הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-05-09, 11:15   # 11
bar33
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

bar33 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ben3891 צפה בהודעה
Theborer לא גנב לי שום מערכת, כבוד האתר שמור במקומו - שיחקתי שם וכל הכבוד לאפי שעשה שם עבודה מעולה! חוץ מהעניין שהוא זה שעשה את ההצפות לשרת (לכל מנהל אתר כזה בד"כ יש ילד בן 14 שיושב לו על הראש, אז אחד הילדים האלה היה בקשר טוב עם המנהל של THEBORER עד שהוא עבר אליי) - אבל אני מבין אותו, די מעצבן שאתה מבקש תרומות ומישהו פותח לך אתר כזה בפנים..
אבל שוב - לא גנבתי מTHEBORER כלום, היה לי יותר קל לתרגם את המערכת זה נכון - הכרתי אותה כי שיחקתי אצלו, אבל הורדתי אותה באנגלית ובגרסא פגומה וירודה ממה שהיתה לו, ושיפרתי אותה להרבה יותר טובה מכל מערכת מהסוג הזה (לא RPG בכללי, מהסוג של המערכת הזאת).
ובר היקר, זה לא שהשרת שלך לא החזיק אותה.. הגיע לאזניי שמועה על כמה משתמשים מפורום LAFAMILIA שהחליטו שהם עושים עליך חרם והצפות בגלל הקומבינות של ההנהלה או משהו כזה, אחד מהם רץ לספר לי בתקווה שאני אתן לו איזו הטבה במשחק או משהו..

לא מתכוון להתווכח פה - רק כאב לי לראות שאתה תקבל כסף על משהו שגנבת (ושוב - את התרגום והשינויים, לא את המערכת, שלא תגיד שגם אני גנבתי)
אני לא יודע מי אלה la-familia , אני רק יודע שיש להם כמה מאפיות במשחק אצלי , חרם הם בטוח לא עושים כי הם דיי 'חורשים' את האתר.
בכל אופן , אני אשמח לדעת על סמך מה אתה קובע ש"גנבתי" לך את התרגום...זה דיי מעניין אותי.

ישן 23-05-09, 11:25   # 12
ben3891
חבר חדש

מיני פרופיל

ben3891 לא מחובר  

אני קובע את זה כי העלת בדיוק את אותה מערכת, אני אפרט לך כאן כמה נקודות שעולות לי לראש עכשיו:
*לשנינו היתה טעות שרשמנו בראשי "כוח" במקום אנרגיה, אני תיקנתי את זה לא מזמן.
*אתה קראת לאתר שלך "הבורר" והלוגו שלך היה THE GODFATHER.
*התיאור של המשחק בדף הראשי הוא אותו תיאור שאני כתבתי.
*השארת רק את הערים - זה מה שהוספתי עד שהורדת את המערכת - במקרה העיר באר שבע היא העיר שאני גר בה.. מוזר שגם אתה בחרת בדיוק באותן ערים נכון?
*רק חלקים שתרגמתי עד אותו הרגע נשארו אצלך אותו דבר, אחרים נשארו באנגלית או ששינית - אבל את זה רק אני יודע, אני יודע מה תרגמתי ומה לא עד שהורדת את המערכת.
*יש לי תיעוד של שיחות עם חברים בICQ שאני מחליט לא להמשיך עם התרגום והתיקונים בגלל מה שעשית ואיך שהייתי מיואש באותו הרגע - ואותו חבר שכנע אותי להמשיך בכל זאת(אני צריך לבדוק אם מישהו רוצה הוכחה, לא יודע אם פרמטתי לפני או אחרי כי עברתי לWINDOWS 7 אז אל תתפסו אותי על מילה בסעיף הזה)

דבר איתי בMSN
ben3891@gmail.com
אם אתה רוצה עוד משהו.
תפסיק להיתמם כאן, עשית מספיק.. תודה בטעות כמו גבר - ואז באמת, אין לי בעיה אם תתן לי את הקרדיט, אי אפשר למחוק את מה שהיה, לפחות שיצא לי מזה משהו - תודה בזה שלקחת אותה ואני אשלים עם זה.

Last edited by ben3891; 23-05-09 at 11:28..

ישן 23-05-09, 11:31   # 13
bar33
חבר בקהילה

מיני פרופיל

bar33 לא מחובר  

ציטוט:
אני קובע את זה כי העלת בדיוק את אותה מערכת, אני אפרט לך כאן כמה נקודות שעולות לי לראש עכשיו:
*לשנינו היתה טעות שרשמנו בראשי "כוח" במקום אנרגיה, אני תיקנתי את זה לא מזמן.
*אתה קראת לאתר שלך "הבורר" והלוגו שלך היה THE GODFATHER.
*התיאור של המשחק בדף הראשי הוא אותו תיאור שאני כתבתי.
*השארת רק את הערים - זה מה שהוספתי עד שהורדת את המערכת - במקרה העיר באר שבע היא העיר שאני גר בה.. מוזר שגם אתה בחרת בדיוק באותן ערים נכון?
*רק חלקים שתרגמתי עד אותו הרגע נשארו אצלך אותו דבר, אחרים נשארו באנגלית או ששינית - אבל את זה רק אני יודע, אני יודע מה תרגמתי ומה לא עד שהורדת את המערכת.
*יש לי תיעוד של שיחות עם חברים בICQ שאני מחליט לא להמשיך עם התרגום והתיקונים בגלל מה שעשית ואיך שהייתי מיואש באותו הרגע - ואותו חבר שכנע אותי להמשיך בכל זאת(אני צריך לבדוק אם מישהו רוצה הוכחה, לא יודע אם פרמטתי לפני או אחרי כי עברתי לWINDOWS 7 אז אל תתפסו אותי על מילה בסעיף הזה)

דבר איתי בMSN
ben3891@gmail.com
אם אתה רוצה עוד משהו.
תפסיק להיתמם כאן, עשית מספיק.. תודה בטעות כמו גבר - ואז באמת, אין לי בעיה אם תתן לי את הקרדיט, אי אפשר למחוק את מה שהיה, לפחות שיצא לי מזה משהו - תודה בזה שלקחת אותה ואני אשלים עם זה.
- אצלי רשום אנרגיה , אין לי מושג מה אצלך
- באר שבע , במקרה גם השותף שלי גר בבאר שבע , או שאולי הוא גנב את הזהות שלך ?
התיעוד של השיחות שלך לא ממש מעניינות אותי , אתה מספר סיפורים שקריים ומנסה להכפיש את שמי.
האתר שלי נפתח לפני האתר שלך , ככה שאם כבר יש העתקות , הם באו מהצד שלך.

ישן 23-05-09, 11:34   # 14
ben3891
חבר חדש

מיני פרופיל

ben3891 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי bar33 צפה בהודעה
- אצלי רשום אנרגיה , אין לי מושג מה אצלך
- באר שבע , במקרה גם השותף שלי גר בבאר שבע , או שאולי הוא גנב את הזהות שלך ?
התיעוד של השיחות שלך לא ממש מעניינות אותי , אתה מספר סיפורים שקריים ומנסה להכפיש את שמי.
האתר שלי נפתח לפני האתר שלך , ככה שאם כבר יש העתקות , הם באו מהצד שלך.
האתר נפתח לפני האתר שלי כי עוד לא סיימתי, וגם כי לקח לי יום שלם לחזור לעצמי ולהמשיך לעבוד על האתר אחרי מה שעשית, התייאשתי מהפרוייקט הזה באותו רגע...
ולא הגבת על זה שהלוגו שלך גם היה THE GODFATHER.. כמה אני מצטער שלא שמרתי צילום מסך!

אני לא מכפיש את שמך, זה רק אמת ונו באמת.. בוא נפסיק עם זה ותצא גבר לפחות, זה לא בושה - אני אשלים עם זה ואולי איכשהו נמנף את זה לשיתוף פעולה - משהו בסגנון 2 עולמות לתת למשתמשים הזדמנות להתחיל מההתחלה.

ישן 23-05-09, 11:40   # 15
beastserv
חסום

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to beastserv

beastserv לא מחובר  

וויכוח מיותר

ויכוח מיותר
מי שיקנה את המערכת הזאת יגלה ליפני שהוא ישנה לה את כל מערך מסדי נתונים ויצור לה אינדקסים מתאימים לא יוכל לאחסן אותה בשום שרת.

ישן 23-05-09, 11:41   # 16
bar33
חבר בקהילה

מיני פרופיל

bar33 לא מחובר  

ציטוט:
האתר נפתח לפני האתר שלי כי עוד לא סיימתי, וגם כי לקח לי יום שלם לחזור לעצמי ולהמשיך לעבוד על האתר אחרי מה שעשית, התייאשתי מהפרוייקט הזה באותו רגע...
ולא הגבת על זה שהלוגו שלך גם היה THE GODFATHER.. כמה אני מצטער שלא שמרתי צילום מסך!

אני לא מכפיש את שמך, זה רק אמת ונו באמת.. בוא נפסיק עם זה ותצא גבר לפחות, זה לא בושה - אני אשלים עם זה ואולי איכשהו נמנף את זה לשיתוף פעולה - משהו בסגנון 2 עולמות לתת למשתמשים הזדמנות להתחיל מההתחלה.
בנוגע ללוגו אין לי מה לומר , זה אכן היה הלוגו , אך זה לא לוגו ייחודי לך , את הלוגו הזה לקחתי מגוגל:
http://images.google.co.il/images?hl...-8&sa=N&tab=wi
אין לי מה לעבוד איתך בשיתוף , אדם שמכפיש את שמי ומספר סיפורים שאני גונב ממנו וקורא לו רמאי הוא אדם נבזי , ואני לא רוצה לעבוד בשיתוף עם אדם שכזה.

ישן 23-05-09, 12:06   # 17
ben3891
חבר חדש

מיני פרופיל

ben3891 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי bar33 צפה בהודעה
בנוגע ללוגו אין לי מה לומר , זה אכן היה הלוגו , אך זה לא לוגו ייחודי לך , את הלוגו הזה לקחתי מגוגל:
http://images.google.co.il/images?hl...-8&sa=N&tab=wi
אין לי מה לעבוד איתך בשיתוף , אדם שמכפיש את שמי ומספר סיפורים שאני גונב ממנו וקורא לו רמאי הוא אדם נבזי , ואני לא רוצה לעבוד בשיתוף עם אדם שכזה.
אוקיי, אני הצעתי..
כן ובמקרה קראת לזה GODFATHER, רצית לעשות מחווה לאתר שלי או משהו כזה?
בקיצור - הפסקתי להתווכח, תמכור.. כמו שBEASTSERV אמר ולא אני: מי שיקנה יגלה לאן הוא נכנס..
אני והוא רק מנסים למצוא פתרון איך לשפר את המערכת, הוא מאחסן אותי.. ובהזדמנות זו - תודה רבה על יחס אישי וחם - הבן אדם עזר לי בהכל ועשה בשבילי הרבה - הוא מצא לי באגים בSQL ובאתר - בלי שהוא חייב בכלל לעשות את זה!

ישן 23-05-09, 13:25   # 18
bar33
חבר בקהילה

מיני פרופיל

bar33 לא מחובר  

את המלצות שלך עליו תפרסם בנושא אחר תעשה טובה

ישן 23-05-09, 13:54   # 19
xoox
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

xoox לא מחובר  

אוליי תציינו איזה מערכת זאת??? ואם היא מערכת חינמית אז מאיפה אפשר להוריד אותה?

ישן 23-05-09, 14:20   # 20
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

פשוט ילדים קטנים, לא יאמן.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום