הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 08-10-05, 20:20   # 1
Logitech
Junior Member
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Logitech לא מחובר  

Exclamation הצעת מחיר

שלום.
אני מבקש הצעת מחיר לשרת קאונטר סטרייק **** קונדישן זירו לשלושה חודשים עם מודים בסיסייים
ואולי סופר הירו.+החל מחודשיים הבאים אני גם יצטרך שרת טים ספיק {לא פרוץ} רשום ..! לחצי שנה ככה שאם אני ימצא ספק טוב אני ישאר איתו גם בטים ספיק וגם בשרתי משחק
תודה רבה
Last edited by Logitech; 08-10-05 at 20:32..
  Reply With Quote
ישן 08-10-05, 20:22   # 2
JoeC
משתמש חדש

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל JoeC

JoeC לא מחובר  

אסור להציע פה או לבקש מחירים בקשר
לתוכן לא חוקי פרוץ..
  Reply With Quote
ישן 08-10-05, 20:25   # 3
Logitech
Junior Member

מיני פרופיל

Logitech לא מחובר  

אני רק שאלתי.. אתם יכולים לא לענות\להציע מחיר
  Reply With Quote
ישן 08-10-05, 20:31   # 4
Logitech
Junior Member

מיני פרופיל

Logitech לא מחובר  

שלום.
אני מבקש הצעת מחיר לשרת קאונטר סטרייק "פתוח"\"לא רשום" קונדישן זירו לשלושה חודשים עם מודים בסיסייים
ואולי סופר הירו.+החל מחודשיים הבאים אני גם יצטרך שרת טים ספיק {לא פרוץ} רשום ..! לחצי שנה ככה שאם אני ימצא ספק טוב אני ישאר איתו גם בטים ספיק וגם בשרתי משחק
תודה רבה
ישן 08-10-05, 20:32   # 5
bs
Permanently Banned

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל bs שלח הודעה באמצעות MSN אל bs

bs לא מחובר  

שרת טים ספיק חוקי, שרת Cz פרוץ.
איזה שילוב
  Reply With Quote
ישן 08-10-05, 20:32   # 6
JoeC
משתמש חדש

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל JoeC

JoeC לא מחובר  

תקרא את החוקים
אסור לבקש גם.

ותדבר איתי באייסיקיו
892-203
  Reply With Quote
ישן 08-10-05, 20:33   # 7
Logitech
Junior Member

מיני פרופיל

Logitech לא מחובר  

פרוץ?!?!?!? חס וחלילה אחי ככה אתה רואה אותי?!!? .. כמה זה שילוב שאני אוהב ולמי שיש בעיה עם זה שלא יציע ולא יכתוב כלום שבוע טוב
  Reply With Quote
ישן 08-10-05, 23:05   # 8
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Logitech
פרוץ?!?!?!? חס וחלילה אחי ככה אתה רואה אותי?!!? .. כמה זה שילוב שאני אוהב ולמי שיש בעיה עם זה שלא יציע ולא יכתוב כלום שבוע טוב
אנחנו יודעים לקרוא גם בין השורות. אסור לבקש שרתים פרוצים, אסור להציע שרתים פרוצים. מותר לדיין דיונים פילוסופיים בנושא (מה חוקי מה לא חוקי האם זה טוב האם זה רע וכו').
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 02:07   # 9
Logitech
Junior Member

מיני פרופיל

Logitech לא מחובר  

מובן מובן אחי.. אבל עם כל הכבוד לא באתי לדיין .. ובייניינו אתה אומר את זה רק בגלל שאתה לא מוכר פרוצים ... וזה סבבה ואני אומר שאתה אחלה של בן אדם אבל לא כולם כמוך .. אני למשל חרא {ובניינו שוב רוב החברות פה כמוני} כמוני אומר משתמשות בצורה כל שהיא בשרתים לא חוקיים... עכשיו בשביל הפוליטקלי קורטק אתה אומר עכשיו אסור ובלה בלה בלה.. וגם יוסי אמר ואז הציע לי שרת פרוץ כיפ'ק ליוסי . היי היי היי ... אחלה גבר באמת בחור מקסים .. עכשיו לעניינינו ... שרתים פרוצים דבר טוב למסתכנים מבין ? אתה לא מאלה זה לא אומר שאתה בן אדם יותר טוב .. אתה פשוט אוהב לתמוך ולעזור לחברות שמרוויחות מליונים על מליונים של דולרים .. ו190 שרתים פרוצים ... חברה?? זה לא מה שמפריע להם חברים ...אבל סבבה לתמוך זה תמיד טוב... ואני בעד חוקייים ובלה וכל מיני כאלה... ובטים ספיק אני באמת משתמש רק חוקי כי טים ספיק קשוחים .. חבורה של גנגסטרים עושים באנים לשרתים בוהו את זה ניקנה חוקי ... לא לא עכשיו ברצינות...בייסטס אחלה חברה אחלה אנשים וכולם אחלה חוקיים בחלה ... הולך ? לא משמיץ אף אחד אנלא בקטע ... באמת שלא .. פשוט אל תהיה כזה קפדן תן לאנשים לעשות מה שבא להם .. בא להם פרוצים ? שימכרו פרוצים כל עוד אתה לא אחד מיוצרי קאונטר סטרייק... או מישו שקשור אלייהם .. אתה פשוט רוצה שיקנו ממך ... אז אתה בא ואומר לכל מי שלא מוכר מה שיש לך בעיקר "עוף מפה" זה לא יפה ... אני כועס עלייך מאוד מאוד !! ....קיצר יום טוב שבוע טוב.. תחשבו קצת על מה שאמרתי
  Reply With Quote
ישן 09-10-05, 02:11   # 10
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Logitech
מובן מובן אחי.. אבל עם כל הכבוד לא באתי לדיין .. ובייניינו אתה אומר את זה רק בגלל שאתה לא מוכר פרוצים ... וזה סבבה ואני אומר שאתה אחלה של בן אדם אבל לא כולם כמוך .. אני למשל חרא {ובניינו שוב רוב החברות פה כמוני} כמוני אומר משתמשות בצורה כל שהיא בשרתים לא חוקיים... עכשיו בשביל הפוליטקלי קורטק אתה אומר עכשיו אסור ובלה בלה בלה.. וגם יוסי אמר ואז הציע לי שרת פרוץ כיפ'ק ליוסי . היי היי היי ... אחלה גבר באמת בחור מקסים .. עכשיו לעניינינו ... שרתים פרוצים דבר טוב למסתכנים מבין ? אתה לא מאלה זה לא אומר שאתה בן אדם יותר טוב .. אתה פשוט אוהב לתמוך ולעזור לחברות שמרוויחות מליונים על מליונים של דולרים .. ו190 שרתים פרוצים ... חברה?? זה לא מה שמפריע להם חברים ...אבל סבבה לתמוך זה תמיד טוב... ואני בעד חוקייים ובלה וכל מיני כאלה... ובטים ספיק אני באמת משתמש רק חוקי כי טים ספיק קשוחים .. חבורה של גנגסטרים עושים באנים לשרתים בוהו את זה ניקנה חוקי ... לא לא עכשיו ברצינות...בייסטס אחלה חברה אחלה אנשים וכולם אחלה חוקיים בחלה ... הולך ? לא משמיץ אף אחד אנלא בקטע ... באמת שלא .. פשוט אל תהיה כזה קפדן תן לאנשים לעשות מה שבא להם .. בא להם פרוצים ? שימכרו פרוצים כל עוד אתה לא אחד מיוצרי קאונטר סטרייק... או מישו שקשור אלייהם .. אתה פשוט רוצה שיקנו ממך ... אז אתה בא ואומר לכל מי שלא מוכר מה שיש לך בעיקר "עוף מפה" זה לא יפה ... אני כועס עלייך מאוד מאוד !! ....קיצר יום טוב שבוע טוב.. תחשבו קצת על מה שאמרתי
קודם כל תלמד להשתמש במקש האנטר שלך, אתה כותב כמו רצף תודעתי.

עכשיו - אני מאד מעריך את גישתך הקלילה לחיים, ועדיין אני מעדיף להיצמד לחוקים. אסור לפרסם בפורום הזה הצעות בלתי חוקיות.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום