הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 25-12-15, 13:12   # 1
Builds
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Builds לא מחובר  

התקנת Supervisor על שרת לינוקס

היי.

יש לי אפס ידע בלינוקס וכל מה שמתקשר לזה - כל העניין של הממשק עם עכבר ומקלדת תמיד היה לי קל יותר מלנסות לרשום פקודות בחלונות שחורים (ככה לינוקס נתפס אצלי לפחות בתודעה). אני בתהליך של הקמת אתר\תוכנה כלשהי, רכשתי שרת ייעודי מחברה הולנדית וקיבלתי מהמתכנת שלי הבוקר מספר בקשות שאני צריך לבצע:

1. sudo apt-get install supervisor
2. Within /etc/supervisor/conf.d create a laravel-worker.conf file.
3. chmod +x laravel-worker.conf.
4. Add this content to file laravel-worker.conf: (פה הטקסט שאני צריך להכניס שם)

אני קרוב לשלוש שעות יושב וקורא על פקודות ועל הוראות וגישות ואני לא כל כך מצליח להבין מה לעשות פה (למרות שזה נשמע די פשוט לפי מה שקראתי). הצלחתי להתחבר לחלון השחור (SSH להבנתי) עם Putty אבל משם והלאה לא עובד כל כך.

הפקודה של apt-get לא עובדת (command not found), אז מצאתי באתר אחר שאפשר להתקין את הדבר הזה על ידי easy_install supervisor, היה נראה שזה עבד אבל כשאני משתמש ב cd /etc לראות את הקבצים שיש שם אני לא רואה תיקייה של supervisor.

בנוסף, אחרי שאני כן אצליח איכשהו להתקין (אשמח אם תוכלו לעזור עם זה) - איך אני בדיוק יוצר קובץ או איך אני מכניס טקסט לתוך אותו קובץ, אם אין לי שום ממשק עם עכבר או בלי אפשרות ללחוץ "אנטר" בשביל לרדת שורה בתוך הטקסט וכו'?...

אעריך את עזרתכם. תודה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום