה פרטית שקטה אל המנהל, תסביר לו שלדעתך יש מקום לתיקון / שינוי ועריכה ותראה לו את ה"אור".
אתה פנית אליו בפרטי? או שרצית לציין את הפעולות שהמנהל הספציפי הזה עשה דווקא בפורום כדי למשוך תשומת לב?
אני יודע שאלי לא פנית בפרטי. יש סיבה למה אתה בכוונה לא שלחת לי הודעה בפרטי ובכוונה כן התלוננת על פעילות המנהל בפורום?
זה מאד לא מכובד מצדך להתקיף משתמש אחר או מנהל (אין הבדל) מעל דפי הפורום כאשר יש לך את צינור ההתקשרות בהודעות פרטיות שנועד ממש למטרה זאת.
אם מיצית את הצינור התקשרות הזאת.. וגם המנהל וגם אני לא ענינו, זכותך המלאה לפרסם על כך בפורום ש"ההנהלה לא מתייחסת אליך". זאת תהיה ביקורת מוצדקת, ומה לעשות במצב כזה זה יהיה צודק לחלוטין ואני אצטרך לתת את הדין והחשבון פה.
אבל אתה לא פנית אלי בהודעה פרטית. עשית את זה בצורה מאד לא נעימה, כאן.
זה לא נותן הרגשה נעימה לאף אחד כשמפרסמים שעשית טעות. וטעויות זה לא נחלתם של המשתמשים לבדם. כולם עושים טעויות.
לדעתי, (וזה לשיקולך האישי ולא חובה) היה מן הראוי לבקש את סליחתו של המנהל שאולי נפגע מפרסום הטעות שלו ובפעם הבאה פשוט להודיע לו ולעזור לו. סה"כ מנהלים הם משתמשים כמוך וכמוני שיש להם את הנטל של לסדר דברים ולעזור בארגון של הפורום.

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 16-10-05, 23:33   # 42
אופיר אדי
חבר על

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל אופיר אדי

אופיר אדי לא מחובר  

שמע,דבר ראשון מי אתה חושב שאתה שתלונן על המנלים
דבר שני עם אתה רוצה,אתה מוזמן ללכת עם לא טוב לך
סרברים לקונטר סטרייק
  Reply With Quote
ישן 16-10-05, 23:41   # 43
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dassmaster
שמע,דבר ראשון מי אתה חושב שאתה שתלונן על המנלים
דבר שני עם אתה רוצה,אתה מוזמן ללכת עם לא טוב לך
תודה על הרצון לחזק,.. ובלי לפגוע באף אחד, זה לגיטימי להתלונן על מנהלים.
מותר ורצוי להעביר ביקורת על מנהלים כי ככה אפשר לשפר. אם משתמשים לא יעירו ולא יגיבו זה סימן שגם לא אכפת להם ממה שקורה, וגם המנהלים לא ידעו שהם עושים משהו שמפריע למשתמשים האחרים.
הבעיה היא לא עם התלונה, הבעיה היא עם הדרך שהמשתמש בחר לפרסם את תלונתו. היא לא נעימה ולא עוזרת. במקום להעביר ביקורת בונה או דיסקרטית, הוא בחר לפרסם את התלונה שלו בפורום.

אני לא רוצה שמשתמשים ירגישו שסותמים להם את הפה וילכו. לא זאת המטרה של האשכול ואני מקווה שהמצב יפתר בצורה נעימה ולא ב"נמאס לי אז אני הולך". זאת התנהגות מיותרת שאין לה ממש הצדקה, בפרט (לדעתי) שאני משתדל לפתוח כמה שיותר ערוצים לתקשורת, גם להעברת ביקורת, וגם לתגובות של משתמשים.

-אלון.
  Reply With Quote
ישן 16-10-05, 23:51   # 44
Enterclick
חבר וותיק

מיני פרופיל

Enterclick לא מחובר  

אלון-אני שאלתי אותו למה והוא ביכלל לא הבין אתה מה שהוא עשה.
והוא מחק אותם בטח כי הוא ראה את ההודעה הזאת.
אני לא מנסה ליפגוע באף אחד פשוט להראות לכם את הטעיות שלו כי הוא לא יודע אותם לבד.
dassmaster-אני לא שואל אותך וגם לא ישאל אותך מה לעשות.
וזה גם לא פורום שלך שאתה יכול לומר לי ללכת.
  Reply With Quote
ישן 17-10-05, 00:18   # 45
Roy|Gillex.net
Senior Member

מיני פרופיל

Roy|Gillex.net לא מחובר  

נמאס לך ? - דרך צלחה , לא צריכים אנשים כמוך בפורום .
אף אחד לא מחייב אותך להיות פה וזה רק לטובתך .
כפי שאמרתי , לא מרוצה - שלום .
  Reply With Quote
ישן 17-10-05, 01:35   # 46
shev.com
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

shev.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי enterclick
אלון-אני שאלתי אותו למה והוא ביכלל לא הבין אתה מה שהוא עשה.
והוא מחק אותם בטח כי הוא ראה את ההודעה הזאת.
אני לא מנסה ליפגוע באף אחד פשוט להראות לכם את הטעיות שלו כי הוא לא יודע אותם לבד.
dassmaster-אני לא שואל אותך וגם לא ישאל אותך מה לעשות.
וזה גם לא פורום שלך שאתה יכול לומר לי ללכת.
יכול להיות שהוא באמת לא הבין. לפעמים גם לי קורה שאני עושה פעולות בלי לחשוב.. ואפילו תצעק לי בפנים שאני עושה פעולה לא נכונה... ואני אתקע בקטע של.. "אמממ.. מה לא עשיתי בסדר?".
בשביל זה יש לנו מספר מנהלים פה, וגם אדמין שמקבלים הודעות ומתקשרים אחד עם השני.
אם אחד המנהלים מפספס, אפשר לפנות בפירוש אלי.
ואם הוא מחק את ההודעות לאחר שראה את ההודעה שלך פה, אז בבקשה, אתה רואה שאתה יכול לעזור? יכולת רק לעשות את הפעולה הזאת בדיוק אותו הדבר רק בצורה יותר נעימה.
גם אני מקבל ביקורת ועצות מהמשתמשים השונים. לדוגמה, קיבלתי את העובדה שיש בעיה עם חוקי המינימום ממשתמש שטרח ונימק בצורה מאד מסודרת. אני מאד מעריך את זה. בסך הכול הוא עזר לפורום ולי.
אפשר ומותר לחלוק על הדיעה שלי או של משתמש אחר. ואפשר בהחלט לערוך דיונים על נושאים שונים ורבים, הרי לשם כך הפורום נוצר. רק הבקשה שלי היא, אם יש כוונה לעזור לפורום, אז לעשות זאת בצורה של הודעה נכונה, בצינור תקשורת הנכון. ואם ראית משהו שנעשה לא נכון ואתה חושב שהוא טעות..מצויין, לא רק שתוכל לעזור ולציין את הטעות, נשמח גם לשמוע איך לפתור את הבעיה. הרבה יותר קל ונעים יותר גם למנהלים וגם למשתמשים אחרים לראות לא רק "הי יש פה בעיה". כיף ונעים לראות שאתה חשבת על הפתרון. זה גם מוערך על ידי המתשמשים האחרים וכמובן גם על ידי המנהלים. זאת לא פניה רק אליך. זאת פניה לכל המשתמשים. לאלו שמעוניינים בתפקיד של מנהל בעתיד, זאת הדרך הכי טובה להבליט את קישורי הניהול שלכם והיכולת להראות שאתם יצירתיים וגם חושבים על שיפורים בפורום.

-אלון.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום