הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 30-06-13, 16:51   # 1
dabi
חבר וותיק

מיני פרופיל

dabi לא מחובר  

כיוונים להמשך.עבודה בחברה?

אהלן.עד כה פיתחתי מערכות ללקוחות. ואני מעוניין להתקדם לעבוד בחברה.אספר לכם מה אני יודע.תאמרו לי מה חסר לי והיכן ללמוד זאת בבקשה.

אני מתעסק בphp mysql‏ אני יודע מערכים לולאות פונצקיות שליעה עידכון מחיקה ממסד.בניית טבלאות במסד בצורה נכונה עם קשר בניהם(טבלה של משתמשים וטבלה של פרטים לפי user‎_id‎‏ ‏ ).לא למדתי מחלקות לעומק. קיצור הבסיס אני יודע

דוגמא למערכות שבניתי.
אתר קליפים עם תגובות שאנשים מעלים קטעי יוטוב.מנהל מאשר פרטים עורך עמודים באתר

אתר משחקי רשת.ניהול משחקים,תגובות וכו

אתר אוהדים לקבוצה עם מערכת מאמרים ניהול דפים
אתר העלאות תמונות

כרגע.האם זה מספיק בשביל משרה בחברה?מה עוד חסר לי?
במידה וכן.מה השכר שאקבל על משרה.
תודה!
  Reply With Quote
ישן 30-06-13, 20:56   # 2
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

בהתאם למה שאתה מתאר ולשאלות ששאלת בזמן האחרון הידע שלך ממש ממש בסיסי.
ממליץ להמשיך ללמוד ולהתמקצע, לא חושב שיש לך מה לחפש בחברה כלשהי - אלא אם כן מדובר במשרת מפתח (מאוד) מתחיל ואז אולי יש סיכוי קטן שדווקא כמוך הם מחפשים (רק אל תצפה לשכר גבוה מדי).

אל תחפש גם שיגידו לך מה ואיפה ללמוד, אתה צריך לחפש ולחקור את זה בעצמך (כשאת רוב הידע בתחום הזה רוכשים לבד בד"כ, זה משהו שאתה חייב לאמץ).

בהצלחה.

Last edited by אדיר; 30-06-13 at 20:58..
  Reply With Quote
ישן 01-07-13, 08:42   # 3
בניה
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

בניה לא מחובר  

באיזה גיל אתה?
אתה מחפש עבודה במשרה מלאה?
במידה וכן, אני מאמין שאם תפגין יכולת לימוד עצמית ומוטיבציה יש מקומות שיקבלו אותך, אבל כנראה עם משכורת התחלתית יחסית לא גבוהה.
  Reply With Quote
ישן 01-07-13, 12:31   # 4
dabi
חבר וותיק

מיני פרופיל

dabi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי בניה צפה בהודעה
באיזה גיל אתה?
אתה מחפש עבודה במשרה מלאה?
במידה וכן, אני מאמין שאם תפגין יכולת לימוד עצמית ומוטיבציה יש מקומות שיקבלו אותך, אבל כנראה עם משכורת התחלתית יחסית לא גבוהה.
בן 23. לכן אני מבקש לדעת אילו נושאים ללמוד.ועם הידע כרגע מה הכוונה משכורת לא גבוהה?כמה בערך?
  Reply With Quote
ישן 01-07-13, 12:47   # 5
בניה
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

בניה לא מחובר  

המשכורת יכולה לנוע בין 5K ל 10K
אני הייתי מוכן להתחיל במשכורת נמוכה אם זה נראה מקום שאפשר ללמוד בו הרבה ולא סתם להתקין ורדפרסים וגלריות כל היום. למרות שגם מזה לומדים הנסיון פחות איכותי.
ומכיוון שיש מחסור יחסית של מפתחחי WEB סבירים בדרך כלל יש מקומות שיקבלו מפתחים בלי הרבה נסיון אבל שעולם ה WEB לא חדש להם והם מראים יכולת למידה עצמית ומוטיבציה.

איפה אתה גר בארץ?
  Reply With Quote
ישן 01-07-13, 13:19   # 6
Steve-Web
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Steve-Web לא מחובר  

לפי דעתי בין 4 ל 7 (אכן מאוד נמוך) , אתה צריך ללכת לכיוון ההבנה המעמיקה של הדברים ומשם תלמד גם לפתח ולהשתלב כמו שצריך וכמובן בעתיד גם לדעת לשדרג את המערכות הקיימות ולפתח בעצמך שאז תוכל למצוא עבודות סביב 6 - 11 אלף בחודש . שזה יותר מכובד.
בהצלחה .
ישן 01-07-13, 18:29   # 7
mayden
Авторитет

מיני פרופיל

mayden לא מחובר  

היי,
לפי דעתי תתחיל ללמוד ולהתמקד בנוסף ב Front End - ידע שיתרום לך רבות בתחום ה Web.

ובנוגע ל PHP - תנסה לפתח מערכת עם שימוש ב Framework (מצריך לימוד מחלקות). אחרי שתהיה בקיא בתחום זה, אני מאמין שתוכל להתקבל לעבודה ומשם תעלה.

ציטוט:
" זוכרים בשביל ללמוד, יודעים בשביל ללמד, מבינים בשביל לתכנת.."
  Reply With Quote
ישן 01-07-13, 20:14   # 8
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to IgalSt

IgalSt לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mayden צפה בהודעה
היי,
לפי דעתי תתחיל ללמוד ולהתמקד בנוסף ב Front End - ידע שיתרום לך רבות בתחום ה Web.

ובנוגע ל PHP - תנסה לפתח מערכת עם שימוש ב Framework (מצריך לימוד מחלקות). אחרי שתהיה בקיא בתחום זה, אני מאמין שתוכל להתקבל לעבודה ומשם תעלה.
המלצתי היא הקדיש את עצמך לתחום אחד בלבד: צד קדמי או צד אחורי, לא שניהם.
סט הכלים הנרד ממפתח צד קדמי שונה מאוד ממפתח צד אחורי ולהפך. יש יותר מדיי תחומים שצריך לדעת לעומק ולהתמקצע בהם ולכן זוהי הסיבה שכבר כמעט ואין "מפתחי WEB" אלא יש מפתחי WEB צד קדמי (FED, קליינט) ומפתחי WEB צד אחורי (צד שרת).

כמובן שהבסיס הוא אותו הבסיס של תכנות (מערכים, לולאות, תנאים וכו') אבל יש המון מעבר באחד אחד מהתחומים.

ולסיום, כמובן שיש יתרון לידע בתחום הנגדי ולמרות שכיום רוב היום אני כותב קוד שרץ בדפדפן, ההכרות הארוכה שלי עם הצד האחורי תורמתי לי המון.
  Reply With Quote
ישן 01-07-13, 20:39   # 9
dabi
חבר וותיק

מיני פרופיל

dabi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IgalSt צפה בהודעה
סט הכלים הנרד ממפתח צד קדמי שונה מאוד ממפתח צד אחורי ולהפך. יש יותר מדיי תחומים שצריך לדעת לעומק ולהתמקצע בהם ולכן זוהי הסיבה שכבר כמעט ואין "מפתחי WEB" אלא יש מפתחי WEB צד קדמי (FED, קליינט) ומפתחי WEB צד אחורי (צד שרת).

כמובן שהבסיס הוא אותו הבסיס של תכנות (מערכים, לולאות, תנאים וכו') אבל יש המון מעבר באחד אחד מהתחומים.

ולסיום, כמובן שיש יתרון לידע בתחום הנגדי ולמרות שכיום רוב היום אני כותב קוד שרץ בדפדפן, ההכרות הארוכה שלי עם הצד האחורי תורמתי לי המון.
צד קידמי זה html css ?‎‏ כן?
ולא הבנתי איך אתה ממליץ להתקדם...
תודה
  Reply With Quote
ישן 14-07-13, 16:39   # 10
mayden
Авторитет

מיני פרופיל

mayden לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IgalSt צפה בהודעה

אתה צודק במה שאתה אומר, אבל ניתן להשיג יתרון בידיעת Front End ברמה טובה יחסית. הכלים הללו רק יקנו לו עוד ניסיון ועוד הבנה איך הדברים עובדים.

נ.ב
אם זה נחשב להקפצה - סורי על זה. רציתי להגיב לך/להחיות את הדיון בנושא.

ציטוט:
" זוכרים בשביל ללמוד, יודעים בשביל ללמד, מבינים בשביל לתכנת.."
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום