הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > חומרה ומפרטים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-12-09, 23:37   # 11
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

תודה לכל המגיבים!

שימו לב, בשביל רוב הדברים שאני עושה במחשב, אני צריך כוח עיבוד חזק. לדוגמא, אני יכול בו זמנית להריץ 4 דסקטופים שונים עם מלא שירותים פעילים בכל אחד, זאת בנוסף ל3-5 סביבות VMWARE פעילות על המחשב...

בכל הנוגע למשחקים, פשוט, אם כבר אני קונה מחשב חדש, עדיף שיתמוך בכל המשחקים הקיימים כיום ואם אפשר בכמה שיותר שיצאו בעתיד.

דוד, אחלה של הצעות...הבעיה שאין לי מספיק תקציב. ליתר דיוק, אני לא רוצה לבזבז כסף על מחשב שלא באמת אשתמש בו (כמו בעבר, קניתי לפני כחמש שנים מחשב ב10 אלף ש"ח...נכון לאותה תקופה, לא ניצלתי עשירית ממנו..זה המחשב שיש לי כרגע, אגב).

אגב, כרגע, יש לי רמקולים - ADA890 ALTEC LANSING 4.1 האם להשאר איתם או לקנות את אלו שציינתי?

עריכה: מה לגבי קירור, צריך קירור מיוחד? כרגע יהיה קירור מעבד וכ.מסך שמקבלים איתם + מאוורר מארז (יש המלצה לאחד? או שאת הפשוטים ב50-100 ש"ח?)

ממש תודה לכולם...עזרתם לי מאוד לגבש רעיון למפרט...אחכה לתשובותיכם על השאלות הנ"ל ואתחיל בסקר שוק ..

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
ישן 10-12-09, 06:46   # 12
Cyeo
חבר על

מיני פרופיל

Cyeo לא מחובר  

אם אתה לא מתכנן OC הקירור הרגיל של כל רכיב יספיק לך מעל ומעבר.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום