הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-08-07, 21:47   # 11
guycohen
חבר מתקדם

מיני פרופיל

guycohen לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Nati צפה בהודעה
אחלה עסק כן..
אבל התומך שלהם קצת לא בסדר בראש..
מציע לך לפנות אל אושר הוא יטפל בך בצורה הטובה ביותר כמו שרק הוא יודע לטפל :^
בנוגע אליך
אולי יש להם תומך שקצת לא בסדר בראש
אבל לפחות הם לא עובדים על לקוחות כמו החברה שלך
או שהיו בעלים אחרים אני לא יודע בכל מיקרה יצא לכם שם ממש רע ובצדק

בכל מקרה
גולד הוסט...לך על זה.

ישן 30-08-07, 22:09   # 12
Gold-Host.co.il
חבר על

מיני פרופיל

Gold-Host.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Sale-Serv.Co.il צפה בהודעה
בנוגע אליך
אולי יש להם תומך שקצת לא בסדר בראש
אבל לפחות הם לא עובדים על לקוחות כמו החברה שלך
או שהיו בעלים אחרים אני לא יודע בכל מיקרה יצא לכם שם ממש רע ובצדק

בכל מקרה
גולד הוסט...לך על זה.
אני מבין שאתה מתכוון לתומך שרתי המשחק אורי ?
היה לכם ( ) סיכסוך איתו לכן אתם כל כך נטפלים אליו .
הוא עובד נהדר ואני מרוצה מאוד שהוא אצלי וכנל לקוחתיי ככה שמה שתגידו , לא מזיז לי .

ישן 31-08-07, 02:16   # 13
Gold-Host.co.il
חבר על

מיני פרופיל

Gold-Host.co.il לא מחובר  

אני בטוח שכולם הבינו אותי.
בכל מקרה הספאם פה חוגג.
אני מבקש לא להגיב יותר תגובות ספאם על מנת שפותח האשכול יקבל רקע על העסק והמלצות מהגולשים השונים ,תודה

ישן 07-09-07, 13:13   # 14
darkid
חבר בקהילה

מיני פרופיל

darkid לא מחובר  

אני לא הייתי ממליץ עליהם כי הם לא באמת מומחים ולא ממש אמינים.
הזמנתי מהם משהו, לאחר שסיכמנו על כל הדברים (שהם אמרו שהם יוכלו לספק אותם), שלחתי את הכסף התחילו לצוץ הבעיות של חוסר ידע בתחזוק וניהול שרת (לא יודעים להתקין שרת MySQL, חוסר ידע מוחלט בשימוש בשורת הפקודות של הMySQL, חוסר ידע בשימוש בטרמינל), לאחר ש"וויתרנו" הייתי אמור לקבל החזר כספי אבל הם נעלמו.
לא כתבתי פה ביקורת מעולם כי ידעתי שכל קהילת הוסטס תתנפל עלי.

עסק אחסון שמכבד את עצמו אמור לדעת דברים אלו, ועסק שקורא לעצמו "מומחה" חייב לדעת את זה.
אני רק רוצה לציין שהדברים שביקשתי מהם היו צרכים בסיסיים למפתח(לא אחד שבונה אתר) אבל בכל זאת, סיכמנו על עסקה הצגתי להם את כל הדברים הדרושים והם לא סיפקו אותם, ובנוסף לזאת לא סיפקו החזר כספי(לאחר שקבענו שיהיה החזר כספי במידה ומשהו ישתבש).

Last edited by darkid; 07-09-07 at 13:17..

ישן 07-09-07, 13:28   # 15
Gold-Host.co.il
חבר על

מיני פרופיל

Gold-Host.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי darkid צפה בהודעה
הזמנתי מהם משהו, לאחר שסיכמנו על כל הדברים (שהם אמרו שהם יוכלו לספק אותם), שלחתי את הכסף התחילו לצוץ הבעיות של חוסר ידע בתחזוק וניהול שרת (לא יודעים להתקין שרת MySQL, חוסר ידע מוחלט בשימוש בשורת הפקודות של הMySQL, חוסר ידע בשימוש בטרמינל), לאחר ש"וויתרנו" הייתי אמור לקבל החזר כספי אבל הם נעלמו.

עסק אחסון שמכבד את עצמו אמור לדעת דברים אלו, ועסק שקורא לעצמו "מומחה" חייב לדעת את זה.
אני רק רוצה לציין שהדברים שביקשתי מהם היו צרכים בסיסיים למפתח(לא אחד שבונה אתר) אבל בכל זאת, סיכמנו על עסקה הצגתי להם את כל הדברים הדרושים והם לא סיפקו אותם, ובנוסף לזאת לא סיפקו החזר כספי(לאחר שקבענו שיהיה החזר כספי במידה ומשהו ישתבש).
אני כבר לא מנהל העסק אך אינני יכול שלא להגיב.
עודד אתה פנית אליי ואמרתי לך " גבר , שילמת לשאולי ושאולי יחזיר לך את כספך" לאחר מספר ימים לא פנית אליי יותר והיה לי בראש שהוחזר לך התשלום שלך ,מה שרצית לא היה אפשרי כי על השרת היו מותקנים דברים שלא יכלנו למחוק או משהו כזה והבאתי לך 3 אנשים שיעזרו לך ויתמכו בך וישבו איתך כיוון שלי לא היה ניסיון בטרמינל וכו', אבל התעקשת ואמרת שזה אפשרי ,אמרתי לך אם אפשרי אז ננסה וניסינו .
נכון או לא ?
כמו כן ביקשת גירסת SQL שלא יכלה להיות מותקנת ,כיוון שיש עוד לקוחות שמשתמשים בגרסאות קודמות וזה היה יוצר סיבוך אחד גדול.

בכל מקרה אם שאולי לא החזיר לך את כספך, אני אדאג לזה בהמשך השבוע הקרוב .ובחל שלא אמרת לי ששאולי לא החזיר לך הייתי דואג לך מההתחלה.
יום טוב לך .

אה והקפצת גם בנוסף לכל.

Last edited by Gold-Host.co.il; 07-09-07 at 13:31..

ישן 07-09-07, 13:48   # 16
Inj3cT10n
Permanently Banned

מיני פרופיל

Inj3cT10n לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי darkid צפה בהודעה

עודד,עוד לפני מספר חודשים כשאושר אמר לי לדבר איתך בקשר להחזר אמרתי לו שאין לי בעיה יתתחבר לMSN תן לי ותקבל את הכסף.
עד היום אני לא רואה אותך מחובר ולא ניסית ליצור עימי קשר לא טלפוני לא אימייל ולא אייסקיו.
לפי מה שזכור לי אתה רצית שרת למשחק WOW ואני מראש אמרתי לך שאין לי ידע בזה ואני לא אוכל לעזור לך,אתה אמרת שאתה תידאג לכל שאתה רק צריך גישת SSH וזה אכן מה שקיבלת.
אמרת שזה לא הולך לך ורצית החזר ומאז אני לא תופס אותך מחובר ואני זמין הרבה זמן גם במחשב ויותר בפלא'.
יותר מזה אני ואושר סיפקנו לך מספר אנשי תמיכה שלטענתך לא עזרו לך.
אנא צור איתי קשר ותקבל את כספך.
יום נעים,
שאולי.

ישן 07-09-07, 14:48   # 17
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Gold-Host.co.il צפה בהודעה

אה והקפצת גם בנוסף לכל.
-נעול-

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום