הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 06-05-13, 17:05   # 1
דוד לוי
חבר על
דירוג מסחר: (1)

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

דרושים מפתחי קליינט-סייד פרילנסרים

אהלן,

ההודעה הבאה היא יחסית ארוכה, ומי שאין לו כח לקרוא אותה - כנראה לא מתאים לתפקיד.
קודם כל, קצת עלי:
אני הבעלים של אדווה פתרונות, עוסק מורשה המציע פתרונות של בניית אתרים, קידום אתרים וכו'.
בעברי קידמתי (אורגני, ממומן, יוטיוב, פייסבוק) מספר פורטלים ואתרים מוכרים ומפורסמים, בהם:
החברה להגנת הטבע, פורטל מתחתנים, פורטל משלוחים, ברליץ, מיקי בוגנים, מכללת לוינסקי לחינוך ועוד.
היום אני מפתח WEB בחברת SAP, במקביל להיותי בעל עסק.

מה אני מחפש?
מפתחי קלינט סייד - HTML, CSS, JS, כאלו שיודעים לחתוך פוטושופ ל-HTML וכו'.

מה יש לי להציע?
ברשותי מערכת שהקמתי יחד עם אחד המפתחים הטובים ומוכשרים ביותר שהסכימו להקליד הודעות בפורום הזה (שי בן משה), שהמטרה שלה בתחילת דרכה היתה לצרכים פנימיים בלבד - במקום להקים מערכת ניהול לכל אתר שהייתי מוכר, ולהכניס את העיצוב בתוך קבצי ה-PHP, יצרנו מערכת שמסוגלת להקים "רישיונות" מרוחקים של מערכת ניהול, שבכל מערכת ניהול ניתן להגדיר עיצוב ב-HTML, CSS, JS, ולמערכת קיים API אדיר שמאפשר לנו להקים אתר עם כל פונקציונליות בתוך דקות.
מאז, המערכת הזו צמחה מאוד.
יש בה ממשקי ריסיילרים, שכל ריסיילר יכול להקים אתר, כולל אחסון, דומיין וכו', להעתיק עיצובים של אתרי טמפלייט שקמו על המערכת, קיים API ל-AJAX ששולף קטעי HTML של חלקים מהאתר, ו-API ששולף פרמטרים ב-JSON לצורך גישה לממשק הניהול מרחוק.

מה אני מציע?
כדי שתבינו על מה מדובר, אם אתם יודעים HTML ו-CSS, ולא יודעים אף שפת צד שרת בעולם, אתם יכולים לקחת כל עיצוב שחתכתם מפוטושופ (אפילו המורכב ביותר שיצא לכם להכין), ולהכניס אותו למערכת בתוך 5-15 דקות בלבד, בלי להכיר שורת קוד אחת בשום שפה אחרת, ולקבל אתר מוכן עם פונקציונליות מלאה. בקיצור - לא צריך לדעת סרבר-סייד.
אני מציע ללמד אתכם איך לעשות את זה, לתת לכם ממשקי ריסיילרים בחינם, ולעזור לכם לתמחר את השירות בהתאם.

מה עוד?
- יש לי מלאי שלם של לקוחות שאני יכול להפנות אליכם.
- הרבה יותר פשוט להטמיע עיצוב אצלי מאשר בכל מערכת אחרת (וורדפרס, ג'ומלה וכו').
- אני עצמי לא מתעסק בעיצובים למערכת, כלומר - כל לקוח שמגיע אלי, אני מפנה אותו למפתח קליינט-סייד שיכול להקים לו את האתר. (רק בשביל המספרים - נכון ללפני שבוע היו 124 אתרים על המערכת - כ-50 מתוכם נוצרו ע"י אותה מתכנתת, שנכון להיות היא היחידה ש"הסכימה" ללמוד איך ליצור אתרים על המערכת.. 50 אתרים שהיא יצרה רק ב-4 החודשים האחרונים, ותוסיפו לזה את העובדה שהיא גרפיקאית והם שילמו לה גם על באנרים, עיצוב לוגו, דפי נחיתה ועוד)
- אני לא אקח מכם עמלה על המכירות שלכם, אבל אני כן יכול לדאוג לגבות עבורכם את התשלום.
כל הלקוחות שלי משלמים בכרטיס אשראי, ולכן אני יכול לגבות עבורכם את התשלום מהלקוח, מספיקה הסכמה שלו לגבייה - והתשלום עובר אליכם בלי להתחנן לכסף על עבודה שעשיתם (פחות עמלת האשראי שישראכרט לוקחים לי). איש המכירות שלי ידאג לכל הנושא.
- למעוניינים - קיימים נתיבי רווח גדולים יותר בקרוב (יצירת עיצובי טמפלייט וכו' ומכירתם בחו"ל, היות והמערכת מתורגמת בימים אלו למספר שפות ותופץ לחו"ל בקרוב).

מי שמכיר אותי יודע שאני לא זמין בטלפון בכלל, ולכן אתם מוזמנים לשלוח לי מייל, ואני אתקשר מייד כשאהיה זמין.
תשלחו לי במייל מספר אתרים שחתכתם ל-HTML, וכן את המחירים שבהם מכרתם אותם.
david@adva.co

יום טוב.
ישן 06-05-13, 19:01   # 2
Dwebs
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Dwebs

Dwebs לא מחובר  

אשמח להבין בדיוק מה ה"דיל" פה.
ישן 07-05-13, 12:53   # 3
דוד לוי
חבר על

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

אני מציע למפתחי קליינט אפשרות לייצר אתרים שכוללים מערכת ניהול:
- בלי צורך להשתמש בשום מערכת
- בלי להכיר שורת קוד של שפות צד-שרת
- עם תמיכה מלאה
- עם יכולות אינסופיות
- עם שירותי גביית תשלום מהלקוחות
- בלי לגעת להם בכיס על ההכנסה שלהם מהעיצוב והחיתוך
- עם תמלוגים קבועים מהתשלומים החודשיים שהלקוחות ישלמו על האחסון (50%)
- עם יכולת להלביש כל עיצוב, ואפילו הקיצוני ביותר - בתוך 15 דקות במקסימום. (הרבה יותר קל מכל מערכת שהכרת)
- המערכת מתורגמת בימים אלו למספר שפות, בהם: רוסית, אנגלית, ספרדית / גרמנית / הולדנית (עוד לא הוחלט) ויתחיל שיווק מאסיבי שלה בחו"ל - כך שמדובר בקהל יעד רחב מאוד.
- עם אפשרות לקבל ממני לקוחות שיופנו אל המתכנתים - ללא ציפייה מהצד שלי לקבל עמלה על הלקוח, אלא אני מסכים לכם למכור לו ככל העולם על רוחכם, כולל כרטיסי ביקור, עיצוב לדפוס ועוד.
ישן 07-05-13, 17:49   # 4
Dwebs
חבר מתקדם

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to Dwebs

Dwebs לא מחובר  

הכוונה שלי היא מה יוצא לך מזה? כמה משלמים לך במילים אחרות?
ישן 12-05-13, 18:59   # 5
דוד לוי
חבר על

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

אהה..
התשלום החודשי של הלקוחות הוא 99 לחודש. זה הרווח שלי.

אם זה לקוחות שאני מפנה אליכם - אז קיבלתם עבודה בחינם והתשלום החודשי הוא שלי.
אם זה לקוח שאתם מביאים - אז תעשו לו את העבודה, ותקבלו ממני כל חודש 50% מהתשלום החודשי של הלקוח.

עריכה:
זה מתאים בעיקר למי שעד היום הקים אתרי וורדפרס, ג'ומלה, אבל לא רוצה להתעסק עם וודג'טים, עם דטא בייס, עם התאמה של טמפלייטים שלוקחת שעות.
במערכת שלי לוקח לכל היותר 15 דקות להתאים את העיצוב הכי קיצוני שתפגשו. כל דבר שקשור לפיתוח של המערכת - לא צריך לפתח. אני אבנה עבורכם כל דבר שיעזור לכם לפתח אתר בקלות (במידה ואתם יודעים HTML, CSS, JS)

Last edited by דוד לוי; 12-05-13 at 19:06..
  Reply With Quote
ישן 12-05-13, 23:32   # 6
eliran2313
חבר מתקדם

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

נשמע נחמד מאוד, תיהיה בקשר אולי יהיה לי משהו להעביר אלייך
ישן 14-05-13, 01:35   # 7
Deagly
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Deagly לא מחובר  

אם הבנתי נכון אתה מספק את הלקוחות ואת העיצוב?
במידה וכן, מה הוא הסכום אשר אני מקבל בעסקה הזו בתור מפתח צד לקוח אשר מטמיע את העיצוב במערכת?

תודה,
  Reply With Quote
ישן 15-05-13, 14:57   # 8
דוד לוי
חבר על

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

היי,

לא הבנת נכון.
המערכת מיועדת למפתח צד לקוח שמצד אחד רוצים להרים מערכת עם ממשק ניהול וכו', ומצד שני לא רוצים להתעסק במערכות שלוקח ימים להחליף להם טמפלייט מוכן.
כשיש לי לקוחות, אני תמיד מעביר אותם למישהו שירים להם את האתר על המערכת שלי, כי אני לא דואג לעיצוב / לחיתוך / להטמעה של העיצוב על המערכת.
אם אני מעביר לקוח למתכנת צד-לקוח, אני לא גובה עמלה או ריבית וכו', וגם לא מעניין אותי בכמה תמכור לו את העיצוב והחיתוך. מה שמעניין אותי זה שהלקוח יגיע אליך וישאר לקוח.

מצד שני, אם תפנה אלי לקוח, אני אהיה מוכן לשלם לך 50% מהתשלום החודשי הקבוע שלו. (שזה בעצם כל הרווח שלי)
כמו כן, כל מודול שתצטרך שיהיה במערכת - אני אבנה לך אותו כך שכל מה שתצטרך להכיר הוא HTML, CSS, JS בלבד.

למה אני עושה את זה?
1. כי אני עובד בהייטק ויש לי משכורת גבוהה (אפילו גבוהה מידי), אז לא מעניין אותי לעשות עבודות של הקמת אתרים, אלא להתעסק במאחורי הקלעים של המערכת הגדולה, בשרתים וכו'..
2. כי יש לי אלף כאלה (שמשלים תשלום חודשי..). טוב, אולי לא אלף.. אבל כמויות גדולות, ואני מעדיף להגדיל את המספרים הקטנים בכמויות גדולות. לאחר ייעוץ עסקי שקיבלתי, זו הדרך הטובה ביותר עבורי, ועובדה שזה עובד לי טוב.
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום