הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 24-02-12, 17:09   # 1
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

זיר"ה תובעת חייל צה"ל בן 19 על סך 250 אלף ש"ח

http://www.israelhayom.co.il/site/ne...ter=24.02.2012

מדובר במתכנת אפרים מור בן 19. והוא נתבע ע"י זירה על סך רבע מיליון שקל.

כתבה מעניינת ומדאיגה מאוד. ללא שום הוכחת נזק ובעזרת צו בית משפט הם יכולים כ"כ בקלות לקחת לכל אחד מאיתנו את המחשבים.
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 17:26   # 2
MaorGetter
חבר וותיק

מיני פרופיל

MaorGetter לא מחובר  

איזה אתר היה בבעלותו?
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 17:58   # 3
XxHunTerxX
חבר בקהילה

מיני פרופיל

XxHunTerxX לא מחובר  

עד היום לא החזירו לי את המחשב למרות שלא נמצא בו אפילו קובץ אחד המפר זכויות יוצרים. הם גזלו ממני את מקור הפרנסה היחיד שהיה לי.
את מור אני מכיר כבר כמה שנים טובות, אחלה בנאדם כיף לעבוד איתו ותמיד שאף גבוה, אני הייתי הבעלים של החברה שהתחיל איתה את "הרומן" כפי שהוזכר בכתבה ומאז מור רק מתקדם בעולם האינטרנט.. צר לי שהוא הגיע למצב הזה, מצב לא קל בכלל.
באותו שבוע שזירה קפצו עליו היינו אמורים להפגש ולהתחיל לעבוד על פרויקט חדש... זירה עד היום לא השיגה כלום מהמלחמה שפתחה נגד אתרים "פיראטים" הם רק ניפצו חולמות ופגעו באנשים חלשים שכל מטרתם בחיים היה להצליח ולא על ידי רמיסת חלשים וגניבה תחת חסות החוק כמו שהם עושים.
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 18:08   # 4
XxHunTerxX
חבר בקהילה

מיני פרופיל

XxHunTerxX לא מחובר  

ד"א שימו לב איזה אתרים קפצו לעמוד ראשון בביטוי "צפייה ישירה" בגוגל ומי מפרסם מודעות בגוגל אדוורדס בביטוים הקשורים לצפייה ישירה וסרטים
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 18:18   # 5
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

אותי מכעיס העובדה שהם חושבים שזה ישנה משהו בתרבות האינטרנטית! ואת העצבים הם מוציאים על נער אחד מיני רבים.

אם המשטרה לא מצליחה לעצור זנות\סחר בסמים\סחר בבני אדם\גניבות אז איך לעזאזל ינצחו במלחמה הורטואלית שבה האנונימיות שולטת והטכנולוגיה ממציאה את עצמה יותר מהר מהאבולוציה?
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 20:30   # 6
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי XxHunTerxX צפה בהודעה
עד היום לא החזירו לי את המחשב למרות שלא נמצא בו אפילו קובץ אחד המפר זכויות יוצרים. הם גזלו ממני את מקור הפרנסה היחיד שהיה לי.
את מור אני מכיר כבר כמה שנים טובות, אחלה בנאדם כיף לעבוד איתו ותמיד שאף גבוה, אני הייתי הבעלים של החברה שהתחיל איתה את "הרומן" כפי שהוזכר בכתבה ומאז מור רק מתקדם בעולם האינטרנט.. צר לי שהוא הגיע למצב הזה, מצב לא קל בכלל.
באותו שבוע שזירה קפצו עליו היינו אמורים להפגש ולהתחיל לעבוד על פרויקט חדש... זירה עד היום לא השיגה כלום מהמלחמה שפתחה נגד אתרים "פיראטים" הם רק ניפצו חולמות ופגעו באנשים חלשים שכל מטרתם בחיים היה להצליח ולא על ידי רמיסת חלשים וגניבה תחת חסות החוק כמו שהם עושים.
בוא תסכים איתי שמור חבר שלך לא טלית שכולה תכלת ואם הוא כזה למה הוא צריך לפחד?הצדק יעשה.
אבל בוא נסכים בנינו שאתר שלא מפר "חוקים" "זכויות" לא באמת יכניס כסף טוב ,נכון?

שלא תבין אותי לא נכון אני נגד הפעילות של זירה אבל בכל זאת..... הם מפסידים מליונים כל שנה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי satan צפה בהודעה
אותי מכעיס העובדה שהם חושבים שזה ישנה משהו בתרבות האינטרנטית! ואת העצבים הם מוציאים על נער אחד מיני רבים.

אם המשטרה לא מצליחה לעצור זנות\סחר בסמים\סחר בבני אדם\גניבות אז איך לעזאזל ינצחו במלחמה הורטואלית שבה האנונימיות שולטת והטכנולוגיה ממציאה את עצמה יותר מהר מהאבולוציה?
בוא נבהיר כמה דברים, המשטרה זה המאפייה הכי גדולה של הארץ.
זנות ממזרח אירופה כבר לא תמצא מוברחות לפה.
גניבות? לי פרצו לדירה וגנבו סכום כסף עצום!!
בתכאלס מה אפשר לעשות? אין טביעות אצבע אין מצלמות וגם אם היה בטח שהם היו עם כובעים.
אז העבודה עוברת לקצין מודיעין שבדרך סוגר לבן אדם אחר תיק בתמורה שהוא מוסר לו מידע ככה זה עובד.

וכמו שהטכנולוגיה מתקדמת גם הטכנולגיה של אוכפי החוק משתדרגת הבעיה מי מתקדם יותר מהר.
וגם אם לא מצליחים לפחות הם מנסים.

לנושא: אם אני לא טועה פעם שמעתי מעורך דין בענייני אינטרנט שאי אפשר לתת גזר דין שהוא מעל 50 אלף שקל לאדם בודד אבל אין לי שום בסיס לטענות

שבת שלום ובהצלחה למור במלחמה
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 20:30   # 7
אנונימוס
חסום

מיני פרופיל

אנונימוס לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MaorGetter צפה בהודעה
איזה אתר היה בבעלותו?
mytube/preil

ציטוט:
"יום אחד", מספרת אמו, "התיישב הילד מול המחשב הישן שבחדרו. חבר שלו שלח לו משחק באינטרנט, שיש בו חדרים שאתה יכול לנהל. כל חדר עולה כ-50 שקלים. אפרים התחיל לשחק ולשחק, ולא היה אפשר להזיז אותו מהמחשב. הוא הראה לי איך הוא קונה חדר אחרי חדר, ואז מצליח למכור אותם בסכום גבוה יותר".
נשמע ילד קונטר..

ציטוט:
הוא לא יכול לשכוח את האתר הראשון למשחקים שהקים וקיבל עליו 200 שקל. חבל על הזמן איך שהוא התרגש".
המון כסף..

לדעתי הוא עושה לעצמו פאדיחות עם זה שהוא מספר שהוא מתלהב מ200 שקל...
אני זוכר שהוא רק פתח את האתר אני הייתי על קצה המזלג לקנות את האתר ובסוף הוא ביטל את זה במקום לחסוך את הקנס של 250,000 שקל.. ושלא נדבר על העוגמת נפש , הוא עשה טעות .

טעות של מתחילים.

Last edited by אנונימוס; 24-02-12 at 20:35..
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 21:19   # 8
Kernel
אושיית הוסטינג

מיני פרופיל

Kernel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי satan צפה בהודעה
http://www.israelhayom.co.il/site/ne...ter=24.02.2012

מדובר במתכנת אפרים מור בן 19. והוא נתבע ע"י זירה על סך רבע מיליון שקל.

כתבה מעניינת ומדאיגה מאוד. ללא שום הוכחת נזק ובעזרת צו בית משפט הם יכולים כ"כ בקלות לקחת לכל אחד מאיתנו את המחשבים.
במידה ויש חשד, ניתן לקחת לבדיקה (אאל"ט עד 30 יום), אי אפשר לחלט מחשב (זה גם דבר דיי מטומטם).

אני באמת לא מבין את הכתבת התבכיינות הזאת, מצד אחד הוא הרוויח כסף (גבה כסף ב-SMS לצפייה בסרטים) בתחום שנחשב אפור, מצד שני הוא בוכה שהכל קרס.

גילוי נאות: אני הייתי אמור לעבוד בפרוייקט הזה, אבל לאחר שהפרוייקט נקלע "לקשיים" ואחרי שאלעד&אלעד מ-Q-Host התנהגו בצורה הכי לא מקובלת שיש, נותקו היחסים ביננו.
ישן 24-02-12, 21:28   # 9
Tal.
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Tal. לא מחובר  

אני לא מבין מה מחפשים במחשב?

איך האתר קשור למה שיש לו במחשב? ואם יש לו (כמו לכולנו) סרטים שירים וסדרות שהוא לא קנה על המחשב?
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 21:32   # 10
אנונימוס
חסום

מיני פרופיל

אנונימוס לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Youtube4Down.com צפה בהודעה
אני לא מבין מה מחפשים במחשב?

איך האתר קשור למה שיש לו במחשב? ואם יש לו (כמו לכולנו) סרטים שירים וסדרות שהוא לא קנה על המחשב?
הוכחות חותכות זה שהוא בעל האתר [?] מתכנת האתר [?] לא? תחשוב בהיגיון ..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום