הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 24-02-12, 21:33   # 11
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Kernel צפה בהודעה

אני באמת לא מבין את הכתבת התבכיינות הזאת, מצד אחד הוא הרוויח כסף (גבה כסף ב-SMS לצפייה בסרטים) בתחום שנחשב אפור, מצד שני הוא בוכה שהכל קרס.

עזוב בוא נגיד את זה בצורה אחרת גנב גונב ואז בוכה שגונבים לו בזמן שהוא גנב אחלה של סחורה.

קצת טמטום.ואם היא תבועת אותו ב250 אלף סימן שהוא ממש הרוויח טוב. כמה היה הקנס של הורדות נט? 250 בזמן שהם הרוויחו 60 אלף רק מגוגל
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 21:40   # 12
אנונימוס
חסום

מיני פרופיל

אנונימוס לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NextWebs.Net צפה בהודעה
עזוב בוא נגיד את זה בצורה אחרת גנב גונב ואז בוכה שגונבים לו בזמן שהוא גנב אחלה של סחורה.

קצת טמטום.ואם היא תבועת אותו ב250 אלף סימן שהוא ממש הרוויח טוב. כמה היה הקנס של הורדות נט? 250 בזמן שהם הרוויחו 60 אלף רק מגוגל
מה אתה מבלבל? הורדות נט לא הרוויחו אגורה מגוגל .

אתה לא מבין כלום , אל תבלבל אחרים.
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 21:51   # 13
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי אנונימוס צפה בהודעה
מה אתה מבלבל? הורדות נט לא הרוויחו אגורה מגוגל .

אתה לא מבין כלום , אל תבלבל אחרים.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בואנה אתה ילד מסכן, אתה צוחק על אנשים אחרים אבל אתה הכי מסכן פה יש לך כינוי של אקר php אתה לא יודע על מה אתה מדבר? עלק אתה כותב טעות של מתחילים בלי להעליב כן? הבן אדם שם אותך ואותי בכיס הקטן מה אתה משחק אותה?

הורדות נט הרוויחו המון כסף מגוגל עד שגוגל הורידו את הפרסומות משם. אז תפסיק לבלבל תשכל. ותתחיל לשנות תניק שלך למה אתה הורס להם תשם בארץ
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 22:05   # 14
WCMS
חבר מתקדם

מיני פרופיל

WCMS לא מחובר  

ציטוט:
mytube/preil

נשמע ילד קונטר..

המון כסף..

לדעתי הוא עושה לעצמו פאדיחות עם זה שהוא מספר שהוא מתלהב מ200 שקל...
אני זוכר שהוא רק פתח את האתר אני הייתי על קצה המזלג לקנות את האתר ובסוף הוא ביטל את זה במקום לחסוך את הקנס של 250,000 שקל.. ושלא נדבר על העוגמת נפש , הוא עשה טעות .

טעות של מתחילים.
תגיד לי שניה כמה כסף אתה עשית פעם ראשונה מהאינטרנט?
וכן אפילו 200 ש"ח בפעם הראשונה למרות שכולם חושבים שאי אפשר לעשות מהאינטרנט שקל זה כיף.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Kernel צפה בהודעה
במידה ויש חשד, ניתן לקחת לבדיקה (אאל"ט עד 30 יום), אי אפשר לחלט מחשב (זה גם דבר דיי מטומטם).

אני באמת לא מבין את הכתבת התבכיינות הזאת, מצד אחד הוא הרוויח כסף (גבה כסף ב-SMS לצפייה בסרטים) בתחום שנחשב אפור, מצד שני הוא בוכה שהכל קרס.

גילוי נאות: אני הייתי אמור לעבוד בפרוייקט הזה, אבל לאחר שהפרוייקט נקלע "לקשיים" ואחרי שאלעד&אלעד מ-Q-Host התנהגו בצורה הכי לא מקובלת שיש, נותקו היחסים ביננו.
אני הייתי גובה כספים בSMS ובחיוב טלפוני, להורדת קבצים. זה לא תחום אפור,
יש את פיילפלייר (שעד עכשיו פועל)

אני למזלי מכרתי את כל האתרי העלאת קבצים שלי.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Youtube4Down.com צפה בהודעה
אני לא מבין מה מחפשים במחשב?

איך האתר קשור למה שיש לו במחשב? ואם יש לו (כמו לכולנו) סרטים שירים וסדרות שהוא לא קנה על המחשב?
אם הוא הבעלים ומתכנת המחשב שלו אמור להיות מפוצץ קודים.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי NextWebs.Net צפה בהודעה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בואנה אתה ילד מסכן, אתה צוחק על אנשים אחרים אבל אתה הכי מסכן פה יש לך כינוי של אקר php אתה לא יודע על מה אתה מדבר? עלק אתה כותב טעות של מתחילים בלי להעליב כן? הבן אדם שם אותך ואותי בכיס הקטן מה אתה משחק אותה?

הורדות נט הרוויחו המון כסף מגוגל עד שגוגל הורידו את הפרסומות משם. אז תפסיק לבלבל תשכל. ותתחיל לשנות תניק שלך למה אתה הורס להם תשם בארץ
נו באמת תגובה כזאת לא ציפיתי אפילו לראות,
הורדות נט הרוויחו לא כזה המון מגוגל כי הם חסמו אותם, אבל מהחברות פרסומות הם הרוויחו טוב, אבל סתכל על זה עכשיו הם למטה.
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 22:08   # 15
אנונימוס
חסום

מיני פרופיל

אנונימוס לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Yuri198 Services צפה בהודעה
[B]

נו באמת תגובה כזאת לא ציפיתי אפילו לראות,
הורדות נט הרוויחו לא כזה המון מגוגל כי הם חסמו אותם, אבל מהחברות פרסומות הם הרוויחו טוב, אבל סתכל על זה עכשיו הם למטה.
לא רק שהם למטה , הם גם שילמו כפול ומכופל ממה ש"הרוויחו" .

אגב NextWebs.Net - לחלוטין .. אתה אידיוט.
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 22:11   # 16
WCMS
חבר מתקדם

מיני פרופיל

WCMS לא מחובר  

ציטוט:
לא רק שהם למטה , הם גם שילמו כפול ומכופל ממה ש"הרוויחו" .

אגב NextWebs.Net - לחלוטין .. אתה אידיוט.
זה מה שקורה ברגע שאתה מחזיק אתר עם 200 אלף גולשים ביום, שהתחום שלו היה אפור... (עכשיו לדעתי התחום הזה שחור)
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 22:41   # 17
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

בן אדם שלוקח חלק באתרים כאלו, בין אם הוא בעל האתר, המתכנת או סתם מישהו בתפקיד הנהלה זוטר,
הוא עושה זאת כשמלכתחילה הוא יודע שזה לא תמיד חוקי וזה עלול גם להיגרר למצבים לא ממש נעימים כמו שמתואר כאן.

לא שאני מצדיק את הפעילות של זיר"ה, למעשה אני אפילו די מזדהה עם הבחור הזה ואותו דבר יכול היה לקרות גם לי, אבל כשעושים משהו לא חוקי צריך לקחת בחשבון את ההשלכות של זה.
אם הוא באמת לקח חלק במשהו כזה אז עם כל הצער שבדבר, עם כל ההזדהות איתו ועם כל ההתנגדות לפעילות של זיר"ה בין אם היא מוצדקת או לא על פי דעתו של כל אחד מכם, אי אפשר להיות אטומים.

אני לא בקיא בפרטי בפרשה אז לא אגיד את דעתי עליה, בסופו של דבר חבל לי שזה קרה, אני בטוח שהוא לא ציפה לזה כשהתחיל ללמוד לתכנת.
אם יתברר שהוא עשה משהו לא חוקי ולמרות שידע את ההשלכות של זה המשיך בדבר - באמת שחבל..
שיהיה לו בהצלחה, אני מקווה שהנזק שיגרם לו מהעניין יהיה קטן ככל האפשר ושהסיוט הזה יסתיים לו במהירות.
  Reply With Quote
ישן 24-02-12, 23:02   # 18
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

אנונימוס וNextWebs.Net, תלמדו להתנהג ולהתנסח.
ישן 24-02-12, 23:43   # 19
Agam Levi
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Agam Levi לא מחובר  

זיר''ה יצאו למאבק בשם הגופים שאותם הם מייצגים.
הם צריכים להציג תוצאות. ברגע שהם ראו את הFBI לוקח את קים שמיץ למאסר העיניים שלהם נדלקו והם חיפשו את הקים שמיץ של ישראל.

הורדות.נט היה אתר לא חוקי, שמפעיליו הסתכנו במאסר ובקנסות. אני לא מרחם עליהם. בכל שנותיי באינטרנט לא נכנסתי לשום תחום אפור או שחור, ומעולם לא נתבעתי. מצד שני, מעולם לא פתחתי אתר פופולרי במיוחד, ואת כספי אני עושה מבניית אתרים לאחרים.
השמירה על החוק באה על חשבון ההצלחה, וזה מונע מרבים להצליח.

מור, לעומת זאת, הוא קורבן של המערכת. הוא פתח שני אתרים בינוניים, שכנראה לא העניקו לו הרבה כסף, ובגללם הוא עשוי למצוא את עצמו בתחילת חייו כאזרח עם חוב מעיק של כמה עשרות אלפי שקלים.

אני ממליץ לכל מי ששוקל הקמה של אתר שעשוי, אפילו במקצת, להכנס לתחום האפור באינטרנט, לסגת מכך מיד.
זיר''ה התחילו לפעול ואני מניח שPREIL והורדות.נט לא יהיו הקורבנות האחרונים שלהם. האינטרנט נכנס לתקופה קשה מכל הבחינה של אכיפת חוקי זכויות היוצרים, בעולם עם גל מגה-אפלואד ובארץ עם המתקפה של זיר''ה.

זיר''ה לא לוקחת שבויים.
ישן 25-02-12, 09:41   # 20
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

הנושא של חוקיות האתר ברורה מאליה, הוויכוח על כך שיש דרישה לסרטים אונליין ואין ספק מקצועי שיספק אותם לא רלוונטי.

העניין שאני מעלה פה וכועס עליו זה שהיום הם יעצרו את מור מחר הם יצערו מישהו אחר, מסיבה כלשהי, ללא שום הוכחה שאכן פגע בהם.

מחר פורומים יהיו למטרה כי אנחנו יודעים היטב כמה הפרות זכויות יוצרים יש בפורומים.

למעשה פורומים מפרים יותר זכויות יוצרים מאשר הורדות נט וכו' - אז מחר יפעלו נגד בעלי פורומים. ומחרותיים נגד המאחסנים שלהם ואחר כך נגד המתכנתים שבנו להם פלאגין או סקריפט.

אם הרווחים שלהם מסרטים עכשיו לא יעלו בעקבות הסרת של הפיראטיות בארץ אז מה יהיה על התקף הזעם הבא? ועל חשבון מי הוא יבוא?
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום