הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-01-08, 13:12   # 21
DanielS
הוסטסניון

מיני פרופיל

DanielS לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי 4ior צפה בהודעה
שמע זה הארץ שלהם..הם היו פה קודם.
אבל גם הם מבינים שאנחנו כאן ועכשיו והם לא יכולים לגרום לנו לעזוב.
הם פשוט רוצים חיים יותר טובים. בשטחים יש להם סגר ומחסומים והם חיים תחת כיבוש שמה.
אף אחד לא רוצה לחיות ככה. גם אתה לא היית רוצה לראות חיילים מסביבך כל הזמן, ובשביל לצאת מהעיר היית צריך לחכות 5 שעות במחסום..גם אתה לא היית רוצה את זה.
מה שהחמאס עושה עכשיו זה הוראות ישירות מאיראן, אני חושב שאחרי שהשלטון באיראן ירד..
אז יהיה שלום. כי כמו שאתם רואים איראן היא המדינה היחידה(יחד עם סוריה אבל איראן יותר משמעותית) שמספקת לכל הטרוריסטים את הנשק והכסף. אחרי שלא יהיה את איראן..נצטרך לעשות הסכם שלום עם סוריה..שזה יכרוך ויתור על הגולן..ואחר כך עם הפלסטינאים..חזרה לגבולות 67..
בקיצור..מה שבטוח זה שהימין הקיצוני שאתם מציגים פה..בחיים לא יביא לנו שלום..מה שהוא כן יכול לעשות זה להחריב אותנו.
הם היו פה קודם ? סליחה.. שמעתי טוב ?

Reply With Quote
ישן 26-01-08, 13:31   # 22
SlideR
חבר מתקדם

מיני פרופיל

SlideR לא מחובר  

4ior
זה תלוי במה אתה מאמין , אם אתה לא מאמין בתנ''ך וביהדות , אז כנראה הם באמת היו כאן לפנינו. אל תזרוק משפטים.
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 13:32   # 23
4ior
חבר וותיק

4ior's Avatar

מיני פרופיל

4ior לא מחובר  

הטיעונים שלכם על התנ"ך הם ילדותיים.
אתם לא יכולים להשתמש בטיעון של התנ"ך..זה כמו שהאינדיאנים יבואו ויגידו שהם רוצים את ארצות הברית..זאת מציאות אחרת.
אנחנו עשינו עלייה אבל בכל זאת היינו 50% מהאוכלוסיה בארץ אם לא פחות, אז אתה לא יכול לבקש את כל הארץ.
אם אנחנו רוצים לשמור על המדינה ושהיא תהיה מדינה יהודית, אנחנו לא יכולים לקחת את כל השטח, כי יש כאן עוד עם שרוצה מדינה.
אז או שנמשיך לכבוש אותם ולשלוט עליהם, או שנחייה בשקט עם ליד עם.
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 13:35   # 24
SlideR
חבר מתקדם

מיני פרופיל

SlideR לא מחובר  

מה זה אתה לא יכול לטעון לפי התנ''ך? בזה אני מאמין!
אני יהודי מאמין , ואני מאמין בתנ''ך , ולפי דעתי היינו כאן לפניהם.
אם אתה לא מאמין ביהדות , ולא מאמין שהיינו כאן לפניהם ( משמע , מאמין בתורה של הערבים , שהם היינו כאן לפנינו. לדבר הזה קוראים איסלאם , וגם להם יש קוראן ועליו הם בונים את כל הדעות של " היינו כאן לפניכם " ) .
שטויות.
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 13:40   # 25
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlideR צפה בהודעה
מה זה אתה לא יכול לטעון לפי התנ''ך? בזה אני מאמין!
אני יהודי מאמין , ואני מאמין בתנ''ך , ולפי דעתי היינו כאן לפניהם.
אם אתה לא מאמין ביהדות , ולא מאמין שהיינו כאן לפניהם ( משמע , מאמין בתורה של הערבים , שהם היינו כאן לפנינו. לדבר הזה קוראים איסלאם , וגם להם יש קוראן ועליו הם בונים את כל הדעות של " היינו כאן לפניכם " ) .
שטויות.
מה זה קשור שהוא מאמין באיסלם וב"תורה של הערבים"?

ומה אתם מתווכחים פה מי היה כאן קודם, זה עוזר עכשיו למישהו?
כאילו שעם אחד ישתכנע שהעם השני היה כאן קודם ויחליט לעזוב...
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 13:47   # 26
4ior
חבר וותיק

4ior's Avatar

מיני פרופיל

4ior לא מחובר  

SlideR..עזוב..כשתגדל תבין..
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 15:51   # 27
Virtual NET
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Virtual NET לא מחובר  

ציטוט:
הטיעונים שלכם על התנ"ך הם ילדותיים.
אתם לא יכולים להשתמש בטיעון של התנ"ך..זה כמו שהאינדיאנים יבואו ויגידו שהם רוצים את ארצות הברית..זאת מציאות אחרת.
אנחנו עשינו עלייה אבל בכל זאת היינו 50% מהאוכלוסיה בארץ אם לא פחות, אז אתה לא יכול לבקש את כל הארץ.
אם אנחנו רוצים לשמור על המדינה ושהיא תהיה מדינה יהודית, אנחנו לא יכולים לקחת את כל השטח, כי יש כאן עוד עם שרוצה מדינה.
אז או שנמשיך לכבוש אותם ולשלוט עליהם, או שנחייה בשקט עם ליד עם.

סלח לי אדון, אבל אתה זיין שכל לא קטן

קודם כל תלמד היסטוריה - אנחנו היינו פה לכל אורך ההיסטוריה ולא בתקופת התנ"ך ואתה מוזמן לעניין בדפי ההיסטוריה

דבר שני רואים שהדעה שלך בנושא לוקה בחסר "שלא תהיה איראן" - מה, נעשה פוף והיא תעלם? ובבוא היום שיתחלף שם השלטון, אין לדעת מי יעלה
הלך מטורף אחד? אז יבוא אחד יותר מטורף

לדעתי אתה זה שחי בבועה פה, תבין שהרוב המוחלט שם לא רוצה שלום
הם גדלו לתוך מצב של מלחמה עם ישראל ושנאת העם היהודי, זה מצב שקשה לשנות.
ויתור על שטחים זה מעשה מטומטם לעשות - קודם כל מבחינה ביטחונית כמובן

דבר שני - כל הערבים/מוסלמים האלה יכולים לקפוץ לי
קודם הביטחון של המדינה שלי, של האזרחים במדינה שלי, המשפחה, החברים - אחרי זה הם !

מי הם בכלל שאנחנו נצטרך לדאוג להם? ראית מה המצרים עושים עכשיו במעבר? שכל הפלסטינים רוצים לעבור למצרים? הם חוסמים אותו!
למה אנחנו צריכים לאפשר כניסה ומחייה של ערבים ישראלים בשטחנו ולדאוג לפלסטינים מעבר לגבול?

העלאתי את הטענה הזאת פעם בפני ערבי ישראלי ואמרתי למה אנחנו צריכים לדאוג להם לחשמל, דלק וכו', ואתה יודע מה הוא אמר לי? שהם לא יכולים - אבל להשיג נשק, ליצור רקטות ולהקדיש את חייהם למען הטרור זה הם כן יכולים? מדינות מוסלמיות וערביות באזור טובעות בכסף, למה הן לא דואגות לפלסטינים המסכנים? כל הכסף שתורמים להם הולך לכיס של המנהיגים שלהם ולמימון הטרור

אז שלא יזיינו לנו בשכל שהם רוצים שלום
ראית את איסמעיל הנייה עם הבטן הנפוחה שלו? לי זה לא נראה כאילו הוא גווע ברעב
וגם המנהיגים ב"כאילו" שרוצים לעשות איתנו שלום הם ממזרים לא קטנים

ידעתם שאבו מאזן הוא מכחיש שואה?

אז סליחה לכל הערבים, המוסלמים, השאהידים, ושאר "הגיבורים", אבל הביטחון של המדינה שלי יותר חשוב לי מכם
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 16:43   # 28
4ior
חבר וותיק

4ior's Avatar

מיני פרופיל

4ior לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Virtual NET צפה בהודעה
סלח לי אדון, אבל אתה זיין שכל לא קטן

קודם כל תלמד היסטוריה - אנחנו היינו פה לכל אורך ההיסטוריה ולא בתקופת התנ"ך ואתה מוזמן לעניין בדפי ההיסטוריה

דבר שני רואים שהדעה שלך בנושא לוקה בחסר "שלא תהיה איראן" - מה, נעשה פוף והיא תעלם? ובבוא היום שיתחלף שם השלטון, אין לדעת מי יעלה
הלך מטורף אחד? אז יבוא אחד יותר מטורף

לדעתי אתה זה שחי בבועה פה, תבין שהרוב המוחלט שם לא רוצה שלום
הם גדלו לתוך מצב של מלחמה עם ישראל ושנאת העם היהודי, זה מצב שקשה לשנות.
ויתור על שטחים זה מעשה מטומטם לעשות - קודם כל מבחינה ביטחונית כמובן

דבר שני - כל הערבים/מוסלמים האלה יכולים לקפוץ לי
קודם הביטחון של המדינה שלי, של האזרחים במדינה שלי, המשפחה, החברים - אחרי זה הם !

מי הם בכלל שאנחנו נצטרך לדאוג להם? ראית מה המצרים עושים עכשיו במעבר? שכל הפלסטינים רוצים לעבור למצרים? הם חוסמים אותו!
למה אנחנו צריכים לאפשר כניסה ומחייה של ערבים ישראלים בשטחנו ולדאוג לפלסטינים מעבר לגבול?

העלאתי את הטענה הזאת פעם בפני ערבי ישראלי ואמרתי למה אנחנו צריכים לדאוג להם לחשמל, דלק וכו', ואתה יודע מה הוא אמר לי? שהם לא יכולים - אבל להשיג נשק, ליצור רקטות ולהקדיש את חייהם למען הטרור זה הם כן יכולים? מדינות מוסלמיות וערביות באזור טובעות בכסף, למה הן לא דואגות לפלסטינים המסכנים? כל הכסף שתורמים להם הולך לכיס של המנהיגים שלהם ולמימון הטרור

אז שלא יזיינו לנו בשכל שהם רוצים שלום
ראית את איסמעיל הנייה עם הבטן הנפוחה שלו? לי זה לא נראה כאילו הוא גווע ברעב
וגם המנהיגים ב"כאילו" שרוצים לעשות איתנו שלום הם ממזרים לא קטנים

ידעתם שאבו מאזן הוא מכחיש שואה?

אז סליחה לכל הערבים, המוסלמים, השאהידים, ושאר "הגיבורים", אבל הביטחון של המדינה שלי יותר חשוב לי מכם
אני לא אמרתי בשום מקום שלא היינו פה.
אני רק אומר שהיינו תמיד מיעוט חוץ מלפני 5000 שנה.
אז מה אתה רוצה להגיד שבגלל שהיינו פה לפני 5000 שנה יש לנו זכות לחיות פה ולהעיף מפה את האנשים?

אני בטוח שתבוא עוד מדינה, כמו שאחרי סאדאם באה איראן, אבל אני גם בטוח שכל העניין סביב מדינות ערב..רוב העניין הוא בגלל הסכסוך ישראלי-פלסטיני.

בקשר למצרים-כנראה שאתה לא קורא את החדשות..תקרא עכשיו בynet מה כתוב ותבין שאתה סתם מחרטט. ציטוט של בכיר מצרי: "הפלסטינים ימשיכו לעבור עד שיצליחו לספק את צרכיהם"
הם כנראה כן דואגים להם..

אז אבו-מאזן הוא מכחיש שואה..אז מה?
אז הוא עשה בזה דוקטורט..אתה בעצמך אמרת שככה הם גודלו וחונכו..לשנוא את ישראל.

ומה אתה חושב שאני לא רוצה את הבטחון של המדינה?
אבל בינתיים עדיין יש קסאמים בשדרות ועדיין יש פיגועים פה ושם. ועדיין יש את האיום האיראני ועדיין יש את האיום על הצפון מהחיזבאללה וסוריה..עדיין יש את כל זה..
אבל להבדיל ממך..אני מציע פתרון..
  Reply With Quote
ישן 26-01-08, 16:58   # 29
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
אני לא אמרתי בשום מקום שלא היינו פה.
אני רק אומר שהיינו תמיד מיעוט חוץ מלפני 5000 שנה.
אז מה אתה רוצה להגיד שבגלל שהיינו פה לפני 5000 שנה יש לנו זכות לחיות פה ולהעיף מפה את האנשים?

אני בטוח שתבוא עוד מדינה, כמו שאחרי סאדאם באה איראן, אבל אני גם בטוח שכל העניין סביב מדינות ערב..רוב העניין הוא בגלל הסכסוך ישראלי-פלסטיני.

בקשר למצרים-כנראה שאתה לא קורא את החדשות..תקרא עכשיו בynet מה כתוב ותבין שאתה סתם מחרטט. ציטוט של בכיר מצרי: "הפלסטינים ימשיכו לעבור עד שיצליחו לספק את צרכיהם"
הם כנראה כן דואגים להם..

אז אבו-מאזן הוא מכחיש שואה..אז מה?
אז הוא עשה בזה דוקטורט..אתה בעצמך אמרת שככה הם גודלו וחונכו..לשנוא את ישראל.

ומה אתה חושב שאני לא רוצה את הבטחון של המדינה?
אבל בינתיים עדיין יש קסאמים בשדרות ועדיין יש פיגועים פה ושם. ועדיין יש את האיום האיראני ועדיין יש את האיום על הצפון מהחיזבאללה וסוריה..עדיין יש את כל זה..
אבל להבדיל ממך..אני מציע פתרון..
ניסו כבר את הפתרון שלך, נתנו להם שטחים, זה לא עוזר.
אגב, אתה אומר שהם היו פה קודם? אז בוא תעזור להם, תפנה את הבית שלך לערבי ישראלי שיבוא לגור במקומך.
  Reply With Quote
ישן 27-01-08, 15:38   # 30
ranweb
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ranweb לא מחובר  

4iol - אתה מצחיק... אתה כותב לSLIDER "כשתגדל תבין" ממרום 17 השנים שלך?

כתוב בתורה שכשמגיעים לארץ צריך ל"נקות" אותה מהתושבים המקומיים אחרת הם יהיה לנו לרועץ (+תקרא פירוש של אור החיים הקדוש מלפני 200שנה בערך שמסביר את זה באריכות). אבל אנחנו "נחמדים" ו"מודרניים" ושכחנו לנקות... אז עכשיו אנחנו תקועים עם ה...

בכל אופן - לדעתי תמיד הבעייה היא איתנו (כן כן אני יודע שזה מה שיהודים תמיד אומרים) הכוונה היא - שאם לנו יהיה *באמת* אכפת ממה שקורה פה
דברים ישתנו.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום